1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Miray Daner ve Boran Kuzum sevgili mi?

Miray Daner ve Boran Kuzum sevgili mi?

Vatanım Sensin dizisinde birlikte rol alan ve dizide birbirine aşık bir çifti canlandıran Miray Daner, kalbini meslektaşı Boran Kuzum'a kaptırdı.

Miray Daner ve Boran Kuzum sevgili mi?

Kubilay Aka ile 2,5 yıllık ilişkisini bitiren oyuncu Miray Daner, gönlünü eski rol arkadaşı Boran Kuzum'a kaptırdı. İkili bir aydır gizlice aşk yaşıyor.

GİZLİCE AŞK YAŞIYORLAR

Aldatıldı haberleri ile sürekli gündeme gelen Kubilay Aka ve Miray Daner, Miray Daner'in açıklamalarının 'barışma söz konusu olamaz' açıklamasının ardından haklarında çıkan barışma iddialarını çürütmüştü.

İHANETE UĞRADI İDDİASI

Miray Daner ile Aka, iki buçuk yıllık ilişkilerini 2019 Ağustos'ta noktaladı. Büyük aşkın bitme nedeni olarak da Aka'nın güzel oyuncuya ihaneti gösterilmişti.

BORAN KUZUM KİMDİR?

1 Ekim 1992 tarihinde Ankara'da dünyaya geldi. Üniversitesi eğitimini İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Sahne Sanatları Bölümü Tiyatro Anasanat Dalı'nda tamamladı.

Televizyon dünyasına ilk adımını 2015 yılında "Analar ve Anneler" dizisiyle atmıştır. Analar ve Anneler'de eczacı kalfası rolünü canlandırmış, Binnur Kaya, Okan Yalabık ve Hazar Ergüçlü gibi oyuncularla birlikte çalışmıştır.

Muhteşem Yüzyıl: Kösem kadrosunda I. Mustafa karakteriyle yer alan oyuncu bu dizide Beren Saat, Ekin Koç ve Aslıhan Gürbüz gibi oyuncularla birlikte rol almış ve ilk kez geniş kitlelerce tanınmıştır. Esas çıkışını Kanal D ekranlarında yayınlanan, Millî Mücadele yıllarının anlatıldığı "Vatanım Sensin" dizisinde oynadığı "Leonidas Papadopoulos" karakteri ile yapmıştır.

Dizi devam ederken genç oyuncu Cingöz Recai filminde ve İstanbul Kültür Sanat Vakfı'nın düzenlediği 21. İstanbul Tiyatro Festivali kapsamında da sahnelenen ve açılış oyunu olarak yer alan, Pürtelaş Tiyatro'nun sahnelediği Martı oyununda “Treplev” karakterini canlandırmıştır.

 

HABERE YORUM KAT