Miting için 1 milyon watt gücünde ses sistemi kurulacak

Pazar günü yapılacak miting için 1 milyon watt gücünde, bugüne kadar Türkiye’de kurulmuş en büyük ses sistemi kurulacak.

Miting için 1 milyon watt gücünde ses sistemi kurulacak

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı himayesinde, İstanbul Valiliği ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi desteğiyle düzenlenecek miting 17.00’de başlayacak. Yenikapı’daki miting alanına ulaşım ücretsiz olacak.

3.5 MİLYON KATILIMCI KAPASİTESİ

Alan 3.5 milyon katılımcıya hizmet verecek kapasitede hazırlanıyor. Katılımcıları için 1.5 milyon şapka hazırlandı. 2.5 milyon sopalı Türk Bayrağı dağıtılacak. 5 milyon şişe su dağıtılacak. Alanda mevcut tuvaletlere ek olarak 150 mobil tuvalet kurulacak. 60 metre genişliğinde, 16 metre yüksekliğinde sahne hazırlanacak.

1 MİLYON WATT GÜCÜNDE SES SİSTEMİ

1 milyon watt gücünde, bugüne kadar Türkiye’de kurulmuş en büyük ses sistemi kurulacak. Ses sistemi için 20 adet Ses Sistemi Kulesi kurulacak. Bu sistemle 1.5 km. mesafeye ses iletimi sağlanabilecek. Alanda 22 led ekran kurulacak. 165 metal dedektörlü kapı, 22 x-ray cihazı kurulacak.

Temizlik, malzeme dağıtımı, alan hazırlıkları, teknik ekip, organizasyon ekibi dahil -polis hariç- yaklaşık 13.000 kişi miting alanında görev yapacak. Alanda ses ve görüntü aktarmaları kurulacak vinçler üzerine çekilecek çelik halatlarla yapılacak. Bu amaçla 6.000 metre halat çekilecek. Görüntü aktarma 5.000 metrelik fiber hatla sağlanacak. 728 Sağlık Personeli görev yapacak. 102 kara ambulansı, bir deniz ambulansı, bir helikopter ambulans, 20 itfaiye aracı da alanda hazır bulunacak.

0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡