1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. MOBESE bina inşaatı devam ediyor

MOBESE bina inşaatı devam ediyor

Çerkezköy Belediyesi bünyesinde MOBESE Merkezi, Zabıta Müdürlüğü ve AFAD birimlerinin bulunacağı Hizmet Binası yapım çalışmaları tüm hızıyla...

MOBESE bina inşaatı devam ediyor

Çerkezköy Belediyesi bünyesinde MOBESE Merkezi, Zabıta Müdürlüğü ve AFAD birimlerinin bulunacağı Hizmet Binası yapım çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Çerkezköy Belediyesi tarafından Fevzipaşa Mahallesi 138 ada 6 parselde yapımına başlanan MOBESE Merkezi, Zabıta Müdürlüğü ve AFAD Hizmetleri binasında çalışmalar aralıksız sürüyor. MOBESE Merkezi, Zabıta Müdürlüğü ve AFAD Hizmetleri Binası yapım çalışmalarının en kısa sürede tamamlanması ve yılsonuna kadar faaliyete geçirilmesi planlanıyor.

50 araçlık otopark alanı olacak

MOBESE Merkezi, Zabıta Müdürlüğü ve AFAD Hizmetleri binasının toplam bin 724 metrekare inşaat alanına sahip olacak. Binamız bodrum kat, zemin kat, 1, 2 ve çatı piyesinden oluşacak. Binanın bodrum katında depo ve toplantı odaları bulunacak. Zemin katı Çerkezköy Belediyesi Zabıta Müdürlüğü olarak hizmet verecek olan binanın 1. katında ise AFAD Hizmetleri verilecek. Binanın 2. katı ise TEDES ve MOBESE hizmetlerinde kullanılacak. Binaya ek olarak yaklaşık 50 araçlık da otopark alanı oluşturulacak.

MOBESE Merkezi, Zabıta Müdürlüğü ve AFAD Hizmetleri Binası'nın yılsonuna kadar faaliyete geçmesi hedefleniyor.

MOBESE bina inşaatı devam ediyor

MOBESE bina inşaatı devam ediyor

Kaynak: İHA

HABERE YORUM KAT