1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Motosiklet Platformu Pendik´te Kuruldu

Motosiklet Platformu Pendik´te Kuruldu

Motosiklet Platformu Pendik´te Kuruldu
      Türkiye'nin birçok yerinden gelip Pendik'te buluşan kulüp başkanları, tek bir çatı altında toplanmak için "Türkiye Motosiklet Platformu'nu kurdu. Yönetimin Türkiye Motosiklet Platformu Başkanı olarak seçtiği Zafer Fatih Özsoy, "Geçmiş yıllarda önemli projelere imza atan kulüpler artık tek bir çatı altında toplanabilecekler" dedi.
 
Pendik'te yapılan ve 23 motosiklet kulübünün katılımıyla gerçekleşen kurucular toplantısında, Türkiye Motosiklet Platformu çatısı altında birleşme kararı alındı. Yönetimin belirlendiği ve üyelerin kabul edildiği toplantıda Zafer Fatih Özsoy, oybirliği ile başkan olarak seçildi. Özsoy ilk açıklamasında şunları söyledi;
 
      "Bugün motosiklet camiamız için önemli bir gündür. Bugüne kadar yanlış oluşumlarla ve sorumsuzca davranışlarla, bu camiaya en büyük zararları yine bizler verdik. Bugün silkelendiğimiz ve kabuk değiştirdiğimiz gündür. Şu anda devam eden, başlama aşamasında olan veya olgunlaştırmaya çalıştığımız projelerimiz var. Çeşitli eğitimler, bilinçlendirme ve farkındalık çalışmaları, köprü geçişlerindeki adaletsizlik, motosiklet dostu yollar projesi, sosyal sorumluluk aktiviteleri ve daha olgunlaşma aşamasında olan düşüncelerimiz var. Bunların hepsini bu çatı altında bize destek verenlerle gerçekleştireceğiz. Bizler bu camiadaki sıkıntıları, eksiklikleri kendimize dert edindik ve bunların tek tek üstüne gideceğiz. Türkiye Motosiklet Platformu, camiamız adına hayırlı olsun."
 
"23 BÜYÜK KULÜP DESTEKLİYOR"
  
       Türkiye Motosiklet Platformu'na 23 büyük kulübün desteği var. Türkiye'nin birçok yerinden gelip Pendik'te buluşan kulüp başkanları destek sözü verdi. Katılımlar hala devam ederken; şu anda Türkiye'den 10 farklı ilden ve Almanya'nın Türk gruplarından destekler söz konusu. Üst Kurul'un, Yönetim Kurulu'nun, Başkan ve Başkan Yardımcısı'nın seçildiği toplantıda; ilerleyen dönemlerde çalışma gruplarının da oluşturulacağı fikri benimsendi.
 
      Beş kişilik Üst Kurul'dan ve dokuz kişilik yönetim kurulundan oluşan Türkiye Motosiklet Platformu'nun yönetimi, deneyimli kişilerinden oluşmasıyla dikkat çekiyor. Celal Çakmakçı, Ersal Oğuzalp Karatay, Fevzi Nafiz Elifoğlu, İsmail Pınar ve Kemal Gürada gibi tecrübeli isimlerin yer aldığı yönetim listesi şöyle:
 
"Üst Kurul: Celal Çakmakçı, Ersal Oğuzalp Karatay, Fevzi Nafiz Elifoğlu, İsmail Pınar, Kemal Gürada
 
      Yönetim Kurulu: Zafer Fatih Özsoy (Başkan), Nizamettin Kelo (2. Başkan), Akın Zorlular (Başkan Yardımcısı), Hüseyin Özdiker (Mali İşler Sorumlusu), Faruk Yayla (Kurumsal İletişim Sorumlusu), Erol Kibrit (Sponsor, Tanıtım, Reklam Sorumlusu), Tolga Çakılcıoğlu (Basın Danışmanı), Göksel Er, Özgür Candar."

HABERE YORUM KAT