1. HABERLER

  2. İÇ HABERLER

  3. Motosikletli gençlerin yürekleri ağza getirdiği görüntü kamerada

Motosikletli gençlerin yürekleri ağza getirdiği görüntü kamerada

Afyonkarahisar'da trafikte seyir eden 2 motosikletli gencin yaklaşık 120 kilometre hızda giden motosikletleri uzanarak sürmeleri amatör bir kamera tarafından...

Motosikletli gençlerin yürekleri ağza getirdiği görüntü kamerada

Afyonkarahisar'da trafikte seyir eden 2 motosikletli gencin yaklaşık 120 kilometre hızda giden motosikletleri uzanarak sürmeleri amatör bir kamera tarafından görüntülendi. Gençlerin, görenlerin yüreklerini ağızlarına getirdiği görüntüde motosikletleri yaklaşık 5 dakika öyle kullandıkları görülüyor.

Afyonkarahisar çevre yolunda iki gencin motosikletle gece karanlığında yaptığı ölümle dansı yürekleri ağza getirdi. Bir araç çerisinde amatör kamera ile görüntülenen iki genç, çevre yolunda önce elleriyle hızlandırdıkları motosiklete hareket halinde iken biniyor. Motosikleti uzanarak kullanan geçler kazaya adeta davetiye çıkartırken, amatör kameranın bulunduğu aracın hız göstergesinin ibresi ise 120'yi gösteriyor. Yaklaşık 5 dakika boyunca bu şekilde seyir eden motosiklet sürücülerinin aynı şekilde yani motosiklete uzanarak gittikleri gözleniyor. Daha sonrasında ise gençler gecenin karalığından gözlerden kayboluyor.

Kaynak: İHA

HABERE YORUM KAT