1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Mucize Doktor'da şaşırtan fragman! Doktorlar'ın Ela'sı geri döndü

Mucize Doktor'da şaşırtan fragman! Doktorlar'ın Ela'sı geri döndü

Fox TV'nin her perşembe büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Mucize Doktor'da dikkat çeken bir fragman yayınlandı. Mucize Doktor'un 14.bölüm fragmanında bir dönemin efsane dizilerinden olan Doktorlar dizisinde rol alan Yasemin Özhilhan dahil oldu.

Mucize Doktor'da şaşırtan fragman! Doktorlar'ın Ela'sı geri döndü

Perşembe günlerinin reyting rekortmeni olan Mucize Doktor dizisinde sürpriz bir an yaşandı. Yayınlanan 14.Bölüm 2. fragmanda doktor Ela (Yasemin Özilhan) dizide doktor olarak karşımıza çıkıyor.

DOKTOR ELA DİZİDE

Dizinin 14'üncü bölüm 2'inci fragmanı da yayınlandı. Fragmanda, Ali Vefa'nın Adil Hoca'ya "Sediğin birini sevmiyormuş gibi yapmak, O nasıl yapılıyor" sorusu dikkat çekerken, hastane yöneticilerinden Kıvılcım'ın "Birazdan misafir doktorumuz gelecek ve ortalık acayip şenlenecek" sözünden sonra efsane dizi Doktorlar'ın yıldız ismi Yasemin Özilhan'ın görünmesi izleyiciyi heyecanlandırdı.

Mucize Doktor'da şaşırtan fragman! Doktorlar'ın Ela'sı geri döndü

"GÖZYAŞLARIMI TUTAMIYORUM"

Sosyal medyada duygularını dile getiren dizinin hayranları, "Mekanın sahibi geri döndü, Artık 90 bölüm rahat izlenir, gözyaşlarımı tutamıyorum" gibi yorumlarla mutluluklarını dile getirdiler

Mucize Doktor'da şaşırtan fragman! Doktorlar'ın Ela'sı geri döndüMucize Doktor'da şaşırtan fragman! Doktorlar'ın Ela'sı geri döndü

HABERE YORUM KAT