1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Müge Anlı 25 Nisan canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

Müge Anlı 25 Nisan canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

Müge Anlı 25 Nisan canlı izle! Müge Anlı ile Tatlı Sert programında kayıplarını arayanlar ve esrarengiz cinayetlerin aydınlatılmasını isteyenler konuk oluyor. Peki bugün hangi gizemli olay işlenecek? Müge Anlı bugün neler oldu? Tüm cevaplar haberimizde

Müge Anlı 25 Nisan canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

Müge Anlı 25 Nisan canlı izleme linki! Müge Anlı ile Tatlı Sert programında kayıplarını arayanlar ve esrarengiz cinayetlerin aydınlatılmasını isteynle konuk oluyor Peki bugün hangi gizemli olay işlenecek. Tüm cevaplar haberimizde

MÜGE ANLI CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

25 NİSAN NE OLDU?

15 yaşındaki Kardelen Budak teyzesi Yaprak'ın eski kocası Mustafa tarafından kaçırıldı. Kardelen Budak 22 Nisan'da kardeşini okula göndermek için evden çıktı ve daha sonra da eve dönemedi. 3 çocuk babası eniştesi Mustafa tarafından kaçırılan küçük Kardelen en son babasını telefonla arayıp "Mustafa beni kaçırdı" diye yardım istedi. Enişte Mustafa'nın Kardelen'i Muğla Bodrum'a kaçırdığı düşünülüyor.

Bodrum'dan arayan bir otel sahibi, Kardelen ve Mustafa'nın 2 gün önce kendi otellerinde kaldıklarını ve kendilerini baba-kız olarak tanıttıklarını söyledi.

Müge Anlı 25 Nisan canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

Kardelen daha önce teyzesi Yaprak'ın çocuğuna bakmak için 2-3 ay yanında kalmıştı. Evinde kaldığı eniştesi teyzesinden boşandıktan sonra 15 yaşındaki Kardelen'i kaçırdı. Polis Kardelen'i arıyor.

Müge Anlı 25 Nisan canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

15 yaşındaki Kardelen'i kaçıran eniştesinin araç plakası "22 AG 267". Bu plakayı görenlerin polise haber vermesi bekleniyor

Müge Anlı 25 Nisan canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

15 yaşındaki Kardelen'in eniştesi Mustafa resimde görülen kişi. Kardelen ya da Mustafa'yı görenlerin polise haber vermesi bekleniyor.

Müge Anlı 25 Nisan canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

Ankara'da satış danışmanı olarak çalışan Azerbaycan vatandaşı Ayten Hüseyinova'dan 18 Mart tarihinden beri haber alınamıyor. Ayten en son gerçek ismi farklı olup kendisini Emrah Arın olarak tanıtan bir kişi ile beraberdi. Emrah Arın etrafa kendisini polis olarak tanıtıyordu ama polislikle bir ilgisi yoktu. İkili birlikte sağlık turizmi yapan bir şirket açmışlar. Komşular 17 Mart tarihinde evden çığlık sesleri duyduklarını söylüyorlar. 18 Mart'tan beri kayıp olan Azerbaycan vatandaşı Ayten Hüseyinova nerede? Başına ne geldi?

Müge Anlı 25 Nisan canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

88 yaşındaki alzheımer hastası Halil Engindeniz 4 günden beri kayıp. En son 21 Nisan Pazar günü sabah 8'de evden çıkıp kayıplara karışan Halil Engindeniz'in üzerinde kimlik, para, telefon hiçbir şey yok.  Başında şapka, elinde baston olan yaşlı adam yürümekte zorluk çekiyor. Üzerinde sadece oğlunun mimarlık ofisinin kartviziti var.

Müge Anlı 25 Nisan canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

17 Nisan Çarşamba günü Okmeydanı Araştırma Hastanesi'nden kaybolan 68 yaşındaki alzheimer hastası Ali Gövde de hala aranıyor. Ali Gövde ve Halil Engindeniz'İ görenlerin programı ya da polisi arayarak haber vermesi bekleniyor.

Müge Anlı 25 Nisan canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

Metin ve Necla Büyükşen çiftinin cinayetinde flaş gelişmeler yaşanıyor. Büyükşen çiftinin cinayetinin swap raporları ortaya çıktı.

SWAP İZİ NEDİR?

Eldе kan vе barut sıçramaları gözükür. Bunun analizindе kurşun, antimon, baryum tеspit еdilеbilir( Swap analizi). Atеşli silah atış artığı bulunur. Yani bu olaya göre silahtan çıkan barut izlerinin kimlerde ve nerelerinde olacağı araştırıldı.

Swap raporlarına göre Uğur ve Betül Büyükşen'in ellerinde, vücudunda ve kıyafetlerinde atış, barut artıkları bulundu. Büşra Büyükşen'in kıyafetlerinde atış artıkları gözlendi. Bu durum herkesin dikkatini çekti.

Müge Anlı 25 Nisan canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

Metin ve Necla Büyükşen çiftinin katili ya da katilleri kimler? Oğul Uğur ne saklıyor? Kızları Büşra ne saklıyor? Cinayetin mehirle ilgisi var mı?

MEHİR NEDİR ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Müge Anlı 25 Nisan canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

25 Nisan yayını başlayınca ve olaylar geliştikçe haberimiz güncellenecektir.

BÜYÜKŞEN ÇİFTİNİN CİNAYETİ NASIL OMUŞTU?

Elinde tüfek bulunan saldırgan eve girerek önce Büyükşen ailesinin oturduğu odaya gelerek tüfekle Metin Büyükşen'e ateş etti. Bu sırada odada Büşra Büyükşen saldırganın üzerine çaydanlığı fırlatarak odadan çıkıp annesi Necla Büyükşen'e dışarı çıkmasını söyleyip kaçtı.Saldırgan odanın camından kaçmak isteyen Büşra Büyükşen'i aşağı çekip ateş etti ancak tüfek tutukluk yaptı. Bunun üzerine saldırgan tüfeğin dipçiğiyle Büşra Büyükşen'e saldırmaya başladı. Bir süre dipçik darbeleri alan Büşra Büyükşen ölü taklidi yaptı ve saldırgan odadan çıkana kadar hareketsiz kaldı.Saldırgan odadan çıktıktan sonra da kendine gelen Büşra Büyükşen odanın penceresinden çıktı ve yoldan geçen bir araçtan yardım isteyerek jandarmaya gitti. Büşra Büyükşen'in haberinin ardından eve gelen jandarma ekipleri ise Metin ve Necla çiftinin cansız bedeniyle karşılaştı."Hiçbir şey söylemeden babamı vurdu "Olay gününün gayet normal bir gün olduğunu söyleyen Büşra Büyükşen, "Babam camiden gelmişti, annemle ikimiz de çay içmiştik, oturuyorduk. Babam geldi arabayı içeriye aldı, içeriye geçti, üzerini çıkardı, oturdu. Daha sonra biz kapının açıldığını duyduk. Biz misafirlikte olan abimin geldiğini düşündük. Çok geçmedi, kısa bir süre sonra birden kapıda bir adam dikildi.Adam bilmiyorum kim, maskeli, elinde tüfek var. Hiçbir şey söylemeden babamı vurdu. Daha sonra bize doğru yöneltti, tüfek tutukluk yaptı herhalde bilmiyorum. Tüfekle uğraştı. Ama ben o sırada çok yalvardım. Bağırdım, 'Yalvarıyorum vurma' dedim.

"SÜREKLİ 'ALLAH' DİYE BAĞIRIYO

Müge Anlı'daki Büyükşen çiftinin cinayetinde flaş gelişme

Daha sonra önümde çaydanlık vardı. Çaydanlığı adama doğru fırlattım, oda karşılık verdi, ben yere düştüm.Adam balkona çıktı. Ama odanın penceresinden adamı görüyorum, hala tüfekle uğraşıyor. Sonra ben ayağa kalktım. Anne dedim kaçsana dedim. Halıya doğru asıldım ben, annem zaten şoka girmişti.

Yani sürekli 'Allah' diye bağırıyordu" dedi.Kendisinin olay sırasında bilinçli olarak gözlerini kapattığını ve adamın kendisinin öldüğünü zannederek gittiğini söylen Büşra Büyükşen, "Ben hemen arka odaya kaçtım. Bari dedim hani yardım çağırayım. Pencereye doğru yöneldim, kaçacağım, arkamdan gelmiş. Annemin vuruluşunu görmedim, tüfek sesi de duymadım. Zaten babamı vururken de çok az bir ses çıkmıştı. Beni pencereden asıldı, yatağa itti. Yatakta bana dipcikle vurdu. Yine tüfekle uğraştı. Ben yatakta çok yalvardım.

Zaten bir boğuşma olmadı. Güçlü bir insan değilim, karşılık veremedim, dokunmadım da zaten. Orada yalvardım ona. Dipcikle kafama çok vurdu. Daha sonra ben sersemlik yaşadım ama bilinçli bir şekilde gözlerimi kapatıp yatağın üzerinde bekledim. Daha sonra çıktı gitti. Odadan çıkışına da bakmadım, gözlerimi açmadım çünkü. Bir süre sonra yataktan kalktım, odanın kapısına doğru yöneldim.Annemlerin bulunduğu odaya doğru baktım, kapıyı kapatmış.

Adamın gidip, gitmediğini de bilmiyorum. Cesaret de edemedim odaya tekrar gitmeye. Ben pencereden çıktım, yan tarafta eski bir tuvaletimiz vardı onun penceresine geçtim, oradan dışarıya doğru atladım. Daha sonra yol boyu koşmaya başladım. Yolda denk gelen bir arabayı durdurdum. O da Allah razı olsun beni jandarmaya götürdü. Jandarmayı eve getirdik. Sonra beni hastaneye kaldırdılar. İkisi de vefat etmiş" ifadelerini kullandı."

KÖY HALKI DA KORKU İÇİNDE

Bir şey gördülerse, duydularsa Allah rızası için söylesinler"Olaydan sonra köy halkının da tedirgin olduğunu söyleyen Büşra Büyükşen, "Şuan bir korkumuz var. Çünkü annem, babam sorunlu insanlar değil. Şüphelendiğimiz bir insan da yok. Çünkü gayet kendi halinde insanlar. Köy halkı da bu yüzden çok tedirgin. Annem, babam gibi bir insanın başına böyle bir iş gelmiş. Kim olduğunu bilemiyoruz. Köy halkı şuan korku içinde.Bir şey gördülerse sakladıklarını düşünüyorum. Onlara da buradan seslenmek istiyorum. Annem, babamın başına böyle bir şey gelmiş, Allah korusun, Allah göstermesin, yarın bir gün onların da başına bir iş gelebilir. Bir şey gördülerse, duydularsa Allah rızası için söylesinler. Çünkü ben bu korkuyla yaşayamam. Annemin, babamın katilinin bulunmasını istiyorum. Bunun içinde devletimizden yardım istiyorum.

"BEN BU KORKUYLA YAŞAYAMAM"

Devletimize olan güveni de kaybetmek istemiyoruz. Emniyet olarak, bürokrasi olarak bu işin üzerine düşmelerini istiyorum" şeklinde konuştu. Bir şey gördülerse sakladıklarını düşünüyorum. Onlara da buradan seslenmek istiyorum. Annem, babamın başına böyle bir şey gelmiş, Allah korusun, Allah göstermesin, yarın bir gün onların da başına bir iş gelebilir. Bir şey gördülerse, duydularsa Allah rızası için söylesinler. Çünkü ben bu korkuyla yaşayamam. Annemin, babamın katilinin bulunmasını istiyorum. Bunun içinde devletimizden yardım istiyorum. Devletimize olan güveni de kaybetmek istemiyoruz. Emniyet olarak, bürokrasi olarak bu işin üzerine düşmelerini istiyorum" şeklinde konuştu.

O evden tek sağ kurtulan Büyükşen çiftinin kızı Büşra bugün canlı yayına katılarak sorulara cevap verirken neden çelişkili konuştuğu, kimi ya da kimleri koruduğu soruluyor

Programda Metin Büyükşen ile eşi Necla Büyükşen'in katili ya da katilleri aranıyor. Eşler kızlarının önünde canice öldürülmüşler, kızları da eli tüfekli  zanlıdan baygın rolü yaparak kurtulmuştu. Bu cinayet davasında dünürlerden şüphelenilirken ortada bir mehir iddiası dönüyor. Peki Metin Büyükşen ve eşi Necla Büyükşen kim ya da kimler öldürdü? Evi gözetleyenler kimlerdi? Cinayetin mehirle ilgisi var mı?

Müge Anlı 17 Nisan canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

24 NİSAN NE OLDU?

Müge Anlı'da şok haber. İstanbul Küçükçekmece'de bir kişi, 2 erkek 1 kız çocuğunu para vereceğim diyerek kandırarak inşaata götürdü. Bu kişi burada 5 yaşındaki çocuğa cinsel istismarda bulundu. O çocuk şu an yoğun bakımda. O şahısı yakalamak için polis tüm güvenlik kameralarını inceliyor.

Müge Anlı 24 Nisan canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

Müge Anlı 24 Nisan canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

Müge Anlı'da Metin Büyükşen ve Necla Büyükşen çiftinin katil zanlısı ya da zanlıları aranmaya devam ediyor.

Müge Anlı 24 Nisan canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

23 NİSAN NELER OLDU?

Konya'da bir çiftlikte yaşayan 49 yaşındaki Ali Zeybek'ten 4.5 aydır haber yok. Borçları da bulunan adamın başına ne geldi?

muhe1.jpg

Necla ve Metin Büyükşen çiftinin cinayetini kim işledi? Oğulları Uğur ne saklıyor? Kızları Büşra neden çelişkili ifade veriyor?

muge-2.jpg

GEÇMİŞ BÖLÜMLERDE NE OLDU?

Bir görgü tanığı programı arayarak cinayetin olduğu akşam çiftin oğlu Uğur'u babasının evine giderken gördüğünü söyledi. İsmini vermek istemeyen izleyici ifadesini jandarmaya da vereceğini söyledi

mnmnm.jpg

Ayrıca izleyicilerden uyardığı programın eski bölümündeki bir yer dikkatleri çekti. O görüntülerde Uğur'un karısı Betül kendinde mikrofon olduğunu unutarak Uğur konuşurken kocasını sessizce "konuşma şunları" diyerek uyarıyor.  Bu durum sorulduğunda Betül'ün hatırlamıyorum diyerek soruya net cevap verememesi de dikkatleri çekti.

mmmmmmm.jpg

Metin Büyükşen ve eşi Necla Büyükşen'in cinayetindeki sır aralanıyor. Öldürülen çiftin evinden tek sağ kurtulan Büşra canlı yayında soruları cevaplıyor

Müge Anlı 19 Nisan canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

Büşra abisini mi koruyor?

mm.png

17 Nisan Çarşamba günü Okmeydanı Araştırma Hastanesi'nden kaybolan 68 yaşındaki alzheimer hastası Ali Gövde aranıyor.

Müge Anlı 19 Nisan canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

Konular geliştikçe haber güncellenecektir...

18 ARALIK NE OLDU?

Metin Büyükşen ve eşi Necla Büyükşen'in katili ya da katilleri aranıyor

m2-006.jpg

muge-001.jpg

17 NİSAN 2019 NE OLDU?

Anneleri tarafından canlı yayında aranan 2 kardeş Müşra ve Nehircan canlı yayında bulundu.

Müge Anlı 17 Nisan canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

Peki Metin Büyükşen ve eşi Necla Büyükşen kim ya da kimler öldürdü? Evi gözetleyenler kimlerdi? Cinayetin mehirle ilgisi var mı?

Müge Anlı 17 Nisan canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

Cinayetin evdeki parayla ilgisi var mı?

Müge Anlı 17 Nisan canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

4 yıldır kayıp olan Gülşen Kapkaç aranıyor. Genç kadının kaybından,çukur kazıp içine Gülşen Kapkaç'ı atıp çıkaran İbrahim Bey'den şüpheleniliyor.

Müge Anlı 17 Nisan canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

İbrahim Bey hakkındaki iddiaları yanıtlarken daha önceki eşini kazayla vurarark öldürdüğünü söyleyerek herkesi şoke etti.

Müge Anlı 17 Nisan canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

13 ve 14 yaşındaki Müşra ve Nehircan kardeşlerin anneleri kızlarını bulmak için canlı yayına geldi

Müge Anlı 17 Nisan canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

14 yaşınsaki Yağmur Şen aranıyor

Müge Anlı 17 Nisan canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

21 yaşındaki Suat Eşsiz aranıyor.

Müge Anlı 17 Nisan canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

DAHA ÖNCE NE OLMUŞTU?

Ailesinin öldüğünü düşündüğü genç kız Müge Anlı'da bulundu. 15 yaşında kaçırılan Zeynep 16 yıl sonra bulundu.

Müge Anlı 12 Nisan canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

12 güdür kendisinde haber alınmayan tatlıcı Zeyniddin Cüvitoğlu ölü olarak bulundu. Polis seyyat tatlıcının ölümünün intihar mı yoksa intihar nı olduğunu araştırıyor.

Müge Anlı 12 Nisan canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

16 Mart günü Şirinevler metrobüs durağından çıktıktan sonra kendisinden haber alınmayan güvenlik görevlisi Samet Konuş ölü olarak bulundu. Polis şüpheli ölümün cinayet olma ihtimali üzerinde duruyor.

Müge Anlı 12 Nisan canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

Konular geliştikçe haberimiz güncellenecektir

CANLI YAYINDA CİNAYET İTİRAFI

Müge Anlı ile Tatlı Sert'in bugünkü bölümünde 15 aydır kayıp olan Engin Karakollu'nun şüpheli kaybı araştırılırken flaş bir gelişme yaşandı. İddiaya göre kaıp olan Engin Karakollu psikolojik sıkıntılar yaşıyordu ve anne babasını defalarca darp etmişti. Ardından Engin Karakollu bir gün şüpheli biçimde birden ortadan kayboldu.

Canlı yayında işlediği cinayeti itiraf etti!

Engin Karakollu'nun annesi ve kız kardeşi, darp edilmemek ve canlarını kurtarmak için evi terk ettiler. Daha sonra İstanbul'a gelip yerleşen anne ve kız kardeş Engin Karakollu'nun kaybı için baba Arif Karakollu'yu suçladı.

Canlı yayında işlediği cinayeti itiraf etti!

Hakkındaki iddiaları yanıtlamak için stüdyoya gelen baba Arif Karakollu yaptığı şok itirafla herkesi şaşırttı. Baba Arif önce eşi ve kızının stüdyodan çıkarılmasını istedi daha sonra ise kayıp olarak aranan oğlunu öldürdüğünü itiraf etti! Baba Arif daha sonra şunları söyledi:

"Her gün gelip beni tehdit ediyordu. Kendimi korumak için tüfeğim yatağımın altında yatıyordum. Onu döşünden tek kurşunla vurdum. Hemen öldü. Sonra onu mandıranın kenarına gömdüm. Toprağı 1 metre falan kazdım. Üzerini de samanlarla örttüm. Ben bunlardan önce size başvurup anlatacaktım ama onlar benden önce davrandı. Huzurlu uyuyamıyorum. Pişmanım ama mecbur kaldım."

FATMA UYANIK KAYBINDA GELİŞME NE?

Müge Anlı, bugün yayınlanan programında Karaman'da kaybolan Fatma Uyanık olayı için savcılığın düğmeye bastığını ve 4 kişinin gözaltına alındığını açıkladı. Savcılık, Fatma Uyanık olayını yeniden ele aldı ve  kayıp dosyası cinayet dosyasına çevrildi. Bu doğrultuda Fatma Uyanık'ın kaybından 545 gün sonra 4  kişi gözaltına alındı.

t-002.jpg

FATMA UYANIK'A NE OLMUŞTU?

Fatma Uyanık 6 Ekim 2017 tarihinde, annesi Zahide Uyanık ile 15 kilometre uzaklıktaki bahçelerine gitmek için evlerinden ayrıldı. Bahçedeki bağ evinde anne-kız bir gece kaldıktan sonra anne Uyanık geri dönerken Fatma Uyanık daha sonra dönmek için geride kaldı. Ama eve geri dönmeyen Fatma Uyanık'ın ailesi jandarmaya haber verdi. Jandarmanın soruşturmasından da bir sonuç çıkmayınca sorşturma genişletildi. Jandarma ve AFAD ekipleri, bağ evinin bulunduğu bölgede uzun süre arama yaptı; ancak Fatma Uyanık'ın izine rastlanıamayınca  bir süre sonra çalışmalar sonlandırıldı.

MÜGE ANLI'DA KA DONDURAN İTİRAF 3 NİSAN 2019

Müge Anlı canlı yayınına bağlanan, ismini vermek istemeyen bir izleyici, Ejder Gevrek'in daha önce cinayetten yargılandığını söyledi. Ejder Gevrek, hakkındaki bu iddiaları yalanlarken,  Zekai Turhal'ın eşi Ümüş Turhal Müge Anlı'ya gerçekleri itiraf etti.

hhh-001.jpg

Müge Anlı, Ümüş Turhal'ın kulağına söyledikleri karşısında şok oldu. En sonunda duyduklarını "cinayetten sonra barakada cinsel gücü artırıcı ilaç bulmuşlar. Konu öyle bir yerden öyle bir yere geliyor ki kırk yıl düşünsem aklıma gelmezdi böyle bir şey." şeklinde özetledi.

 

Etiketler :

HABERE YORUM KAT