1. HABERLER

  2. HAYAT VE YAŞAM

  3. Müge Anlı 5 Eylül canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

Müge Anlı 5 Eylül canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

Müge Anlı 5 Eylül canlı izle! Müge Anlı ile Tatlı Sert programında kayıplarını arayanlar ve esrarengiz cinayetlerin aydınlatılmasını isteyenler konuk oluyor. Peki bugün hangi gizemli olay işlenecek? Müge Anlı bugün ne oldu? Tüm cevaplar haberimizde

Müge Anlı 5 Eylül canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

Müge Anlı 2 Eylül canlı izleme linki! Müge Anlı ile Tatlı Sert programında kayıplarını arayanlar ve esrarengiz cinayetlerin aydınlatılmasını isteyenler konuk oluyor Peki bugün hangi gizemli olay işlenecek? Tüm cevaplar haberimizde.

MÜGE ANLI İLETİŞİM

İhbar ve Başvuru için : 0212 354 43 25 - 0212 354 43 26
Canlı yayın : 0212 639 42 63 - 0212 639 50 17
E-posta : tatlisert@mugeanli.com.tr

5 EYLÜL'DE NE OLDU?

5 Eylül tarihinde Müge Anlı ile Tatlı Sert programı bugün yeni konukları ve olaylarıyla izleyici karşısına çıkacak. Müge Anlı ile Tatlı Sert saat 10:00 'ta başlıyor.

MÜGE ANLI 5 EYLÜL YAYININI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

HANIM GÖÇER 7 ÇOCUĞUNA KAVUŞTU

5 Eylül perşembe günü de 3 çocuğunu da alıp stüdyoya gelen Hanım Göçer, çocuklarına birer birer kavuştu. Önce Ümit'e sarılan anne, o anlarda heyecandan bayıldı. Ardından en büyük kızı Leyla stüdyoya geldi. Annesine sarılan Leyla o zaman en büyük çocukmuş. Kardeşlerine baktığını sonra da evlatlık verildiğini söyleyen Leyla gençliğini böyle yitip gittiğini anlattı.

Müge Anlı 5 Eylül canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

Hanım Göçer’in kızı Leyla katıldığı canlı yayında annesini sitem etti. Yedikardeş olarak tek başına büyümek zorunda kaldıklarını söyleyen Leyla Hanım, annesinin kendisinden sadece çocukluğunu değil hayallerini de çaldığını söyledi. Üvey annelerinin kendilerine çok iyi baktığını ve yedi kardeşin sorumluluğunu üstlendiğini söyleyen Leyla Hanım, annelerini aramak için canlı yayına açıklamalarından dolayı üvey annelerinin kendilerine kırılmamasını istedi.

Müge Anlı 5 Eylül canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

Annesini 20 yıl sonra stüdyoda gören ve ona sarılan Ümit ikizi sandığı kardeşi Selvi'nin aslında ikizi olmadığını öğrendi. Sadece en küçük çocukları Derya ve Deniz'in ikiz olduklarını söyleyen Hanım Göçer, evde şiddet gördüğü ve psikolojisi çok bozulduğu için gittiğini söyledi.

Müge Anlı annesiz büyüyen çocukların anlattıkları ve kavuşmalar karşısında gözyaşlarını tutamadı.

Müge Anlı 5 Eylül canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

Programın avukatı Rahmi Özkan ise Hanım Göçer'in 7 çocuğunu bırakıp gitmesi ve başka bir evlilik yapıp yuva kurmasına çok sinirlendi. Hanım Göçer'e laf söyleyen Rahmi Özkan kendini zor tuttu.

Hanım Göçer'in bırakıp gittiği çocukları ve gittikten sonra olan birliktekiğinden doğan çocukları stüdyoda birbirlerine sarıldı.

Müge Anlı 5 Eylül canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

AYŞE ALTUNTAŞ HAYATTA MI?

1.5 aydır kendisinden haber alınamayan Ayşe Altuntaş'ın kaybından sorumlu tutulan Mehmet Bey soruları yanıtlamak için canlı yayına katıldı.

Müge Anlı'nın sunduğu programın son bölümünde, 40 gün önce evden çıkan ve bir daha haber alınamayan 4 çocuk annesi Ayşe Altuntaş'ın kaybolması olayı masaya yatırıldı. Olay öncesi kayıp Ayşe'nin samimi olduğu insanları araştıran Müge Anlı, görüntülü bağlantı yoluyla Ayşe Altun'taşın dayısı Mehmet Bey'i canlı yayına çıkardı. Mehmet Bey olayı anlatırken Müge Anlı ve stüdyodakiler bir anda dondu kaldı. Altuntaş yeğenini sabah namazının ardından ormana götürerek cinsel ilişkiye girdiklerini söyledi.

Müge Anlı 5 Eylül canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

Ayşe Altuntaş 18 Temmuz 2019'da evden son kez ayrılıyor. Sabah saat 05:30'da İstanbul'daki Pirinççi köyüne kuzeni Mehmet beyle kahvaltı yapmaya gidiyor. Saatler sonra Mehmet bey Ayşe Altuntaş'ın kızını arayarak "anneni babanın evinin oraya bıraktım" diyor. Ancak o saatten sonra 4 çocuk annesi Ayşe Altuntaş'a ulaşılamıyor..

Müge Anlı, Ayşe Altuntaş ile son görüşen kişi olan Mehmet Bey'e ulaştı. Mehmet Bey, Müge Anlı canlı yayınında bulunduğu itiraflarla herkesi şoke etti. Teyzesinin torunu hakkında konuşan Mehmet Bey, Ayşe Altuntaş ile parayla cinsel birliktelik yaşadıklarını ve daha sonra 10 bin TL borç aldığını itiraf edince Müge Anlı çileden çıktı.

Müge Anlı 5 Eylül canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

4 EYLÜL'DE NE OLDU?

3 Eylül tarihinde ne oldu? Hangi olaylar işlendi?

ÜMİT GÖÇER 20 YILDIR GÖRMEDİĞİ ANNESİNİ ARIYOR

Adana'nın Seyhan ilçesi Yeşiloba Mahallesi'nde yaşayan ve 7 çocuğu olan Hanım Göçer ve Adem Göçer çifti 2002 yılında boşandı. 27 yaşındaki oğlu Ümit Göçer 20 yıldır görmediği ve şu an 47-48 yaşlarında olan annesi  Hanım Göçer'i arıyor.

Müge Anlı 4 Eylül canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

Hanım Göçer dakikalar içinde bulundu.

Ümit Göçer'in annesi Hanım, Antalya'da çalıştığını ve bir kişi ile imam nikahlı olduğunu belirtti. Hanım, imam nikahlı eşinin başka bir kadın ile resmi nikahlı olduğunu belirtti.

Müge Anlı 4 Eylül canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

MUTLU KIYAR EVLENMEK İÇİN GİTTİ KAYBOLDU

Zonguldak'ta yaşayan Mutlu Kıyar (23),iddiaya göre sosyal medya üzerinden İzmir'de yaşayan Y.G. isimli genç kızla tanıştı. Y.G. ile telefon üzerinden ailesini de tanıştıran Mutlu Kıyar, geçen 11 Ağustos´ta babasına "Baba ben İzmir'de bir kızla tanıştım onunla evlenmek istiyorum. İzmir'e gitmem lazım" dedi. Otobüsle İzmir'e giden Mutlu Kıyar, daha sonra babasını arayarak, "Beni merak etmeyim İzmir'deyim" dedi.

Mustafa Kıyar, oğlundan bir daha haber alamayınca polise kayıp ihbarında bulundu. 21 gündür oğlundan haber alamadıklarını anlatan Mustafa Kıyar, "Mutlu ile en son o zaman görüştük. Mutlu´dan haber alamıyoruz kayıplara karıştı. Telefonu kapalı. Kız arkadaşının da numarası var onu da aradık o da kapalı. Polis, jandarma ve yetkili birimlerden Mutlu´nun bulunması için yardım istedik. Onlar da araştırıyor. Ne kızdan ne de çocuktan 21 gündür haber alabiliyoruz" dedi. Çocuklarının hayatından endişe duyduklarını belirten Baba Kıyar, görenlerin polise veya jandarmaya haber vermesini istedi.

Müge Anlı 4 Eylül canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

AYŞE ALTUNTAŞ 18 TEMMUZ'DAN BERİ KAYIP

4 çocuklu Ayşe Altuntaş 18 Temmuz tarihinde kızı  ve torunları ile yaşadığı evden sabah 05:30'da çıkıp bir daha geri dönmemiş. Giderken yanında sadece cep telefonu ve anahtarı varmış. Kızı Fadime Altuntaş Şengür annesini aramak için gelmiş.

Müge Anlı 4 Eylül canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

Kızı Fadime Altuntaş Şengür, annesinin  4 yıldır ilişkisi olduğu kuzeninden şüpheleniyor.

Müge Anlı 4 Eylül canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

3 EYLÜL'DE NE OLDU?

3 Eylül tarihinde ne oldu? Hangi olaylar işlendi?

LEYLA AYDEMİR CİNAYETİ AYRINTILARI

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Leyla Aydemir cinayeti ile ilgili gelişmeler aktarılıyor. Müge Anlı bir kişinin tutuklu, altı kişinin tutuksuz yargılandığını açıkladı. Leyla’nın babası canlı yayına katıldı. Müge Anlı'nın anlattıklarına göre cinayetten sonra birisi jandarmaya arayarak "Leyla Aydemir'in annesi Şükran ve amca Musa arasında bir yasak aşk var. Leyla'da Musa'nın çocuğu. Nihat Aydemir Leyla'nın kendi çocuğu olmadığını öğrenince Leyla'yı o kaçırdı ve o öldürdü" dedi.

Müge Anlı bunun sonucunda yapılan DNA testi sonucunda arayanın yalan söylediği ve Leyla Aydemir'in Şükran ve Nihat Aydemir çiftinin olduğu ortaya çıktı. Arayan kişinin neden böyle bir yalan söylediği ve aileyi neden karıştırmak istediği araştırılıyor.

Güncel açıklamaları haberimiz içerisinden takip edebilirsiniz.

33-030.jpg

LEYLA AYDEMİR DAVASINDA NELER OLMUŞTU?

İddianamede, şüphelilerin Leyla'yı öldürüldükten sonra cesedini bir süre soğuk bir ortamda tuttukları, küçük kızın ailesinde ve yakın çevresinde öldürülmediği izlenimi yaratmak ve delilleri karartmak için üzerinden çıkardıkları kıyafetlerini ve cesedini Bezirhane köyüne yaklaşık 2,5 km mesafede bulunan dere yatağı ve civarına attıkları belirtildi.

Ağrı kent merkezinde yaşayan Şükran- Nihat Aydemir çiftinin 7 çocuğundan 6'ncısı olan Leyla Aydemir, 15 Haziran 2018 tarihinde dedesinin yaşadığı Bezirhane köyünde kayboldu. Günlerce aranan, tüm Türkiye'nin bulunması için seferber olduğu Leyla'nın, 18 gün sonra köye 3 kilometre uzaklıktaki Kurudere mevkiinde su içerisinde yüzüstü cansız bedeni bulundu. Leyla Aydemir cinayetiyle ilgili baba Nihat Aydemir'in amcasının oğlu Mehmet Ali Aydemir (32), 18 Temmuz'da 'kasten öldürme' suçundan tutuklandı.

Türkiye'yi acıya boğan olaydan yaklaşık bir yıl sonra hazırlanan iddianame, Ağrı 1'inci Ağır Ceza Mahkemesi tarafından kabul edildi. İddianamede, tutuklu Mehmet Ali Aydemir ile Leyla'nın amcaları M.A. (28), Y.A. (42) ile B.D. (47) ve eşi H.D. (55), A.A. (37) ve eşi Y.A. (40), hakkında; 'çocuğa ya da beden veya ruh bakımından kendisini savunamayacak durumda bulunan kişiye karşı kasten öldürme' suçundan ağırlaştırılmış müebbet, 'iştirak halinde kişiyi hürriyetinden yoksun kılma' suçundan da 14'er yıla kadar hapis cezası verilmesi istendi.

Çok yönlü yürütülen soruşturma sonucu hazırlanan 122 sayfalık iddianamede, şok edici detaylar ortaya çıktı. İstanbul Morg İhtisas Dairesi İstanbul Laboratuvarı Şubesi Adli Entomoloji (böcek bilimi) raporunda, ceset üzerinden alınan böcek örneklerinin toplam topluluğu temsil edip etmediğinin bilinmediği ancak alınan örneklerde yapılan incelenmede en büyük böceğin yaşının 24 saati aşmadığı aktarıldı. Bilirkişi olarak atanan Hacettepe Üniversitesi Fen Fakültesi Biyoloji Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Osman Sert raporunda, "Bu davadaki mevcut sinek larvalarının 16,5 derece su sıcaklığı verisi üzerinden gelişim süreleri hesaplanarak yapılan zaman tahminine göre yaklaşık bu aşamaya 33 saate ulaşacağı hesaplandığı, 2 Temmuz 2018 günü 17.55-21.30 saatlerinde örneklerin bulunup toplandığı göz önüne alınırsa sineğin 1 Temmuz günü saat 12.00-12.30 arasında cesede, toplanmış olan yumurta ve larvaları bırakmış olacağı ortaya çıkmaktadır. Özellikle Necrobia rufipes türünün ceset üzerinde bulunuşu, bu ölüm olayının yukarıda hesaplanan 33 saatten daha fazla bir süre olduğu sonucuna ulaştırmaktadır. Bu ölüm olayında kişinin en az 6-7 gün önce ölmüş veya öldürülmüş olduğu, böceklerin cesede ilgisinin az olmasının nedeninin ise bir süre soğuk bir ortamda tutulması ve/veya sonrasında suya atılması sonucu olduğu kanaatinin oluştuğunun, bu verilere göre bu ölüm olayının  26-27 Haziran tarihlerinden önce gerçekleşmiş olduğu düşünülmektedir" denildi.

Ağrı'da, ailesiyle bayram ziyareti için gittiği dedesinin köyünde kaybolan 4 yaşındaki Leyla Aydemir, köyde ölü bulundu.   

Kent merkezinde oturan Nihat ve Şükran Aydemir çiftinin, bayramın birinci günü gittikleri Bezirhane köyünde kaybolan kızları Leyla'yı arama çalışmalarının 18. gününde acı haber geldi.   

Arama çalışmaları sonucu Bezirhan köyünde minik Leyla'nın cansız bedenine ulaşıldı.

Minik Leyla'nın cansız bedeni evinin bulunduğu noktadan 3 km uzakta bulundu. Bölgenin daha önce didik didik arandığı belirtildi. Cansız bedeninin aynı gün oraya bırakıldığı belirtildi

leylanin-muska-ve-tokasi-bulundu-mu-leyla-aydemirin-katili-yakalandi-mi-1531982807-2049.jpg

TUNCER USTAEL HAKKINDA AYRI BİR SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Küçükçekmece Cumhuriyet Savcılığının enişte Tuncer Ustael hakkında soruşturma başlattığı Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayınında açıklandı.

Palu ailesinin avukatı,Hava Palu'nun Tuncer'in yıllarca kendisini ve tüm aileyi gerek maddi gerek manevi şekilde korkutarak zor durumda bıraktığını duruşma tutanaklarında anlattığını belirtti.

66-011.jpg

DERYA HOSSEINNEJAT BULUNDU

Derya Hosseınnejat bulundu ve annesi ile buluştu.

Müge Anlı 3 Eylül canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

2 EYLÜL'DE NE OLDU?

2 Eylül tarihinde Müge Anlı yeni yayın dönemine başladı.

Müge Anlı 2 Eylül canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

PALU AİLESİ HAKİM KARŞISINDA NELER SÖYLEDİ?

Palu ailesinin avukatı,Hava Palu'nun Tuncer'in yıllarca kendisini ve tüm aileyi gerek maddi gerek manevi şekilde korkutarak zor durumda bıraktığını duruşma tutanaklarında anlattığını belirtti.

Türkiye'nin konuştuğu Palu ailesi olayında gözler şimdi ise  17 Eylül'deki duruşmaya çevrildi.

Palu ailesi Harun ile Hava Palu'dan oluşuyor. Harun Hava çiftinin Fatih, İsa, Emine, Meryem ve Ayşe Melek adında 5 çocukları var. Emine, Tuncer Ustael ile evlenirken Meryem de Ahmet Bey ile evleniyor. Tuncer Ustael'in kayınbiraderi İsa'ya eniştesi Ahmet'i öldürttüğü iddia ediliyor. Bu suçu ise ailenin babası Harun Palu üstleniyor.

Kendisini cinci hoca olarak tanıtan ve aileyi kontrolü altına alan Tuncer Ustael'e inanmayan iki kişi Harun Palu ve ölen Ahmet de pasifize edilmiş oluyor. Tuncer Ustael; geride kalan aile fertlerine işkence uygulayıp, cinsel istismarda bulunuyor. Daha sonra ise Tuncer, eşini öldürttüğü Meryem'e tecavüz ediyor ve öldürüyor. Ahmet ve Meryem çiftlerinin çocukları Melike de aynı şekilde Tuncer tarafından öldürülüyor, Recep de Tuncer'in işkencelerinden kaçıyor.

Müge Anlı 2 Eylül canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

Bu çocuklardan biri olan Emine, Tuncer Usta isimli şahısla evleniyor. Emine'nin kardeşi Meryem de Ahmet Tahnal isimli kişi ile evleniyor. Emine ve Tuncer Ustael çiftinin bir kız bir erkek çocuğu oluyor. Meryem ve Ahmet Tahnal çiftinin de Recep ve Melike isimlerinde iki çocuğu dünyaya geliyor.

Emine Palu'nun eşi Tuncer Ustael kendisini tüm aileye "cinci hoca" olarak tanıtıyor. Ailede Tuncer'in bu iddiasına sadece baba Harun Palu ve Meryem'in eşi Ahmet Tahnal inanmıyor.

DERYA HOSSEINNEJAT ARANIYOR

Cuma günü eşiyle tartıştıktan sonra ortadan kayboldu. Eşi Derya'yı Mecidiyeköy'deki metrobüs durağına bıraktığını iddia ediyor. 30 Ağustos günü saat 23:00 - 24:00 arası metronüs durağında tartışan bir çift görenlerin programı araması bekleniyor. Derya'nın ayrıca bipolar hastalığı var.

Müge Anlı 2 Eylül canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

21 HAZİRAN NE OLDU?

Müge Anlı 21 Haziran 2019 itibariyle sezon finaline girdi.

AYFER VE EZGİCAN KARDEŞLERİNE KAVUŞTU

Ayfer ve Ezgican, 1981-82 yıllarında İzmir Karşıyaka'daki Alaybey Çocuk Yurdu'na bırakılan ve daha sonra oradan evlatlık verilen kardeşleri Aysel'i arıyordı. Aradıkları kardeşleri bulundu. Kardeşlerinin adı Neşe olarak değişmiş.

Müge Anlı 21 Haziran canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

20 HAZİRAN NE OLDU?

20 Haziran ne oldu? Hangi olaylar işlendi?

6 YAŞINDAKİ RABİA VE 12 YAŞINDAKİ KÜBRA BULUNDU

6 yaşındaki Rabia ve 12 yaşındaki Kübra bulundu. Çocukların pedagog eşliğinde ifadesi alınacak.  Aile çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ise ailenin durumuyla ilgili harekete geçti.

Anne Şengül Hanım'ın ilk evliliğinden olan kızı yayına bağlandı. Kız annesinin kendisine de bakmadığını ve Şengül Hanım'ın  ilk evliliğinden kalan maaşını kesilmemesi için Ergün Bey ile evlenmediklerini ifade etti. Ayrıca Şengül ve Ergün çiftinin 15 yaşındaki başka kızlarının para karşılığı bir başkası ile evlendirildiği ortaya çıktı.

Müge Anlı 20 Haziran canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

ARANAN MEHMET ÇELİK BULUNDU

3 Haziran tarihinde İzmir Buca Kuruçeşme Mahallesi'nden kaybolan 25 yaşındaki Mehmet Çelik bulundu. Annesini arayan Mehmet Çelik'in borçları olduğu için kaçtığı öğrenildi.

Müge Anlı 20 Haziran canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

HASRET'İN ARADIĞI ABLASI KADER BULUNDU

Kader anne ve babası ayrılınca 1996 yılında 9 aylıkken evlatlık verilmişti. Hasret evlatlık verilen ablası Kader'i aramak için gelmişti. Hasret bulundu.

Müge Anlı 20 Haziran canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

Kader kardeşi Hasret ve annesine kavuştu ve mutlu bir aile fotoğrafı çekildi.

Müge Anlı 20 Haziran canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

SERPİL HANIM'IN ARADIĞI ABİSİ ALİ İLE İLGİLİ FLAŞ GELİŞME

Serpil annesi bir babası ayrı abisi Ali'yi arıyordu. Ali Bey ile ilgili üzücü bir bilgiye ulaşıldı. Ali Bey 2002 yılında 40 yaşındayken soba zehirlenmesinden hayatını kaybetmiş.

Müge Anlı 20 Haziran canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

AYFER VE EZGİCAN KARDEŞLERİ AYSEL'İ ARIYORLAR

Ayfer ve Ezgican, 1981-82 yıllarında İzmir Karşıyaka'daki Alaybey Çocuk Yurdu'na bırakılan ve daha sonra oradan evlatlık verilen kardeşleri Aysel'i arıyorlar. Dosyasında anne ismi Yeter Buran baba adı Abdullah Çimenli yazan ve evlatlık alınan Aysel aranıyor.

Müge Anlı 20 Haziran canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

95 YAŞINDAKİ HALİL AMCA 1975 YILINDA KAYBOLAN OĞLUNU ARIYOR

95 yaşındaki Halil amca 1975 yılında Malatya Doğanşehir Karaterzi Köyü'nden 7 yaşlarındayken kaybolan oğlu Doğan ve yeğeni Ahmet'i aramaya gelmişti. O zaman çocukların yanlarında olan ve o daküçük olan Ahmet Çakır canlı yayına geldi ve hakkkındaki iddialara cevap verdi. Ahmet Çakır o dönem kendisinin 6 yaşında olduğunu ve o anı hatırlamadığını söyledi.

Müge Anlı 20 Haziran canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

HİKMET KAZAN ARANIYOR

45 yaşındaki Hikmet Kazan borçları nedeniyle Kocaeli'nin Darıca ilçesinden kayboldu. Mobilyacılık yapan Hikmet Kazan'dan 4 gündür haber yok.

Müge Anlı 20 Haziran canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

23 YIL ÖNCE KAYBOLAN RIFAT BİNGÖL ARANIYOR

Rıfat Bingöl 1996 yılında Adana Seyhan'dan kayboldu. Şu an 30 yaşında olan Rıfat Bingöl annesi bakkala ekmek almaya gidince onun yanından dışarı çıkıyor ve kayboluyor.

Müge Anlı 20 Haziran canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

19 HAZİRAN NE OLDU?

19 Haziran ne oldu? Hangi olaylar işlendi?

MÜGE ANLI CANLI İZLEME LİNKİ

SEZER ŞÖLEN BULUNDU

26 yaşındaki Sezer Şölen tahmin edildiği gibi Manisa'da bulundu

Müge Anlı 19 Haziran canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

ORHAN GÖKÇE VE ERHAN ÖZEN'İN AİLESİ ADLİ TIBBA GÖNDERİLDİ

Geçmiş yıllara ait birçok kimliği belirsiz ceset varmış ve 16 ve 21 senedir çocuklarını arayan 2 aile daha önce hiç Adli Tıp Kurumu'na yönlendirilmemiş. Aile şimdi oğullarını aramak için Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.

ORHAN GÖKÇE'DE 21 YILDIR YOK: 23 Eylül 1998 tarihinde Bağcılar'dan Bakırköy'deki okuluna gitmek için çıkan Orhan Gökçe'den 21 yıldır haber yok. Kaybolduğunda 15 taşında olan Orhan Gökçe'nin nereye gittiği, başına ne geldiği bilinmiyor.

ERHAN ÖZEN 16 YILDIR HABER YOK: 16 yıl önce İstanbul Boğazköy'de yaşayan Erhan Özen paspas fabrikasında çalılşyordu. O zaman 20 yaşında olan Erhan Özen bir pazar günü mesai yapmak için evden çıktı ama bir daha geri dönmedi.

Müge Anlı 19 Haziran canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

MÜGE ANLI'YA BİR ÖDÜL DAHA

Müge Anlı'nın başlattığı Sevgi İzi'ne, TÜMFİBED Akademi Kültür ve Bilim Ödülleri'nden Yılın Sorumluluk Projesi Ödülü verildi.

Müge Anlı 19 Haziran canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

OĞUZ OSMAN AKDEMİR ARANIYOR

Depo sorumlusu olarak çalışan 30 yaşındaki Oğuz Osman Akdemir 3 Ağustos 2018'de Ankara Dikmen'de kayboldu. Annesi 2010 yılında vefat eden, babası ve kıskardeşiyle yaşayan Oğuz Osman Akdemir birden ortadan kaybolmuş.

Müge Anlı 19 Haziran canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

GÜLTEN HANIM AİLESİYLE VAKİT GEÇİRDİ

Gülten Hanım görmediği annesi Türkan Hanım ve diğer aile fertleriyle vakit geçirdi ve hasret giderdi.

Müge Anlı 19 Haziran canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

3 KIZ KARDEŞ ANNELERİ SUSSANA BRUENNG'İ ARIYOR

Cezayir asıllı Alman asıllı Sussana Bruenng, İsmail Çolak ile 1994 yılında Stuttgasrt'ta tanışmışlar. 1994 yılından 2000 yılına kadar Denizli'de yaşamış.Daha sonra kimlik almak için Almanya'ya dönen Sussana Bruenng'den bir daha haber alınamadı.

Müge Anlı 19 Haziran canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

Hasret, Yaren ve Gurbet anneleri Sussana Bruenng'i arıyorlar. 3 kızı babaanneleri büyütmüş.

Müge Anlı 19 Haziran canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

ÇEKDAR YILMAZ'DAN 2017'DEN BERİ HABER YOK

23 yaşındaki Çekdar Yılmaz 15 Kasım 2017 yılında İstanbul Esenyurt'tan kayboldu. 1.5 yıldır kayıp olan Çekdar'ın ailesi oğullarını aramak için gelmiş. Çekdar Yılmaz en son gurbetçi bir ailenin kızı olan Fatma Develi ile görüşüyormuş. Bundan dolayı Almanya'da ya da farklı bir yabancı ülkede olabilir. Fakat Fatma Develi'nin evli olmasından dolayı şüpheli bir kayıp olarak da aranıyor.

Müge Anlı 19 Haziran canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

GÜNAY GÜNDÖR ARANIYOR

40 yaşındaki Günay Güngör 15 yıl önce Gaziantep'ten kayboldu. 2004'ten beri kendisinden haber alınmayan Günay Güngör'ün çocuğu bulunuyor.

Müge Anlı 19 Haziran canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

NİMET HANIM DOLANDIRILDIĞINI İDDA EDİYOR

2 çocuk annesi Nimet Hanım ev işlerine giderek kazandığı 25 bin lirasının sevgilisi Volkan Bey tarafından dolandırıldığını iddia etti. Volkan Bey canlı yayına bağlanarak parayı Nimet Hanım'ın kendi isteğiyle ve geri istemeyerek verdiğini söyledi. Kendisi ile Nimet Hanım'la duygusal açıdan yakınlaştıklarını ama dolandırılmadığını söyledi.

Müge Anlı 19 Haziran canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

Volkan Ay adında biri canlı yayına bağlanarak Volkan tarafından kendisinin de dolandırıldığını söyledi. Volkan Bey senet karşılığında araba sattığını ama senetlerin ödenmediğini söyledi. Ayrıca başka kişilerin de aynı kişi tarafından dolandırıldığı söylendi.

Müge Anlı 19 Haziran canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

RÜMEYSA DÖNER KAYIP

Kaybolduğunda 18 yaşında olan Rümeysa Döner 2 yıl önce Hatay Dörtyol'daki evinden SAAT 13:00 gibi  "arkadaşım evlenecek onunu tatlısını yemeye gidiyorum" diyerek çıktı ve bir daha geri dönmedi. 6 ay sonra annesini arayarak arkadaşlarıyla ev tuttuğunu ve çalıştıklarını söyledi. Ondan sonra bir daha kendisiden haber alınamadı ve aradığı cep telefonlarına da ulaşılamadı.

Müge Anlı 19 Haziran canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

AYŞEGÜL AKGÜL ARANIYOR

Ayşegül Akgül 29 Mayıs 2012 yılında Samsun Çarşamba'daki evinden dershaneye gidiyorum diyerek çıktı ve bir daha geri dönmedi. O dönem üniversite sınavına hazırlanan Ayşegül Akgül'de 7 yıldır haber yok.

Müge Anlı 19 Haziran canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

HASRET ABLASI KADER'İ ARIYOR

Fatma ve Yakup'tan doğan Kader anne ve babası ayrılınca 1996 yılında 9 aylıkken hala Nazlı Hanım aracılığıyla evlatlık verilmiş. Evlatlık alanlar Kocaeli Gebze'de yaşayan Kezban ve Durmuş Aydemir çiftine veriliyor. Fatma ve Yakup çifti daha sonra barışmış ve 4 çocuğu daha olmuş. Bu çocuklardan Hasret ablası Kader'i aramaya gelmiş.

Müge Anlı 19 Haziran canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

95 YAŞINDAKİ HALİL SÜMER 1975 YILINDA KAYBOLAN OĞLU VE YEĞENİNİ ARAMAYA GELMİŞ

1975 yılında Malatya Doğanşehir Karaterzi Köyü'nden 7 yaşlarındayken kaybolan oğlu ve yeğenini aramaya gelmiş.

Müge Anlı 19 Haziran canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

SERPİL HİÇ GÖRMESİĞİ ABİSİ ALİ'Yİ ARIYOR

Serpil annesi bir babası ayrı abisi Ali'yi arıyor. Mısır kökenli Nermin Şermet Mısır'dan Antalya'ya gelmiş. Orada yaşadıktan sonra Almanya'ya geçen Nermin Şermet orada birisiyle evleniyor ve orada Ali dünyaya gelmiş. Kocası onu terk edince Antalya'ya geri geliyor. Antalya'da Serpil'İn babası ile tanışıyor ve ve orada Serpil doğuyor. Serpil şimdi abisi Ali'y arıyor.

Müge Anlı 19 Haziran canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

3 ÇOCUK KAYIP

İstanbul Halkalı Bezirganbahçe'deki parkta oynarken 12 yaşındaki Kübra 6 yaşındaki Rabia ve 15 yaşında diğer bir kız çocuğu kayboldu. En son yanında genç bir çocukla minübüse binerken görülmüşler. Dün saat 17:00 civarlarında kaybolan çocukladan 12 yaşındaki Kübra ayrıca zihinsel engelli.

Müge Anlı 19 Haziran canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

Bu 3 çocuğun bazı suç örgütleri tarafından kaçırıldığından şüpheleniliyor.

Müge Anlı 19 Haziran canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

MEHMET ÇELİK ARANIYOR

25 yaşındaki Mehmet Çelik 3 Haziran tarihinde İzmir Buca Kuruçeşme Mahallesi'nden kayboldu.

Müge Anlı 19 Haziran canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

MUZAFFER ÇOLAK 22 YILDIR KAYIP

42 yaşındaki Muzaffer Çolak 7 Haziran 1997 yılında İstanbul Sultangazi'den kayboldu. Ertesi gün eve bir telefon geldi ve "Muzaffer elimizde" denildi. Bir daha kendisinden haber alınamadı.

Müge Anlı 19 Haziran canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

HAKAN ULUTÜRK 9 YILDIR KAYIP

46 yaşındaki Hakan Ulutürk 22 Mart 2010 tarihinde Ankara Sincan'dan kayboldu. En son Sefa Öztürk'ten prefabrik ev almak için 50 bin vermiş ama evi alamayınca avukata işlem başlatacakmış. İşlem başlatmadan önce kaybolmuş.

Müge Anlı 19 Haziran canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

MEHMET YILMAZ ARANIYOR

45 yaşındaki Mehmet Yılmaz 7 Haziran 2019 tarihnde İstanbul Kaynarca Kavakpınar Mahallesindeki evinden kayboldu. Şizofreni hastası olan Mehmet Yılmaz'ın hastalığı bir trafik kazasında eşi ve çocuğunu kaybettikten sonra iyice artmış.

Müge Anlı 19 Haziran canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

18 HAZİRAN NE OLDU?

18 Haziran ne oldu? Hangi olaylar işlendi?

YABANCI UYRUKLU ŞAHSIN AİLESİ ARANIYOR

Yabancu uyruklu bir kişi yüksekten düşme sonucu hastaneye kaldırılmış. Uzun bir süre yoğun bakımda kaldıktan sonra normal odaya alınan yabancı uyruklu şahsın ailesi, yakınları aranıyor. Kimiliği belirsiz hasta Ankara Kanuni Sultan Süleyman Hastanesi'nde yatıyor.

Müge Anlı 18 Haziran canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

İLYAS AZAMİ ARANIYOR

Ankara Keçiören'de kaybolan % 40 zihinsel engelli Afgan asılılı İlyas Azami aranıyor. 24 Mayıs tarihinde kaybolan ve 4 yıldıt Türkiye'de olan İlyas Azami kayboldukta 2 gün sonra polis tarafında çevrildi. Polise 'Türkiye'ye nasıl geldiğimi bilmiyorum?' dedi. Fakat yasal yolllarla ülkeye geldiği öğrenilince salındı. O andan sonra da kendisine ulaşılamadı.

Müge Anlı 18 Haziran canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

HELİN METE ARANIYOR

14 yaşındaki Helin Mete İstanbul Güngören'deki evinden dün sabah saatlerinde çıktı ve bir daha geri dönmedi. Ailesi 25-27 yaşlarında olduğunu söyledikleri Müslüm adındaki bir çocuktan şüpheleniliyorlar.

Müge Anlı 18 Haziran canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

GURBET GÜNDÜZ BULUNDU

4 yıldır kendisinden haber alınamayan ve kocası tarafından öldürüldüğü düşünülen Gurbet bulundu. Gurbet aileden biriyle görüşmek istemediğini söyledi ve çocuklarının velayetini alacağını ifade etti.

Müge Anlı 18 Haziran canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

GÜLTEN HANIM ANNESİNE KAVUŞTU

Gülten Erkan 3 aylıkken ayrıldığı annesi Türkan Hanım'a kavuştu.

Müge Anlı 18 Haziran canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

Gülten Hanım ilk defa gördüğü kardeşi Servet ile hasret giderdi. Ayrıca annesi Türkan Hanım ve Gülten Hanım evlatlık verilen ikiz kardeşlerini arıyor

Müge Anlı 18 Haziran canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

ŞÜKRAN BULUNDU

1 yıldır kendisinden haber alınamayan ve enişte nedeniyle kaçtığı düşünülen Şükran bulundu. Şükran ailesinin kendisine zarar verebileceğinden korktuğu için geri dönmeyeceğini söyledi. Dün polise gidip ifade de veren Şükran Hanım gidişinin eniştesiyle ilgisi olmadığını ve geri dönmeyeceğini ifade etti.

Müge Anlı 18 Haziran canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

NEŞADİYE ERSAN KAYBIYLA İLGİLİ FLAŞ GELİŞME

18 Kasım 2010 yılında Ankara Sincan'daki evinden arkadaşıma gidiyorum diyerek çıkan ve bir daha geri dönemeyen  Neşadiye Ersan aranıyor. 9 yıldır kendisinden haber alınamayan Neşadiye Ersan kaybolduğu gün özel bir numara tarafından 16 kere aranmış.

Müge Anlı bu kayıpla ilgili olarak Ankara Emniyetine çağrıda bulunmuştu. Ankara Emniyet Müdürlüğü anne Havva Ersan'ı dosya için Ankara'ya davet etti.

Müge Anlı 18 Haziran canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

FATMA BİRGÜL YALÇINKAYA ARANIYOR

Fatma Birgül Yalçınkaya 10 Hazşran 2018 yılında beri kayıp. Alzheimer hastası olan kadın en son Kayseri Koca Sinan Mahallesi Kanarya Parkında görülmüş. Üstünde mor tişört, beyaz terlik, mavi-beyaz çiçekli etek, kırmızı-beyazlı başörtüsü varmış. Yanında kimliği, parası ve telefonu olmayan kadını kocası Osman Yalçınkaya aramak için gelmiş.

Müge Anlı 18 Haziran canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

ÇEKDAR YILMAZ ARANIYOR

23 yaşındaki Çekdar Yılmaz 15 Kasım 2017 yılında İstanbul Esenyurt'tan kayboldu. 1.5 yıldır kayıp olan Çekdar'ın ailesi oğullarını aramak için gelmiş. Çekdar Yılmaz en son gurbetçi bir ailenin kızı olan Fatma Develi ile görüşüyormuş. Bundan dolayı Almanya'da ya da farklı bir yabancı ülkede olabilir. Fakat Fatma Develi'nin evli olmasından dolayı şüpheli bir kayıp olarak da aranıyor.

Müge Anlı 18 Haziran canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

ERGÜL SAĞLAM VE ERTAŞ ALTUN ARANIYOR

20 yıl önce KKTC'de hukuk okuyan Ergül Sağlam 2 yıl sonunda sömestr tatili için memleketi Sivas'a geldi. 20 gün sonra okula geri dönmek için evden çıkıyor ve okula gitmiyor. Sonradan öğrenilen bilgilere göre Ergül Sağlam KKTC'ye değil İskenderun'a içkili mekanlarda çalışan Fatma Durmaz isimli bir kadının yanında 40 gün kadar kalmış. Adı geçen Fatma Hanım canlı yayında.

Müge Anlı 18 Haziran canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

Ergül Sağlam'ın o gün bindiği taksici Ertaş Altun'da kayıp. 20 yıldır kendisinden haber alınamayan Ergül Sağlam ve Ertaş Altun'un kimliğinde hiçbir hareketlilik olmamış. Fatma Hanım olayla ilgili bilgisinin olmadığını ifade etti. Daha sonra sorulan sorular karşısında "bir daha beni aramayın" diyerek telefonu kapattı.

Müge Anlı 18 Haziran canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

Ertaş Altun'un babası Yahya Bey canlı yayın bağlandı ve oğlunun taksicilik yapmadığını söylerek Fatma Hanım'ın anlattıklarını yalanladı. Yahya Bey'in anlattıklarına göre oğlu en son taksiyi almadan evden çıkmış ve daha sonra kendi arabayı satmış. Yani Fatma Hanım'ın anlattığı taksiye binip gittiler sözleri böylelikle yalanlanmış oldu.

Müge Anlı 18 Haziran canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

BARIŞ BOZKURT ARANIYOR

39 yaşındaki Barış Bozkurt 7 Ekim 2018 tarihinden beri kendisinde haber alınamıyor. Psikolojik rahatsızlıkları olan Barış Bozkurt  11 gün tedavi gördüğü Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nden kaçmış ve o günden beri bir iz yok.

Müge Anlı 18 Haziran canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

SEZER ŞÖLEN ARANIYOR

% 82 engelli olan 26 yaşındaki Sezer Şölen İstanbul Esenyurt'taki evinden kaçmış. 8 Haziran tarihinden beri kendisine ulaşılamıyor.

Müge Anlı 18 Haziran canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

Sezer Şölen daha önce de kaçmış ve Bitlis ile Manisa'da akrabalarının yanına giderken bulunmuş.

Müge Anlı 18 Haziran canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

HÜSNÜ ŞAHİN'İN ANNESİ SESLENDİ

18 Mayıs tarihinden beri kayıp olan Hüsnü Şahin'in annesi bu kayıptan sorumlu tutulan Kadir Topal'a seslendi. Oğlunun kaybıyla ilgili gerçekleri anlatmasını istedi.

Müge Anlı 18 Haziran canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

ORHAN GÖKÇE'DE 21 YILDIR HABER ALINAMIYOR

23 Eylül 1998 tarihinde Bağcılar'dan Bakırköy'deki okuluna gitmek için çıkan Orhan Gökçe'den 21 yıldır haber yok. Kaybolduğunda 15 taşında olan Orhan Gökçe'nin nereye gittiği, başına ne geldiği bilinmiyor.

Müge Anlı 18 Haziran canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

ERHAN ÖZEN 16 YILDIR HABER YOK

16 yıl önce İstanbul Boğazköy'de yaşayan Erhan Özen paspas fabrikasında çalılşyordu. O zaman 20 yaşında olan Erhan Özen bir pazar günü mesai yapmak için evden çıktı ama bir daha geri dönmedi.

Müge Anlı 18 Haziran canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

HACER DEMİR'DEN 10 YILDIR HABER YOK

Hacer Demir 2009 senesinde Bartın'ın Ulus ilçesi Aşağıçamlı Köyü'nde arkadaşlarıyla mantar toplamaya gitti ama daha sonra onlardan ayrıldı ve bir daha kendisinden haber alınamadı. Yaşlı kadından 10 yıldır haber yok.

Müge Anlı 18 Haziran canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

GÜL AYŞE ARANIYOR

1983 yılında 7 - 8 yaşlarındayken evlatlık verilen ve şuan 50 yaşlarında olan bir kadın aranıyor. Kadının ismi verildiğinde Gül Ayşe'ymiş.

Müge Anlı 18 Haziran canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

Gül Ayşe'nin evlatlık verilmesinde ön ayak olduğu söylenen Döndü Hanım, çocuğu Emine Hanım'ın verdiğini söyledi.

Müge Anlı 18 Haziran canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

Gül Ayşe'yi evlatlık verdiği söylenen gelinlikçi Emine Hanım hafıza kaybı yaşadığı için kime verdiğini hatılamadığını söyledi.

Müge Anlı 18 Haziran canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

17 HAZİRAN NE OLDU?

17 Haziran ne oldu? Hangi olaylar işlendi?

ERGÜL SAĞLAM 19 YILDIR KAYIP

2000'li yıllarda üniversite okurken Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde kaybolan Ergül Sağlam aranıyor. 20 yıldır kendisinden haber alınmayan Ergül Sağlam'ı ablası aramak için geldi.

Müge Anlı 17 Haziran canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

KKTC'de hukuk okuyan Ergül Sağlam 2 yıl sonunda sömestr tatili için memleketi Sivas'a geldi. 20 gün sonra okula geri dönmek için evden çıkıyor ve okula gitmiyor. Sonradan öğrenilen bilgilere göre Ergül Sağlam KKTC'ye değil İskenderun'a içkili mekanlarda çalışan Fatma Durmaz isimli bir kadının yanında 40 gün kadar kalmış. Bir daha kendisinden haber alınamamış.

Müge Anlı 17 Haziran canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

ENES ÖZKAN BULUNDU

 İstanbul Fatih'ten kayboılan 16 yaşında zihinsel engelli Enes Özkan bulundu.

Müge Anlı 17 Haziran canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

ZİHİNSEL ENGELLİ DENİZ HOLAT BULUNDU

Evli ve 2 çocuk babası Berhan isimli bir kişi tarafından kaçırılan zihinsel engelli  Deniz Holat bulundu.

Müge Anlı 17 Haziran canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

GÜLTEN ERKAN ANNESİNİ ARIYORDU

1970 yılında Ankara Yenidoğan'da dünyaya gelen Gülten Erkan 3 aylıkken ayrıldığı annesi Türkan Hanım'ı arıyor.

Müge Anlı 17 Haziran canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

Kısa bir süre sonra Gülten Erkan'ın annesi Türkan Hanım bulundu. Anne kız yılların hasretini gidermeye çalıştı.

Müge Anlı 17 Haziran canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

ÖZGÜR ŞENGÜN KARISINA GERİ DÖNDÜ

Emine Şengün ve kocası Özgür Şengün evlerine geri döndü

Müge Anlı 17 Haziran canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

GÜL AYŞE TOKMAK ARANIYOR

Salim ve Gülbeyaz Tokmak birlikteliğinden dünyaya gelen Gül Ayşe aranıyor. Şu an 41 - 42 yaşlarında olan Gül Ayşe 1983 yılında İstanbul Beyoğlu'nda gelinlikçi olan Emine Hanım'a verildi. Evlat verildikten sonra adı 'Narin' olarak değiştirilen Gül Ayşe'yi kardeşleri arıyor.

Müge Anlı 17 Haziran canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

ŞÜKRAN ÇELİK ARANIYOR

21 yaşındaki Şükran Çelik 3 Temmuz 2018'de Kahramanmaraş'tan kayboldu. Şükran Çelik'in kaybı ile ilgili olarak ablasının kocasından şüpheleniliyor. Çünkü ablasının kocası Şükran Çelik'i kendi yeğeniyle evlendirmek istedi ama aile istemeyince genç kız birden ortadan kayboldu. Şükran Çelik'in babasının iddiasına göre bu kayıptan sonra eniştesi de ortadan kayboldu.

Müge Anlı 17 Haziran canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

GURBET GÜNDÜZ ARANIYOR

Şu an 30 yaşında olan Gurbet Gündüz 4 yıl önce 2015 yılında Ağustos ayında kayboldu. Pendik'ten kaybolan Gurbet Gündüz kaybolmadan önce sık sık kocasıyla tartışıyormuş. Halası tarafından programda aranıyor.

Müge Anlı 17 Haziran canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

Canlı yayına bağlanan ve ismini vermek istemeyen bir kişi Gurbet Gündüz'ün sevgilisi ile kaçtığını söyledi. Sevgilisi ile bir çocuğunun olduğunu ve kayıp olarak arayan halanın da olayı bildiğini ifade etti. Telefona bağlanan kişinin Gurbet Gündüz'ün kocasının akrabası olması ise yapılan bilgilerin doğruluğu konusunda akıllarda soru işareti bıraktı.

Müge Anlı 17 Haziran canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

SAFİYE AKYÜZ BULUNDU

26 Nisan'da Balıkesir'den 18 yaşındaki Safiye Akyüz bulundu. Telefonla annesini arayan Safiye Akyüz kendisinin bir yerde çalıştığını ve eve geri dönmek istemedğini söyledi. Fakat genç kızın psikolojik olarak rahatsızlığının olmasında dolayı ailesi tarafından eve dönmesi için hala aranıyor.

Müge Anlı 17 Haziran canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

NEŞADİYE ERSAN ARANIYOR

18 Kasım 2010 yılında Ankara Sincan'daki evinden arkadaşıma gidiyorum diyerek çıkan ve bir daha geri dönemeyen  Neşadiye Ersan aranıyor. 9 yıldır kendisinden haber alınamayan Neşadiye Ersan kaybolduğu gün özel bir numara tarafından 16 kere aranmış. Daha sonra Neşadiye Ersan'ın telefonu bir kadın tarafından satın alınmış olarak bulundu.

Müge Anlı 17 Haziran canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

İLYAS AZİMİ ARANIYOR

Ankara Keçiören'de kaybolan % 40 zihinsel engelli Afgan asılılı İlyas Azami aranıyor. 24 Mayıs tarihinde kaybolan ve 4 yıldıt Türkiye'de olan İlyas Azami kayboldukta 2 gün sonra polis tarafında çevrildi. Polise 'Türkiye'ye nasıl geldiğimi bilmiyorum?' dedi. Fakat yasal yolllarla ülkeye geldiği öğrenilince salındı. O andan sonra da kendisine ulaşılamadı.

Müge Anlı 17 Haziran canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

FATMA BİRGÜL YALÇINKAYA ARANIYOR

Fatma Birgül Yalçınkaya 10 Hazşran 2018 yılında beri kayıp. Alzheimer hastası olan kadın en son Kayseri Koca Sinan Mahallesi Kaanarya Parkında görülmüş. Üstünde mor tişört, beyaz terlik, mavi-beyaz çiçekli etek, kırmızı-beyazlı başörtüsü varmış. Yanında kimliği, parası ve telefonu olmayan kadını kocası Osman Yalçınkaya aramak için gelmiş.

Müge Anlı 17 Haziran canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

14 HAZİRAN NE OLDU?

14 Haziran ne oldu? Hangi olaylar işlendi?

BAHATTİN BEY'İN TORUNU YOK

Bahattin Bey ölen oğlunun bir kadından olduğunu öğrenip torununu bulmak için gelmişti. Fakat durum çok farklı çıktı. Bahattin Bey'in ölen oğlu Bünyamin'in üzerine bir çocuk yazılmış ancak çocuk oğlundan değil. O çocuğu anne de istemeyince çocuk, Çocuk Esirgeme Kurumu'na verilmiş ve evlatlık alınmış. Yani kısaca Bahattin Bey'in biyolojik ve resmi olarak bir torunu yok.

Müge Anlı 14 Haziran canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

MEHMET YALÇIN DEMİRCİ'YE AİLESİ SAHİP ÇIKTI

Mehmet Yalçın Demirci ailesini aramak için gelmişti fakat yaşadığı acı hayat öyküsüyle annesi görüşmek istememişti. Mehmet Yalçın Demirci'nin baabsındna olan kardeşleri yeğenlerine sahip çıkmak istedi.

Müge Anlı 14 Haziran canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

ABDULLAH SİSİLİ ARANIYOR

20 yaşındaki Abdullah Sisili Nisan 2018'den beri kayıp. Esenyur'ta bir inşaatta çalışan Abdullah Sisili 14 aydır ortadan yok.  Babası Ayhan Sisili oğlunu aramak için canlı yayına katıldı.

Müge Anlı 14 Haziran canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

Abdullah Sisili canlı yayına telefobla bağlandı ve sağlık durumunun iyi olduğunu söyledi ve ailesiyle görüşmek istemediğini belirtti.

Müge Anlı 14 Haziran canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

EMİNE GÖZÜKAN BULUNDU

Adana Ceyhan'da yaşayan Emine Gözükan 9 Mart tarihinde erkek arkadaşı Hazret'in yanına Aksaray'a gitti ve bir daha geri dönmedi. Bir arkadaşının tanıştırdığı erkek arkadaşı Hazret'in yanına gittikten sonra kendisinden haber alınamayan Emine Gözükan aranıyor.

Müge Anlı 14 Haziran canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

Annesi tarafından aranan Emine Gözükan'ı görenlerin programa veya polise haber vermesi bekleniyor.

Müge Anlı 14 Haziran canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

Annesi tarafından aranan Emine Gözükan bulundu. Canlı yayına telefonla bağlanan Emine Gözükan birisiyle evlendiğini ve orada mutlu olduğunu söyledi. Ailesinden korktuğu için arayamadığını ifade eden Emine Gözükan ailesiyle ve oğluyla görüşmek istediğini söyledi.

Müge Anlı 14 Haziran canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

SAFİYE AKYÜZ ARANIYOR

26 Nisan'da Balıkesir'den 18 yaşındaki Safiye Akyüz aranıyor. Psikolojik sorunları da bulunan Safiye Akyüz'den ailesi haber bekliyor.

Müge Anlı 14 Haziran canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

En son amcasının oğlu tarafından parkta 50li yaşlarda bir adam ve küçük bir çocukla görüntülenen Safiye Akyüz'ü görenlerin haber vermesi bekleniyor.

Müge Anlı 14 Haziran canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

EMİNE ŞENGÜN'ÜN KOCASI EVİNE DÖNDÜ

Emine Şengün'ün kocası Özgür Şengün evine geri döndü. Özgür Şengün eşi Emine Şengün'den bazı isteklerde bulundu. "Annemin elini öpsün, evi üzerime yapsın, Arif Verimli'ye tedavi olsun" diyen Özgür Şengün bu şekilde şartlarını sıraladı. Özgür Şengün ve Emine Şengün barıştı.

Müge Anlı 14 Haziran canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

ESRARENGİZ KAYIP HÜSNÜ ŞAHİN ARANIYOR

28 gündür kayıp olan Hüsnü Şahin kaybıyla ilgili olarak suçlanan Kadir Topal canlı yayında kendisine yöneltilen soruları cevapladı. Hüsnü Şahin'in kaybolduğu yerde arama çalışması yapılıyor fakat alan çok geniş ve araması zor bir alan.

Müge Anlı 14 Haziran canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

Kadir Topal kendine yöneltilen sorular karşısında yayını terk etti.

Müge Anlı 14 Haziran canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

DENİZ HOLAT ARANIYOR

Zihinsel engelli Deniz Holat aranıyor. Deniz Holat'ı evli ve 2 çocuk babası Berhan isimli bir kişi tarafından kaçırıldığından şüpheleniliyor.

Müge Anlı 14 Haziran canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

ENES ÖZKAN ARANIYOR

16 yaşındaki % 40 zihinsel engelli Enes Özkan Fatih'ten kayboldu. 85 kiloya yakın olan Enes Özkan babası yeme dediği için darılıp saat 19:00 civarlarında evden gitmiş. Üzerinde çizgili tişört, gri pantolon ve siyah ayakkabı bulunan Enes'i görenlerin polise veya programa haber vermesi bekleniyor.

Müge Anlı 14 Haziran canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

Yayında olaylar geliştikçe haberimiz güncellenecektir.

13 HAZİRAN NE OLDU?

13 Haziran ne oldu? Hangi olaylar işlendi?

MEHMET DEMİRCİ ANNESİ VE BABASINI ARIYOR

1981 doğumlu olan Mehmet Demirci, babası Kenan Çelik'i ve  1965 Ardahan Hanak doğumlu annesi Pantuş Hanım'ı arıyor.

Müge Anlı 13 Haziran canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

Mehmet Demirci'nin aradığı anne ve babası bulundu. Anlatılara göre; annesi Pantuş Hanım 15 yaşlarındayken bir akrabaları tarafından tecavüze uğramış ve hamile kalmış. O sırada evli olan Mehmet'in babası Kenan Çelik bu olaydan sonra o hapse girerken Pantuş Hanım hamile kalmş ve Mehmet dünyaya gelmiş. Mehmet Bey'in aradığı babası Kenan Çelik daha sonra vefat etmiş.

Annesi Pantuş Hanım küçükkken yaşadığı bu taciz olayından dolayı şimdi o travmaya geri dönmek istemiyor ve oğlu Mehmet ile görüşmek istemiyor.

Müge Anlı 13 Haziran canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

SAFİYE AKYÜZ ARANIYOR

18 yaşındaki Safiye Akyüz 26 Nisan'da Balıkesir'den kayboldu. Açık lisede okuyan ve bir çay ocağında çalışan Safiye Akyüz'ün psikolojik sorunları bulunuyor. Annesi ve babası tarafından aranan genç kızı görenlerin polise veya programa haber vermesi bekleniyor.

Müge Anlı 13 Haziran canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

ÖLEN ÇOCUĞUNUN OĞLUNU ARIYOR

Mehmet Bahattin Acıyan 5 ay önce hayatını kaybeden oğlunun, Sinem Çetin'den bir çocuğu olduğunu öğrenmiş. Mehmet Bahattin Acıyan şu an 3 yaşında olan torunu İlker Çetin'i bulmak ve torununa kavuşmak istiyor.

Müge Anlı 13 Haziran canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

EMİNE ŞENGÜN İLE KOCASI KARŞI KARŞIYA

Emine Şengün, kocasının ailesi tarafından alıkonulduğunu iddia etmiş ve kocasının psikolojisinin yerinde olmadığını söylerek vasiliğini istemişti. Kocası Özgür Bey canlı yayına bağlandı ve boşanmak istediğini söyledi. Daha sonra fikrinden vazgeçen Özgür Bey eğer Emine Hanım vasilik istemezse evine geri döneceğini açıkladı ve tedavi görmeyi kabul etti.

Müge Anlı 13 Haziran canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

HÜSNÜ ŞAHİN'İN CESEDİ ARANIYOR

27 gün önce İzmir'in Bergama ilçesinden kaybolan ve kendisinden haber alınmayan 41 yaşındaki Hüsnü Şahin bugün kaybolduğu alanda aranıyor. Aramaya kadavra köğekleri de katıldı.

Müge Anlı 13 Haziran canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

Hüsnü Şahin'in esrarengiz kaybından arkadaşı Kadir Topal sorumlu tutulurken Kadir Topal etrafına verdiği çelişkili ifadelerle dikkatleri iyice üzerine çekti. Bir görgü tanığı canlı yayına bağlanarak Kadir Topal'ın Hüsnü Şahin'i önce görmediğini söylediği daha sonra ise ifade değiştirdiğini belirtti.

Müge Anlı 13 Haziran canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

Şüpheli Kadir Topal'ın dayısı Hüseyin Bey canlı yayına bağlanarak Kadir Topal'ın kendisine "arılarımı ve arabamı sat bana iyi bir avukat tut. Benim artık dönüşüm yok" dediğini ifade etti.

Müge Anlı 13 Haziran canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

12 HAZİRAN NE OLDU?

12 Haziran ne oldu? Hangi olaylar işlendi?

AŞEVİ KAMPANYASINA ÖDÜL

Müge Anlı'ya aşevi kampnyasına yaptığı katkı dolayısıyla platin madalya verildi.

Müge Anlı 12 Haziran canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

REMZİYE KAVAKÇI BULUNDU

5 Haziran'da yatalak olan annesi ile tartışıp evden ayrılan Remziye Kavakçı'yı ailesi aramak için canlı yayına katılmıştı. Epilepsi hastası olan Remziye Kvakçı bulundu ve ailesinin yanına döndü.

Müge Anlı 12 Haziran canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

DERYA HANIM BULUNDU AMA OSMAN BEY HALA KAYIP

3 çocuk annesi Derya Tural 2 Haziran'da İstanbul Bayrampaşa'dan tehdit edilmesi sonucu kaçmak zorunda kalmış ve ona yardım etmek için iş arkadaşı Osman Bey'de onunla gitmişti. Dün yayından sonra Derya Hanım ailesinin yanına döndü. Fakat Osman Bey hala eve dönmedi. Babası ve karısı hala Osman'ın sesini duyamazken Osman Bey'İn Manisa'daki asker arkadaşının yanına gittiği söylendi. Ancak Osman Bey'e hala ulaşılamadı.

Müge Anlı 12 Haziran canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

SEVDA'NIN ARADIĞI KARDEŞİ MELEK BULUNDU

Sevda Çıtak anne ayrı baba bir kardeşi Melek'i arıyordu. Melek Yozgat'ta bulundu ve hiç görmediği anlası ile konuştu.

Müge Anlı 12 Haziran canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

EMİNE ŞENGÜN KOCASINI AİLESİNDEN ALMAYA ÇALIŞIYOR

2 çocuk annesi Emine Şengün kocasının, ailesi tarafından alıkonulduğunu söylerek kocasını geri istiyor. Emine Şengün'ün iddiasına göre ailesi psikolojik rahatsızlığı olan oğlunun emekli maaşını alabilmek için yanlarında tutuyor ve evine geri göndermiyor.

Müge Anlı 12 Haziran canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

Emine Hanım'ın kayınpederi canlı yayında anlatılanları yalanlarken oğlunun evine kendi isteğiyle geldiğini kendilerinin zorlamadığını söyledi. Emine Hanım'ın eşi Özgür Bey ise canlı yayına telefonla bağlandı ve eşini istemediğini söyledi.

Müge Anlı 12 Haziran canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

HÜSNÜ ŞAHİN'İN CESEDİ ARANACAK

İzmir'in Bergama ilçesinden 18 Mayıs'ta kaybolan ve kendisinden haber alınmayan 41 yaşındaki Hüsnü Şahin yarın kaybolduğu alanda aranacak. Hüsnü Şahin'in kaybından arkadaşı sorulu tutuluyor.

Müge Anlı 12 Haziran canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

SÜLEYMAN IŞIK ARANIYOR

43 yaşındaki Süleyman Işık 10 Mayıs'ta Mersin'den kayboldu. 4 çocuk babası olan Süleyman Işık kaybolduğu gün kahvehaneye gitmek için evden çıkmış ama bir daha geri dönmemiş. Kaybolmadan önce eğer başıma bir iş gelirse Abdullah Tanverdi'den bilin demiş.

Müge Anlı 12 Haziran canlı izleme linki! Sıcak gelişme ne?

Etiketler : ,

HABERE YORUM KAT