1. HABERLER
  2. FİLM VE DİZİ
  3. Müge Anlı full izle 12 Ekim 2021 Salı| Müge Anlı ile Tatlı Sert ATV full izle 12 Ekim Salı

Müge Anlı full izle 12 Ekim 2021 Salı| Müge Anlı ile Tatlı Sert ATV full izle 12 Ekim Salı

Müge Anlı'ya kayıp başvurusunda bulunan 18 yaşındaki Melisa Varol'un ailesi, dün yayınlanan programda kızlarının akrabalarıyla evlendiğini duyunca stüdyoda sinir krizi geçirmişlerdi. Anne Hamiyet Varol'un feryadı izleyicinin yüreğini dağladı. Olaya dair yeni detayların masaya yatırılması beklenen programı 12 Ekim 2021 tarihinde tekrar izlemek isteyenler "Müge Anlı full izle 12 Ekim 2021 Salı| Müge Anlı ile Tatlı Sert ATV full izle 12 Ekim Salı" konu başlıklarını aratıyor.

Müge Anlı full izle 12 Ekim 2021 Salı| Müge Anlı ile Tatlı Sert ATV full izle 12 Ekim Salı

Çözülemeyen olayların enine boyuna araştırılarak çözüme kavuşturulduğu program Müge Anlı İle Tatlı Sert'te seyircileri ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Bu kapsamda 14.sezonu ile ATV ekranlarında saat 10.00'da başlayan programın bugün yayınlanacak olan bölümünü izlemek isteyenler "Müge Anlı full izle 12 Ekim 2021 Salı| Müge Anlı ile Tatlı Sert ATV full izle 12 Ekim Salı" başlıklarıyla internet arama motorlarında araştırmalarda bulunuyor.

Müge Anlı canlı izle 12 Ekim 2021 Salı| Müge Anlı ile Tatlı Sert ATV canlı izle 12 Ekim Salı

MÜGE ANLI FULL İZLE 12 EKİM 2021 SALI| MÜGE ANLI İLE TATLI SERT ATV FULL İZLE 12 EKİM SALI

ATV ekranlarından yayınlanmakta olan Müge Anlı ile Tatlı Sert programının  12 Ekim 2021 Salı (bugün) yayınını aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

MÜGE ANLI İLE TATLI SERT FULL 12 EKİM PAZARTESİ  İZLE

Müge Anlı canlı izle 12 Ekim 2021 Salı| Müge Anlı ile Tatlı Sert ATV canlı izle 12 Ekim Salı

MÜGE ANLI SON BÖLÜMDE NELER OLDU 11 EKİM 2021

Müge Anlı, Zeynep'in ailesinin kendisini aradığını öğrenince Tokat'ta emniyete gidip kendisini bildirdiğini, şu an devlet korumasına alındığını açıkladı. Müge Anlı 24 yaşındaki Onur Boral'ın Pendik'te sevgi izi sayesinde bulunduğunu, 3 gün boyunca ailesi tarafından arandığını, Onur Bey'in işitme engelli olduğunu söyledi. Müge Anlı, Melisa'nın Esenler'den kaybolduğunu söylerken, Hamiyet Hanım ise kızının baskı altında olduğunu, normalde her gün konuştuklarını, kızının zorla tutulduğunu iddia etti. 32 yaşındaki akrabası ile giden Melisa canlı yayında... Melisa, 4 senedir ilişkisi olduğunu, annesinin de bildiğini, annesinin kendisini daha önce 35 yaşında polis birisine vermeye çalıştığını eşinin de 30 yaşında olduğunu söyledi. 12 gündür kayıp olan Necla Mutlu bulundu. Mehmet Bey, "Necla Hanım seni çok seviyorum, evine dön, beni istemiyorsan da sen evine gel ben ceketimi alır çıkar giderim, bir bayansın dışarıda kalamazsın" dedi. Mustafa Kurt cinayetiyle ilgili çarpıcı iddia... Ersin Bey, Sezer Bey'in kafası iyiyken kendi yanına geldiğini, yanında bir yasaklı maddeyi kullandığını, gözlerinin dönmüş olduğunu, o anı hatırlamak bile istemediğini, Sezer Bey'in dişlerinin takırdadığını, iki sefer "Çok pişmanım" dediğini, niye pişmansın dediğini, "Sıçancı Mustafa'yı nasıl öldürdüğümü biliyor musun" dediğini ileri sürdü.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT