1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Müge Anlı'nın mesafeli sarılma düzeneği sosyal medyada çok konuşuldu!

Müge Anlı'nın mesafeli sarılma düzeneği sosyal medyada çok konuşuldu!

2 ay aradan sonra ekranlara dönen ve 1 Haziran'da ATV ekranlarında izleyicisiyle buluşan Müge Anlı, koronavirüs tedbirlerine karşı aldığı mesafeli sarılma düzeneği ile sosyal medyada çok konuşulanlar arasında yerini aldı.

Müge Anlı'nın mesafeli sarılma düzeneği sosyal medyada çok konuşuldu!

Koronavirüs nedeniyle yayın hayatına ara veren Müge Anlı, 1 Haziran'da ATV ekranlarına tekrardan geri döndü. Yayında koronavirüse karşı aldığı tedbirlerle dikkatleri çeken Müge Anlı, insanların birbirine sarılabilmesi için kurdurduğu özel bir aparat sosyal medyada çok konuşulanlar arasına girdi.

Bir süredir pandemi nedeniyle ekrana gelmeyen Müge Anlı ile Tatlı Sert programının sunucusu Müge Anlı, ekrana dönüşünde izleyicilerini ve program partnerlerini ne kadar özlediğini belirtti. Müge Anlı ayrıca programında kavuşanların koronavirüs önlemleri çerçevesinde birbirine 'mesafeli' olarak sarılabilmesi için de bir çözüm buldu. "Artık nasıl sarılacağız diye düşünmenize gerek yok" diyen Anlı, stüdyoda sarılabilmek için naylon bir koruyucunun devreye girdiğini söyledi. Programda ilk denemeyi de Müge Anlı ve ekip arkadaşı yaptı.

Müge Anlı'nın mesafeli sarılma düzeneği sosyal medyada çok konuşuldu!

Öte yandan karantina sürecini evinde geçiren Müge Anlı, geçtiğimiz ay konuk olduğu 2. Sayfa programında yaptığı samimi açıklamalarda temizlik yapmaktan 9 kilo verdiğini söylemişti. Anlı'nın yeni hali ise sevenlerinden tam not aldı.

Müge Anlı'nın mesafeli sarılma düzeneği sosyal medyada çok konuşuldu! Müge Anlı'nın mesafeli sarılma düzeneği sosyal medyada çok konuşuldu!

Okan Gül
Video Editörü

HABERE YORUM KAT