1. HABERLER
  2. MAGAZİN
  3. Müge ve Gülşen'le 2.sayfa Canlı izle! | 19 Ağustos Pazartesi

Müge ve Gülşen'le 2.sayfa Canlı izle! | 19 Ağustos Pazartesi

Müge ve Gülşen'le 2.sayfa Canlı izle! 19 Ağustos Pazartesi Kanal D'nin sevilen gündüz kuşağı programı olan Müge ve Gülşen'le 2.Sayfa hafta içi her gün ekranlara geliyor. Sunuculuğunu Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yükselin sunduğu program bugünde ekranlarda olacak.

Müge ve Gülşen'le 2.sayfa Canlı izle! | 19 Ağustos Pazartesi

Müge ve Gülşen'le 2.sayfa Canlı izle! 19 Ağustos Pazartesi sevilen gündüz kuşağı programı 2.sayfa hafta içi her gün ekranlarda olmaya devam ediyor. Gelen konuklarla sohbet havasında ilerleyen programda magazin haberleri yer alıyor...

KANAL D CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Müge ve Gülşen'le 2.sayfa Canlı izle! | 25 Nisan Perşembe

Gülşen yüksel Salt kimdir?

24 Haziran 1977 yılında İstanbul’da doğmuş olan Gülşen Yüksel yengeç burcudur. Sanatçı 53 kilogram ve 164 boyundadır. Göz rengi kahverengi ve saç rengi de kahverengidir. Ekranlarda sık sık karşılaştığımız sanatçı sunuculuk yapmaktadır. Sunuculuğunu ise şuan Renkli sayfalar adındaki programla yapmakta ve bu programı Müge Dağıstanlı ile beraber sunmaktadır. Gülşen Yüksel vatan gazetesinde magazin müdürü olarak da çalışmıştır. Bu gazeteden sonra ise Sabah Gazetesinde çalışmaya başlamıştır. 2015 yılında ise 2. Sayfa adındaki programın sunuculuğunu yapmaya başlamıştır.

Müge ve Gülşen'le 2.sayfa Canlı izle | 16 Nisan Salı

Müge Dağıstanlı kimdir?

1968 İstanbul doğumlu olan Müge Dağıstanlı, Bahçeşehir Üniversitesi Yeni Medya Bölümünde eğitimini tamamlamıştır.

Gazetecilik hayatına Posta Gazetesinde başlayan Müge Dağıstanlı, burada köşe yazarlığı yapmış ve magazin müdürü olarak görev almıştır. Radikal Gazetesi bünyesinde de çalışmış olan Müge Dağıstanlı, burada da yine sinema ve televizyon üzerine köşe yazıları yazmıştır.

2015 yılından bu yana sabah kuşağında yayınlanan magazin programı sunmaya devam eden Müge Dağıstanlı, ilk olarak Kanaltürk TV'de yayınlanmış olan "2. Sayfa" adlı programın sunuculuğunu partneri Gülşen Yüksel ile birlikte yapmış, sonrasında ise Show TV'ye geçmiştir.

Şubat 2016 tarihinden beri yine Gülşen Yüksel ile birlikte "Renkli Sayfalar" adlı magazin programını Kanal D ekranlarında sunmaktadır. Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel'in sundukları "Renkli Sayfalar" programı 2016 Altın Kelebek Ödüllerinde de "Yılın En İyi Magazin Programı" seçilmiştir.

HABERE YORUM KAT