1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Muğla'da 4.2 büyüklüğünde deprem meydana geldi!

Muğla'da 4.2 büyüklüğünde deprem meydana geldi!

Kandilli Rasathanesi'nden alınan bilgiye göre, saat 15.07'de merkez üssü Muğla Yatağan olan 4.2 şiddetin bir deprem oldu.

Muğla'da 4.2 büyüklüğünde deprem meydana geldi!

Muğla'nın Yatağan ilçesinde 15.00 ile 15.07 saatleri arasında peş peşe 3 deprem meydana geldi. Kandilli Rasathanesi depremin 4.2 şiddetinde olduğunu belirtti.

Kandilli Rasathanesi'nden alınan bilgiye göre, saat 15.07'de merkez üssü Muğla Yatağan olan 4.2 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.

Muğla'da saat 15.00 ile 15.07 arasında 3 deprem meydana geldi. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesinden verilen bilgiye göre, İlk deprem 15.00’te Yatağan ilçesi Cazkırlar Mahallesi'nde 3,4 şiddetinde gerçekleşti. Bu depremin 2 dakika ardından bu defa Yatağan ilçesi merkez üssü olarak gerçekleşen 3,1 şiddetinde deprem meydana geldi.

Arka arkaya meydana gelen depremlerin ardından saat 15.07’de bu defa yine Yatağan ilçesi Yayla bu defa 4,2 şiddetinde hissedildi.

Muğla’da arka arkaya meydana gelen depremlerde şu ana kadar herhangi bir can ve mal kaybının olmadığı öğrenildi.

SON DEPREMLER NELER?

Yaşanan depremlerin saatini ve şiddetini anlık olarak takip etmek mümkün. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve AFAD tarafından kaydedilen depremlere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

SON DEPREMLERİ ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 

HABERE YORUM KAT