1. HABERLER

  2. İÇ HABERLER

  3. MÜSİAD Düzce yönetimi MÜSİAD GİK toplantısına katıldı

MÜSİAD Düzce yönetimi MÜSİAD GİK toplantısına katıldı

MÜSİAD 95. Genel İdare Kurulu Toplantısı'na katılan MÜSİAD Düzce Şube Başkanı İsa Şengüloğlu, "KDV ile ilgili yaşanılan sorunları sözlü olarak...

MÜSİAD Düzce yönetimi MÜSİAD GİK toplantısına katıldı

MÜSİAD 95. Genel İdare Kurulu Toplantısı'na katılan MÜSİAD Düzce Şube Başkanı İsa Şengüloğlu, "KDV ile ilgili yaşanılan sorunları sözlü olarak da bakanımıza ilettik" dedi.

Maliye Bakanı Sayın Naci Ağbal'ın katılımlarıyla Maliye Politikaları ve Vergi Mevzuatı konu başlığıyla gerçekleştirilen MÜSİAD 95. Genel İdare Kurulu Toplantısında başkanlar toplantısıyla eşzamanlı olarak, Yurtiçi Teşkilatlanma Başkanları, Sektör Kurulları Başkanları, Bütçe ve Mali İşler Başkanları ve Üye İlişkileri Başkanları Toplantıları gerçekleştirildi.

Toplantıya MÜSİAD Düzce Şube Başkanı İsa Şengüloğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Yakup Demircan, Nurullah Veli, Murat Taştepe, Aziz Öz, Vefa Pehlivan, Şube Müdürü Fatih Güngör ve Kurucu Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Coşkun katılım sağladı.

MÜSİAD Düzce Şube Başkanı İsa Şengüloğlu 95. GİK toplantısı ile ilgili yapmış olduğu açıklamada, "MÜSİAD Düzce heyeti olarak 95. Genel İdare Kurulu Toplantısına katılım sağladık. Yönetim Kurulu üyesi arkadaşlarımız ve üye arkadaşlarımızla yaptığımız istişareler ile hazırlamış olduğumuz Maliye Politikaları ve Vergi Mevzuatı konulu raporumuzu genel merkezimiz aracılığıyla Maliye Balkanlığına iletmiştik. Toplantıda raporumuzda değindiğimiz konulardan olan KDV ile ilgili yaşanılan sorunları sözlü olarak da bakanımıza ilettik" dedi.

MÜSİAD Düzce yönetimi MÜSİAD GİK toplantısına katıldı

MÜSİAD Düzce yönetimi MÜSİAD GİK toplantısına katıldı

Haber KaynağıHaber Kaynağı

HABERE YORUM KAT