1. HABERLER

  2. İÇ HABERLER

  3. MÜSİAD Şube Başkanı Kalan’dan Başkan Gürkan’a ziyaret

MÜSİAD Şube Başkanı Kalan’dan Başkan Gürkan’a ziyaret

Müstakil Sanayici ve İş adamları Derneği (MÜSİAD) Malatya Şube Başkanı Hüseyin Kalan, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan'ı ziyaret etti.

MÜSİAD Şube Başkanı Kalan’dan Başkan Gürkan’a ziyaret

Müstakil Sanayici ve İş adamları Derneği (MÜSİAD) Malatya Şube Başkanı Hüseyin Kalan, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan'ı ziyaret etti.

MÜSİAD Malatya Şube Başkanı Hüseyin Kalan, beraberinde yeni yönetim kurulu üyeleri Muharrem Poyraz, Ahmet Akbaşlı, Abdullah Canpolat, Hamdi Bayer, Mustafa Kırteke, Mahmut Boyraz ve Süleyman Reşitoğlu ile birlikte Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan'ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "MÜSİAD'ımız Türkiye'de üretimin önemli bir kısmını elinde tutan bir çatı kuruluşumuz. Bu anlamda Malatya'daki MÜSİAD yönetimi ve üyeleri olsun Malatya'daki üretim noktasında da Malatya'nın egemen gücü konumunda. Bu anlamda başta MÜSİAD Malatya Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Bey'e ve yönetim kurulu üyelerine yeni görevlerinde başarılar diliyorum. Yönetimin Malatya'mıza hayırlı olmasını temenni ediyorum. Biz belediye olarak sivil toplum örgütleri olsun, meslek kuruluşları olsun, meslek odaları olsun, sendikalar ve yerel önderler olsun belediyeciliğimizin olmazsa olmaz koşullarından bir tanesi de katılımcı belediyecilik anlayışıdır. Bu anlayış çerçevesi içinde meslek örgütlerimizle, sendikalarımızla yani genel anlamda sosyal taraflarla şehrin yönetilmesi noktasında, onların görüş ve önerileri bizim yol haritamızın oluşmasında ve yön pusulası olması noktasında önemlidir. Bu anlamda biz çalışmalarımızda sosyal taraflarla, ortak akılla hareket ederek, şehrimizi erdemli ve faziletli olma hüviyetine büründürme noktasında çalışmalarımız şimdiye kadar olduğu gibi devam etti ve bu şekilde devam edecek" diye konuştu.

MÜSİAD Malatya Şube Başkanı Hüseyin Kalan ise, Başkan Gürkan'a nezaket ziyaretinde bulunduklarını belirterek, "Battalgazi Belediye Başkanımız Selahattin Gürkan'ı yönetim kurulu olarak ziyaret ettik. İleriki zaman içerisinde inşallah yerel yönetimler noktasında kendisiyle daha hayırlı işler yapmak niyetiyle, sorunlarımız olduğunda kendisinin Alicenaplığına sığınarak, çözüm noktasında bugüne kadar sunduğu çözümlere bizimde o anlamda bir katkımız olsun diye, elbette birkaç kelam, fikir birliğinde ve Malatya'nın kazanacağı katkıları sunmak isteriz" ifadelerini kullandı.

16 Nisan'da yapılacak olan referandumun önemine de dikkat çeken MÜSİAD Malatya Şube Başkanı Kalan, "Referanduma değinmeden geçmek olmaz. Tabii ki evet diyeceğiz. Tabii ki Selahattin Başkanımla beraber çıktığımız Türkiye'nin yükselişi yolunda hep birlikte gönül birliği yaparak ve el ele vererek yeni bir Türkiye noktasında bir ve beraber olduğumuzu söylemek istiyorum" şeklinde konuştu.

MÜSİAD Şube Başkanı Kalan’dan Başkan Gürkan’a ziyaret

MÜSİAD Şube Başkanı Kalan’dan Başkan Gürkan’a ziyaret

Haber KaynağıHaber Kaynağı

HABERE YORUM KAT