Mustafa Keser - Bülent Ersoy krizi devam ediyor! "Açıklamalarım olay yaratacak"

Star TV'de ekrana gelen Benzemez Kimse Bize programının bitme nedeni olarak Bülent Ersoy'un yersiz kapris ve tutumlarını sebep gösteren Mustafa Keser "Önümüzdeki günlerde bu hususta çok geniş, olay yaratacak bazı açıklamalarım olacak. Bütün Türkiye şok olacak" dedi.

Mustafa Keser - Bülent Ersoy krizi devam ediyor!  "Açıklamalarım olay yaratacak"

Star TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan ve sadece 2 bölüm yayınlanan Bülent Ersoy ile Mustafa Keser'in sunduğu Benzemez Kimse Bize programının bitişi olaylı oldu. Programa son verilmesinin nedenini sosyal medya hesabından paylaşan Mustafa Keser, bütün aksaklıkların Bülent Ersoy'un yersiz kapris ve tutumundan kaynaklandığını söylemişti.

"BÜTÜN TÜRKİYE ŞOK OLACAK"

Ataköy'de sahne alan Mustafa Keser mekandan çıkarken gazetecilerle konuştu. Bülent Ersoy ile yaşadığı olaylar hakkında açıklamalarda bulunan Keser, "Önümüzdeki günlerde bu hususta çok geniş, olay yaratacak bazı açıklamalarım olacak. Bütün Türkiye şok olacak" dedi.

Mustafa Keser - Bülent Ersoy krizi devam ediyor! Açıklamalarım olay yaratacak

Mustafa Keser, Bülent Ersoy ile sunduğu programın sona ermesiyle ilgili Instagram'dan şu sözlere yer vermişti:

"Sevgili müzik dostları; Bülent Ersoy ile olan programla ilgili görüş ve düşünceleriniz için hepinize çok teşekkür ederim. Bu programa başlamadan önce sizlerin de izlediğiniz ve gördüğünüz gibi bazı aksaklıkların olabileceğini, programa başlamadan önce öngörmüştüm ancak, kendisinden hem yaş hem de sanatça daha büyük birinin yanında daha saygılı olacağını düşünerek programı kabul ettim. Ve ne yazık ki yanıldım. Hepinizden bunun için özür diliyorum. Yukarıda zikrettiğim aksaklıkların yapımcımız Sayın Polat Yağcı ve Sayın Star TV kanal yönetiminin hiçbir dahli ve ilgisi yoktur. Bütün aksaklıkları Sayın Bülent Ersoy'un yersiz kapris ve tutumundan kaynaklanmıştır. İleriki günlerde de bir basın toplantısı yaparak bununla ilgili sizleri daha geniş bir çerçevede bilgilendireceğim."

Mustafa Keser - Bülent Ersoy krizi devam ediyor! Açıklamalarım olay yaratacak

"SON PROGRAM, KOVULDUK"

Yıldız Tilbe'nin konuk olduğu Benzemez Kimse Bize programının ilk bölümünde, Bülent Ersoy'un mikrofonu açık kalmış; ve Ersoy'un "Son program kovulduk" dediği izleyenler tarafından duyulmuştu.

Mustafa Keser - Bülent Ersoy krizi devam ediyor! Açıklamalarım olay yaratacak

 

0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KATMAK İÇİN TIKLAYIN