1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Mustafa Sarıgül Pendik CHP´den Halka Seslendi

Mustafa Sarıgül Pendik CHP´den Halka Seslendi

Mustafa Sarıgül Pendik CHP´den Halka Seslendi

                 CHP İstanbul Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Sarıgül, partisinin Pendik İlçe Teşkilatını ziyaret etti. Seçim otobüsü üzerinde meydanda kendisini bekleyen kalabalığın arasına gelen Sarıgül, alkışlar ve sloganlar eşliğinde karşılandı.

                     BİZİM ÜZERİMİZE GELECEK, YAPMADIKLARINI BIRAKMAYACAKLAR

               Büyük bir kampanyanın başladığını ifade eden Sarıgül, 'Ana felsefemiz şu, rakiplerimizin aleyhinde konuşmayacağız. Zayıf fikir agresiftir, güçlü fikir rahattır. Seçimi kazanacak olan sizsiniz. Konuşanlar konuştu bundan sonra siz konuşacaksınız. Bizim  üzerimize çok gelecekler. Bize yapmadıklarını bırakmayacaklar. Ölüyü bıraktılar tövbe estağfurullah diriyi bıraktılar,  Türkiye'nin neresine giderlerse gitsin, İstanbul'dan bahsediyorlar. Çünkü ateş bacayı sardı dedi.

                              'DEMOKRASİNİN İLK BASAMAĞI MUHTARLARIMIZDIR

              Kendisini kötülemek için 'muhtar Sarıgül' denildiğini ifade eden Mustafa Sarıgül, 'Ben de buradan şöylesine bir cevap veriyorum.  Demokrasinin ilk basamağı muhtarlarımızdır. Yurttaşlarımın oyuyla İstanbul Belediye Başkanı ben olacağım. Ama benim başkanlarım  muhtarlarım olacak diye konuştu.

                                   '20 YILDIR YORULDULAR, ENERJİLERİ DÜŞTÜ

             Hiçbir siyasi parti farkı gözetmeksizin tüm yurttaşlarla beraber olacağını belirten Sarıgül, Sizden ricam şu, 3 tane yurttaşımızla  konuşmanızı ve büyükşehrimiz için ikna etmenizi rica ediyorum. Bir kardeşim, 3 kişiyi ikna edeceksiniz. İstanbul'da 20 yıldan beri  süren bir yönetim var. Yoruldular, heyecanları kalmadı, enerjileri düştü. Şunu unutmayın ki onlar artık Batan Güneş, doğan güneş burası hiç merak etmeyin şeklinde konuştu.

                                       DURDURAMAZSIN, SUSTURAMAZSIN BENİ

            Bazı insanların tuttukları kişilerle sokaklara yazılar yazdırdığını iddia eden Sarıgül, 'O yazıların altına utanmadan başka siyasi  partinin amblemini koyuyorlar. Buradan onlara sesleniyorum, durduramazsın beni, susturamazsın beni. Gitme vakitlerine ne kadar  kaldı biliyor musunuz 15 hafta, 30 saat. Kadınlarımıza, gençlerimize güveniyorum. Gençler sandıkları size emanet edeceğim.  Sandıklarda geçen seçimlerde biliyorsunuz, gece saat 12'de zayıf oldukları yerde elektrikleri kestiler. Hükümdar adilse kanuna  gerek yok. Hükümdar adil değilse 500 tane de kanun yapsan o kanunları, o sandıkları siz koruyacaksınız dedi. Vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Sarıgül'ün konuşması sık sık sloganlarla bölündü. 'Çare Sarıgül, 'Çalışa çalışa kazanacağız şeklinde slogan  atan gruba Sarıgül, seçim otobüsü üzerinden sarı atkılar atarak programını tamamladı.

HABERE YORUM KAT