Nagihan Ekiz kimdir? | Polis Memuru Nagihan Ekiz neden intihar etti?

Nagihan Ekiz basında çıkan haberler sonrası merak konusu oldu. Peki Nagihan Ekiz kimdir? | Polis Memuru Nagihan Ekiz neden intihar etti? Detaylar haberimizde...

Nagihan Ekiz kimdir? | Polis Memuru Nagihan Ekiz neden intihar etti?

Emekli Başkomiser Adil Ekiz'in kızı hakkında sosyal medya hesabında yaptığı paylaşım birçok medya kuruluşunda haber oldu. Bu haberler sonrası Nagihan Ekiz ile ilgili arama yapılıyor. Peki Nagihan Ekiz kimdir? | Polis Memuru Nagihan Ekiz neden intihar etti? İşte ayrıntılar...

NAGİHAN EKİZ KİMDİR?

Nagihan Ekiz, Mersin'de yaşayan bir polis memuruydu. Genç polis memurunun babası Emekli Başkomiser Adil Ekiz'dir.

POLİS MEMURU NAGİHAN EKİZ NEDEN İNTİHAR ETTİ?

Polis memuru Nagihan Ekiz, intihar etti. Baba Adil Ekiz, kızına mobing uygulandığını ifade etti ve yaşadıkları dolayısıyla ‘Ben ay yıldızlı üniforma taşıyan şerefli bir Türk polisiyim' diyerek evine gidip intihar ettiğini öne sürdü.

Mersin Valiliği, hakaret yüzünden intihar ettiği iddia edilen polisin babasının beyanları üzerine 27 Eylül'de inceleme başlatıldığını açıkladı.

Yapılan açıklamada, Mezitli İlçe Emniyet Müdürlüğünde görevli polis memuru Nagehan Ekiz'in, intihar etmesiyle ilgili bazı haber siteleri ile sosyal medya platformlarında paylaşımların yer aldığı belirtildi.

İnternetteki bazı paylaşımların üzüntüyü daha da artırdığı aktarılan açıklamada, şunlar kaydedildi:

"Öncelikle Mezitli İlçe Emniyet Müdürlüğünde görevli polis memurumuzun intiharı hem emniyet teşkilatımızı hem de bizleri derinden üzmüştür. 27 Ağustos'ta Mezitli'de siyasi parti ilçe binasında görevli polis memurunun iki saatliğine izinli olduğu zaman zarfında merhume burada bir defaya mahsus görevlendirilmiştir. Bu süre içinde ilçe binasında görevli sekreter hanımla bir nedenle karşılıklı diyalog sonrası Mezitli İlçe Emniyet Müdürlüğünde görevli şube müdürünün olaya müdahale etmesinden bir ay sonra vuku bulan intihar olayına, herhangi bir belge, bulgu, inceleme ve merhumenin herhangi bir yazılı veya sözlü şikayetinin olmamasına rağmen sebep olarak gösterilmesi yönündeki sosyal medya değerlendirmeleri ve paylaşımları üzüntümüzü daha da artırmıştır."

Olaydan sonra inceleme başlatıldığı belirtilen açıklamada, "Konuyla ilgili olarak merhumenin intiharından sonra emniyet emeklisi olan kıymetli babasının beyanları üzerine 27 Eylül'de tüm yönleriyle hemen inceleme başlatılmıştır. Merhumenin acılı ailesine ve polis teşkilatımıza baş sağlığı ve sabırlar dileriz." ifadesi kullanıldı.

1
11
0
73
1
0
27
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KATMAK İÇİN TIKLAYIN