1. HABERLER

  2. BİYOGRAFİ

  3. Nail Noğay kimdir? Twitter'da 'geber' diyen Nail Noğay kaç yaşında? Nereli?

Nail Noğay kimdir? Twitter'da 'geber' diyen Nail Noğay kaç yaşında? Nereli?

Nail Noğay kimdir? Kaç yaşında? Nereli? Twitter'da 'geber' diyen Nail Noğay görevden alındı mı? soruları araştırılmaya başlandı. Biz de sizler için bu merak edilenleri derledik. İşte detaylar.

Nail Noğay kimdir? Twitter'da 'geber' diyen Nail Noğay kaç yaşında? Nereli?

Twitter'da Roman bir vatandaşın 'çocuklarım aç' sözlerine geber diyen Nail Noğay internette merakla araştırılmaya başlandı. Peki Nail Noğay kimdir? Kaç yaşında? Nereli? Twitter'da 'geber' diyen Nail Noğay görevden alındı mı? Tüm merak edilenler haberimizde.

NAİL NOĞAY KİMDİR? 

Nail Noğay, 1962 yılında Malatya’da doğdu. Nail Noğay, İstanbul Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür yardımcısıydı. Sorumlu olduğu birim Kreş ve Gündüz Bakımevleri ile Çocuk Kulüpleri Birimi'ydi.

 İstanbul Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür yardımcısı..

NAİL NOĞAY TWİTTER'DA NE DEDİ?

Sosyal medya hesabından Roman bir vatandaşın 'Çocuklarım aç' demesi üzerine bu videoyu paylaşarak 'geber' diyen  İstanbul Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür yardımcısı..

Paylaşım tepki çekerken Nail Noğay, 'geber' paylaşımını kısa sürede silmiştir.

Nail Noğay kimdir? Twitter'da 'geber' diyen Nail Noğay kaç yaşında? Nereli?

NAİL NOĞAY GÖREVDEN ALINDI

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada, "Söz konusu şahıs olayın hemen akabinde görevden alınmış ve hakkında soruşturma başlatılmıştır" denildi.

Nail Noğay kimdir? Twitter'da 'geber' diyen Nail Noğay kaç yaşında? Nereli?

Bakanlık'tan yapılan açıklama şöyle:

"Bakanlığımıza bağlı çalışan bir İl Müdür Yardımcısı’nın sosyal medyada gündeme gelen çirkin paylaşımı toplumumuzun tepkisini çekmiştir.

Birlik ve beraberlik ruhumuzu yaralayıcı bir dil ve üslup devletimizin hiçbir kademesinde asla kabul edilemez.

Anne ve yavrularımız ziyaret edilerek ihtiyaçları karşılanacak ve bakanlığımız hizmet modellerinden faydalandırılacaktır. Bilinmelidir ki Türkiye Cumhuriyeti’nin olduğu yerde kimse sahipsiz ve yalnız değildir.

Biz; Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı olarak tüm vatandaşlarımızın huzur, barış ve refah içerisinde birlikte yaşaması için canla başla çalışmaya devam ederek bu tür davranışlara asla izin vermeyeceğiz.

Söz konusu şahıs olayın hemen akabinde görevden alınmış ve hakkında soruşturma başlatılmıştır. "

 

HABERE YORUM KAT

3 Yorum