1. YAZARLAR
  2. İbrahim Şahin
  3. Ne demiştik? “Hiçbir şey eskisi gibi olmayacak”
İbrahim Şahin

İbrahim Şahin

Yazarın Tüm Yazıları >

Ne demiştik? “Hiçbir şey eskisi gibi olmayacak”

Ülkemizi karanlığa sokmaya çalışan, beyinlerini başka yerlere satan, asker kılığına girmiş çete üyelerinin 15 temmuz gecesi yapmaya çalıştıkları darbe başarısız olmuş  halkımızın  direnişi ve sonunda zaferiyle sonuçlanmıştı . Çok şükür ki ülkemiz karanlığa gömülmeden büyük bir beladan kurtuldu. Anlaşıldı ki bu darbeyi yapmaya çalışanlar,  ülkemizin milli iradesine ve demokrasi sine kast edenler devletin içine sızmış FETÖ-PDY  örgütü.

Bu darbe girişimin akamete uğratılmasından sonra devletin her kademesinde, her kurumlarında çok kapsamlı bu örgüt üyesi  olduğu şüphelen binlerce  kişi  açığa alınıyor. Sayı 50 bini geçti . Bu sayının daha da çok artacağı söyleniyor.

Hatırlayacaksınız, bundan çok kısa zaman zarfında ben bu örgütün kurumlar içinde kripto şekilde nasıl saklandığını, bir çoğunu görevde hem de aktif görevde olduğunu yazmıştım. Hatta bu yazım belediyelerle ilgiliydi.  yazımın başlığı da paralel örgütle bağlarını koparamayan Belediye başkanlar kimler ? Ve yazımın sonunda da  “hiçbir şey eskisi gibi olmayacak”. Demiştim.

Evet edindiğimiz bilgilere göre  gerçekten hiç bir şey eskisi gibi olmayacak. Ak Parti,ülke genelinde  hem Belediyeler, hem de teşkilatlarda büyük bir operasyona hazırlanıyor. bu yapıyı bünyesinde barındıran, kollayan Belediye Başkanları il ve ilçe başkanlarını  ve bu yapıya ilgili çalışanların ve yöneticilerinin görevden uzaklaştırılacağı,  ayrıca partinin önemli kademelerinde bulunan kişilerin görevden alınacağı ve ilgili kişiler hakkında soruşturmalar  açılacağı  belirtiliyor.

Evet ne demiştik ? “Hiç bir şey eskisi gibi olmayacak”. Duyacağınız isimlerle şok olmaya hazır mısınız?  

 

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT