1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Necati Şaşmaz ile Nagehan Şaşmaz arasındaki evlilik krizi büyüyor

Necati Şaşmaz ile Nagehan Şaşmaz arasındaki evlilik krizi büyüyor

Kurtlar Vadisi dizisinin unutulmaz karakteri olan Necati Şaşmaz boşanma aşamasında olduğu eşi Nagehan Şaşmaz, eşinin bir kadınla evli olduğunu iddia etmişti. Necati Şaşmaz tüm iddiaları yalanladı

Necati Şaşmaz ile Nagehan Şaşmaz arasındaki evlilik krizi büyüyor

Necati Şaşmaz ile boşanma arefesinde olduğu Nagehan Şaşmaz, ünlü oyuncunun Amerikalı bir kadınla evli olduğunu iddia etmişti. Magazin gündemine düşen bu haberden sonra Necati Şaşmaz avukatı Altın Mimir aracılığıyla hakkındaki iddiaları belgelerle yalanladı. Şaşmaz, hala evli olduğu iddia edilen Claire'den 2001 yılında boşandığını gösteren belgeleri paylaştı.

NECATİ ŞAŞMAZ CEPHESİNDEN AÇIKLAMA

Şaşmaz'ın avukatı Altın Mimir yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

"Bugün bir takım magazin gazeteler ve sosyal medya hesaplarında müvekkil hakkında gerçeğe aykırı olarak yapılan haberler ve paylaşımlar neticesinde aşağıdaki açıklamayı yapma zarureti hasıl olmuştur. Öncelikle ve önemle belirtmek isteriz ki; haber içeriklerinde geçen "hileli evlilik sebebiyle C. Başsavcılığına suç duyurusunda bulunulması" ile ilgili olarak müvekkile ulaşmış bir tebligat olmadığı gibi suç duyurusu ile ilgili bir bilgimiz de bulunmamaktadır. Müvekkilimiz hakkında yapılan tek suç duyurusu, Nagehan Şaşmaz'ın "Ağır kusurlu" olduğunu gösteren WhatsApp mesajlarının, boşanma davasının görüldüğü mahkemeye sunulmuş olması sebebiyle müvekkil hakkında "Özel Hayatın Gizliliğini İhlal" şikayeti ile yapmış olduğu suç duyurusudur.

Bu noktada önemle altını çizmek istediğimiz husus Nagehan Şaşmaz taraflar arasındaki boşanma davasında gizlilik ve basın yasağı kararlarını delmek için kendince çeşitli hileli davranışlarda bulunarak Cuma günü verdiği dilekçeleri hafta sonu haber yaptırmak için basına servis etmesidir. Söz konusu suç duyurusu doğru ise suç duyurusunun henüz yetkili Anadolu Cumhuriyet Savcısı'na daha ulaşmadan, dilekçenin Çağlayan Adlyesi'ndeki adliye muhabirine ulaştırılmış olması her şeyi kanıtlamaktadır.

Necati Şaşmaz ile Nagehan Şaşmaz arasındaki evlilik krizi büyüyor

Necati Şaşmaz ile Nagehan Şaşmaz arasındaki evlilik krizi büyüyor

 

HABERE YORUM KAT