1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Neslihan Atagül: Kadir'i kelimelerle anlatamam!

Neslihan Atagül: Kadir'i kelimelerle anlatamam!

En çok beğenilen çiftle arasında gösterilen Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu evlilikleri süresince örnek gösterilen çiftler arasında. Neslihan Atagül ve Kadi Doğulu her fırsatta birbirlerine aşklarını ilan ediyor. Neslihan Atagül yaptığı bir konuşmada Kadir'i kelimelerle anlatamam! dedi

Neslihan Atagül: Kadir'i kelimelerle anlatamam!

Girne Amerikan Üniversitesi, 2019 Bahar Şenlikleri kapsamında öğrencilerle buluştu. Eşi Kadir Doğulu hakkında açıklamalarda bulunan güzel oyuncu, "Kadir her zaman çok atiktir. Ama o benim hissettiğimden de öte farklı bir yerde. Biraz klişe olabilir ama onu 3-5 kelimeye sığdıramıyorum” dedi. 

229327.jpg

DOĞUM GÜNÜNDE SETE GİTMİŞTİ!

Neslihan Atagül, geçtiğimiz ay eşi Kadir Doğulu'ya sürpriz yapmış ve set ekibini organize ederek sette doğum gününü kutlamıştı. 'Vuslat' dizisinde rol Kadir Doğulu sürpriz karşısında oldukça şaşırmıştı. 

KADİR DOĞULU ÇALDI NESLİHAN ATAGÜL UYUDU

NESLİHAN ATAGÜL KİMDİR?

Neslihan Atagül Doğulu (d. Neslihan Atagül, 20 Ağustos 1992, İstanbul), Türk oyuncu. 

Annesi Beyaz Rus, babası Çerkes kökenlidir.2005 yılında Erberk Ajansa kayıt yaptırdıktan 2 ay sonra bir reklam filminde oynamıştır. Yeditepe Üniversitesi Tiyatro bölümünde okumaktadır. 

Neslihan Atagül, oyunculuk hayatına ilk kez 2006'da Yaprak Dökümü dizisinde Deniz karakteriyle adım atmıştır. Yine 2006 yılında İlk Aşk filminde oynadı ve bu film ile Altın Koza Film Festivali'nde "Umut Veren Genç Kadın Oyuncu" ödülüne layık görüldü. 

18 Kasım 2011 tarihinde Atv’de yayına başlayın, Mahsun Kırmızıgül’ün senaristliğini ve yönetmenliğini yaptığı ilk dizi çalışması olan Hayat devam ediyor adı dizide Neslihan Atagül, Fikret Kuşkan, Menderes Samancılar gibi ustalarla oynamıştır. 

2012 yılında otobüslerin uğradığı bir mola yerinde çalışan iki gencin öyküsünü anlatan filmde Zehra rolüne hayat verdi. Araf filminde Neslihan Atagül performansıyla izleyenlerin beğenisini kazandı. Neslihan Atagül 2013 yılında Peyami Safa'nın aynı adlı romanından uyarlanan ve yönetmenliğini Sadullah Çelen’in yaptığı, başrolerini Kadir Doğulu ile Paylaştığı Fatih Harbiye adlı televizyon dizisinde oynadı. 

2015 yılında senaryosunu Levent Kazak'in yazdığı, yönetmenliğini Abdullah Oğuz'un yaptığı Senden Bana Kalan adlı sinema filminde Ekin Koç ile başrolü paylaşırken Zeynep Kankonde ve Wilma Elles gibi oyuncular da eşlik etmiştir. 

Ekim 2015 ayında Star TV'de gösterilmeye başlayan, yönetmenliğini Hilal Saral'ın yaptığı başrollerinde Burak Özçivit ve Atagül'ün oynadığı Kara Sevda adlı dizide Zerrin Tekindor ve Kaan Urgancıoğlu da oynamıştır. 

2016 yılında Pantene markasının reklam yüzü oldu. Aynı yılın eylül ayında yine aynı markanın bir reklam filminde daha yer aldı. Aksiyon sahnelerinin yer aldığı reklam filmi Madrid'de çekildi. 

25 Kasım 2015 tarihinde, 3 yıla yakındır beraber olduğu Kadir Doğulu ile nişanlanmış daha sonra da evlenmiştir. 

Filmografi 

2006    İlk Aşk    Genç Bahar 
2011    Araf    Zehra 
2015    Senden Bana Kalan    Elif 

Televizyon 
2006 - 2010    Yaprak Dökümü    Deniz 
2011    Canım Babam    Pınar 
2011 - 2012    Hayat Devam Ediyor    Şirin Bakırcı 
2013 - 2014    Fatih Harbiye    Neriman 
2015-2017    Kara Sevda    Nihan Sezin (Soydere)

 

HABERE YORUM KAT