Netflix The Walking Dead 11. sezon ne zaman başlayacak? Final bölümü ne zaman yayınlanacak?

İzleyicilerin merakla beklediği The Walking Dead serisinin 11. sezonunun ne zaman başlayacağını merak edenler Netflix The Walking Dead 11. sezon ne zaman başlayacak? Final bölümü ne zaman yayınlanacak? sorularıyla internette aramalar yapıyor. İşte konuyla ilgili bilgiler...

Netflix The Walking Dead 11. sezon ne zaman başlayacak? Final bölümü ne zaman yayınlanacak? soruları şu sıralar internet mecrasında vatandaşlar tarafından çokça aratılamaya başlandı. Biz de konuyla ilgili bilgileri haberimizde derledik.

NETFLİX THE WALKİNG DEAD 11. SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK? 

The Walking Dead dizisinin 11. sezonu 22 Ağustos'ta yayınlanmaya başlayacak. Dizi AMC kanalında ekranlara gelecek. Netflix 11. sezonu henüz yayınlamadı. İlerleyen dönemde yapımın yeni bölümlerinin kullanıcılara sunulması bekleniyor. Unogs’a göre 11. sezonun yaklaşık 26 ülkede yayınlanması beklenen dizi ilk 8 bölümünün ardından kısa bir ara verecek.

Netflix The Walking Dead 11. sezon ne zaman başlayacak? Final bölümü ne zaman yayınlanacak?

FİNAL BÖLÜMÜ NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Glen Mazzara, Frank Darabont ve Scott M. Gimple'ın üstlendiği The Walking Dead dizisinin final bölümü 2022'de yayınlanacak.

The Walking Dead'in showrunner ve yürütücü yapımcılarından Angela Kang, yeni sezon hakkında açıklamalarda bulundu: "10. sezona ek olarak 6 bölüm geliyor. Bu bölümler daha küçük çaplı, karakter odaklı hikayeler olacak. 11 sezon için her zamankinden daha büyük heyecana sahibiz! Çıta yüksek olacak. Daha fazla zombi, tonlarca aksiyon sahnesi, ilgi çekici hikayeler, daha önce görmediğimiz lokasyonlar göreceğiz. İlk defa tüm gruplar Whisperers'ın onlardan aldığını yeniden inşa etmek için tek bir toplulukta olacak."

Netflix The Walking Dead 11. sezon ne zaman başlayacak? Final bölümü ne zaman yayınlanacak?

İŞTE 11.SEZON FRAGMANI

1009
20
13
7
22
10
541
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡