1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Nilperi Şahinkaya'dan 'Soğan sarımsak' açıklaması

Nilperi Şahinkaya'dan 'Soğan sarımsak' açıklaması

Kerem Bursin öpüşme sahnelerine ilişkin itiraflarda bulunurken Nilperi Şahinkaya ilgili soğanlı, sarımsaklı dürüm yiyor sonra da "Gel beni öp" diyordu. açıklamasının ardından Nilperi'den açıklama geldi

Nilperi Şahinkaya'dan 'Soğan sarımsak' açıklaması

soğanlı, sarımsaklı dürüm yiyor sonra da "Gel beni öp" diyordu. açıklamasının ardından Nilperi sosyal medya hesabından açıklama bulundu.

İşte o açıklama;

"Kerem Bursin'le öpüşme sahnemeizden önce, set yemeği olarak tavuklu dürüm geldi. İçinde soğan sarımsak yoktu fakat Kerem ile aramızda bir espri olarak böyle kaldı. O dürümü de Kerem'le beraber yedik." Açıklamasında bulundu.

Nilperi Şahinkaya'dan 'Soğan sarımsak' açıklaması

 

Nilperi Şahinkaya'dan 'Soğan sarımsak' açıklaması

"SOĞAN YEYİP GEL BENİ ÖP DİYORDU"

Dijital platform üzerinden yayınlanan "Yaşamayanlar" dizisinde partner olduğu Nilperi Şahinkaya'dan bahseden oyuncu, "Partnerim Nilperi Şahinkaya başkaydı. Öpüşme sahnemiz var mesela. Nilperi soğanlı, sarımsaklı dürüm yiyor sonra da "Gel beni öp" diyordu." şeklinde konuştu

Nilperi Şahinkaya'dan 'Soğan sarımsak' açıklaması

NİLPERİ ŞAHİNKAYA KİMDİR?

Nilperi Şahinkaya, 23 Şubat 1988 tarihinde Dakar Senaegal'de dünyaya gelmiştir. İlköğretimini Fransa'nın başkenti Paris'te ortaöğretimini ise Bern'de tamamladı. 2003 yılında Ankara'ya yerleşen Nilperi Şahinkaya,s lise yıllarının bir bölümünü Ankara'da geçirdi. Daha sonra Gaulle Fransız Lisesi'nden mezun olan oyuncu Türkiye'ye döndü ve Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesinden mezun oldu. Almanca, Fransızca, İtalyanca, İngilizce bilmektedir.

İlk oyunculuk deneyimini Deniz Yıldızı dizisi ile yaşayan Nilperi Şahinkaya, Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Kayıp ve Kiraz Mevsimi gibi yapımlarda adından oldukça söz ettirmiştir. Nilperi Şahinkaya, şimdilerde Star TV ekranlarında yayınlanan Kuzgun dizisinde Güneş karakterine hayat vermektedir. Nilperi Şahinkaya, 1.67 metre boyunda, 54 kilo ve Balık burcudur.

Nilperi Şahinkaya'nın rol aldığı diziler ve filmler:

2019 – Karakomik Filmler 1 (Jaclyn) (Sinema Filmi)
2019 – Kuzgun (Güneş) (TV Dizisi)
2018 – Yaşamayanlar (Melisa) (TV Dizisi)
2017 – Deli Aşk (Melodi) (Sinema Filmi)
2017 – Benim Babam Bir Melek (Sandra) (TV Filmi)
2016 – N'olur Ayrılalım (Temmuz) (TV Dizisi)
2016 – Bu Şehir Arkandan Gelecek (Aslı) (TV Dizisi)
2014-2015 – Kiraz Mevsimi (Şeyma) (TV Dizisi)
2013 – Kayıp ((Defne/Sedef) (TV Dizisi)
2010-2012 – Öyle Bir Geçer Zaman ki (Mesude) (TV Dizisi)
2009 – Deniz Yıldızı (Hande) (TV Dizisi)

HABERE YORUM KAT