1. HABERLER
  2. HAYAT VE YAŞAM
  3. Nisan ayı aylık burç yorumları 2020

Nisan ayı aylık burç yorumları 2020

Nisan ayı burç yorumları 2020 neler? Nisan ayında bizi neler bekliyor? şu günlerde merakla araştırılıyor. Nisan 2020 Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Balık burç yorumlarını haberimizde sizler için derledik. İşte 2020'nin dördüncü ayının burç yorumları...

Nisan ayı burç yorumları 2020 neler? Nisan ayında bizi neler bekliyor? Nisan ayına girdiğimiz günlerde merakla araştırılıyor. Nisan 2020 Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları, Mart ayı burç yorumlarını haberimizde sizler için derledik. İşte Nisan 2020 burç yorumları...

NİSAN 2020 BURÇ YORUMLARI 

Nisan 2020 tüm burçların aylık yorumları. 2020 Nisan ayında aylık burç yorumları, burcunuz ve sizi ne bekliyor? İşte Nisan 2020 burcunuz; aşk, sağlık ve para durumlarınız.

Koç Burcu, Boğa Burcu, İkizler Burcu, Yengeç Burcu, Aslan Burcu, Başak Burcu, Terazi Burcu, Akrep Burcu, Yay Burcu, Oğlak Burcu, Kova Burcu, Balık Burcu aylık burç yorumları.

Nisan ayı aylık burç yorumları 2020

NİSAN AYI KOÇ BURCU YORUMU 2020

Koç burcu olanlar ve yükselen burcu Koç olanlar 3 Nisan tarihinde Venüs İkizler burcuna geçiş yaparken sizde tek bir konuya kanalize olmak isteyeceksiniz. Hayatınızın hangi alanında sorun görüyorsanız oradaki sorunları düzeltmek isteyebilirsiniz. Merkür 11 Nisan tarihinde Koç burcuna geçiş yapacak ve bir takım iletişim sıkıntılarınız ortaya çıkabilir.

Özellikle iletişim halinde olduğunuz insanlara söylediğiniz şeylere biraz daha dikkat etmeniz lazım. 8 Nisan tarihinde Terazi burcunda Dolunay gerçekleşecek ve kendinizi sorgulama aşamasına girebilirsiniz. Geçmişte almış olduğunuz bazı kararların yanlış olduğunu anlayabilirsiniz. 23 Nisan tarihinde Boğa burcunda Yeni Ay gerçekleşecek ve güzel enerjiler sizinle olacak. Hayata karşı olumsuz bakış açınızı değiştireceksiniz. Buna özellikle yakın çevrenizden bir kişinin desteği oldukça fazla olacak. Koç burcu olanlar ve yükselen burcu Koç olanlar 27 Nisan tarihine Merkür Boğa burcuna geçiş yapacak ve aşk hayatınızda ki sorunlara karşı çözüm odaklı olacaksınız.

Sakinliğinizi koruyup partneriniz ile konuşarak anlaşmaya çalışacaksınız. Bu durumda sayesinde ilişkinizde yeni bir döneme başlayacaksınız. İlişkisi olmayan Koç burçları ise Nisan ayının ortalarına doğru yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Karşı taraftaki kişi sizin sürekli yanınızda olan ve size her daim destek vermeye hazır olan bir kişi olabilir. Koç burcu olanlar ve yükselen burcu Koç olanlar 25 Nisan tarihinde Pluto Oğlak burcunda geri hareketine başlayacak ve geçen ay ailenizle birlikte yarım kalan ortak bir işiniz varsa bunu halletmek isteyebilirsiniz.

Arkadaşlık ilişkilerinizde bu ay biraz sıkıntı yaşayabilirsiniz. Yakın olan bir arkadaşınızın sizin hakkınızda ileri geri konuştuğunu bir başkasından duyabilir ve hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Bu yüzden biraz kendiniz ile baş başa kalmak isteyebilirsiniz. Koç burcu olanlar ve yükselen burcu Koç olanlar sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir ay içerisine giriyorsunuz.

Özellikle bağışıklık sisteminiz düşük ise güçlendirmek için ekstra takviyeler almalısınız. 8 Nisan tarihinde gerçekleşecek olan Dolunay sayesinde iş hayatınızda sizi rahatsız eden olaylara karşı sessiz kalamayacaksınız. Kariyeriniz için yeni kararlar almak isteyebilirsiniz. Alacak olduğunuz bu karar sayesinde maddi durumunuz iyileşecek ve birikim yapma fırsatı elde edeceksiniz.

“Lütfen sevdiklerinizin sağlığı ve kendi sağlığınız için evde kalın.”

Nisan ayı aylık burç yorumları 2020

NİSAN AYI BOĞA BURCU YORUMU 2020

3 Nisan’a kadar Venüs kişisel evinizde ilerliyor. Tüm enerjinizi yaşamınızdaki uğraşlarınıza çevireceğiniz için ayın tamamı çok yoğun olacaksınız. Bu yoğunluğun altından kalkmak istiyorsanız, planlarınız ile birlikte günlük yaşamınıza başlayın.

Aksi takdirde bu tempo ile baş etmeniz güçleşebilir. Birlikte çalıştığınız kişiler ile sıkı bir sinerji yaratacaksınız. Güzel konuşma ve yeteneklerinizi karşı tarafa aksettirme konusunda başarılısınız. Girdiğiniz sosyal çevrelerde karizmanız baskın olacak.

12 Nisan’dan sonra Merkür, ruhsal ve çalışma evinizi tetikliyor. İş hayatınızda daha hırslı ve tutkulu, sosyal ilişkilerinizde ise aktif olacaksınız. Organizasyon yeteneğiniz güçleniyor. İşinizde olumlu ve güçlü atılımlar meydana gelecek.

Rekabetçi yapınız ortaya çıkacak. Neptün’ün geri hareketi toplumsal olaylarda kişiliğinizi zorlayacak durumların söz konusu olacağını gösteriyor. Kendi isteklerinizde ısrarcı olmanız, daha fazla efor sarf etmenize neden olacak.

Duygusal ilişkilerinize rest çekseniz bile aşktan kopmanız kolay olmayacak. Ay boyunca Satürn ve Mars kariyer evinizden size otorite ve başarı sağlıyor. Ortağınızla veya iş hayatınızda hoşlanmadığınız biri varsa kurtulmanın tam sırası. 

“Lütfen sevdiklerinizin sağlığı ve kendi sağlığınız için evde kalın.”

Nisan ayı aylık burç yorumları 2020

NİSAN AYI İKİZLER BURCU YORUMU 2020

Nisan ayına başladığınızda maddi konularınız, geliriniz sizler için önem kazanacaktır. Ekonomik olarak elinizdekinin yetmediğini düşünebilirsiniz.3 Nisan’da Venüs İkizler burcuna geçiyor. 7 Ağustos’a kadar burcunuzda seyredecek olan Venüs, aşk, mutluluk dağıtmaya geliyor.

Hoşlandığınız kişiye karşı çekingen olmak yerine kendinizi öne attığınızda, sempatikliğinizle, entelektüel yönünüzle onu etkileyeceksinizdir. Estetik düşünenler için bu dönem ideal olacaktır.

İstediğiniz sonuçları elde edeceksinizdir. 8 Nisan’da saat 05:34’te Terazi burcunda 18 derecede dolunay meydana geliyor. Bu dolunayda aşk hayatınızda gerginlikler yaşayabilirsiniz. Çocuğunuzla olan iletişiminiz sert olabilir.

Ayrıca yolculuklarınızda dikkatli olmayı ihmal etmemelisiniz. 11 Nisan’da Merkür Koç burcuna geçiyor. 27 Nisan’a kadar sosyal yönünüz aktif olacak. Öğrenmeye, gezmeye, dostlarınızdan fikir almaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Aldığınız fikirler üzerinde eleştirilerde bulunmak karşı tarafı kırabilir.

19 Nisan’da Güneş Boğa burcuna geçiyor. 20 Mayıs’a kadar mevcut rahatsızlıklarınız varsa artık fiziksel olarak güçlenmeye başlıyor olacaksınız. İçinize atmanın bir yararını görmediğinizden duygularınızı dışa vurmaya karar verebilirsiniz. 23 Nisan’da saat 05:25’de Boğa burcunda 3 derecede yeniay meydana geliyor. Bu yeniayla beraber yeni bir İkizler burcu geliyor. Zihnini gereksiz düşüncelerden arındırmış, suratını asmak yerine mutlu olacağı şeylere yönelmiş, farkındalığı yüksek bir psikolojiyle yola devam ediyorsunuz. 25 Nisan’da Plüton retrosu Oğlak burcunda başlıyor.

4 Ekim’e kadar mali anlamda kendinizi sıkmanız gereken, gereksiz harcamalardan uzak durmanız gereken bir dönemde olacaksınız. Eşinizin geliri sizi tatmin etmeyebilir. 27 Nisan’da Merkür Boğa burcuna geçiyor. 12 Mayıs’a kadar psikolojik danışmanlık veya kişisel gelişim çalışmalarına yönelmek isteyebilirsiniz. Bu dönem, önce önem vermeniz gereken şey kendiniz olmalısınızdır.

“Lütfen sevdiklerinizin sağlığı ve kendi sağlığınız için evde kalın.”

Nisan ayı aylık burç yorumları 2020

NİSAN AYI YENGEÇ BURCU YORUMU 2020

4 Nisan itibari ile Venüs, İkizler burcuna geçiş yapacak ve ileri hareketi geri hareketi derken 6 Ağustos’a kadar İkizler burcunda seyahat edecek. Venüs, yaşamınızın pek de görünür olmayan bir noktasına giriş yapıyor, 12. evinize. Bu, ilişkisi olanlar için aslında bir nevi kırmızı alarm zamanı! Kıskançlıklar, en büyütülmeyecek olayların büyütülmesi, bir ilişki içindeyken bile kendini yalnız hissetme, gizli saklı ilişkiler içine çekilme, yeni başlayan ilişkilerde hep bir gizem, bulmaca gibi olması, etrafın onaylamaması gibi durumlar söz konusu olabilir. Bu dönem daha kendi içinize kapanabilir, kendi kabuğunuza çekilmek isteyebilirsiniz. İlişkiler arenasında sorun çözmeye çalışmak yerine akışa bırakmakta yarar var.

8 Nisan’da ise 18. derece Terazi burcunda bir Dolunay meydana gelecek. Bu Dolunay 4. evinizde gerçekleşiyor, geleceğe yönelik hedefler ve planlar, aile, ev, yerleşim, emlak, aile hayatı, yaşamın kökleri, aile büyükleri bu Dolunay’ın ana konusu içinde yer alacaktır. Bu Dolunay zamanı uzun süredir beklediğiniz hayalini kurduğunuz eve geçmek için fırsat yakalayabilirsiniz, işiniz için evinizi değiştirmeniz gerekebilir. Aile içinde geçmişe ait bir takım konular yeniden su yüzüne çıkabilir ve irdelenebilir. Bu Dolunay zamanı, ortak bir kararla biri ile eve geçebilir, taşınabilir veya risk alarak ev almak için kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. 11 Nisan’da ise iletişimi ve ifadeyi sembolize eden Merkür, Koç burcuna geçiş yapacak ve 27 Nisan’a kadar bu burçta seyahat edecek. İş, kariyer hayatınızda fikirleriniz ve düşünceleriniz ile ön plana çıkabileceksiniz. İş hayatınızda hızlı düşünüp, hızlı karar verip, çözüm odaklı olabileceksiniz. Yalnız bu dönemin handikapı sanırım hızlı ve aceleci davranmak sorunlara yol açabilir, bu yüzden önemli kararlardan önce nefes alıp, iyice düşünmeye özen göstermekte yarar var. İş ve kariyerinizi ilgilendiren konularda anlaşmalar, sözleşmelerin gündeme gelebileceği gibi eğer iş arayışı içindeyseniz bu dönemde sık sık iş görüşmelerine de gidebilirsiniz.

19 Nisan’da Güneş, Boğa burcuna geçiş yapacak ve bir ay bu burçta seyahat edecek. Arkadaşlarınızın odak noktası siz olacaksınız, partiler, davetler, organizasyonlar! Sosyal yaşamınıza adeta bahar geliyor, oldukça canlı ve hareketli bir sürece giriş yapıyor olacaksınız. Arkadaşlarınızdan çok güzel destekler de görebileceksiniz. Bunun yanı sıra iş hayatından kazandığınız gelirlerinizde aynı performansta artmaya başlıyor. Bu bir ay umutlarınıza, isteklerinize ulaşmak sizler için çok daha kolay olacaktır. 23 Nisan’da ise Boğa burcunda Uranüs etkili bir Yeni Ay meydana gelecek. Arkadaşlarınızla ve sosyal çevrenizden destekler alabilir, önemli fikir alışverişleri yapabilirsiniz. Organizasyonlara katılabilir, çok daha aktif ve sosyal olabilirsiniz. Çevrenizdeki kişilerde bir değişim meydana gelmeye başlayabilir yavaş yavaş. Yeni gruplar içine girebilir, yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Güçlü kuvvetli kişilerle irtibat halinde olabilirsiniz. İş hayatınızdan kazandığınız gelirleri arttırmaya yönelik kendinize yeni stratejiler geliştirebilir, hedefler koyabilirsiniz bu hafta itibari ile. Bu Yeni Ay zamanı işin içinde hem Uranüs hem de Satürn olduğu için önemli. Varsa ortaklıklarınız bu alanda yeni bir yapılanmaya gidebilir yeni olumlu ve düzen getirici kararlar alabilirsiniz. Bazılarınız ise yeni ortaklıklar kurmak için özellikle dost ve arkadaşlarla adımlar atabilirler.

“Lütfen sevdiklerinizin sağlığı ve kendi sağlığınız için evde kalın.”

Nisan ayı aylık burç yorumları 2020

NİSAN AYI ASLAN BURCU YORUMU 2020

Geçen ay haksızlığa uğradığınız konular varsa eğer Nisa ayında herşey açıklığa kavuşacak ve rahatlayacaksınız. 3 Nisan tarihinde Venüs İkizler burcuna geçiş yapacak ve aşk hayatınızı ilgilendiren bazı önemli kararlar alabilirsiniz Bu kararları alırken dış faktörlerden etkilenmemeye fazlasıyla dikkat etmelisiniz.

8 Nisan tarihinde Terazi burcunda Dolunay gerçekleşecek farkındalığınız artacak ve karşınıza çıkan fırsatları bu yüzden en iyi şekilde değerlendirebileceksiniz. Yaptığınız işleri kıskananlar var ve bu kişilere kendi tarzınızla güzel bir cevap verebileceksiniz.

23 Nisan tarihinde Boğa burcunda Yeni Ay gerçekleşecek kardeşleriniz ve eğitiminiz ile ilgili konular ön plana çıkabilir. Kardeşinizi ilgilendiren olumsuz bir olaya şahit olabilir ve hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.

Aslan burcu olanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar 11 Nisan tarihinde Merkür Koç burcuna geçiş yapacak ve partneriniz ile aranızda yer alan sorunları daha çok konuşarak çözmek isteyeceksiniz. Geçmişten gelen birikimlerin etkisi altında kalabilir ve karşınızdaki kişiyi yarayacak şeyler söyleyebilirsiniz. Bu yüzden ne olursa olsun söylediğiniz şeylere biraz dikkat etmelisiniz. İlişkisi olmayan Aslan burçları ise yeni ilişkiye başlamaya cesaretiniz var ama karşınızdaki insana güvenmekte zorluk yaşayabilirsiniz.

Aslan burcu olanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar 25 Nisan tarihinde Plüton Oğlak burcunda geri hareketine başlayacak ve ailenizin sorumluluğunuzu alabilirsiniz. Siz son zamanlarda her ne kadar bireysel bir hayat yaşamak isteseniz de bu ay bu isteğinizden uzaklaşabilirsiniz. Anne veya babanızın size ihtiyacı olduğunu anlayacaksınız ve onların yanında olmaya çalışacaksınız. İkili ilişkilerinizle ilgili yeni olaylar yaşayabilirsiniz. Özellikle iş veya okul arkadaşlarınızla grup şeklinde toplanabilirsiniz.

Aslan burcu olanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar kariyerinizde zaman zaman olumsuz giden olaylar olabiliyor. Bunların nereden kaynaklandığını bulmak isteyecek ve kısa zaman içerisinde de bulacaksınız. Ortağınız ile bir iş yapıyorsanız eğer sizden saklanan bir konunun varlığından haberdar olabilirsiniz. Siz yine de başkalarına inanmaktansa ortağınızla konuşmayı tercih edebilirsiniz. Nisan ayı içerisinde kemikleriniz veya dişleriniz ile ilgili sorunlar ortaya çıkabilir.

“Lütfen sevdiklerinizin sağlığı ve kendi sağlığınız için evde kalın.”

Nisan ayı aylık burç yorumları 2020

NİSAN AYI BAŞAK BURCU YORUMU 2020

Şimdi 2020 yılı hepimiz için önemli bir yıl. Bunu artık öğrendik. Neden? Yılın en önemli olayı Satürn Plüton ve sene sonuna doğru Jüpiter’in onlara eklenmesi var.

Ancak 2020 yılı Başak burçları için de özel olarak unutulmaz bir yıl. Her İkizler burcunun farklı alanlarında da olsa büyük transformasyonlar yaşayacakları bir yıl olacak 2020.

Nisan ayı, uzun süredir bebek isteyen ama bir türlü denemelerinden sonuç alamayan Başak burçları için sevindirici bir ay olabilir. Sürpriz sonuçlar yüzünüzü güldürecektir.

Mart Ayında Satürn’ün Kova burcuna girmesi ile beraber, empati yapmayı daha iyi öğreniyor olacaksınız.

Normalde ilişkilerinizi bir nebze faydacılık üzerine götüren insanlar olarak, yeni haliniz sizi biraz şaşırtabilir.

Evli Başak burçlarının çok dikkatli olması, dillerine hakim olması gereken bir ay. Yine ortaklı işlerde ve uzun süreli beraberliklerde de aynı konu geçerli. 

Yeni bir konuda uzmanlaşmak için adım atabilirsiniz. En önemli gün 5 Nisan.

“Lütfen sevdiklerinizin sağlığı ve kendi sağlığınız için evde kalın.”

Nisan ayı aylık burç yorumları 2020

NİSAN AYI TERAZİ BURCU YORUMU 2020

Terazi burcu olanlar ve yükselen burcu Terazi olanlar ilişkilerinizi baştan sona değerlendirmek isteyebilirsiniz. Size olumsuz etkileyen kişileri hayatınızdan çıkarmak isteyebilirsiniz. Maddi anlamda bu ay sıkıntı yaşayabilirsiniz. Bu yüzden harcamalarınıza dikkat etmeniz lazım aksi halde ileriye dönük sıkıntılar yaşayabilirsiniz. 19 Nisan tarihinde Güneş Boğa burcuna geçiş yapacak ve kendinize yeni bir hayat kurmanın temellerini atmak isteyeceksiniz.

8 Nisan tarihinde Terazi burcunda Dolunay gerçekleşecek ve aşk hayatınızda yeni kararlar almak isteyebilirsiniz. Sorunlarınıza sinirli bir şekilde yaklaşmaktansa sorunların nedenlerini çözmeye çalışacaksınız ve bu da ilişkinizde güzel olaylara vesile olacak.

23 Nisan tarihinde Boğa burcunda Yeni Ay gerçekleşecek ve maddi anlamda beklemediğiniz haberler alabilirsiniz. Önceden görüşmüş olduğunuz bir iş görüşmesi varsa bundan kısa süre içerisinde geri dönüş alabilirsiniz.

Terazi burcu olanlar ve yükselen burcu Terazi olanlar ilişkinizde yer alan stresli günleri geride bırakıyorsunuz. İlişki içerisinde yer alan sorunlar ne sizden ne de partnerinizden kaynaklı daha çok dış etkenlerden olumsuz etkileniyorsunuz. Bu durum da sizin aranızdaki bağı sarsıyor. İlişkisi olmayan Terazi burçları ise Nisan ayı içerisinde fazlasıyla flört edebilirsiniz. Bu flörtlerleriniz içerisinde aklınızdan çıkmayan bir kişi var ve daha çok o kişiyle birlikte vakit geçirmek isteyebilirsiniz.

Terazi burcu olanlar ve yükselen burcu Terazi olanlar 11 Nisan tarihinde Merkür Koç burcuna geçiş yapacak ve aile içerisinde huzursuzluklar ortaya çıkabilir. Bu sorunların sebebi ise anne ve babanızın arasında ki anlaşmazlıklar olabilir. Siz bu sorunlara çözüm yolu bulmak isteyeceksiniz ve ortak noktada onları birleştirmek için uğraşacaksınız. Arkadaşlarınız ile aranızda yer alan iletişim oldukça kuvvetli sevdiğiniz bir arkadaşınız ile aranızda küçük bir tartışma çıkabilir ama bunu hemen tatlıya bağlayabileceksiniz.

Terazi burcu olanlar ve yükselen burcu Terazi olanlar 25 Nisan tarihinde Plüton Oğlak burcunda geri hareketine başlayacak ve kariyeriniz ile ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Alacak olduğunuz bu kararlar parayla ilgili durumlarınızı da olumlu bir şekilde etkileyecek. Beslenmenize dikkat etmeniz gereken bir dönem içerisine giriyorsunuz. Mevsim geçişlerinden dolayı alerji gibi durumlarınız ortaya çıkabilir. İlaç kullanıyorsanız bu ilaçları ihmal etmemelisiniz.

“Lütfen sevdiklerinizin sağlığı ve kendi sağlığınız için evde kalın.”

Nisan ayı aylık burç yorumları 2020

NİSAN AYI AKREP BURCU YORUMU 2020

Bekarlar için, mevcut gezegen hareketleri sizin lehinize olmadığından ötürü, karşı cinsten biriyle ilişki kurmak için iyi bir zaman olmayabilir. Ancak, bu aşama yakında geçebileceğinden, daha da iyi bir aşamaya yol açacağı konusunda endişelenmeyin. 

Haritanızdaki gezegensel pozisyonlara göre, yakında finansal bir düşüşle karşılaşabilirsiniz. Önümüzdeki dönemde sağlığınızı takip etseniz iyi yapabilirsiniz. Bu aşamada, öğrenciler tatmin edici bir ilerleme kaydedebilirler. Genel olarak, bu aşamada finansal istikrarınız büyük olabilir. 

Aileyle ilgili öngörülemeyen bazı küçük masraflar olabilir. Gereksiz risklerden kaçınmak ve para kazanmak için etik olmayan yöntemleri benimsememek iyi olacaktır. Bu aşamada aşk havada olabilir. Evli insanlar değerli hediyeler alabilirler. 

Bu aşamada, enfeksiyonları önlemek için ellerinizi ve yüzünüzü temiz tutun. Bu dönemde önemli finansal giderler olmayabilir, bu nedenle size iyi kazanılmış bir finansal özgürlük kazandırabilir. Aile cephesinde keyifli anlar geçirebilirsiniz. Bu aşamada aceleci olup yeni arkadaşlar edinmeyin. Viral enfeksiyonlara veya mevsimsel rahatsızlıklara dikkat edin. Ayrıca sindirim sisteminizin zayıflaması ihtimali de olabilir. Yeme düzenine dikkat etmekte fayda var. 

“Lütfen sevdiklerinizin sağlığı ve kendi sağlığınız için evde kalın.”

Nisan ayı aylık burç yorumları 2020

NİSAN AYI YAY BURCU YORUMU 2020

8 Nisan’da ise 18. derece Terazi burcunda bir Dolunay meydana gelecek. 11. evinizde gerçekleşecek olan bu Dolunay, sosyal yaşamınız, arkadaşlarınız, iş ile ilgili finansal kazanımlarınız, hayattan ümit ettikleriniz ve beklentileriniz, başkalarından destek beklediğiniz konular üzerinde etkili olacaktır. Dolunay zamanı hayattan beklediğiniz, ümit ettiğiniz iyi dileklerinizin gerçekleşmesi kuvvetle muhtemeldir. Sosyal çevrenizden ve arkadaşlarınızdan bilgi, iletişim anlamında güzel destekler alabilirsiniz. Bu dönem hayatınıza size destek sağlayacak yeni kişiler katılabilir, tanışmalar yaşayabilirsiniz.

Yeni gruplar içinde kendinizi ifade edebilirsiniz. Sosyal yaşamınızda daha çok prim yapabilirsiniz. İş ile ilgili kazançlarınızı arttırmak için daha çok çaba sarf edebilirsiniz. 11 Nisan’da ise iletişimi ve ifadeyi sembolize eden Merkür, Koç burcuna geçiş yapacak ve 27 Nisan’a kadar bu burçta seyahat edecek. Hobileriniz, özel hayatınız, aşk, çocuklarla ilgili konular daha da ön planda olabilecek hayatınızda. İletişim gücünüzü hayatınızın bu alanlarında daha aktif bir şekilde kullanmaya başlayabileceksiniz. Aşk anlamında eğer yalnızsanız daha flörtöz olabilirsiniz. Yeni hobiler elde edebilir, hayatın keyifli ve eğlenceli tarafları ile daha çok ilgilenebilirsiniz. Eğer işiniz yaratıcılık gerektiren, metin, reklam yazarlığı gibi bir iş ise oldukça orijinal fikirler uçuşabilir zihninizde.

19 Nisan’da Güneş, Boğa burcuna geçiş yapacak ve bir ay bu burçta seyahat edecek. Öncelikle sağlık! Olası sorunların üstesinden hızla gelebileceksiniz, profesyonel diyet veya spor desteği alabilirsiniz. Bunun yanı sıra yeni iş projeleri, teklifler gündeme gelebilir. İş ve çalışma ortamınıza ilişkin güzel gelişmelerin yaşanabileceği keyifli bir sürece giriş yapıyorsunuz! Eğer iş arıyorsanız sık sık iş görüşmelerine çağrılabilirsiniz. 23 Nisan’da ise Boğa burcunda Uranüs etkili bir Yeni Ay meydana gelecek. İş ortamınızı ilgilendiren bölgede olacak bu Yeni Ay ve yeni projeler ve yeni müşterilerle bir araya gelmenize yardımcı olacaktır.

Bu projeler finansal anlamda getirisi yüksek olabilecektir. Eğer iş arıyor iseniz bu Yeni Ay ve takip eden 2-3 gün önemli haberler alabilir, gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yine bu hafta diyete başlamak, sağlıklı beslenmek, spora başlamak daha doğrusu hayatınızı daha kaliteli ve sağlıklı geçirmek için destek almak için de harika bir hafta. Yalnız sağlık olarak, boğazınıza, bademciklerinize, ses tellerinize dikkat etmenizde fayda var.

“Lütfen sevdiklerinizin sağlığı ve kendi sağlığınız için evde kalın.”

Nisan ayı aylık burç yorumları 2020

NİSAN AYI OĞLAK BURCU YORUMU 2020

Bu ayın spot ışığı ana üssünüzde. Yavaş değişimler bir ivme başlatacak ve hareket, yakın gelecekte görebileceğiniz şeylerden biri olabilir. Bu değişiklikle ilgili endişeler sizi rahatsız edebilir, ancak kısa bir süre geçeceklerdir.

Evdeki rolünüz ve sorumluluklarınız hakkındaki güvensizlikler sizi rahatsız ediyor olabilir, bu nedenle sevdiklerinizle iletişim kurmak durumu sizin için netleştirebilir ve tanımlayabilir.

Kardeş veya yakın bir akrabanız size ortak finansmanınıza ilişkin bir iki şey öğretebilir. Duygular engel olabilir. Eş veya ortakla iletişim hatları ayın ikinci yarısında uyumlu bir şekilde açılacak, böylece gelecek planlarla ilgili birçok şey başarabileceksiniz.

Kendinize ve sağlığınıza özen göstermelisiniz. Bunu yapabilmek için fazla vaktiniz olmamasına karşın tedbirin sizin için önemli olduğunu daima aklınızda bulundurmalısınız. İş gündeme geldiğindeyse sakin bir dönemden geçeceksiniz.

Mart ayının sonuna dek hayatında seni hem maddi hem de manevi yönden sarsan gelişmeler yaşanmış olabilir. Ancak, bahar ayları ile birlikte özellikle iş ve okul yaşamında gösterdiğin çabanın karşılığını almaya başlayacaksın. Bu sıralar ilişkinde çalkalanmalar yaşıyorsan her şeyi biraz akışına bırakmalı, yeni bir ilişkiye başlamayı düşünüyorsan kararlarından iyice emin olarak hareket etmelisin. Unutma, yeni ve güzel başlangıçlar çok yakında; ama acele edersen hepsini birbirine karıştırabilirsin.

“Lütfen sevdiklerinizin sağlığı ve kendi sağlığınız için evde kalın.”

Nisan ayı aylık burç yorumları 2020

NİSAN AYI KOVA BURCU YORUMU 2020

Nisan ayına başladığınızda çalışma hayatınız önceliğiniz olabilir. Yoğun çalışırken sağlığınız için dinlenmeyi unutmayın. 3 Nisan’da Venüs İkizler burcuna geçiyor. 7 Ağustos’a kadar aşk hayatınızda çok mutlu anlara şahit olabilirsiniz.

Bir anda karşınıza biri çıkabilir ve tutkulu bir ilişkiye adım atabilirsiniz. Çocuk sahibi olmak isteyenler için bu dönem sevinçli haber gelebilir. 8 Nisan’da saat 05:34’te Terazi burcunda 18 derecede dolunay meydana geliyor. Bu agresif dolunayda sizler yolculuklarınız esnasında dikkatli olmalısınız.

Riskli davranışlar yapmamaya dikkat edin. Akademik hayatınızda sizi öfkelendirecek durumlar yaşayabilirsiniz. Spor yaparken kendinizi zorlamayın. 11 Nisan’da Merkür Koç burcuna geçiyor. 27 Nisan’a kadar eğitim hayatınızda bir hayli çaba harcayabilirsiniz.

Kendinizi geliştirmek için yeni eğitimlere de adım atabilirsiniz. 19 Nisan’da Güneş Boğa burcuna geçiyor. 20 Mayıs’a kadar ailenizden destek göreceğiniz bir dönemde olabilirsiniz. Aranızdaki bağın güçlendiğini hissedebilirsiniz.

Ev veya gayrimenkul yatırımları düşünebilirsiniz. 23 Nisan’da saat 05:25’te Boğa burcunda 3 derecede yeniay meydana geliyor. Bu yeniayda hanenize sürpriz bir haber gelebilir. Bu gelişmeyle yeni adımlar atabilirsiniz. Kendinizle ilgili ciddi kararlar için biraz beklemeniz iyi olacaktır. 25 Nisan’da Plüton retrosu Oğlak burcunda başlıyor. 4 Ekim’e kadar geçmişe olan öfkeniz tekrardan sizin enerjinizi düşürebilir.

Zamana zaman eskilere odaklanabilirsiniz. 27 Nisan’da Merkür Boğa burcuna geçiyor. 12 Mayıs’a kadar yakınlarınızla daha sosyal bir zaman diliminde olabilirsiniz. Onlarla olan iletişiminiz arttıkça aslında sizin enerjinize ne kadar ihtiyaçları olduğunu görebilirsiniz.

“Lütfen sevdiklerinizin sağlığı ve kendi sağlığınız için evde kalın.”

Nisan ayı aylık burç yorumları 2020

NİSAN AYI BALIK BURCU YORUMU 2020

11 Nisan’a kadar Merkür’ün Balık burcunda olması ve Neptün'le kavuşmasıyla ayın ilk 10 günü ilişkilerinizde vereceğiniz kararları önünüze hızlıca getirebilir. Bir duygusal gerçeklikle yüzleşebilirsiniz. İş hayatınızda yeni anlaşmalar, ilişkiler, ticari fırsatlar olabilir. Yanılmalara ve hayal kırıklıklarına karşı dikkatli olmalısınız.

19 Nisan’a kadar güneş Koç burcunda ve 11 Nisan’dan itibaren Merkür de Koç burcuna geçiyor. Bu durum sizi finansal konularınıza çeki düzen verecektir. Yine bu süreçte kariyer, yatırım, iş fırsatları vb. konular dikkat çekecektir. 8 Nisan’daki Terazi burcundaki dolunayla birlikte krediler, mahkemeler ya da bazı krizleri çözebilme fırsatlarını önünüze getirecektir. Maddi tablonuz ve ortak kazanımlarda netliğe kavuşacaksınız. Finansal konularda yeni kararlar alabilirsiniz.

19 Nisan’da güneşin Boğa burcuna geçmesiyle ve Uranüs ile kavuşum içinde olmasıyla birlikte zihniniz oldukça aktif olacaktır. Odak noktanız iş konuları, yakın çevreniz, akrabalar gibi ortak gündemler konusunda çevreyle iletişim içinde olabilir ve yeni planlar, kararlar alabilirsiniz.

Mars’ın ay boyunca Kova burcunda olması ve Satürn’ün de Kova’ya geçmesiyle birlikte bilinçaltı, korku ve endişelerinizle, düşmanlıklarla karşılaşabilirsiniz. Eşyalarınızı kaybetmek ya da hırsızlık gibi konulara lütfen dikkat edin. Kaybolan kargolar ya da hatalı yapılan işlemler sizleri bu ay yorabilir. Takıntılı bir ruh hali içinde olmayın. Bazı şeyleri kafanıza takıp gereksiz bir şekilde büyütmeyin.

Satürn'ün 2,5 yıl boyunca Kova’da olması hayatınızda bazı şeylerin bittiği ve sonlandığı bir evre denilebilir. Ayın tamamında Venüs İkizler burcunda olacak bu yüzden aile ve ailevi konularınız, mülkünüzle ilgili konular gündeminiz oluşturacak. Nisan ve mayıs ayındaki Jüpiter ve Plüton kavuşumunun Oğlak burcunda olmasıyla birlikte özellikle sizin hayatınızda kariyer konusunda bir şeylerin bitiş, dönüşüm, değişim ve başlangıcı gösteriyor.

Kariyer hayatınızda ve sosyal yaşantınızda büyük değişimler olabilir. Maddi konularla ilgili güzel teklifler olabilir. Finansal, hedefler ve planlar, zihinsel ve ruh sağlığı gibi konular gündeminiz olabilir. Hayatınızda fırsatların ve büyük değişimlerin ön planda olduğu bir ay diyebiliriz. Evinizde kalmayı ve sağlınız için tedbirler almayı ise lütfen ihmal etmeyin. Unutmayın her şeyin başı sağlık. Keyifli bir ay dilerim.

“Lütfen sevdiklerinizin sağlığı ve kendi sağlığınız için evde kalın.”

Nisan ayı aylık burç yorumları 2020

2020 BURÇ YORUMLARI

Ünlü astrologlar, şimdiden 2020 burç yorumları yayınlamaya başladı. Ülkemizde milyonlarca kişinin merakla takip ettiği burç yorumları daha da popüler hale geliyor. İşinin ehli, astrolog uzmanlar tarafından yapılan yorumlar, iş ve aşk hayatınıza ışık tutuyor. Oldukça ünlü isimlerin yorumladığı 2020 burç yorumları gelmeye başladı.

2020 yılı günlük ve aylık burç yorumları, burçlarını takip edenleri heyecanlandırıyor. Yeni yılda hayatta yeni bir adım ve yeni bir sayfa açıyoruz. Bu da yeni burç yorumlarıyla yorumlanıyor. Her burcun kendine ait 2020 yılı yeni özellikleri ortaya çıkıyor.

 

2020 Koç Burcu Yorumu 

2020 yılı Koç burcu insanları için büyük sürprizlere gebe. Özellikle de aile ve sosyal hayatlarında sorunlar yaşayan Koç burcu insanları, 2020 yılında yepyeni bir başlangıçla daha düzenli bir aile ve sosyal hayata kavuşacak. Maddi anlamda zor günler geride kalacak, 2020 yılıyla birlikte bu sıkıntılar zamanla geçecek. 2020 yılı içerisinde psikolojik anlamda gel-gitli günler yaşayabilirsiniz. Bir mutlu bir hüzünlü olacağınız günler, haftalar gelecek. Bu nedenle çevrenizdekilere karşı biraz daha yapıcı olmakta fayda var. 2020 yılı Koç Burcu insanları için biraz duygusal geçecek diyebiliriz. Bekar koç burcu erkek ve kadınları, ruh ikizlerini 2020 yılında bulabilirler…

2020 Boğa Burcu Yorumu 

2020 yılı Boğa burcu insanları için büyük değişimler yaşatacak. Yenilikleri kabullenen boğa burcu insanları 2020 yılına daha çabuk adapte olabilecek. 2020 yılında çevrenize faydası olan, sosyal dayanışma ve yardımlaşma projelerinde daha çok yer alabilirsiniz. Duygu dünyanız ve gönül zenginliğiniz artacak. Bu yenilikler, iç huzuru yakalamanızı sağlayacak. Merkür’ün etkisini göstermesiyle Boğa burcu insanları, yeni yılda daha dinç ve enerjik günler geçirecek. Fırsatlar ve yol ayrımlarında kalbinizin sesini dinleyerek yaptığınız her seçim, 2020 yılını daha da anlamlı ve güzel hale getirecek. Her sene olduğu gibi bu sene de Mevsim geçişleri Boğa burcu insanlarının sağlığını olumsuz etkileyebilir bu nedenle boğa burcu insanları sağlık konusuna titizlikle yaklaşmalı…

2020 İkizler Burcu Yorumu 

Duygusallığın ön planda olduğu bir yılı geride bırakan İkizler Burcu, 2020 yılında daha da duygusal bir yıl geçirecek. Manevi huzurun artacağı 2020 yılında, evliliğe adım atıp dünya evine girecekler, daha kolay şekilde ilerleyecekler. Venüs etkisini göstermesiyle, İkizler burcu insanları karar alırken ve uygularken kalplerini dinleyecek. İş hayatınızda ve kariyerinizi etkileyecek önemli anlarda beyninizin keskin zekasından faydalanıp, en verimli ve en doğru kararı vermeye çalışmalısınız. İkna kabiliyetiniz, birçok fırsat yakalamanızı ve işleri lehinize çevirmenizi sağlayacak. 2020’nin MART

ayından başlayıp yıl sonuna dek bütün iyilik ve güzellikler sizinle olacak.

2020 Yengeç Burcu Yorumu 

2019 yılı Yengeç burcu için özel hayatlarında stresli ve zor bir yıl oldu. 2020 yılında yengeç burcu insanları, özel ve aile hayatlarında daha doğru kararlar verebilmeli. 2020, başlangıçta size kolay gelmeyebilir ve geçmiş yılda olduğu gibi aile ve özel hayatınızda zor ve stresli anlar yaşayabilirsiniz. Öte yandan mali anlamda, ekonomi ve iş hayatınız iyiye gidiyor. Parasal konularda sıkıntı yaşamayacaksınız. Bir de artık etrafınızdakileri düşünmekten kendinizi unutmayı bırakın, kendinize daha fazla değer verin.

2020 Aslan Burcu Yorumu 

2020 yılı Aslan burcu insanlarına, özellikle iş ve kariyer anlamında büyük fırsatlar sunacak. Çalıştığınız ofiste yapılan belli başlı değişiklikler size yarayacak. Terfi, maaş artışı veya istediğiniz, yepyeni bir iş sizleri bekliyor. 2020 yılı, Aslan burcu için iş ve kariyer yılı olacak! Mevsim değişimlerinin olduğu dönemlerde, 2020 yılının belli bazı günleri, Aslan burcu insanları için sıkıntılı-stresli günler yaşanmasına sebep olabilir. Ancak bu sizi üzmesin. Karşınıza yeni bir arkadaş, dost veya evliyseniz yeni bir evlat çıkabilir.

2020 Başak Burcu Yorumu 

2020 yılında daha önce farkına varmadığınız pek çok şeyin farkına varabilirsiniz. Merkür etkisi Başak burcuna yarayacak. İş hayatınız ile özel hayatınız arasında bir denge kurarak, her ikisine de yeterince vakit ayırmaya çalışmalısınız. Ekonomik sorunlarından arınıp, huzurlu ve sıkıntısız günlere ulaşacaksınız. Ruh eşini arayanların kısmeti de yakın bir vakitte yolda…

2020 Terazi Burcu Yorumu 

2020 yılı Terazi burçları için bir “sınav” yılı olabilir. Terazi burcu insanları, karşılaştıkları sorunlara karşı, mantıkla ve akılla karar vermeli, ani ve fevri tepkilerden kaçınmalıdır. Bir de terazi burcu insanları, mali açıdan inişli-çıkışlı günler yaşayabilir. Yaz aylarına doğru, kendi çevrenizde olup da sizinle anlaşamayan insanlar moralinizi bozsa da böyle anlarda içinize çekilip, kendinizle yalnız kalmak iyi gelecektir. Terazi burcu için 2020 yılı sabır ve test yılı olacak tekrar hatırlatıyoruz…

2020 Akrep Burcu Yorumu

Güçlü iradeleriyle dikkat çeken Akrep burcu insanları, 2020 yılında birçok yenilikle tepeden tırnağa değişebilirler. Aşk hayatlarında özgüvenli olup kendilerine güvenmeli, ticari işlerinde doğru ve mantıklı kararlar vermeye çalışmalılar. Evlenme planı yapan akrep burçları, önlerine çıkan sorunları önemsememeli ve aşılabileceğini düşünerek aşmaya çalışmalıdır. İletişim açısından çevrenize karşı objektif ve daha dikkatli olmalısınız. Çünkü bu süreçte yanlış anlaşılmalara mahal verebilirsiniz.

2020 Yay Burcu Yorumu 

Hırslı bir yapıları olan Yay burcu insanları, iş hayatında yoğun tempoda çalışmaktan, ev-aile ve sosyal hayatlarını aksatmadan imtina etmeliler. Artık, kendilerine güvenmeli, hırs duygusundan uzaklaşmalılar. Bol bol tatil ve güneş iyi gelecektir. Uzun süredir kendinize zaman ayırmıyorsunuz, bu nedenle artık iyi bir dinlenme ve tatilin zamanı geldi.

2020 Oğlak Burcu Yorumu 

2019’dan kalma bunalım ve stresi bir kenara bırakarak yeni yıla, 2020’ye odaklanmalısınız. Huzur dolu, sinir ve stresin olmadığı 2020 yılına merhaba diyeceksiniz. İş hayatınızda işler iyi giderken bir yandan da aşk hayatınıza yoğunlaşacaksınız. Bekar Oğlak burcu insanları, 2020 yılının ortalarına doğru evlenme teklifi edebilir veya alabilirler. Stresten arınmalı ve vereceğiniz kararları baskı altında olmadan, aklınız ve mantığınızla verebilmelisiniz.

2020 Kova Burcu Yorumu 

2020 yılı Kova burçları için çok şanslı bir yıl olacak. Yıldızların konumlarına göre Kova burcu insanları, bereketli bir yıl geçirecek. Yeni yılda çevrenizle daha etkili iletişim kurabilirsiniz. Bol bol arkadaş ve dost edinebileceğiniz 2020 yılında iş hayatınızda da ilerleme kaydedeceksiniz. Daha hırslı bir yapıya bürünecek, iş hayatınızda sınırları zorlayacaksınız. Sabır ve hırs, anahtar kelimeleriyle, önünüze hangi engel çıkarsa çıksın bu engelleri yıkıp geçeceksiniz. Hayatınıza bir başkası hiç dahil olamadı mı? 2020 yılı, ruh ikizinizi bulmakta kilit yıl olabilir, yeni maceralara hazırlıklı olun…

2020 Balık Burcu Yorumu

Balık burcu insanları, 2020 yılında çok dikkatli olmalı ve kararlarını hem kalp hem de mantıklarını dinleyerek vermelidir. Sosyal çevrenizde, arkadaşlarınızla sorunlar yaşayabilir ve bir ikisini hayatınızdan çıkarmak zorunda kalabilirsiniz. Duygusal kararları, baskı altındaki bir ortamda vermekten kaçınmalısınız. Neptün etkisi, Balık burcunun 2020 yılında iyimser bir ruh haline bürüneceğini aktarıyor. Ancak sağlık konusunda çok dikkatli olmalı, mevsim geçişlerinde kendinize iyi bakmalısınız.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT