1. HABERLER

  2. İÇ HABERLER

  3. NTSO’dan Defterdar Taş’a ziyaret

NTSO’dan Defterdar Taş’a ziyaret

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Seyit İnce, Başkan Yardımcısı Mikdat Şahin ve Ömer Güçlü, Nevşehir'e atanan ve görevine başlayan...

NTSO’dan Defterdar Taş’a ziyaret

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Seyit İnce, Başkan Yardımcısı Mikdat Şahin ve Ömer Güçlü, Nevşehir'e atanan ve görevine başlayan Defterdar Orhan Taş'a hoş geldin ziyaretinde bulundu.

Nevşehir'e atanarak görevine başlayan Defterdar Orhan Taş'ı ziyaret eden Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Seyit İnce, Taş'a başarılar diledi. Taş'a hayırlı görevler temennisinde bulunan Başkan İnce, "Bundan sonraki süreçte size başarılar diliyorum. Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası olarak sizlerle hep istişare halindeyiz. Bundan sonrada işbirliği içerisinde devam edeceğiz. Nevşehir'e hizmet etmek için üzerimize düşen görevi en iyi şekilde yapmaya çalışıyoruz" diye konuştu. Başkan İnce'nin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Nevşehir Defterdarı Orhan Taş ise "Nazik ziyaretiniz bizleri memnu etti. Bu ay içerisinde görevime başladım şehri ve kurumları tanımaya çalışıyoruz. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada Odamızla ortak çalışmalarımız devam edecektir" diye konuştu.


Haber KaynağıHaber Kaynağı

HABERE YORUM KAT