1. HABERLER
  2. HAYAT VE YAŞAM
  3. Nuray Sarayı haftalık burç yorumları15 Mart 2021-21 Mart 2021

Nuray Sarayı haftalık burç yorumları15 Mart 2021-21 Mart 2021

Haftalık burç 15 Mart 2021-21 Mart 2021 yorumları meraklıları tarafında araştırılmaya devam ediyor. Bugün burçlar bize neler söylüyor. Hangi burcu neler bekliyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçlarını bugün neler bekliyor?

Nuray Sarayı haftalık burç yorumları15 Mart 2021-21 Mart 2021

Günlük burç yorumlarına göre 15 Mart 2021-21 Mart 2021 gününde bizi nelerin beklediğini, Aşk, iş para konularında hangi burçların bugün daha şanslı olacağını siz değerli okuyucularımıza sunuyoruz. Burçlar hakkında merak ettikleriniz ve günlük burç yorumlarına haberimizden ulaşabilirsiniz..

koc-001.jpg

HAFTALIK KOÇ BURCU YORUMLARI 15 MART - 21 MART 2021 PAZARTESİ

Sevgili Koç; 

Sevgili koçlar, sizin iş ve kariyer yaşamlarınıza bu hafta canlılık gelecek. Sorun ve problemlerinizi çözeceksiniz, insan ilişkilerinizde daha net olacak böylece bu haftayı hareketli bir şekilde yaşayacaksınız.

İnsan ilişkilerinizde hangi alanda zayıfsanız o konuda kendinizi duygusal olarak güçlendirecek ve geliştireceksiniz. Aynı zamanda kaybetme korkusu ile yüzleşeceksiniz. 

Yalnız ve kalbi boş koçlara arkadaş ortamlarından şaşırtıcı bir haber gelebilir. Hiç tahmin etmediği birine ilgi duymaya başlayabilir koç burcu...

Parasal konular size huzursuzluk verebilir. Şüpheci olabilir ve kendinizi sorgularken bulabilirsiniz. Bu durumda sakin olmalısınız, endişelenecek bir şey yok çünkü her şeyi değiştirebilir ve güzelleştirebilirsiniz. Beslenmenize ve uykunuza dikkat edin.

"Her an değişime açığım"

bo-003.jpg

HAFTALIK BOĞA BURCU YORUMLARI 15 MART - 21 MART 2021 PAZARTESİ

Sevgili Boğa;

Geçen dönemde fazla yorulan boğalar için bu hafta boğaların hayatında entrikaların geride kaldığı bir dönem olacak. Kariyer ve iş alanınızda olmaz dediğiniz konunun size geldiğine şahit olacak ve mutlu olacaksınız. Kayıplarınızın kazanca dönüşümünü görebilirsiniz. Bunlar yeni teklif veya yeni projeler olabilir...

Bu hafta boğalar, 'Seçen olacağım, seçilen olmayacağım' modu ile yaşayacak. Bir aşk habercisi kapıda...

İştahınızı kontrol altına almalı, kilonuza dikkat etmelisiniz.

"İradeli ol"

ik-003.jpg

HAFTALIK İKİZLER BURCU YORUMLARI 15 MART - 21 MART 2021 PAZARTESİ

Sevgili İkizler;

İkizler burcu beden ve ruh sağlığı düzenli olmasını istiyorsa psikolojisini düzgün tutmalıdır. Zeki olan ikizler burcu kariyer hayatında yeni fırsatlar ayağına gelecek. Böylece etraf tarafından kıskanılacaklar. Ancak başkalarının ne düşündüğüne kafa yormayın, psikolojinizi düzgün tutun. Odak noktanızı değiştirmedikçe yükselmeye devam edeceksiniz. İşsiz ikizler ise istediklerini hızlı şekilde elde edecek.

İlişkisi olan ve evli olanlar partneri ile arasındaki problemleri ortadan kaldıracaklar.

"Akıl sağlığınızı güçlü tutmaya özen gösterin"

 

Günlük burç yorumları 6 Haziran Cumartesi 2020

HAFTALIK YENGEÇ BURCU YORUMLARI 15 MART - 21 MART 2021 PAZARTESİ

Sevgili Yengeç; 

Yengeçler ve yükselen yengeçler bu hafta ailesinde huzur odaklı olacak. İş, kariyer düzeninizin değişmesini beklemişseniz yarım kalmış hayalleriniz bu hafta sizi çok daha şaşırtacak şekilde gerçekleşebilir. 

Evli iseniz eşinizin parası, miras, nafaka işlerinde istediğiniz sonuçları alabilirsiniz. Sağlık probleminiz varsa şifa etkisi yaratacak sonuçlar elde edebilirsiniz. Ayrılmış bir yengeç iseniz bu hafta o kişiyle dost ve arkadaş kalmayı başarma konusunda huzur odaklı olacaksınız.

Yatırım yapmak isteyenler bu hafta fırsatların önlerine gelmesiyle de şanslı olacaklar. Uykunuza dikkat edin.

"Para sizi seviyor"

 Günlük burç yorumları 6 Haziran Cumartesi 2020

HAFTALIK ASLAN BURCU YORUMLARI 15 MART - 21 MART 2021 PAZARTESİ

Sevgili Aslan;

Hassas olduğunuz bir haftadasınız. Aile konularında çok yıprandınız. Uzun süredir kendinizi ifade edemediniz. Gizemli konulara karşı tedbirli olun, her şey açığa çıkabilir. Flört durumlarından uzak kalın. Ne ekerseniz onu biçeceksiniz. Bunu başarırsanız bu hafta sizin için şanslı olur. 

Ortaklık düşünüyorsanız garip durumlar başınıza gelebilir. Ortağınızın görünmeyen yüzünü görebilirsiniz. Bu yüzden onu çok iyi seçin, iş ortaklığı hakkında karşınızdaki kişiyi analiz edin, sonra pişman olmayın. Sağlığınızda endişe edilecek bir durum yok.

"İsteklerinize odaklanın"

bas-001.jpg

HAFTALIK BAŞAK BURCU YORUMLARI 15 MART - 21 MART 2021 PAZARTESİ

Sevgili Başak:

Partnerini kimseye emanet etme! İhanetlere açık olduğunuz bir haftadasınız. Kandırılmak istemiyorsanız emanet etmeyin ve ihmalci olmayın. 

Kalbi boş başaklar için temeli evlilik olan aşklara başlangıç haftasındayız. İhmalci olmazlarsa Neptün onlara ilham verecek.

Ailevi sorunlarınız hafta sonuna doğru ortadan kalkacak ve siz daha huzurlu bir insan olacaksınız. Hayalleriniz ve dilekleriniz konusunda abartılı olmayın. Eğer işsizseniz çarşamba günü yeni bir iş teklifi alabiliriniz. Hayallerinize odaklanın, kendinizden yeni bir ben yaratın. Bu şekilde çok daha neşeli olursunuz. Yatırım yapmayı planlayanların aradığı yatırımlar hafta sonu önlerine gelebilir.

"Ben her an huzurluyum"

Günlük burç yorumları 6 Haziran Cumartesi 2020

HAFTALIK TERAZİ BURCU YORUMLARI 15 MART - 21 MART 2021 PAZARTESİ

Sevgili Terazi;

Sevgili teraziler, bu hafta sıkıntılı meseleleriniz veya resmi işleriniz varsa kimseyi suçlamayın. Hayatınızda sizin istemediğiniz bir değişim olabilir. İşten çıkarılabilirsiniz veya hukuki açıdan problemleriniz olabilir bu hafta. Bu hafta kimseyi suçlamamalı ve pozitif olmalısınız. 

Daha yapıcı olmaya başlarsanız eğer hayatınızı kurtaracaksınız. Eğer aşk hayatında geçmişe takılı kalırsanız mutluluğun sizden koşarak kaçmasına neden olursunuz. İnsan ilişkilerinizi nasıl düzeltebilirsiniz buna odaklanmalısınız.

"Suçlama, suçlama, suçlama!"

 

Günlük burç yorumları 6 Haziran Cumartesi 2020

HAFTALIK AKREP BURCU YORUMLARI 15 MART - 21 MART 2021 PAZARTESİ

Sevgili Akrep;

Parasal beklentilerinde eğer ki karamsar olursanız kıtlık bilinci oluşturabilirsiniz. Bu hafta kendinize 'Ben bolluk içindeyim' olumlamasını yapmaktan vazgeçmeyin. 

Sağlık sorununuz var ise şifa bulacaksınız. Evli iseniz romantizm artacak ve aranızdaki sorunlar bitecek. Kalbi boş olan akrepler için yeni aşklar kapıda. 

Kayınvalide problemleri gündeme gelebilir. Bu konuda eşinizin hatırına yapıcı olmanız sizin yararınıza olacaktır. Sağlık problemleriniz varsa ortadan kalkacak.

"Para sizi sevsin"

Günlük burç yorumları 6 Haziran Cumartesi 2020

HAFTALIK YAY BURCU YORUMLARI 15 MART - 21 MART 2021 PAZARTESİ

Sevgili Yay;

Yaylar, psikolojik olarak yorulduklarını fark edecekler bu hafta. Kendinizi iyi hissetmek için doğa yürüyüşleri yapabilirsiniz. 

Bu hafta kısmetiniz ayağınıza gelecek kadar şanslı bir haftadasınız. Bu hafta başlayacak aşklarla birkaç ay sonra evlilik kararı alabilirsiniz. Evli olan yay burçları partneri ile sorunlarının devam etmesini istemediği için ya ayrılacaklar ya da tamamen uzlaşacaklar. Evli yaylar bu hafta net olacaklar. 

Efor sarf ettiğiniz konularda güzel kazançlar elde edebilir ve gelir seviyenizi yükseltebilirsiniz. Ortaklaşa iş yapıyorsanız ortaklaşa değişimler yapabilir ve işinizi yenileyebilirsiniz. 

Arkadaşlık ilişkinizde artık sıkışmışlık içinde hissetmek istemeyecek, net olmalısınız. 

"İç huzurunuzu koruyun"

og-001.jpg

HAFTALIK OĞLAK BURCU YORUMLARI 15 MART - 21 MART 2021 PAZARTESİ

Sevgili Oğlak; 

Bu hafta oğlaklar ektiklerini biçecekler. Zor zamanlar yaşayan oğlaklar bu anların geçmişte kaldırdığını unutmamalılar Beklenmedik, planlanmadık birçok şey hızla gelişirken oğlakların hayatı da hareketlenecek.

Evli ve ilişkisi olan oğlak iseniz partnerinize karşı asla önyargılı olmamalı, anlayışlı olmalısınız. Bu şekilde iç huzurunuzu yükseltebilirsiniz. Kalbiniz boş ise bu hafta değer verdiğiniz kişiler ile geçireceğiniz vakit sayesinde yeni insanlarla tanışabilir ve enerji yükselişi yaşayabilirsiniz. Bu da yeni aşkların habercisi olur. Bu hafta davetleri kaçırmamakta fayda var.

İş hayatınızda zorluklarınızı ortadan kaldıracaksınız ve hasretini çektiğiniz huzurlu anları elde edeceksiniz. Yatırım planı yapan oğlaklar aradıkları yatırım fırsatı önlerine gelecek. 

"Herkesi olduğu gibi kabul ediyorum"

Günlük burç yorumları 6 Haziran Cumartesi 2020

HAFTALIK KOVA BURCU YORUMLARI 15 MART - 21 MART 2021 PAZARTESİ

Sevgili Kova;

Evli ve ilişkisi olan kova burçları ilişkilerine geçmişi ve geleceği bu hafta karıştırmamalıdır. İlişkisi olan bir kova iseniz eşiniz evlilik için baskı yapabilir ancak siz hazır değilseniz kesinlikle kabul etmeyin aksi halde psikolojiniz bozulacaktır. 15 gün boyunca hiç kimse tarafından baskı altında tutulmamalısınız.

İş hayatında kova burcu iftiraya uğramış olabilir veya uğrayacak olabilir. Güçlü olun ve ilahi adalete güvenin. Hayatı akışa bırakın ve kendinizi ispat etmeye çalışmayın. İşinize odaklanın. 

Maddi konularda planlı ve programlı çalışmanızda fayda var. Aile ortamında sakin olmalı sizi kışkırtan insanların tuzağına gelmemelisiniz. Sessiz kalmayı başarın. Umursamaz olmayı başarırsan haftan çok güzel geçecek. 

"Kim ne yaparsa kendine yapar"

Günlük burç yorumları 6 Haziran Cumartesi 2020

HAFTALIK BALIK BURCU YORUMLARI 15 MART - 21 MART 2021 PAZARTESİ

Sevgili Balık;

Önümüzdeki dört hafta balık burcu için güzel bir hafta olacak. Ancak gereksiz olaylardan kaçınmalıdır balık burcu. Kimseyle sırlarını ve dertlerini paylaşmamalıdır. Bu hafta gökyüzü sizin için iyimser enerjilerini ortaya koyacak.

İş hayatınızda hedeflerinizi gerçekleştirmek için şanslı olacaksınız. İşini değiştiren balık burçları uzun yıllar çalışacak olan iş imkanları bulacak, işsiz olanların önüne yeni iş imkanları gelecek.

Sosyal ilişkilerde sizi yıpratan insanların farkına varacak ve onları uzak tutmak isteyeceksiniz. İnsanlara alıştığınız için vazgeçmekte zorluk çekebilirsiniz ancak vazgeçme kararını vermek zorundasınız. Berberlikleriniz sevgiden mi yoksa alışkanlıktan mı sorusunu kendinize sormayı unutmayın. Baş ağrılarına karşı dikkatli olun, fazla düşünmek baş ağrısına neden olur. 

"Ben değerliyim."

 

 

 

 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT