1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Nuray Sayarı 16 Şubat 2020 Pazar burç yorumu

Nuray Sayarı 16 Şubat 2020 Pazar burç yorumu

Günlük burç yorumları 16 Şubat 2020 Nuray Sayarı, 16 Şubat 2020 Pazar günlük burç yorumları, siz astro severlerin gün boyunca dikkat etmeniz gereken olayları hizmetinize sunuyoruz. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçları günlük burç yorumları haberimizde...

Günlük burç yorumları 16 Şubat 2020 Nuray Sayarı, 16 Şubat 2020 Pazar değişimleri yorumlayarak hizmetinize sunuyoruz. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak,Kova, Balık burçları günlük burç yorumları haberimizde...

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI  16 ŞUBAT 2020 NURAY SAYARI | 16 ŞUBAT PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova, Balık 16 Şubat Pazar günlük burç yorumlarını herkes merakla araştırıyor. İşte gökyüzündeki yıldız hareketlerinden yola çıkarak, 16 Şubat 2020 Pazar günü dikkat etmeniz gerekenler...

Günlük burç yorumları 16 Şubat 2020 Nuray Sayarı | 16 Şubat Pazar burç yorumları

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOÇ YORUMLARI 16 ŞUBAT 2020 PAZAR

Sevgili Koç;

Bir işe başlamadan önce neler hedeflediğinizi ve sizi bu işe iten şeyin ne olduğunu anlamalısınız. Bunu fark etmeden çalışmanız sizin için verimli olmayacaktır.

Yönetici gezegenin olan Mars’ın burç değiştirmesi ile savaşçı kimliğinle tam gaz hedeflerine odaklanıp, başarıyı arzu ettiğin alanlarda gözünü karartabilirsin. Gün genelinde özgür ve daha iyimser hissedeceğin zamanlar gelişirken, keyifli ve maceraperest bir akşam geçirmen mümkün.

Günlük burç yorumları 16 Şubat 2020 Nuray Sayarı | 16 Şubat Pazar burç yorumları

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BOĞA YORUMLARI 16 ŞUBAT 2020 PAZAR

Sevgili Boğa;

Aşk hayatınız da olumsuz yönde bir hareketlilik var partneriniz adeta sizden uzaklaşmak istiyor. Onu anlamalısınız belki de doğru kişiyle değilsinizdir. Bir menkul yatırım söz konusu ancak hala karar vermiş değilsiniz ve etraflıca düşünmeniz sizin için karlı olacaktır. Diyetlerinize bir yenisini eklemektense var olan diyetiniz yapıp kararlı davranıp kilo probleminizden kurtulmanı z mümkün.

Şu anda çıkmaz sokaktasınız. Hiçbir işiniz ilerlemiyor ve kendinizi yenilgiyi kabul etmeye hazır hissediyorsunuz. Bu gibi dönemleri bir irade sınavı gibi görün; planlarınızdan sağmamanızın ne kadar önemli olduğunu yakında anlayacaksınız. Böylece engeller ne olursa olsun ilerlemek için gereken enerjiyi kendinizde bulacaksınız. Aksi takdirde planınızdan vazgeçip, bambaşka bir açıyla yine baştan başlamanız gerekecek. 

Bugün kendiniz gibi olun; samimi! İkili ilişkilerde harika bir frekans yakalayabilirsiniz. Aynı zamanda gözlerinizi ve kulaklarınızı her zaman açık tutun. Herhangi bir yasal sözleşme imzalıyorsanız, sözleşmeyi iki kez kontrol ettiğinizden emin olun. Korunmanın tedaviden çok daha kolay olduğunu hiçbir zaman unutmayın.

Günlük burç yorumları 16 Şubat 2020 Nuray Sayarı | 16 Şubat Pazar burç yorumları

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ İKİZLER YORUMLARI 16 ŞUBAT 2020 PAZAR

Sevgili İkizler;

İş hayatınızda şu sıralar her şey yolunda. Sevdiğiniz işlere daha fazla zaman ayırabilirsiniz, ancak asıl hedefinizden uzaklaşmayın. Aile içi ilişkiler şu sıralar iyi gidiyor – siz dahil! Sevdiklerinizle aranızdaki fikir ayrılıklarını yeniden masaya yatırabilir, sorunları kolayca çözümleyebilir ve sonuçta kendinizden çok memnun kalabilirsiniz. Yine de, ilerideki zorlu günlere hazır olmak için sağlık cephesinde gerekli önleyici tedbirleri almayı unutmayın.

Aşk hayatınız da düzelmeler söz konusu partnerinizle bir araya gelip zamanın tadını çıkaracaksınız. Bu sıralar işinizi severek yaptığınız için olumlu farklı fikirler üretmekte zorlanmıyorsunuz. İşinizle ilgili terfiler almanı da mümkün gibi görünüyor. Ticari konular da pek hayrınıza sonuçlanamayacak şeyler olabilir, bazen isteseniz de dikkatli davranamıyorsunuz.

İşinizle alakalı bir toplantıdan dolayı bugün çok fazla kağıt işiyle uğraşmanız gerekebilir. Teslim saati yaklaştıkça eliniz ayağınıza dolaşacaktır bu yüzden yardım istemeyi düşünebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 16 Şubat 2020 Nuray Sayarı | 16 Şubat Pazar burç yorumları

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YENGEÇ YORUMLARI 16 ŞUBAT 2020 PAZAR

Sevgili Yengeç;

Yeni başladığınız bir işte sizden daha deneyimli birinden eğitim almalısınız. Bu eğitim kariyeriniz için çok yararlı olacak.

Duygusal anlamda oldukça yoğun geçen günün ardından bugün kendine izin vermek isteyebilirsin. Etrafındaki dedikodulara kulak asmadan kişisel kararlarını uygulamaya geçirebilirsin. Karşıt burcuna geçen Mars; çevrendeki insanlarla hedeflerinin çatışmasına neden olabilir fakat planlarına start vermene engel olamayacağa benziyor.

Aşk hayatınız da yanlış anlaşılmalardan kaynaklı olumsuzluklar söz konusu bunlar gelip geçici ancak uzun vadede yıpranmamak için isteklerinizi yada düşüncelerinizi doğrudan söylemelisiniz. İş hayatınız da ufak tefek gerginlikler yaşayabilirsiniz. Maddi konularda ki problemleriniz ise yakın zamanda çözümlenecek.

Günlük burç yorumları 16 Şubat 2020 Nuray Sayarı | 16 Şubat Pazar burç yorumları

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ ASLAN YORUMLARI 16 ŞUBAT 2020 PAZAR

Sevgili Aslan;

Sevdiklerinizle kaliteli zamanlar geçirebilirsiniz. Aileniz ya da arkadaşlarınız bu durumdan çok memnun kalabilirler. Günlük plan-programı size bırakarak en doğru kararı vermiş olabilirler. Çünkü kalite çıtanız oldukça yüksek! Bugün aynı zamanda yeni insanlarla tanışma ihtimaliniz var. Zamanı geldiğinde desteklerini alacağınız bu tanışıklık, uzun yıllar sürebilir.

Duygularınızı zapt etmekte zorlanacaksınız. Kontrolsüz bir şekilde su yüzüne çıkabilirler. Ani bir hareketle öfkenizin tetiklenmesine izin vermeyin. Aksi takdirde etrafınızdakileri ve karşılaştığınız herkesi kışkırtacaksınız. Bir denge bulmaya ve sakinliğinizi yeniden yakalamaya çalışın ve diğer insanlara karşı daha anlayışlı olun.

Günlük burç yorumları 16 Şubat 2020 Nuray Sayarı | 16 Şubat Pazar burç yorumları

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BAŞAK YORUMLARI 16 ŞUBAT 2020 PAZAR

Sevgili Başak;

Bugün modern teknoloji aletleri alarak bir yatırım yapmayı düşünebilirsiniz. Böyle bir girişimde bulunmayı düşünen başka arkadaşlarınız varsa onlarla da fikir alışverişi yapabilirsiniz.

Uzun zamandır kendine ayıramadığın zamanı bugün planlayarak güne başlayabilir ve bir süredir sinyaller veren eklem ve kemik ağrılarına yönelik alternatif şifalarla gücüne kavuşabilirsin. Zira önümüzdeki süreçte aşk hayatındaki hareketlenme cesur hamleler gerektirebileceği için şimdiden önlemini almaya bakmalısın.

Günlük burç yorumları 16 Şubat 2020 Nuray Sayarı | 16 Şubat Pazar burç yorumları

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ TERAZİ YORUMLARI 16 ŞUBAT 2020 PAZAR

Sevgili Terazi; 

Hayatınızdaki kişiler size mutluluk veriyor, mutlu olmanız da onların payı yüksek, Üstlerinizin koyduğu kuralları kabul etmek konusun da fazla aceleci davranıyorsunuz, biraz düşünmeli hatta bunun üzerine tartışmalısınız. Parasal konular da bu günlerde şansınız yaver gidiyor ve bazı görüşmelerinizin sonucunda maddi kazançlar elde edebilirsiniz. Yeteneklisiniz ve bunu yerinde kullanmayı öğrenebilirseniz, bu sizin karınıza olacaktır.

Sabrınızı zorlayacak durumlarla karşılaşacaksınız. Kendi kapasitenizden şüphe etmemeniz önem taşıyor. Koşullarınızı değiştirmek için gereken güce sahipsiniz. İşyerinde güçlüklerle karşılaşırsanız, kontrolünüzü kaybetmemeye çalışın ve sorunları çözmenin en iyi yolunu arayın. Engeller, ders alabilmemiz için karşımıza çıkarlar. Bu zamanı olumlu bir şekilde kullanın ve gereken becerilerinizi iyileştirin.

Mükemmel dengeyi kurmanın tam zamanı! Bugün hayatınızdaki her konu için hesap işine girebilirsiniz. Ve kendinizce oluşturduğunuz denklem sayesinde değer-zaman eğrisini şekillendirebilirsiniz. İstikrarlı bir şekilde bu ölçüye sadık kalabilirsiniz. Bir süre sonra kafanızın rahatladığını ve kimse için fazladan bir adım bile atmadığınızı fark edebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 16 Şubat 2020 Nuray Sayarı | 16 Şubat Pazar burç yorumları

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ AKREP YORUMLARI 19 ŞUBAT 2020 PAZAR

Sevgili Akrep;

Sırtınıza bir dolu sorun yüklemişsiniz. Bunları birer birer azaltmaya başlayın, aksi takdirde sorunlar daha da büyüyecek. Mesleki ve özel sorunlarla aynı anda, fazla enerji harcamadan başa çıkmak için bir strateji geliştirin. Ancak bunun üzerinde düşünmek için çok da zaman harcamayın. Her geçen gün bir kayıptır. Bu nedenle işleri daha fazla gecikmeden ele almanın tam zamanı. 

Düşündüklerinizi yapmanın tam zamanı, fikirlerinizi hayat vermek için oldukça uygun zamanlardasınız. Gelecekte ki hayallerinize ulaşmak için bu sıralar attığınız adımlar oldukça önem arz ediyor, dikkatli ve kontrollü adımlar atmanızda fayda var. İlerleyen günlerde maddi anlam da işler yapabilirsiniz hatta bunun için küçük bir yolculuk yapacaksınız. Şu sıralar düşüncelerinize ters düşüyorsunuz davranışlarınız ve aslında yapmak istediklerin arasın da pek benzerlik yok, duygularınızı saklamamalınız.

Günlük burç yorumları 16 Şubat 2020 Nuray Sayarı | 16 Şubat Pazar burç yorumları

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YAY YORUMLARI 16 ŞUBAT 2020 PAZAR

Sevgili Yay;

Evinizi daha sevimli hale getirmek için yeni dekorasyon fikirleriniz olabilir. Bunları uygulamak için araştırma yapmaya başlayabilirsiniz.

Önümüzdeki dönem bazı planlarını devreye sokman için finansal kaynaklarına odaklanman, kimi zamanda daha fazla disiplinli ve kararlı olman gerekecek. Kazanımlarında olumlu veya olumsuz dalgalanmalar da mümkün. Günün genelinde kişisel isteklerini önemseyebilir ve dış seslere kendini kapayarak günün keyfini çıkarabilirsin.

Günlük burç yorumları 16 Şubat 2020 Nuray Sayarı | 16 Şubat Pazar burç yorumları

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ OĞLAK YORUMLARI 16 ŞUBAT 2020 PAZAR

Sevgili Oğlak;

Fiziksel ve ruhsal olarak çok fazla çalışmaktan dolayı yorulmuş olabilirsiniz. Bir süreliğine evden çalışmayı denemeniz daha iyi bir seçenek gibi duruyor.

Etrafınızdaki insanları seviyorsunuz ve bugün bunu herkes görebilecek! Bugün sevdiklerinizle çevrelenmek isteyebilir, onları mutlu etmek için elinizden geleni yapabilirsiniz. Mevcut ilişkileriniz bu süreçte güçlenebilir. Mantıksal yaklaşımlarla içgüdüyü birleştirerek en doğru kararları verme konusunda, sevdiklerinize yardımcı olabilirsiniz.

Günlük burç yorumları 16 Şubat 2020 Nuray Sayarı | 16 Şubat Pazar burç yorumları

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOVA YORUMLARI 16 ŞUBAT 2020 PAZAR

Sevgili Kova;

Bugün kendinize yardım etmelisiniz. Eğer iş yerinde biri olumsuz yorumlar yaparsa endişelenmeyin, o kişi hiçbir zaman patronunuz olmayacak! Yatırım amaçlı olarak gayrimenkul ve inşaatın akıllıca bir seçenek gibi görünüyor. Siz yine de işinizi sağlama alın ve bilirkişilere danışmayı unutmayın. O kadar emek, bir anda çöp olursa üzülürsünüz!

Alışık olduğunuz sorun çözme yönteminizi bir tarafa bırakıp, yeni yaklaşım yolları aramayı deneyin. Hiç denenmemiş bir yol bazen herkesin gittiği yoldan daha etkili olabilir. Hem bu yeni yolda sizinle birlikte yürüyecek ve karşılaşacağınız engellerde size yardım edecek yeni yol arkadaşları da bulacaksınız.

İş yerinizle ve çalışma arkadaşlarınızla ilgili alacağınız haberler kendi geleceğiniz konusunda sizi endişeye düşürebilir. Her zaman bir B planına sahip olmanızda fayda var.

Günlük burç yorumları 16 Şubat 2020 Nuray Sayarı | 16 Şubat Pazar burç yorumları

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BALIK YORUMLARI 16 ŞUBAT 2020 PAZAR

Sevgili Balık;

Maceraperestliğin ve risk almaya yatkın tarafının daha baskın gelebileceği bugün de eyleme geçtiğin alanlar yüksek ses getirebilir. Adım ve seçimlerini iyi analiz etmen gerekebilir. Zira hiç ummadığın insanların dilinde olabilirsin. Rölantide bıraktığın ideallerin ve arkadaşlıkların hareketlenip; kimi zaman rekabet, kimi zamanda fırsat getirebilir.

Partnerinize oldukça güveniyorsunuz, bu durum sizi rahat davranışlar sergilemenizi sağlıyor ancak karşı taraf sizden ilgi bekliyor hatta biraz da olsa onu kıskanmanızı istiyor. Bu sıralar işiniz le ilgili konularda durgunluk söz konusu ancak bu sizin elinizde olan bir durum değil dolayısıyla kendiniz üzmemelisiniz. Maddi olarak ihtiyaçlarınızı karşılamakta zorlanıyorsunuz, daha dikkatli harcamalar yapmalısınız.

NURAY SAYARI KİMDİR?

Astrolog Nuray Sayarı 31 Ocak 1971 tarihinde İstanbul’da ailesinin en büyük kız çocuğu olarak doğmuştur. Annesi Kahireli olan Nuray Sayarı henüz 40 günlükken zatürre ile birlikte havale geçirip öldü sanılarak morga kaldırılmış, sonradan ölmediği anlaşılmıştır. Hakan Uman adında bir erkek kardeşi vardır.

İlk, orta ve lise eğitimini İstanbul’da tamamladı. Nuray Sayarı çok zorlu ve fakir geçen bir çocukluk yaşamı oldu. Sayarı, Kahire’de Astroloji eğitimi aldı. Hindistan’a gitti orada çeşitli teknikleri öğrendi. 1991 yılında Astrologluk yapmaya başlayan Nuray Sayarı’ın anneannesi de çok eski bir Astrolog.

Astroloji ve tarot bilimi ile ayarı, günlük, aylık burç yorumları da yapmakta, düşünce gücünün insan hayatındaki önemine ve evrendeki her maddenin bir enerji taşıdığına inanmaktadır.

Kendi hayatında yaşadığı başarıların, pozitif düşünce gücüne bağlı olduğuna inanan Nuray Sayarı, Astrolojinin bilimsel, felsefi ve sezgisel boyutlarını inceleyerek, kişinin kendisini ve diğer insanları anlamak için astrolojiyi psikolojik bir araç olarak nasıl kullanacağını açıklamaktadır. İnsanların haritasındaki kimiz, neyiz, nasıl bir hayat yaşayabiliriz, sorularını, nasıl ve ne zaman çözebileceği konusunda yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda düşünce gücüyle ilgilenen ve her bireyin özelliği olan düşünce değiştirme konusunda belli seanslar yaparak bireylere yardımcı olmaktadır. Sayarı, insan hayatında çok önemli olan pozitif düşünce gücünü kullanmayı da öğretiyor.

Nuray Sayarı, 2015 yılında Manisa‘nın Soma ilçesine 16 derslikli bir ilkokul yaptırıp hizmete soktu.

Nuray Sayarı, ismi açıklanmayan bir iş adamı ile 1989 yılında evlendi. Sayarı'nın bu evlilikten iki oğlu vardır.

Nuray Sayarı Kitapları Nelerdir?

Rastlantı Yoktur Neden Vardır
Parçalanan Ruhlar
Astroloji ve Burçlar 2012
Fedakarlık İçindeki Gücün Sırrını Keşfet
İçindeki Gücün Sırrını Keşfet
2013 Astroloji ve Burçlar
2013 Astroloji ve Burçlar Ajandası
2012 Astroloji ve Burçlar Ajandası
Aşk Kuantumu
Dilek Kartları
Beyaz Mucizeler
Astroloji & Burçlar 2015
2015 – Astroloji ve Burçlar Ajandası
Astroloji Burçlar 2016

HABERE YORUM KAT