1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Nuray Sayarı 17 Şubat 2020 Pazartesi burç yorumu

Nuray Sayarı 17 Şubat 2020 Pazartesi burç yorumu

Günlük burç yorumları 17 Şubat 2020 Nuray Sayarı, 17 Şubat 2020 Pazartesi günlük burç yorumları, siz astro severlerin gün boyunca dikkat etmeniz gereken olayları hizmetinize sunuyoruz. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçları günlük burç yorumları haberimizde...

Günlük burç yorumları 17 Şubat 2020 Nuray Sayarı, 17 Şubat 2020 Pazartesi değişimleri yorumlayarak hizmetinize sunuyoruz. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak,Kova, Balık burçları günlük burç yorumları haberimizde...

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI  17 ŞUBAT 2020 NURAY SAYARI | 17 ŞUBAT PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova, Balık 17 Şubat Pazartesi günlük burç yorumlarını herkes merakla araştırıyor. İşte gökyüzündeki yıldız hareketlerinden yola çıkarak, 17 Şubat 2020 Pazartesi günü dikkat etmeniz gerekenler...

Nuray Sayarı 17 Şubat 2020 Pazartesi burç yorumu

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOÇ YORUMLARI 17 ŞUBAT 2020 PAZARTESİ

Sevgili Koç;

Sıçramadan önce önünüze bakmanızı öneririz. Aceleci bir karar, uzun süredir harcadığınız tüm emeklerinizi zayi edebilir! Bu sebeple sadece bir sonraki adımı değil; iki, üç etap sonrasını bile düşünmenizi öneririz.

Gergin bir sabahtan sonra, çocuklarla eğlenmek sizi rahatlatacaktır. Oyun seçimini onlara bırakarak, bugünün patronunun kim olduğunu onlara gösterebilirsiniz! Yarın yeni burç yorumlarıyla görüşmek üzere...

Nuray Sayarı 17 Şubat 2020 Pazartesi burç yorumu

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BOĞA YORUMLARI 17 ŞUBAT 2020 PAZARTESİ

Sevgili Boğa;

Haftanın birinci gününde, kendinizi duygusal olarak güvende hissetme ihtiyacında olabilirsiniz ki bu da çevrenizde bulunan kişileri sahiplenmekten kaçınmayacağınız anlamına gelmekte. Bilinçaltınızda sizi meşgul eden her ne varsa üzerinde odaklanmaya çalışmalısınız. Gelgitler içerisinde olabileceğiniz bugün içerisinde kişisel olarak çıkarlarınızı da göz önünde bulundurmalısınız. Ayrıca, kendinizi de daha doğru ifade etmeye başlıyorsunuz.

Bugün, aşk ve ilişki hayatınızda mutluluğa ulaşmak adına elinizden geleni yapabilirsiniz. Birlikteliğinize verdiğiniz önemin üst seviyelere çıkacak olması, bu konuda olumlu adımlar atabileceğiniz anlamına gelmekte. Hislerinizi aktarma noktasında herhangi bir olumsuzluk yaşamayacak olmanız da sizin açınızdan olumlu olabilir. Yarın yeni burç yorumlarıyla görüşmek üzere...

 Nuray Sayarı 17 Şubat 2020 Pazartesi burç yorumu

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ İKİZLER YORUMLARI 17 ŞUBAT 2020 PAZARTESİ

Sevgili İkizler;

Haftanın ilk gününde ikili ilişkilerinle ilgileniyorsun. Bu konuda yeni arayışlar içerisindesin, eksiklikleri tespit ediyorsun. Örneğin, bir arkadaşınla bir süredir aranın açık olduğunu fark ederek bir adım atabilirsin.

Aynı zamanda yeni insanlarla tanışmak için heveslisin. Gözlerini dört açman gereken bir diğer konu ise; yakın çevrende birinin seninle ilgilendiğini görebilirsin.  Yarın yeni burç yorumlarıyla görüşmek üzere...

Nuray Sayarı 17 Şubat 2020 Pazartesi burç yorumu

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YENGEÇ YORUMLARI 17 ŞUBAT 2020 PAZARTESİ

Sevgili Yengeç;

Bugün sizin için kariyer ya da maddi açıdan şanslı bir gün olabilir. İşyerinizde terfi edebilir ya da bir yerden beklediğiniz parayı çok çaba sarf etmeden tahsis edebilirsiniz. Bu para sizi çok rahatlatacak ve tüm maddi dertlerinizden kurtulacaksınız. Aşk hayatınızda da oldukça renkli günlere giriyorsunuz. Eğer partneriniz yoksa birinden çok hoşlanabilirsiniz.

Uzun zamandır yaşamadığınız duyguları onda yaşayabilirsiniz. Eğer bir partneriniz varsa aranızdaki bağ bugün daha kuvvetli bir hal alabilir. Hatta ileriye dönük konuşmalar bile yapabilirsiniz. Kararlarınızı kimseye danışmadan veriyorsunuz fakat ailenize danışsanız iyi edersiniz. Yarın yeni burç yorumlarıyla görüşmek üzere..

Nuray Sayarı 17 Şubat 2020 Pazartesi burç yorumu

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ ASLAN YORUMLARI 17 ŞUBAT 2020 PAZARTESİ

Sevgili Aslan;

Dikkat çekici bir haftaya başladınız. Ay bugün burcunuzda yer alıyor. Kendinizde olan güveniniz giderek artıyor. Hayatınızın çoğu yerinde kararlılık göstererek ilerlemeniz mümkündür. Partnerinizle aranızdaki sorunların çoğu sizin dışınızda gelişecektir. Olayları tek yanlı görmekten özellikle çekinmeniz gerekiyor. 

Bugün duygularınız değişebilir. Dikkatinizi kendi isteklerinize odaklayabilirsiniz. Girişimde bulunmak istediğiniz bazı konularda aceleci tavırlar sergileyebilirsiniz. Fakat bütün sabırsızlıklara rağmen başarılı olmayı başarıyorsunuz. Sevdiklerinizin size karşı gösterdiği ilgi moralinizi yükseltebilir. Yarın yeni burç yorumlarıyla görüşmek üzere..

Nuray Sayarı 17 Şubat 2020 Pazartesi burç yorumu

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BAŞAK YORUMLARI 17 ŞUBAT 2020 PAZARTESİ

Sevgili Başak;

Yurt dışındaki kişilerle kurduğunuz bağlantılar üzerinden yapacağınız her şey, size olumlu kazanımlar getiriyor. Bu kazanımlar hem kişisel hem de finansal anlamda sizi etkiliyor.

 Hayal kurarız, içimizden geçiririz. Çok basittir aslında dilediklerimiz; kimi daha fazla bolluk bereket ister, kimi bir aile kurmayı, çocukları olmasını, hayatının aşkıyla karşılaşmayı diler. Yarın yeni burç yorumlarıyla görüşmek üzere...

Nuray Sayarı 17 Şubat 2020 Pazartesi burç yorumu

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ TERAZİ YORUMLARI 17 ŞUBAT 2020 PAZARTESİ

Sevgili Terazi; 

İş arkadaşlarınızla sabah ilk buluştuğunuz andan itibaren güzel ve kaliteli geçen sohbetleriniz ara ara devam etmekte. Bunda onların olduğu kadar sizin payınız büyük.

Ama bu konuda yaratıcı olup birlikte kollektif çalışmalar yapmak için ilk adımları atmak sizin elinizden çıkarsa çok daha mutlu olabilisiniz. Sevgilinizle de iş çıkışınızda güzel bir akşam yemeği ve muhteşem bir sohbet etmek sizin elinizde. Yarın yeni burç yorumlarıyla görüşmek üzere...

Nuray Sayarı 17 Şubat 2020 Pazartesi burç yorumu

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ AKREP YORUMLARI 17 ŞUBAT 2020 PAZARTESİ

Sevgili Akrep;

Sevgili Akrep; Finansal konularda oldukça yetenekli ve yaratıcısın. Fakat bu dönem zihnini toparlayıp, konsantre olmakta zorlanabilir ve algıların netliğini kaybedebilir. Önemli kararlar almamaya özen göstermelisin.

Öğleden sonra sevgilini memnun etmekte zorlanman mümkün.  İlişkinde bazı konularda rüzgarın tersten estiğini hissedebilirsin. Yarın yeni burç yorumlarıyla görüşmek üzere.

Nuray Sayarı 17 Şubat 2020 Pazartesi burç yorumu

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YAY YORUMLARI 17 ŞUBAT 2020 PAZARTESİ

Sevgili Yay;

Bugün, işyerindeki müdürleriniz birçok karmaşık görevi birden size verebilirler, bunlar size güvenin göstergesidir. Tüm sorumluluklarınız bittiğinde ortaya iyi bir iş çıkmış ise bu durumdan çok fayda sağlayabilirsiniz.

Ancak tam tersi yaşanırsa bu zamana kadarki tüm doğrularınız bir yanlış ile gidebilir! Bugün şanslı olduğunuzu ve iyi senaryoyu yaşayacağınızı umut ediyoruz. Yarın yeni burç yorumlarıyla görüşmek üzere...

Nuray Sayarı 17 Şubat 2020 Pazartesi burç yorumu

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ OĞLAK YORUMLARI 17 ŞUBAT 2020 PAZARTESİ

Sevgili Oğlak;

Bugün iletişim odaklı konularda başarılısın. Bunun en önemli sebebi karşındaki insanı dinleyip empati konusunda uzmanlaşman olabilir. Önemli konuşmaların içerisinde bulunabilir, kazanılması zor tecrübelerle günü daha faydalı bir hale getirebilirsin.

Kardeşinle ayrı düştüğünüz bir konuda arayı bulmak için oldukça çaba sarf edebilirsin. Maddi anlamda yatırımlarının değeri artabilir. Evli bir Oğlak burcuysan, eşinin kendi işi ile ilgili düşünceleri konuşmanızın ana konusu olacaktır. Yarın yeni burç yorumlarıyla görüşmek üzere..

Nuray Sayarı 17 Şubat 2020 Pazartesi burç yorumu

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOVA YORUMLARI 17 ŞUBAT 2020 PAZARTESİ

Sevgili Kova;

Bugün yapacağınız bir yolculuk yüzünden fiziksel yorgunluklara maruz kalabilirsiniz. Ruhsal sağlığınız ise gerçekten dingin bir durumda. Bu durumdan yararlanarak bir konuda sezgilerinizi ön plana çıkartabilirsiniz. Bazı Astrolojik etkenlerin burcunuza yapacağı olumlu açılar, sizi gerçekten son derece iyi bir havaya sokacaktır.

Eğlence hayatı ve zevkli anlar aklınızı başınızdan alabilir ama siz gerektiği yerlerde ve gerektiği zamanlarda kendinizi dizginlemeyi bilmelisiniz. Zaten bunu yapacak mantığına sahipsiniz. Yarın yeni burç yorumlarıyla görüşmek üzere...

Nuray Sayarı 17 Şubat 2020 Pazartesi burç yorumu

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BALIK YORUMLARI 17 ŞUBAT 2020 PAZARTESİ

Sevgili Balık;

Aşk hayatınız bu gün oldukça hareketli sevgiliniz le yazın gelmesiyle sevgilinizle yeni şeyler yapma eğiliminde olacaksınız. Pozitif düşüncelere sahip olmanız çevrenizde ki insanların dikkatini çekiyor. Maddi konular da temkinli davranmaya özen göstermeli ve gelecekle ilgili planlarınız için bir miktar birikim yapmalısınız.

Arkadaşlarınızla ortamlar girmekten çekinmemelisiniz zira bu durum sizi rahatlatacak. Yarın yeni burç yorumlarıyla görüşmek üzere...

 

NURAY SAYARI KİMDİR?

Astrolog Nuray Sayarı 31 Ocak 1971 tarihinde İstanbul’da ailesinin en büyük kız çocuğu olarak doğmuştur. Annesi Kahireli olan Nuray Sayarı henüz 40 günlükken zatürre ile birlikte havale geçirip öldü sanılarak morga kaldırılmış, sonradan ölmediği anlaşılmıştır. Hakan Uman adında bir erkek kardeşi vardır.

İlk, orta ve lise eğitimini İstanbul’da tamamladı. Nuray Sayarı çok zorlu ve fakir geçen bir çocukluk yaşamı oldu. Sayarı, Kahire’de Astroloji eğitimi aldı. Hindistan’a gitti orada çeşitli teknikleri öğrendi. 1991 yılında Astrologluk yapmaya başlayan Nuray Sayarı’ın anneannesi de çok eski bir Astrolog.

Astroloji ve tarot bilimi ile ayarı, günlük, aylık burç yorumları da yapmakta, düşünce gücünün insan hayatındaki önemine ve evrendeki her maddenin bir enerji taşıdığına inanmaktadır.

Kendi hayatında yaşadığı başarıların, pozitif düşünce gücüne bağlı olduğuna inanan Nuray Sayarı, Astrolojinin bilimsel, felsefi ve sezgisel boyutlarını inceleyerek, kişinin kendisini ve diğer insanları anlamak için astrolojiyi psikolojik bir araç olarak nasıl kullanacağını açıklamaktadır. İnsanların haritasındaki kimiz, neyiz, nasıl bir hayat yaşayabiliriz, sorularını, nasıl ve ne zaman çözebileceği konusunda yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda düşünce gücüyle ilgilenen ve her bireyin özelliği olan düşünce değiştirme konusunda belli seanslar yaparak bireylere yardımcı olmaktadır. Sayarı, insan hayatında çok önemli olan pozitif düşünce gücünü kullanmayı da öğretiyor.

Nuray Sayarı, 2015 yılında Manisa‘nın Soma ilçesine 16 derslikli bir ilkokul yaptırıp hizmete soktu.

Nuray Sayarı, ismi açıklanmayan bir iş adamı ile 1989 yılında evlendi. Sayarı'nın bu evlilikten iki oğlu vardır.

Nuray Sayarı Kitapları Nelerdir?

Rastlantı Yoktur Neden Vardır
Parçalanan Ruhlar
Astroloji ve Burçlar 2012
Fedakarlık İçindeki Gücün Sırrını Keşfet
İçindeki Gücün Sırrını Keşfet
2013 Astroloji ve Burçlar
2013 Astroloji ve Burçlar Ajandası
2012 Astroloji ve Burçlar Ajandası
Aşk Kuantumu
Dilek Kartları
Beyaz Mucizeler
Astroloji & Burçlar 2015
2015 – Astroloji ve Burçlar Ajandası
Astroloji Burçlar 2016

HABERE YORUM KAT