1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Nuray Sayarı 19 Şubat 2020 Çarşamba burç yorumu

Nuray Sayarı 19 Şubat 2020 Çarşamba burç yorumu

Günlük burç yorumları 19 Şubat 2020 Nuray Sayarı, 19 Şubat 2020 Çarşamba günlük burç yorumları, siz astro severlerin gün boyunca dikkat etmeniz gereken olayları hizmetinize sunuyoruz. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçları günlük burç yorumları haberimizde...

Günlük burç yorumları 19 Şubat 2020 Nuray Sayarı, 19 Şubat 2020 Çarşamba değişimleri yorumlayarak hizmetinize sunuyoruz. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak,Kova, Balık burçları günlük burç yorumları haberimizde...

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI  19 ŞUBAT 2020 NURAY SAYARI | 19 ŞUBAT ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova, Balık 19 Şubat Çarşamba günlük burç yorumlarını herkes merakla araştırıyor. İşte gökyüzündeki yıldız hareketlerinden yola çıkarak, 19 Şubat 2020 Çarşamba günü dikkat etmeniz gerekenler...

Nuray Sayarı 19 Şubat 2020 Çarşamba burç yorumu

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOÇ YORUMLARI 19 ŞUBAT 2020 ÇARŞAMBA

Sevgili Koç;

Haftanın üçüncü gününde, kişisel isteklerinizi gerçekleştirme gücünüz bir hayli yüksek olabilir. Attığınız her adımı başarıya ulaşmak için atacaksınız ve bu süreçte şansın da sizden yana olabileceğini bilmeniz gerekmekte. Günün tamamında olumlu düşünmeye çalışmalı, hedeflerinize kilitlenmenin de yollarını aramalısınız. Ayrıca, duygusal konulara karşı da daha farklı yaklaşmaya başlıyorsunuz.

Bugün, aşk ve ilişki hayatınızda duygusal olarak her ne kadar sert ve zorlayıcı etkiler alsanız da kararlılık ortaya koyabilecek ve enerjiyi de bir şekilde değerlendirmeyi başaracaksınız. Hareket etme özgürlüğüne sahip olduğunuz bugün içerisinde kendinizi biraz daha rahat ve huzurlu hissetmeye başlıyorsunuz. Ayrıca, cesaretiniz de üst seviyelere çıkabilir. Yarın yeni burç yorumlarıyla görüşmek üzere...

Nuray Sayarı 19 Şubat 2020 Çarşamba burç yorumu

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BOĞA YORUMLARI 19 ŞUBAT 2020 ÇARŞAMBA

Sevgili Boğa;

Bazen fazla endişelisiniz ve bu endişeniz iş hayatınızın olumsuz etkiliyor, maddi harcamalarınızın aşırılığı konusunda yakın çevrenizden uyarı alıyorsunuz çevrenize kulak vermelisiniz bu kez onlar haklı mevsimsel griplere dikkat etmelisiniz havanın sıcak olmasına aldanmamlısınız.

Maddi konularda kısa süreli iyileşmeler yaşayabilirsiniz bunu çevrenizi dinleyip olumlu bir sonuca varmsını sağlayabilirsiniz. Yarın yeni burç yorumlarıyla görüşmek üzere...

 Nuray Sayarı 19 Şubat 2020 Çarşamba burç yorumu

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ İKİZLER YORUMLARI 19 ŞUBAT 2020 ÇARŞAMBA

Sevgili İkizler;

Sevgili İkizler; planlama aşamasında olduğun hedeflerini eyleme geçirme fırsatı bulurken, sabırlı olmakta ve keskin söylemlerde bulunmamakta fayda var. Bu süreç seni daha doğru düşünmeye yöneltecek, ilişkini ve sosyal konumunu olumlu etkileyecek.

Beklenmeyen giderler; dengeni sarsabilir, ancak karamsar olmanı gerektiren bir durum söz konusu değil. Yarın yeni burç yorumlarıyla görüşmek üzere...

Nuray Sayarı 19 Şubat 2020 Çarşamba burç yorumu

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YENGEÇ YORUMLARI 19 ŞUBAT 2020 ÇARŞAMBA

Sevgili Yengeç;

Birçok şey istediğiniz gibi gitmiyor. Nereye baksanız önünüzde engeller görüyorsunuz. Ters gibi görünen bu durumları sakin bir tavırla, meydan okunacak bir oyun gibi kabul ederek halletmeye çalışın.

Bir şey sizin dilediğiniz gibi gerçekleşmese de, sonunda hiç beklenmedik faydalarını görebilirsiniz. Yolunuza konulan her engel, yolculuğu daha da ilginç kılar.  Yarın yeni burç yorumlarıyla görüşmek üzere..

Nuray Sayarı 19 Şubat 2020 Çarşamba burç yorumu

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ ASLAN YORUMLARI 19 ŞUBAT 2020 ÇARŞAMBA

Sevgili Aslan;

Bugün iş hayatınızda çalışmalarınızı hızlandırabilirsiniz. Geleceğinize yönelik isteklerinize odaklanabilirsiniz. Özgürce davrandığnız ortamlarda yaratıcılığınız ön plana çıkacak. Çalışmalarınızda daha verimli günler sizi bekliyor. Yaptığınız çalışmalar ve araştırmalar kendinizi keşfetmenize neden olacak. Farklı kişiler ve ilginç konular size güven verecektir. Bugün yeni sistem değişiklikleri yapabilirsiniz. Sizi rahatsız eden konulardan uzaklaşabilirsiniz.

Bugüne oldukça istekli başlıyorsunuz. Daha önce yapmış olduğunuz planları ve programları uygulayabilirsiniz. Ani değişikliklerden rahatsızlık duysanız bile sabırlı ve kararlı davranmanız gerekiyor. Büyükleriniz ve önem verdiğiniz kişiler sizi destekleyecek. Çevrenize bildirmeseniz de sevdiklerinize duygularınızı anlatabilirsiniz. Yarın yeni burç yorumlarıyla görüşmek üzere..

Nuray Sayarı 19 Şubat 2020 Çarşamba burç yorumu

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BAŞAK YORUMLARI 19 ŞUBAT 2020 ÇARŞAMBA

Sevgili Başak;

Aşk hayatınız bugünlerde biraz durağan geçiyor. Bu durum sizin canınızı sıksa da biraz harekete geçip bir şeyler yapmalısınız. Her şeyi karşıdan beklemeyin. Hislerinizi partnerinize daha net anlatmaya çalışın.

Aşk hayatımızda yeni başlangıçlar için fırsatlar yakalayabilirsiniz. Verdiğiniz kararlarda kendinize güvenerek hareket etmelisiniz. Yarın yeni burç yorumlarıyla görüşmek üzere...

Nuray Sayarı 19 Şubat 2020 Çarşamba burç yorumu

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ TERAZİ YORUMLARI 19 ŞUBAT 2020 ÇARŞAMBA

Sevgili Terazi; 

Aşkta kendi tarzınızı ortaya koymaktan yanasınız. Hiçbir şekilde yönlendirilmekten hoşlanmadığınız için, bugün yaratıcılığınızı sadece, niteliğinize uygun kişilerle paylaşmak isteyeceksiniz.

Duygusal hayatınızla iş yaşantınızı karıştırmak sizi huzursuz kılabilir. Toplumsal çekiciliğinizin güçlü olduğu bir gün. Yarın yeni burç yorumlarıyla görüşmek üzere...

Nuray Sayarı 19 Şubat 2020 Çarşamba burç yorumu

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ AKREP YORUMLARI 19 ŞUBAT 2020 ÇARŞAMBA

Sevgili Akrep;

Sevgilinize ayak uydurursanız emin olun her şeyden daha çok zevk alacaksınız. Partneriniz hayattan zevk almayı biliyor onun bu yönünü seviyorsunuz. Bu gün bir toplantı yapabilirsiniz ve bu toplantılar sizin için önemli olabilir ve bu toplantılar sırasında bazı uyarılarda alabilirsiniz ancak bunu dikkate alırsanız daha çabuk düzlüğe çıkabilirsiniz.

Çevrenizdeki herkesle aynı yakınlıklar içinde değilsiniz. Ama bunun başkaları için de geçerli olduğunu kabul etmelisiniz. Bazı arkadaşlarınızın aranızın açık olduğu kişiyle yakın ilişkide olması sizi rahatsız ediyor. Bunun abartı bir bakış olduğunu kavramanız gerekiyor. Yarın yeni burç yorumlarıyla görüşmek üzere.

Nuray Sayarı 19 Şubat 2020 Çarşamba burç yorumu

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YAY YORUMLARI 19 ŞUBAT 2020 ÇARŞAMBA

Sevgili Yay;

Çok önemli deyip kararlar alıyor, sonrada önemsiz hale geldiğini düşünüp aynı kararı bozuyorsunuz.Sizi yakından tanıyanları şaşırtıyorsunuz. Akraba ilişkilerinizde pek vefalı bilinmiyor ve eleştiriliyorsunuz. Aralarını yaptığınız iki kırgın arkadaşınızın size bugün bir daveti olabilir.

Uzun bir yolculuk görünüyor. Yakında netleşecek ve hazırlıklara başlayacaksınız. Yarın yeni burç yorumlarıyla görüşmek üzere...

Nuray Sayarı 19 Şubat 2020 Çarşamba burç yorumu

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ OĞLAK YORUMLARI 19 ŞUBAT 2020 ÇARŞAMBA

Sevgili Oğlak;

Bugün başkalarının fikirlerine göre değil, kendi sezgilerinize göre hareket ederseniz daha başarılı olabilirsiniz. Size telkin edilmek istenilen fikirleri iyice süzgeçten geçirmelisiniz. Özellikle iş konularında bazı baskılarla karşılaşabilirsiniz.

Bunlar aslında sizin iyiliğinize olacak şeylerdir fakat ilk anda boyun eğmiş durumda kalmak size zor gelebilir ve bu yüzden de stres yaratabilirsiniz. Yarın yeni burç yorumlarıyla görüşmek üzere..

Nuray Sayarı 19 Şubat 2020 Çarşamba burç yorumu

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOVA YORUMLARI 19 ŞUBAT 2020 ÇARŞAMBA

Sevgili Kova;

Kova hanesindeki Merkür, güçlü bir otorite karşısına düşüncelerinizi ve görüşlerinizi belirtme şansını yakalamanıza yardımcı olacak, aklınızda proje fikirleri varsa yetkili kişiye sunmanız için gereken fırsatı sağlayacak.

Yeni projeler gerçekleştirdiğiniz bu dönemde, başkalarına yardım etmeyi de düşünebilirsiniz. İyilik yapabilen ve başkalarının hayatında küçük dokunuşlarla büyük değişiklikler meydana getirebilen kişiler kendilerini daha işe yarar ve mutlu hissederler.¨Can yeleği içimizdedir: İyilik devrimine katılın.¨  Yarın yeni burç yorumlarıyla görüşmek üzere...

Nuray Sayarı 19 Şubat 2020 Çarşamba burç yorumu

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BALIK YORUMLARI 19 ŞUBAT 2020 ÇARŞAMBA

Sevgili Balık;

Sevgilinizle aranızda son derece farklı bir duygu söz konusu. Ona karşı büyük bir sevgi beslemenize karşın ona genellikle mesafe koyan bir yapınız var. İş hayatınızdaysa güzel zamanlar geçiriyor fakat işinizin oldukça stresli olduğunu düşünüyorsunuz.

Maddi konulardaysa beklenmedik bir yerden miras gelmesi söz konusu olabilir. Yarın yeni burç yorumlarıyla görüşmek üzere...

 

NURAY SAYARI KİMDİR?

Astrolog Nuray Sayarı 31 Ocak 1971 tarihinde İstanbul’da ailesinin en büyük kız çocuğu olarak doğmuştur. Annesi Kahireli olan Nuray Sayarı henüz 40 günlükken zatürre ile birlikte havale geçirip öldü sanılarak morga kaldırılmış, sonradan ölmediği anlaşılmıştır. Hakan Uman adında bir erkek kardeşi vardır.

İlk, orta ve lise eğitimini İstanbul’da tamamladı. Nuray Sayarı çok zorlu ve fakir geçen bir çocukluk yaşamı oldu. Sayarı, Kahire’de Astroloji eğitimi aldı. Hindistan’a gitti orada çeşitli teknikleri öğrendi. 1991 yılında Astrologluk yapmaya başlayan Nuray Sayarı’ın anneannesi de çok eski bir Astrolog.

Astroloji ve tarot bilimi ile ayarı, günlük, aylık burç yorumları da yapmakta, düşünce gücünün insan hayatındaki önemine ve evrendeki her maddenin bir enerji taşıdığına inanmaktadır.

Kendi hayatında yaşadığı başarıların, pozitif düşünce gücüne bağlı olduğuna inanan Nuray Sayarı, Astrolojinin bilimsel, felsefi ve sezgisel boyutlarını inceleyerek, kişinin kendisini ve diğer insanları anlamak için astrolojiyi psikolojik bir araç olarak nasıl kullanacağını açıklamaktadır. İnsanların haritasındaki kimiz, neyiz, nasıl bir hayat yaşayabiliriz, sorularını, nasıl ve ne zaman çözebileceği konusunda yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda düşünce gücüyle ilgilenen ve her bireyin özelliği olan düşünce değiştirme konusunda belli seanslar yaparak bireylere yardımcı olmaktadır. Sayarı, insan hayatında çok önemli olan pozitif düşünce gücünü kullanmayı da öğretiyor.

Nuray Sayarı, 2015 yılında Manisa‘nın Soma ilçesine 16 derslikli bir ilkokul yaptırıp hizmete soktu.

Nuray Sayarı, ismi açıklanmayan bir iş adamı ile 1989 yılında evlendi. Sayarı'nın bu evlilikten iki oğlu vardır.

Nuray Sayarı Kitapları Nelerdir?

Rastlantı Yoktur Neden Vardır
Parçalanan Ruhlar
Astroloji ve Burçlar 2012
Fedakarlık İçindeki Gücün Sırrını Keşfet
İçindeki Gücün Sırrını Keşfet
2013 Astroloji ve Burçlar
2013 Astroloji ve Burçlar Ajandası
2012 Astroloji ve Burçlar Ajandası
Aşk Kuantumu
Dilek Kartları
Beyaz Mucizeler
Astroloji & Burçlar 2015
2015 – Astroloji ve Burçlar Ajandası
Astroloji Burçlar 2016

HABERE YORUM KAT