1. HABERLER
  2. GÜNDEM
  3. Nuray Sayarı 23 Şubat 2020 Pazar burç yorumu

Nuray Sayarı 23 Şubat 2020 Pazar burç yorumu

Günlük burç yorumları 23 Şubat 2020 Nuray Sayarı, 23 Şubat 2020 Pazar günlük burç yorumları, siz astro severlerin gün boyunca dikkat etmeniz gereken olayları hizmetinize sunuyoruz. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçları günlük burç yorumları haberimizde...

Günlük burç yorumları 23 Şubat 2020 Nuray Sayarı, 23 Şubat 2020 Pazar değişimleri yorumlayarak hizmetinize sunuyoruz. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak,Kova, Balık burçları günlük burç yorumları haberimizde...

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 23 ŞUBAT 2020 NURAY SAYARI | 23 ŞUBAT PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova, Balık 16 Şubat Pazar günlük burç yorumlarını herkes merakla araştırıyor. İşte gökyüzündeki yıldız hareketlerinden yola çıkarak, 16 Şubat 2020 Pazar günü dikkat etmeniz gerekenler...

Günlük burç yorumları 23 Şubat 2020 Nuray Sayarı | 23 Şubat Pazar burç yorumları

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOÇ YORUMLARI 23 ŞUBAT 2020 PAZAR

Sevgili Koç;

Olaylara gerçekçi bir bakış açısıyla yaklaşmak hedeflerinize her zaman bir adım daha yakın olmanızı sağlıyor. İyi hesaplamalar yapmak da buna yardımcı.

Geniş bir arkadaş çevreniz olabilir ancak çoğu sıradan! Bugün faydalı olanlarla dernek çalışmalarına imza atabilirsiniz. Arkadaşlarınız ile daha fazla insanı mutlu etmek için önemli kararlar alabilirsiniz. Bu şekilde dostluğun derin rolünü de anlayabilirsiniz. Akşam yüzünde gülümseme oluşturduğunuz insanların siması tek tek gözünüzde canlanabilir. Ne mutlu size!

Günlük burç yorumları 23 Şubat 2020 Nuray Sayarı | 23 Şubat Pazar burç yorumları

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BOĞA YORUMLARI 23 ŞUBAT 2020 PAZAR

Sevgili Boğa;

İletişimizin mükemmel oluşu, bir çok problemin anında çözülmesini sağlayacak. Takdir göreceksiniz. Yaşadığınız ilişkide problemlerin bir çığ gibi büyümesine neden olan, sizin olumsuz davranışlarınız. Boğaz bölgenizin hassas olması yüzünden sık sık ses kısıklığından şikayet etmek zorunda kalıyorsunuz.

Ailevi konulara sabitlik getirmeniz söz konusu olacak. Sizin yapıcı davranışlarla göz doldurmanız, çevrenizin kalabalıklaşmasına neden oluyor. Bugün, isteklerinizin sınırını yüksek tutmak istiyorsunuz. Tecrübelerinizin her konuda size klavuzluk ettiğini görmek rahatlamanıza neden olacaktır.

Günlük burç yorumları 23 Şubat 2020 Nuray Sayarı | 23 Şubat Pazar burç yorumları

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ İKİZLER YORUMLARI 23 ŞUBAT 2020 PAZAR

Sevgili İkizler;

Finansal konularda büyük kararlar almayı olabildiğince erteliyor ve büyük yatırımlara girişmemeye çabalıyorsunuz. Bir süre daha böyle yapmaya devam etmelisiniz.

Bugün işleri sıraya koymak en önemli önceliğiniz olabilir. Muhtemelen sevgilinizle romantik bir akşam yemeğine çıkabilirsiniz. Baştan çıkarıcı sohbetler duyumsal tüketim ile sonuçlanabilir. Kişisel hisleriniz eşinizin özel düşüncelerini harekete geçirebilir. Bakış açınızı karşınızdaki insana empoze etmek konusunda üst düzey çaba harcadığınız bir gerçek!

Kaygılarınızdan uzaklaşarak bütün dikkatinizi istekleriniz üzerine odaklayabilirsiniz. Özellikle de daha önce sizi rahatsız eden ve kafanızı kurcalayan tüm sorunları çözebilir ve isteklerinizi gerçekleştirmek için çalışma gösterebilirsiniz. Sağlık problemleri olanlar bugün kendisini daha güçlü ve iyi hissedebilir. Yaşadığınız olaylara daha farklı açıdan bakabilirsiniz. Özellikle yaşam enerjisi yüksek olanlar, olaylara yapıcı yönden bakabilir, kendinizi daha güçlü hissedebilirsiniz. 

Günlük burç yorumları 23 Şubat 2020 Nuray Sayarı | 23 Şubat Pazar burç yorumları

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YENGEÇ YORUMLARI 23 ŞUBAT 2020 PAZAR

Sevgili Yengeç;

Bugün finans konularına ilgi gösterecek ve enerjinizi maddesel konulara yöneltecek kişilere zaman ayıracaksınız. Amaçsız yaşamayı sevmediğiniz için, yeni hedeflere yönelecek ve kendinizi daha yaratıcı hissedeceksiniz. Karşılaştığınız kişileri olumlu bir şekilde etkilemeniz mümkün. Yaşamı çok güzel sorguluyorsunuz.

Bugün iş arkadaşlarınızla aranızda bazı maddi tartışmalar meydana gelmemesi için sakin tavırlar sergileyin. İş hayatınızla ilgili olumsuz bir devrenin içindeyken gereksiz karamsarlıklarla kendinizi engellememeniz gerekiyor. Bugün içinizde iki kişinin birbiriyle çatışmasını yaşayabilirsiniz. Bugün kendinize vakit ayırmanız gerekiyor. Bu durum ruhsal enerjinizi artırabilir. 

Akıllı olduğunuzu düşünüyorsunuz. Kesinlikle hayatın olumlu yönlerinin tadını çıkaracak kadar akıllısınız! Ancak bazen kendinizi hiç olmadık fikirlerde bulmanız da oldukça mümkündür. Aile konularında herhangi bir sorun yaşarsanız, o konuyu çözene kadar çabalamanız gerekebilir. Bugün eşinizi karşınıza almanızı ve problemin asıl kaynağına ulaşmanızı öneririz.

Günlük burç yorumları 23 Şubat 2020 Nuray Sayarı | 23 Şubat Pazar burç yorumları

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ ASLAN YORUMLARI 23 ŞUBAT 2020 PAZAR

Sevgili Aslan;

İş birliği içinde olduğunuz kişilerden sonra zarar görüyorsunuz. Hata biraz da sizin unutmayın. Aşk hayatınızda ise, partnerinize göre fazla cesurca hareket ediyorsunuz. O,sizden çok daha fazla temkinli davranıyor. Hafta içi sendromundan etkilenmeyen ender kişilerden birisiniz. Bugün çevrenize örnek olacaksınız.

Bugün tüm dikkatinizi uzun zamandır aklınıda olan projelere odaklayabilirsiniz. Daha önce yapmak istediğiniz ama bir türlü yapamadığınız işleri gözden geçirebilirsiniz. Olaylar sizin beklediğinizden daha farklı ilerliyor. Olayları daha fazla sorgulamamanız gerekiyor. Aslında bugünlerde şanslı bir dönem yaşıyorsunuz. Şansınızı daha fazla sorgulamayın ve fırsatları iyi değerlendirin. 

Günlük burç yorumları 23 Şubat 2020 Nuray Sayarı | 23 Şubat Pazar burç yorumları

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BAŞAK YORUMLARI 23 ŞUBAT 2020 PAZAR

Sevgili Başak;

Bu aralar sizi oldukça zorlayacak durumlarla karşılaşabilirsiniz. Sizi ve ailenizi etkileyecek büyük kararlar alırken eşinize de danışmalısınız.

Düşüncelerinizi gizlemeyi çok seviyorsunuz. Bugün, saklı alanlarda ve geri planlarda çalışmaktan hoşlanıyorsunuz. Aşk ve maddi konularda sizi sıkan konuların karşınıza çıkması sizi özel olarak etkiliyor. Yapmanız gereken işleri ertelememeli ve duygularınızın daha belirgin olmasını sağlamalısınız. Dolaşım sisteminizi rahatlatacak giysileri tercih etmelisiniz.

Günlük burç yorumları 23 Şubat 2020 Nuray Sayarı | 23 Şubat Pazar burç yorumları

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ TERAZİ YORUMLARI 23 ŞUBAT 2020 PAZAR

Sevgili Terazi; 

Bugün iş hayatınızı ilgilendiren konuların üzerinde durmanız gereken tüm detayları gözden geçirmeniz gerekiyor. Yaşadığınız sıkıntıların arkasında olan gerçeklikleri fark ederek tüm olumsuzlukları da ortadan kaldırabilirsiniz. Özel hayatınızda ise dışarıdan gelen kıskançlıklara karşı bir koruma kalkanı almanız gerekiyor. Eşiniz ya da sevgiliniz size oldukça destek oluyor. 

İş konusunda hayalini kurduğunuz başarıları elde edeceğiniz bir gündesiniz. Çalışma temponuzu biraz daha artırmanız yeterli.

Günlük burç yorumları 23 Şubat 2020 Nuray Sayarı | 23 Şubat Pazar burç yorumları

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ AKREP YORUMLARI 23 ŞUBAT 2020 PAZAR

Sevgili Akrep;

Çevreniz tarafından saygı duyulan, insanların ilgisini ve desteğinin arttığı bir dönem yaşayacaksınız. Çevreniz giderek genişliyor. Farklı görüş ve kültüre sahip kişiler ve kalabalıklardan oluşan bir topluluk içerisinde yer alabilirsiniz. Katıldığınız her ortamda fikirleriniz değişebilir. Bu arada sevdiklerinizle ilgili de duygularınız derinlik gösterecek. 

Tüm enerjinizi en sevdiğiniz işlere yöneltmenin tam zamanı olabilir. Araştırma odaklı çalışmalarınız da bir seçenek olabilir. Eski güzel zamanlardan bahsetmek hoşunuza gidebilir ve iyi vakit geçirmek için özel birini bulmanız günün sürprizi olabilir. Bu sebeple günün kalitesi oldukça yükselecek ve hatta uzun zamandır geçirdiğiniz en verimli gün olarak takvimde yerini alacaktır!

Yüzeysel ve sadece çıkara dayalı yürütülen ilişkilere asla gelemiyorsunuz. Samimiyet sizin için her zaman birinci planda. Samimi olmayan insanlardan uzaklaşacağınız bir gün.

Günlük burç yorumları 23 Şubat 2020 Nuray Sayarı | 23 Şubat Pazar burç yorumları

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YAY YORUMLARI 23 ŞUBAT 2020 PAZAR

Sevgili Yay;

İş yaşantınızda her gün koşullar değişiyor ve siz bu olaylardan gocunmuyorsunuz. Her şeye hazırsınız. Aşkla özgürlüğü karıştırdığınız için, onunla aranızda her şey sorun oluyor. Fedakar olmayı deneyin. Fazla yorulmamaya ve düzenli yaşamaya ihtiyacınız var. Bugün erken uyumaya özen gösterin.

Birkaç kendinizle benzer fikirli insanla arkadaşlığınızın bugün gelişmesi muhtemeldir. Zamanınızın büyük bir kısmını tutum, inançlar ve değerler gibi konuları tartışarak geçirebilirsiniz. Sizinle birlikte olanlar fikirlerini ve görüşlerini paylaşmaktan ve yeni bir kalıpta yayınlamaktan zevk alacaklardır. Siz de bu durumdan, aynı dili konuşmaktan ve anlaşılır olmaktan zevk alabilirsiniz.

Ay, kombinasyon burcunuz Aslan'da ilerlerken, kendinizi mutlu ve enerjik hissediyorsunuz. Yollarla ilgili birçok fırsatlar ortaya çıkacaktır. İnançlarınız doğrultusunda hareket etmekle birçok başarıya daha hızlı yakalayabilirsiniz. Bugün, entelektüel alanlarda çalışmayı yeğleyeceksiniz. Güven duygunuza önem vermelisiniz.

Günlük burç yorumları 23 Şubat 2020 Nuray Sayarı | 23 Şubat Pazar burç yorumları

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ OĞLAK YORUMLARI 23 ŞUBAT 2020 PAZAR

Sevgili Oğlak;

Partnerinizin maddesel konularına karşı ilgi göstereceksiniz. Onunla bazı ortak maddesel işbirliği içinde olmanız, avantajlarınızı koruma açısından olumlu seyredecektir. Cömert ve paylaşımcı yapınızı ortaya koyacak ve sizi ön plana çıkaracak işler peşindesiniz. Bugün, güçlü duygular içinde olmanıza rağmen, sezgisel olumsuzluklar yaşayabilirsiniz.

Partnerinizle yaşayacağınız bir tatsızlık tüm gününüzü zehir edebilir ancak akşam saatlerine doğru yapacağı bir jest ile gönlünüzü alacak.

Günlük burç yorumları 23 Şubat 2020 Nuray Sayarı | 23 Şubat Pazar burç yorumları

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOVA YORUMLARI 23 ŞUBAT 2020 PAZAR

Sevgili Kova;

Yaşadıklarınızdan hiç ders almıyor ve aynı hataları sürekli tekrarlıyorsunuz. Biraz daha yetişkin gibi davranıp ciddi düşünmelisiniz.

Bugün işinizin değerini anlayabilirsiniz. Şimdiye kadar çalışmanızı engelleyen her şeyi ortadan kaldırmaya karar verebilirsiniz. İşsizlik sizin için en zor durumlardan biri olabilir. Kariyerinizde uzun vadeli hedefler koymanız gerektiğini fark bugün fark edebilirsiniz. Niyetiniz tazeyken karşınıza çıkan tüm fırsatları değerlendirmenizi öneririz.

İş yaşantınızda yapacağınız yenilikler konusunda çevrenizden destek alıyorsunuz. Oldukça başarılısınız. Aşk hayatınızda ise, sizin önem verdiğiniz konularda partneriniz oldukça habersiz ve sizi anlayamamaktan şikayetçi. Bugünlerde önemsiz gibi görünen baş dönmeleriniz, daha sonra problem olabilir. Bir doktora görünmelisiniz.

Günlük burç yorumları 23 Şubat 2020 Nuray Sayarı | 23 Şubat Pazar burç yorumları

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BALIK YORUMLARI 23 ŞUBAT 2020 PAZAR

Sevgili Balık;

Hayattan fazla zevk almadığınız bir dönemde olabilirsiniz. Yine de en sevdiğiniz aktiviteleri yapmak ve mutlu olmak için çabalamak size daha iyi gelecektir.

İş hayatınızda yeni atılımlar için uygun bir dönemdesiniz. Konuları derinlemesine incelemelisiniz. Başarı sizin. İlişkinizde yaşadığınız problemleri biraz da siz yaratıyorsunuz. Her şey istediğiniz gibi olmayabilir. Çevre ilişkilerinizi önemsemelisiniz. Çoğu kez yalnızlık duygusuna kapılıyor, ve üzülüyorsunuz.

Yönlendirmeye gelemiyor olmanız sizi olumsuz etkileyecektir. Bugün, isteklerinizde ısrarcı davranıyor ve düşüncelerinizden taviz vermek istemiyorsunuz. Olaylardan çok çabuk etkilenmeniz sonucunda, yapmak istediğiniz birçok işi, yarım bırakmanız muhtemel. Çocuklarınızın isteklerinin ön planda olacağı bir gün.

Hayatınızda olan insana duyduğunuz sevgiyi ve güveni bugün sorgulayabilirsiniz. Haksız ve son derece yanlış düşünceler içerisine girmiş olabilirsiniz. Emin olun ki sezgileriniz sizi yaşadığınız ikilemlerden kurtarabilir. Tüm olumsuz düşüncelerden bir an evvel temizlenmeniz gerekiyor. Hafta başı ile birlikte iş hayatınızda bazı engelleri atlatabileceksiniz. 

NURAY SAYARI KİMDİR?

Astrolog Nuray Sayarı 31 Ocak 1971 tarihinde İstanbul’da ailesinin en büyük kız çocuğu olarak doğmuştur. Annesi Kahireli olan Nuray Sayarı henüz 40 günlükken zatürre ile birlikte havale geçirip öldü sanılarak morga kaldırılmış, sonradan ölmediği anlaşılmıştır. Hakan Uman adında bir erkek kardeşi vardır.

İlk, orta ve lise eğitimini İstanbul’da tamamladı. Nuray Sayarı çok zorlu ve fakir geçen bir çocukluk yaşamı oldu. Sayarı, Kahire’de Astroloji eğitimi aldı. Hindistan’a gitti orada çeşitli teknikleri öğrendi. 1991 yılında Astrologluk yapmaya başlayan Nuray Sayarı’ın anneannesi de çok eski bir Astrolog.

Astroloji ve tarot bilimi ile ayarı, günlük, aylık burç yorumları da yapmakta, düşünce gücünün insan hayatındaki önemine ve evrendeki her maddenin bir enerji taşıdığına inanmaktadır.

Kendi hayatında yaşadığı başarıların, pozitif düşünce gücüne bağlı olduğuna inanan Nuray Sayarı, Astrolojinin bilimsel, felsefi ve sezgisel boyutlarını inceleyerek, kişinin kendisini ve diğer insanları anlamak için astrolojiyi psikolojik bir araç olarak nasıl kullanacağını açıklamaktadır. İnsanların haritasındaki kimiz, neyiz, nasıl bir hayat yaşayabiliriz, sorularını, nasıl ve ne zaman çözebileceği konusunda yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda düşünce gücüyle ilgilenen ve her bireyin özelliği olan düşünce değiştirme konusunda belli seanslar yaparak bireylere yardımcı olmaktadır. Sayarı, insan hayatında çok önemli olan pozitif düşünce gücünü kullanmayı da öğretiyor.

Nuray Sayarı, 2015 yılında Manisa‘nın Soma ilçesine 16 derslikli bir ilkokul yaptırıp hizmete soktu.

Nuray Sayarı, ismi açıklanmayan bir iş adamı ile 1989 yılında evlendi. Sayarı'nın bu evlilikten iki oğlu vardır.

Nuray Sayarı Kitapları Nelerdir?

Rastlantı Yoktur Neden Vardır
Parçalanan Ruhlar
Astroloji ve Burçlar 2012
Fedakarlık İçindeki Gücün Sırrını Keşfet
İçindeki Gücün Sırrını Keşfet
2013 Astroloji ve Burçlar
2013 Astroloji ve Burçlar Ajandası
2012 Astroloji ve Burçlar Ajandası
Aşk Kuantumu
Dilek Kartları
Beyaz Mucizeler
Astroloji & Burçlar 2015
2015 – Astroloji ve Burçlar Ajandası
Astroloji Burçlar 2016

HABERE YORUM KAT