1. HABERLER
  2. GÜNDEM
  3. Nuray Sayarı 24 Şubat 2020 Pazartesi burç yorumu

Nuray Sayarı 24 Şubat 2020 Pazartesi burç yorumu

Günlük burç yorumları 24 Şubat 2020 Nuray Sayarı, 24 Şubat 2020 Pazartesi günlük burç yorumları, siz astro severlerin gün boyunca dikkat etmeniz gereken olayları hizmetinize sunuyoruz. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçları günlük burç yorumları haberimizde...

Günlük burç yorumları 24 Şubat 2020 Nuray Sayarı, 24 Şubat 2020 Pazartesi değişimleri yorumlayarak hizmetinize sunuyoruz. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak,Kova, Balık burçları günlük burç yorumları haberimizde...

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 24 ŞUBAT 2020 NURAY SAYARI | 24 ŞUBAT PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova, Balık 24 Şubat Pazartesi günlük burç yorumlarını herkes merakla araştırıyor. İşte gökyüzündeki yıldız hareketlerinden yola çıkarak, 24 Şubat 2020 Pazartesi günü dikkat etmeniz gerekenler...

Nuray Sayarı 24 Şubat 2020 Pazartesi burç yorumu

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOÇ YORUMLARI 24 ŞUBAT 2020 PAZARTESİ

Sevgili Koç;

Haftanın ilk gününde, sizin için neyin gerekli olduğunu düşünecek ve mutluluğa ulaşmak adına da yeni kararlar alabileceksiniz. Bazı gerçekleri kabullenmeniz gereken bir güne giriyorsunuz.

Değiştirmek istediğiniz herhangi bir şey varsa bununla ilgili harekete geçmeniz gerektiğini de unutmamalısınız. Fırsatlardan  en iyi şekilde yararlanmaya çalışın. Ayrıca, gün içerisinde duygu ve düşünceleriniz de değişim gösterebilir. Yarın yeni burç yorumlarıyla görüşmek üzere...

Nuray Sayarı 24 Şubat 2020 Pazartesi burç yorumu

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BOĞA YORUMLARI 24 ŞUBAT 2020 PAZARTESİ

Sevgili Boğa;

Bugün dış faktörlerin etkisi altında kalarak sizin isteğiniz dışında kararlar almanı gerekebilir. Özel hayatınızda ise sevdiğiniz insanın hiç de hoş olmayan haksız davranışlarıyla karşı karşıya kalabilirsiniz. Tartışmalardan incindiğinizi ve haksız olduğunuzu ifade etmeniz gerekiyor. Kendi kendinin yaptığı hatayı anlaması için onunla konuşmanız gerekiyor. 

Konsantrasyonunuzun çok yüksek olduğu bir gündesiniz. Öğrenme gücünüz son derece yüksek. Toplantılar ve görüşmelerde olumlu sonuçlar alabileceğiniz bir gündesiniz. Popülaritanizin yükslmeye başladığı şanslı bir gündesiniz. Tamamlanmamış ya da eksik kalmış tüm işlerinizi bugün gözden geçirebilirsiniz. Yarın yeni burç yorumlarıyla görüşmek üzere...

 Nuray Sayarı 24 Şubat 2020 Pazartesi burç yorumu

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ İKİZLER YORUMLARI 24 ŞUBAT 2020 PAZARTESİ

Sevgili İkizler;

İnsanları anlamaya çalışmak için kendinizi yeterince zorladınız ve halen sonuçlarını bildiğiniz halde üzerine gidiyorsunuz, bırakın birazda onlar sizi alamaya çalışsın. Özel hayatınıza odaklanmanızı ve bir süre ilişkinizi güçlendirecek adımlar atmanızı tavsiye ederiz.

Partnerinizi kendinize daha fazla aşık edebilirsiniz, isterseniz biraz da bunun için çalışın. İş hayatınızda bu aralar her şey yolunda. Kendinizi ilişkinize adayın ve uzun birliktelikler için partnerinizin yeni kararlar almasındaki etkin rolde başrol olmaya çalışın. Yarın yeni burç yorumlarıyla görüşmek üzere...

Nuray Sayarı 24 Şubat 2020 Pazartesi burç yorumu

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YENGEÇ YORUMLARI 24 ŞUBAT 2020 PAZARTESİ

Sevgili Yengeç;

Haftaya ve seni çok da zorlamayacak bir güne keyifle başlıyorsun. Fakat zihnin karışık hissediyorsun. Hayatın beklemediğinden farklı bir yönde ilerlerken kendini düşünmekten alamıyor olabilirsin. Yeni ufuklara açılmak için sabırsızlanıyorsun!

Yüksek enerjinle girdiğin ortamlarda ilgileri üstünde toplayacaksın. Bu fırsatlar elde ettiğin ve sosyalleştiğin şanslı günde kafanı dağıtmanı öneririz. Yarın yeni burç yorumlarıyla görüşmek üzere..

Nuray Sayarı 24 Şubat 2020 Pazartesi burç yorumu

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ ASLAN YORUMLARI 24 ŞUBAT 2020 PAZARTESİ

Sevgili Aslan;

Bugün iş arkadaşlarınızla iletişim konusunda bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Karşınızdaki kişiler ya sizi yanlış anlayacaklar ya da anlamayacaklar bu nedenle işinizde aksaklıklar yaşanacak. Fakat kriz yönetiminizi iyi kullanmalı ve böyle durumlarda nasıl davranmanız gerektiğini bilmelisiniz. İşin üzerinde biraz düşünürseniz doğru yolu bulacaksınız unutmayın.

Eğer gerekli olan şeyi yaparsanız olumlu yönde övgüler alacak ve çalıştığınız şirkette mevki atlayacaksınız. Yaşadığınız sıkıntıyı özel hayatınıza yansıtmamaya özen göstermelisiniz. Bu gibi durumlarda çok zorlanıyorsunuz fakat daha sakin yaklaşmalısınız. Sevdiklerinizi kırmak ve onları üzmek istemezsiniz. Maddi konulara da dikkat etmelisiniz. Yarın yeni burç yorumlarıyla görüşmek üzere..

Nuray Sayarı 24 Şubat 2020 Pazartesi burç yorumu

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BAŞAK YORUMLARI 24 ŞUBAT 2020 PAZARTESİ

Sevgili Başak;

Haftanın ilk günü kendinizi iyi hissetmenin yollarını bulmalısınız. İşinizle ilgili gereksiz gerginlikleriniz nedeniyle zor durumda kalabilirsiniz. Aşk hayatınızda şanslı bir dönemden geçiyorsunuz ve beklediğiniz haberleri alacaksınız.

Duygusal konulara fazlaca önem veriyorsunuz ancak sizi bir hayli zora sokacak mali durumunuzla da ilgilenmelisiniz. Yarın yeni burç yorumlarıyla görüşmek üzere...

Nuray Sayarı 24 Şubat 2020 Pazartesi burç yorumu

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ TERAZİ YORUMLARI 24 ŞUBAT 2020 PAZARTESİ

Sevgili Terazi; 

Geçmişin kafanızı karıştırma ihtimali olan bir dönem içerisine giriyorsunuz.Bu dönemde hayatınıza sokmak istediğiniz yada hayatınızdaki insanın geçmişini kurcalamaktan vazgeçmeniz sizin için daha sağlıklı sonuçlar doğuracak. Geçmişi sürekli kurcalamanız, hem onun içindeki geçmişi taze tutuyor hem de sizi üzüyor ve gereksiz huzursuzluklara yol açıyor. Aranızdaki ilişkinin doğruluğuna yönelin. Unutmayın, ilişki sadece iki kişi arasında yaşandığı süre içerisinde değerlidir. Bu dönem sizin için evham dönemi. Maddi olarak yardım bekledikleriniz size yardım etmekten çok sizden bir şeyler almaya çalışıyor . Kendinize biraz daha falza güvenme zamanı. Az olsun ama sizin çizdiğiniz yol olsun. Finansal anlamda olumlu kırılım yaşayacağınız bir dönem içerisine giriyorsunuz.

Maddi anlamda çok fazla kendinize dönmeniz bu sıralar sosyal çevrenizden uzaklaşmanıza neden olabilir. Bu durum çok değer verdiğiniz insanları ihmal etmenize sebep olursa bazı ufak tefek kırgınlıklar yaşanabilir. Sevdiğiniz insanlara biraz özen göstermelisiniz. Unutmayın gerçek aile ve dostluklarda para söz konusu değildir. Birlikte güzel zamanlar geçirebilmek için değer verdiğiniz insanlara ihtiyacınız olacak. Yoksa onca parayla tek başınıza ne yapabilirsiniz ki ? Aile içerisinde alınacak kararlar konusunda etkin olmalısınız fakat bunu tartışma zeminine taşımamalısınız. Yüksek enerjiniz ve fevri duruşlarınız sizin anlaşılmaz, uyumsuz olarak algılanmanıza sebep olabilir. Ve çözülmeyi bekleyen sorunları çözümsüzlüğe sürükleyebilir.  Yarın yeni burç yorumlarıyla görüşmek üzere...

Nuray Sayarı 24 Şubat 2020 Pazartesi burç yorumu

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ AKREP YORUMLARI 24 ŞUBAT 2020 PAZARTESİ

Sevgili Akrep;

Bu hafta sonu uzun vadeli plan ve programlarınızı uygulamaya koymanızı sağlayacak enerjiyi toplayabilir veya gerekli planları kafanızda oluşturabilirsiniz. Böylece, hafta başladığında, hızla işe koyulabilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Gece saatleri biraz gergindi veya sıkıntı verici olaylar yaşayanlarımız olmuş olabilir. Bugün için de, duygusallığımız ve hassasiyetimiz yüksek. Alınganlıklar, yanılgılar, yanlış kararlar, yanlış anlamalar veya hayalci yaklaşımlar söz konusu olabilir.

Önümüze çıkan engeller veya zorlayıcı durumlar baskı altında hissetmemize neden olabilir. Acele hareketlere bağlı sakarlıklara karşı dikkatli olunması gereken bir gün. Aslında dün akşam için yazmış olduğum yazının etkisi bugün de devam ediyor, okumak isterseniz internet sayfamızda bulabilirsiniz. Akşam saatlerinde ise, daha gerçekçi ve istikrarlı olabiliriz. Ruhsal anlamda kendimizi güçlü ya da desteklenir durumda hissedeceğimiz saatlerde olacağız. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…Yarın yeni burç yorumlarıyla görüşmek üzere.

Nuray Sayarı 24 Şubat 2020 Pazartesi burç yorumu

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YAY YORUMLARI 24 ŞUBAT 2020 PAZARTESİ

Sevgili Yay;

Bir ilişkinizde fazla vericisiniz. Bunu fark ediyor, kendinizi kullanılmış gibi hissediyorsunuz. Fakat yine de kökten bir tavır göstermenizi engelleyen garip bağlar var aranızda. Arkadaşlarınız arasında epeydir süregelen bir sorun sizi üzüyor ve düşündürüyor.

Sorunun kangrenleşmemesi için bir şeyler yapmak istiyorsunuz. Biraz daha sağduyulu hareket etmelisiniz. Yarın yeni burç yorumlarıyla görüşmek üzere...

Nuray Sayarı 24 Şubat 2020 Pazartesi burç yorumu

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ OĞLAK YORUMLARI 24 ŞUBAT 2020 PAZARTESİ

Sevgili Oğlak;

Sıra dışı becerilerinizi profesyonel olarak kanıtlamanın zamanı geldiğini düşünüyoruz. Belirlenmiş hedeflere ulaşmak için çabalarınızı ikiye katlayabilirsiniz. Bu durumda başarılı olma şansınız oldukça yüksek.

Aileniz ve arkadaşlarınız, onlarla mutlu saatler geçirmek için zaman ayıracağınız için mutlu olabilirler. Ayrıca sizin için ne kadar değerli olduklarını anlayabilirler. Size ihtiyaçları duydukları her an yanlarında olacağınızdan eminler! Yarın yeni burç yorumlarıyla görüşmek üzere..

Nuray Sayarı 24 Şubat 2020 Pazartesi burç yorumu

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOVA YORUMLARI 24 ŞUBAT 2020 PAZARTESİ

Sevgili Kova;

Çevrenizdeki etkileşimi arttırabilirsiniz. İyi bir çevre ve size destek verecek insanları yakalamak için doğru bir dönemdesiniz. Kimse ile tanışmaktan ve yeni ilişkiler içine girmekten kaçınmayın. Her fırsatı değerlendirin mümkünse.

Bugün için değil yarın için. Biraz tatil size gerçekten çok iyi gelebilirdi. Kendinize nefes payları ayırmanız gerekiyor. Yarın yeni burç yorumlarıyla görüşmek üzere...

Nuray Sayarı 24 Şubat 2020 Pazartesi burç yorumu

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BALIK YORUMLARI 24 ŞUBAT 2020 PAZARTESİ

Sevgili Balık;

İş yaşamınızda ideallerinizin ön plana çıkabileceği bir gündesiniz. Yaşamınıza ilişkin bazı küçük değişiklikler yapma kararı alabilirsiniz. Yeni fikirler ve yeni gelişmeler sizin için sürpriz olmasın. Kendinizi sabırsız hissedeceksiniz ve bir an önce olumlu sonuçlara ulaşmak isteyeceksiniz.

Karşınızdaki insanları istediğiniz gibi ikna etmeniz bugün sizin için zor olmayacaktır. Özellikle iş anlamında düşüncelerinizi karşınızdaki kişilere olumlu olarak aktarabileceksiniz. Yarın yeni burç yorumlarıyla görüşmek üzere...

 

NURAY SAYARI KİMDİR?

Astrolog Nuray Sayarı 31 Ocak 1971 tarihinde İstanbul’da ailesinin en büyük kız çocuğu olarak doğmuştur. Annesi Kahireli olan Nuray Sayarı henüz 40 günlükken zatürre ile birlikte havale geçirip öldü sanılarak morga kaldırılmış, sonradan ölmediği anlaşılmıştır. Hakan Uman adında bir erkek kardeşi vardır.

İlk, orta ve lise eğitimini İstanbul’da tamamladı. Nuray Sayarı çok zorlu ve fakir geçen bir çocukluk yaşamı oldu. Sayarı, Kahire’de Astroloji eğitimi aldı. Hindistan’a gitti orada çeşitli teknikleri öğrendi. 1991 yılında Astrologluk yapmaya başlayan Nuray Sayarı’ın anneannesi de çok eski bir Astrolog.

Astroloji ve tarot bilimi ile ayarı, günlük, aylık burç yorumları da yapmakta, düşünce gücünün insan hayatındaki önemine ve evrendeki her maddenin bir enerji taşıdığına inanmaktadır.

Kendi hayatında yaşadığı başarıların, pozitif düşünce gücüne bağlı olduğuna inanan Nuray Sayarı, Astrolojinin bilimsel, felsefi ve sezgisel boyutlarını inceleyerek, kişinin kendisini ve diğer insanları anlamak için astrolojiyi psikolojik bir araç olarak nasıl kullanacağını açıklamaktadır. İnsanların haritasındaki kimiz, neyiz, nasıl bir hayat yaşayabiliriz, sorularını, nasıl ve ne zaman çözebileceği konusunda yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda düşünce gücüyle ilgilenen ve her bireyin özelliği olan düşünce değiştirme konusunda belli seanslar yaparak bireylere yardımcı olmaktadır. Sayarı, insan hayatında çok önemli olan pozitif düşünce gücünü kullanmayı da öğretiyor.

Nuray Sayarı, 2015 yılında Manisa‘nın Soma ilçesine 16 derslikli bir ilkokul yaptırıp hizmete soktu.

Nuray Sayarı, ismi açıklanmayan bir iş adamı ile 1989 yılında evlendi. Sayarı'nın bu evlilikten iki oğlu vardır.

Nuray Sayarı Kitapları Nelerdir?

Rastlantı Yoktur Neden Vardır
Parçalanan Ruhlar
Astroloji ve Burçlar 2012
Fedakarlık İçindeki Gücün Sırrını Keşfet
İçindeki Gücün Sırrını Keşfet
2013 Astroloji ve Burçlar
2013 Astroloji ve Burçlar Ajandası
2012 Astroloji ve Burçlar Ajandası
Aşk Kuantumu
Dilek Kartları
Beyaz Mucizeler
Astroloji & Burçlar 2015
2015 – Astroloji ve Burçlar Ajandası
Astroloji Burçlar 2016

HABERE YORUM KAT