1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Nuray Sayarı haftalık burç yorumları 11-17 Şubat 2019

Nuray Sayarı haftalık burç yorumları 11-17 Şubat 2019

Nuray Sayarı'nın bu haftaki burç yorumları merakla araştırılıyor. Peki bu hafta burçları neler bekliyor? Astroloji meraklılarının araştırdığı haftalık burç yorumlarını sizler için araştırdık. Nuray Sayarı 11-17 Şubat haftasında burçları bekleyen gelişmeleri tek tek yorumluyor.

Nuray Sayarı haftalık burç yorumları 11-17 Şubat 2019

Nuray Sayarı 11-17 Şubat  haftasında bekleyen gelişmeleri yorumluyor. Bu hafta burçları neler bekliyor sorusunun yanıtı gökyüzü ile yakından ilgilenenler tarafından merak ediliyor.Peki bu hafta burçları neler bekliyor? Hangi burç için hangi gelişmeler olacak? Nuray Sayarı'nın 11-17 Şubat burç yorumları haberimizde.

NURAY SAYARI HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 11-17 ŞUBAT  2019

Burçları bekleyen gelişmeleri Nuray Sayarı tek tek açıklıyor. Nuray Sayarı burçlar hakkında neler dedi? KOÇ, Akrep, Yengeç, Balık burçları bu hafta nelerle karşı karşıya kalacak? Bu hafta içerisinde sizi bekleyen, fırsatlar, karşılaşabileceğiniz olumlu ya da olumsuz durumlar ve bu durumlar karşısında neler yapmanız gerektiğine dair tüm merak edilenleri Nuray Sayarı canlı yayında açıklıyor.

21 Ocak Ocak Pazartesi günü Ay Tutulması yaşadık. 21 Ocak Ay Tutulmasının anlamı nedir? Temel olarak anlamı, değişik bir şeyler ortaya koymak, fakat genel olarak çok abarttığınızda bu negatif algılanır. Genel olarak çok değişik şeyler yapın ama çok da normalin dışına çıkmayın diyor bize bu Ay tutulması. 

22 Ocak Salı günü ay Aslan burcunda. Genel olarak büyük bir heyecan duyuyoruz, öne çıkmak istiyoruz, aslında bazı girişimlerde bulunmak için çok ideal bir zaman. Kendinizi öne çıkarıp girişimlerde bulunmak için değerlendirin.

Tutulmalar, beklenmedik olaylara gündeme getirebilir. 

Peki Ay Tutulmasının burçlara etkileri nelerdir?

Şubat ayında yeni aya giriş yapılıyor.

Nuray Sayarı haftalık burç yorumları nedir? 11-17 Şubat 2019

NURAY SAYARI KOÇ BURCU 11-17 ŞUBAT HAFTALIK BURÇ YORUMU

Sevgili Koçlar, karmaşık düşünceleriniz hayatınızı altüst edebilir. Büyük bir problem yaşamaktan son anda kurtulacaksınız. Bu hafta söyledikleriniz kadar, nasıl söylediğiniz önemli olacak. Veremeyeceğinizi hiç bir sözü karşınızdaki kişiye vermeyin. Kendinize olan güvenininzi kaybetmemek sizin elinizde. Düşünerek konuştuğunuz takdirde ilişkinizi bozmazsınız. Perşembe günü Mars'ın burcunuzdaki geçiş durumu baş bölgenizde biraz ağrı yapabilir. Şiddetli bir baş ağrınız olursa mutlaka doktora görünün. Düşünmeden konuşmamaya dikkat edin bu hafta. Koç burcu genelde düşünmeden konuşur, ama bu hafta özellikle dikkat etmeleri lazım gaf yapmamaya. Önce düşünün, yutkunun öyle konuşun. Bir daha geri dönüşü olmayabilir. İlişkilerde ciddi yol ayrımlarına sebep olabilir. Bu durum 10 gün etkisini gösterecek. İş hayatınızda hedef belirleme konusunda seçici olmaları gerekiyor. Üzerinde çalışın öyle karar verin. Bu hafta tedbir haftasında olmanız gerekiyor. Yenilik yapmaya cesaretiniz olsun. Sezgilerinizi dinleyin, çelişkiye girdiğinizi anda önünüze eğilin. Her konuda düşünerek konuşun.

 

Nuray Sayarı haftalık burç yorumları nedir? 11-17 Şubat 2019

NURAY SAYARI BOĞA BURCU 11-17 ŞUBAT HAFTALIK BURÇ YORUMU

Sevgili Boğalar, bu hafta cilt problemlerine dikkat edin. Daha önce denemediğiniz hiç bir şeyi kullanmayın bu hafta. Yeni bir ilaca başlayacaksanız mutlaka testini yaptırın. Cildinizin çok hassas olduğu bir haftadasınız bu hafta. Gelirinizi artırmak için bilmediğinizi yollara girmeyin. Aşk hayatınızda anlaşma, ilişkiyi yıpratmanızı engelleyecek. Bir boğa burcuyla birlikte olan kişi, boğayı anlamaya çalışması gerekiyor. Bu hafta boğa burçlarının sabır tahammülü olmayacak. Bir boğa'yı çok nadir sinirli görürsünüz. Ama güvenilir olmazsa bu hafta siniri artabilir. Anlamadığınız bir şeyi bile ona sorun. Karar vermeniz gereken bir çok durum yaşayabilirsiniz bu hafta. Hızlı kararlar alıp vermeden önce, biraz empati yapın, direkt kapıları kapatmayın. Anlamadığınız zaman karşı tarafa sorun. Özellikle yolculuklar, yeni fırsatlar konusunda inanılmaz şanslısınız. Mars perşembe günü itibariyle gerçekleri öne çıkaracak, size bir haksızlık yapılmışsa geçmiş günlerde, kesinlikle gerçekler bu hafta ortaya çıkacak. Görünmeyeni görmek, bilinmeyeni bilmek, karışıklık içinde olan problemleriniz, yaşamınızda sorun olacak her şey perşembe günü çözülecek. Yeni bir iş hayatı kurduysanız perşembe ve cuma günü işte ilerleyebilecek olmanızı hissedeceksiniz. Bu hafta sağlığınıza dikkat edin. Bilmediğiniz ilacı içmeyin, bilmediğiniz kremleri sürmeyin. 

Nuray Sayarı haftalık burç yorumları nedir? 11-17 Şubat 2019

NURAY SAYARI İKİZLER BURCU 11-17 ŞUBAT HAFTALIK BURÇ YORUMU

Sevgili İkizler, iki uyarı yapıyoruz, öç almak için birleşitseniz eski sevgilinizle daha çok üzülürsünüz. Hedeflerinize bir adım daha yaklaşacağınız zamanlar bu haftalar. Planlarınızı daha düzenli yapın, attığınız adıma dikkat edin. El bilek kaza olaylarına dikkat edin. Görüntü olarak liderlikten uzaklaşalım, baskıcı olmayın. 

Nuray Sayarı haftalık burç yorumları nedir? 11-17 Şubat 2019

NURAY SAYARI YENGEÇ BURCU 11-17 ŞUBAT HAFTALIK BURÇ YORUMU

Sevgili Yengeçler, bu hafta özlem haftasındaısnız. Eşinizden ailenizden uzaksanız özlem içinde bi hafta olacaksınız. Eşiniz sizden uzak değilse, tartışmalı bi hafta olacak. Konuşurken çok dikkat edin, yapacağınız bir konuşma tartışmalara sebep olabilir. 3 kere düşünün 1 kere konuşun. Haklıyken haksız duruma düşürebilirsiniz. Çok dikkat edin, en son söylenecek bi cümle bütün hayatınızı mahvedebilir. Yaşadığınız maddi sıkıntılar dışarıdan alacağınız bir destekle hafifleyebilir. Haftaya pazartesiye kadar, dinleyici olun, dikkat edin. Ağzınızdan çıkan her kelimeye bu hafta dikkat edin, hayatınızın ilişkinizin hayatını alt üst olmasını istemiyorsanız. Parasal konularda beklentileriniz konusunda beklentilerinizi üzerinde hayırlı ve güzel haberler alabilirsiniz. Hedef belirleyin, gaf yapmamak için ben örgü örüyorum bu hafta. Haklıyken bile bu hafta haksız duruma düşebilirsiniz. Alın bi şiş yün örün. Ev almak isteyen bir Yengeç burcuysanız, krediniz onay görebilir. Maddi konularda hedeflerini gerçekleştirebilirsiniz. Konuşurken dikkatli olun, hayatınız güzel gitsin.

Nuray Sayarı haftalık burç yorumları nedir? 11-17 Şubat 2019

NURAY SAYARI ASLAN BURCU 11-17 ŞUBAT HAFTALIK BURÇ YORUMU

Sevgili Aslanlar,karakterlerinden kaynaklanan travmatik durumlar olabilir bu hafta. Sinir ve öfkenizi bastıramadığınız takdirde, tartışmacı olabilirsiniz bu hafta. Aşk hayatınızda bu hafta ayrılık planlıyorsanız biraz daha üstünde düşünün. Yaşadığınız sıkıntılar, sizin karakterinizden olabilir. Kendinizi yanlış anlatabilir, aktarabilirsiniz. Bu zorlanmayı yapmadığınız takdirde hayatınızda bir çok şeyiniz bitebilir. İşini, ilişkiniz bitebilir. Bu hafta sinirli agrasif duruş sergilemeyin. Bunu başardığınız takdirde hayatınızda her şey yolunda gidecek. Öfke gerginlik hiç bir işe yaramıyor. Egolu olmayın, gergin olmayın. İçinizdeki size sımsıkı sarılın. Çalıştığınız işte ya da çalışanlarınıza agrasif durum sergilerseniz, işinizden olabilir. İradeli olun, idareci tavırlar sergileyin. İşten ilişkiye iletişim konusunda öfkeli duruşlar sergilemeyin. Sakin olun, sinir sisteminizi rahatlatın. Sıhhat ve saplıkta spor yapanlar spor kazalarına dikkat edin. Yeni spora başlayanlar çok dikkat edin. Beden sağlığınızda tansiyona dikkat edin.

Nuray Sayarı haftalık burç yorumları nedir? 11-17 Şubat 2019

NURAY SAYARI BAŞAK BURCU 11-17 ŞUBAT HAFTALIK BURÇ YORUMU

Sevgili Başaklar, her şeyi kontrol etmek zorunda değilsiniz. Çevrenizde kontrol edemediğiniz olaylar olabilir. Hızlı değişimler yaşıyor ve bunlara ayak uydurmakta zorlanıyorsunuz. İş hayatınızda takdir edilmeyi beklemeniz sizi yorabilir. Çevrenizde oluşan hızlı değişimler, ansızın karşılaştığınız ortamlarda büyük aşklar yaşayabilirsiniz. Evliliğinizde sorun yaşıyorsanız, bu hafta düzelebilir. Takdir edilmek için kendinize baskı kurmayın.

Nuray Sayarı haftalık burç yorumları nedir? 11-17 Şubat 2019

NURAY SAYARI TERAZİ BURCU 11-17 ŞUBAT HAFTALIK BURÇ YORUMU

Sevgili Teraziler, kendinizde sevmediğiniz alışkanlıkları değiştirmeniz için doğru zaman. Kendinizi daha güçlü ve mutlu hissetmek isteyebilirsiniz. Aşk hayatınız yaptığınız haksızlıklar yüzünden karışabilir. Özellikle sağlık kontrollerinizi ihmal etmeyin. Kendi kendinizi doktoru bu hafta olmayın. Bir hastaneye gidin, randevu alın. Teşhisi kendiniz koymayın. İlişkinizin enerjisini bozmayın, bu hafta dedikodu getirebilirler kulağınıza. 

Nuray Sayarı haftalık burç yorumları nedir? 11-17 Şubat 2019

NURAY SAYARI AKREP BURCU 11-17 ŞUBAT HAFTALIK BURÇ YORUMU

Sevgili Akrepler, herkesi y oran, sizi yoran kişileri çevrenizden arındırın. Acıma duygusuyla başiarısız bi elemanı çalıştırıyorsanız, bu hafta hayata bakışınız değişecek. Sizi aşağıya çeken kişilerden uzaklaşma kararı alacaksınız. Radikal kararlar alıp vereceksiniz. Kendi kendinizi takdir edeceksiniz. Sizi yoran kişilerden kişilerden uzaklaşacaksınız. Bu hafta sorunlar, problemler sizden uzaklaşıyor. Her şeyin düzen içinde olmanıza özen göstereceksiniz. Ailenize ilgi göstermeyi ihmal etmeyin. Akrepler bu hafta anne baba duası almaları gerekiyor. Evli akreplerin ilişkisi güçlenecek. Sorunlarınız çözümlenecek.İnanılmaz rehber rüyalar görebilirsiniz. Uyarıcı rüyalar göreceksiniz. Kariyeriniz gelişecek, ulaşamadıklarınıza ulaşma konusunda çok başarılı bir hafta olacak. Bu hafta neşenize neşe katın.

Nuray Sayarı haftalık burç yorumları nedir? 11-17 Şubat 2019

NURAY SAYARI YAY BURCU 11-17 ŞUBAT HAFTALIK BURÇ YORUMU

Sevgili Yaylar, Aşk hayatınız güzel ama partnerinizin yoldan çıkıp çıkmamak sizin elinizde. Bencil olabilirsiniz bu hafta dikkat edin. Sakın şimarık tavırlar sergilemeyin. Terkedilebiliriniz. Ben bencil değildim bana ne oldu dedirtecek olaylar yaşayabilirsiniz. Tarafsız olun bu hafta. Düşüncelerinizi karşınızdaki insana söylemeyin. Dert dinlemeye tahammülünüz kalmayabilir ama ona bıktım senin derdinden demeyin. Dinleyici olmayı deneyin, tahammülünüz yoksa hastayım vs diyin, kırıcı olmayın. Haftanın spotu, sakın bencil tavırlar sergilemeyim.

Nuray Sayarı haftalık burç yorumları nedir? 11-17 Şubat 2019

NURAY SAYARI OĞLAK BURCU 11-17 ŞUBAT HAFTALIK BURÇ YORUMU

Sevgili Oğlaklar, yaptıklarınız işten emin olmama durumu, var bu hafta size problem çıkabilir. Kendinize olan güveniniz tehlike altına girebilir. Ailesel sıkıntıları geride bırakın ki sorunlarınız sizi bıraksın. Aşk hayatınızdaki durgunluk bir süre daha devam edecek. Bu sabah uyandığınızda eşinizle ilgili isteksizlik olabilir. Ama eşlerinizi hep onore edin, bu hafta daha çok sarılın eşlerinize ki sonraki hafta elinizden kaçmasın. Bu hafta kendinize olan güveni asla kaybetmeyin. Kendinizi vazgeçilmez tavırlar asla sergilemeyin yoksa eşiniz birden gider.

Nuray Sayarı haftalık burç yorumları nedir? 11-17 Şubat 2019

NURAY SAYARI KOVA BURCU 11-17 ŞUBAT HAFTALIK BURÇ YORUMU

Sevgili Kovalar, bu hafta ısrarcı olmayın.Her konuda baskı kuracaksınız. ÇEvrenizdeki kişilere kendi fikrinizi ısrarla kabul ettirmeye çalışmayın. Ani tepkilere açık olabileceğiniz bir dönemdesiniz, dikkat. Şansınızın döneceği bir hafta olabilir. İlişkinizi bu hafta darma duman edebilirsiniz, çocuklarınıza baskıcı olmayın ısrarcı tavırlar sergilemeyin. Geçmişte yaşanan mevzuları bu hafta bırakın. Kariyerinizde terfi alabilirsinizi ama çevrenizdeki kişilere baskıcı olursanız tüm şansınız elinizden gider. Baş ağrılarınız sinirden olabilir. Dikkat edin. Dediğim dediksiniz elinizi kolunuzu dişinizi sıkabilirsiniz. Bu hafta rahat olun kendinizi bırakın. Israrcı olduğunuz takdirde şansızını bitebilir. Tepkilere açık olun. Elektirk çarpmalarına dikkat edin. 

Nuray Sayarı haftalık burç yorumları nedir? 11-17 Şubat 2019

NURAY SAYARI BALIK BURCU 11-17 ŞUBAT HAFTALIK BURÇ YORUMU

Sevgili Balıklar, aşık olabilir, kalıcı bir ilişkiye adım atabilirsiniz. Hayata başka bir açıdan bakmaya çalışın. İçselleştirmeyin, sağlığınızdan olmayın.

 

HABERE YORUM KAT