1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Nuray Sayarı haftalık burç yorumları 15-21 Nisan 2019

Nuray Sayarı haftalık burç yorumları 15-21 Nisan 2019

Nuray Sayarı'nın bu haftaki burç yorumları merakla araştırılıyor. Peki bu hafta burçları neler bekliyor? Astroloji meraklılarının araştırdığı haftalık burç yorumlarını sizler için araştırdık. Nuray Sayarı 15-21 Nisan haftasında burçları bekleyen gelişmeleri tek tek yorumluyor.

Nuray Sayarı haftalık burç yorumları 15-21 Nisan 2019

Nuray Sayarı 15-21 Nisan haftasında bekleyen gelişmeleri yorumluyor. Bu hafta burçları neler bekliyor sorusunun yanıtı gökyüzü ile yakından ilgilenenler tarafından merak ediliyor.Peki bu hafta burçları neler bekliyor? Hangi burç için hangi gelişmeler olacak? Nuray Sayarı'nın 15-21 Nisan burç yorumları haberimizde.

NURAY SAYARI HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 15-21 NİSAN 2019

Burçları bekleyen gelişmeleri Nuray Sayarı tek tek açıklıyor. Nuray Sayarı burçlar hakkında neler dedi? KOÇ, Akrep, Yengeç, Balık burçları bu hafta nelerle karşı karşıya kalacak? Bu hafta içerisinde sizi bekleyen, fırsatlar, karşılaşabileceğiniz olumlu ya da olumsuz durumlar ve bu durumlar karşısında neler yapmanız gerektiğine dair tüm merak edilenleri Nuray Sayarı canlı yayında açıklıyor.

Nuray Sayarı haftalık burç yorumları 15-21 Nisan 2019

NURAY SAYARI KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU 15-21 NİSAN

Sevgili Koçlar,  özellikle ilişkilerde önünüze gelecek fırsatları kaçırmayın. İş ve aşk hayatınızda bir takım aksaklıklar olabilir. Eşinizle, partnerinizle sorun yaşıyorsanız ağlayarak çözmeyin. Planlı programlı şekilde konuşun. Haftaya kötü başladınız ama onu tersine çevirmek sizin elinizde. Önünüze gelen fırsatları kaçırmayın.

Ağlamaz ve kendinizi güzelce anlatırsanız, ilişkilerinizde mutluluk olacak. Koç genelde aklıyla hareket eder ama dolunay sizi bu hafta duygusallığa yönlendirecek. Ama ağlayarak kendinizi küçültmeyin. Yaşadıklarınızı kabule geçin. Başınıza ne gelirse gelsin, haksızlığa uğramış da olabilirsiniz. Neden haksızlığa uğradınız bunu düşünün. Derin bir nefes  alın, ağlamak yerine gülümseyin. Zikninizi buna inandırın ve kandırın kendinizi. 

Haftanın spotu: Duygusal mod bu hafta yok. Dikkat edin. Evlilik ve ilişkileriinizde duygusal moddan çıkarsanız yeni güzel günleriniz olacak.

Nuray Sayarı haftalık burç yorumları 15-21 Nisan 2019

NURAY SAYARI BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU 15-21 NİSAN 

Sevgili Boğalar,neler duyacaksınız bu hafta neler. Çalışma alanlarınızda yüksek tempoda olabilirsiniz, ilişkilerinizde yorulmuş olabilirsiniz. Artık kafanızı karşı cinse odaklamayacaksınız. Kimseyi hayatının merkezine koymamalıyım duygusuyla hareket edeceksiniz. Dikkatli olmanız gereken bir haftadasınız.

Sağlığınızla ilgilenmeyi ihmal etmeyin. Bu hafta yaşanmış olan tüm zorlanmaları ortadan kaldıracaksınız. Hayatın merkezine kimseyi koymama kararı vereceksiniz. 

Sosyal ilişkilerinizde sizden gizlenmiş saklanmış, sizin görmediğiniz duymadığınız konular olabilir. Asla kafanızı takmayın.Gerçekleri göreceksiniz bu durum sizi üzmesin. 

Bir boğa kadınıysanız, eşinizle ilgili şüpheleriniz varsa, gerçekten aldatılıp aldatılmadıysanız göreceksiniz bu hafta. Bu dolunay sizin gerçekleri görüp, karar almanızı sağlayacak. 

Karar vereceğinizi konularda dikkatli olun. Yeni bir iş bulmadan, işten ayrılmayın. Yatırımlarınız için kendi düşüncelerinizile hareket edin, kimsenin lafıyla ekonomik yatırım yapmayın.

Sağlığınızı ihmal etmeyin. Sağlıklı da olsanız, bir check-up yaptırın. 

Haftanın spotu: Hayatınızın merkezinde daima kalmaya özen gösterin. Hayatın merkezinde siz kalın.

Nuray Sayarı haftalık burç yorumları 15-21 Nisan 2019

NURAY SAYARI İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU 15-21 NİSAN 

Sevgili İkizler,yeni sorumluluklar alırken, yeni sorunlar olacak. Dikkatiniz size yeni yatırımlar sağlayacak. İkizler bu hafta ilişkilerde, karşısındakini mutlu ederek mutlu olmayı bırakırsa mutlu olacaksınız. Beni ne mutlu ediyor, çevremdeki insanları eğlendirerek mi mutlu olyorum, yoksa sadece sevgi satın mı oluyorum. Neden sürekli arkadaşlıklarda, ilişkilerde haksızlığa uğradınız bunu düşünün.

Bu gün sabah kalkarken, ben kalabalıklar içindeyim ama neden yalnızım diye düşünün. İş hayatınızda, birlikte çalıştığınız iş hayatınızda gördüğünüz ilgi sevgi samimi mi diye düşünürseniz, yardımlardan istediğiniz mutluluğu bulamayacaksınız.

İş hayatınızda yeni sorumluluklar alacaksınız. Kendinizi işten ayrılmaya hazırlıklı hissetmiyorsanız, asla işinizi bırakmayın. Hazır olmadığınız hiç bir şeyin değişimine gitmeyin. 

Aile bireyleriyle aranızda sorunlar oluşabilkir. Aile büyükleriyle elştirmeler, uzun süreli küsmelere neden olabilir. Anneniz bu hafta sizi eleştirdiyse, neden eleştiriyor diye düşünün. Gerçekten bir tepki koymak istiyorsanız, haklılık payı var  mı yok mu diye düşünün.

Bunlara dikkat ederseniz her şeyinizde mutlu olabilirsiniz. Sonra ben neler yaptım diye pişmanşıklara sebep olabilir.

Aşkta kesinlikle susun bu hafta. Kıskanç olmayın. İş ve kariyer konusunda güven çok önemli. Güvendiğinizi hissettirin oraya. 

Sağlıkta sinir sistemine dikkat edin. Dramdan uzaklaşın. Evde yalnız kalmayın. Gezin bol bol.

Haftanın spotu: Kendiniz doldurmayın.

Nuray Sayarı haftalık burç yorumları 15-21 Nisan 2019

NURAY SAYARI YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU 15-21 NİSAN 

Sevgili Yengeçler, özel hayatınızdaki sağlam yürüyüşünüz devam ediyor. Evliliğinize duyduğunuz güven artıyor. Yaşam yollarınızda güzel olacak. Bu hafta kendinize net bir şekilde değer vereceksiniz. Çevreniz, etrafınız tarafından kibirli görüntü vereceksiniz. Arkanızdan konuşanları duyacaksınız. Ben duymak istemiyorum dedikoduları diyin. 

İş hayatınızdaki sorumluluklarınızın yoğunlaştığı bir gündesiniz. Evinizin eşyalarını değiştirmek istiyordunuz, maddi olarak alamadıysanız birden indirimli olarak karşınız çıkacak. Ev alma, taşınma olacak bu dolunayda. Büyük yenilikler yaşayacaksınız. 

bu hafta sezgileriniz çok güçlenecek. Algılarınız çok güçlenecek. 

Yengeç kadınıyla evliyseniz karınızdan hiç bi şley gizlemeyin. Ayağını denk alsın yengeçle yaşayanlar. Dünyayı başınıza yıkabilir.

İş ve kariyer konusunda yoğunluk artacak. Geliriniz de yükselecek. 

Haftanın spotu: Hakkınızda yapılan dedikodulara kulağınızı tıkayın. 

Nuray Sayarı haftalık burç yorumları 15-21 Nisan 2019

NURAY SAYARI ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU 15-21 NİSAN 

Sevgili Aslanlar, bu hafta dolunay etkileri yakın çevre, arkadaşları,eşleriyle ilgili biraz sansasyon yaşayabilirsiniz. Eşiniz sizi kıskanabilir ya da siz eşinizi kıskanabilirsiniz. Eşinizin uygun görmediği arkadaşlıkları, bir süre çevrenizden uzak tutun ilişkiniz dağılmasın. Eşiniz arkadaşını bana mı tercih ediyorsun diyip büyük tartışmalara neden olabilir. 

Maddi konularda hassassınız. Harcayayım mı harcamayayım mı diye düşünüyorsunuz. Maddi olarak yokken de var diyin. Olmadığı için var diyin, bereket enerjisi gelsin. 

İyi çalışma programı sizi yerlere taşıyabilir. Kalbi boş olanlar bu dolunay sayesinde katılacağınız ortamlarda yıldırım aşkı olacak. Motivasyonunuzu yüksek tutun. yıldırım aşkını sakin sakin yaşayın. Bir anda kıskançlıklar başlamasın.

Sağlık ve sıhhat konusunda motivasyonunuzu yüksek tutun. Psikoloji konusunda hassas bir hafta geçireceksiniz. Kimse bu kadını delirttim demez. Zaten deliydin derler. 

Haftanın spotu: Motivasyonunuzu yüksek tutun.

Nuray Sayarı haftalık burç yorumları 15-21 Nisan 2019

NURAY SAYARI BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU 15-21 NİSAN 

Sevgili Başaklar, Parasal konularda muazzam gelişmelere hazır olun. Beklenen paralar, birinden borç para istediyseniz, kredi başvurusunda bulunduysanız, fırsatlar ayağınıza gelecek. İmkanlar önünüze serilecek. Kendinize duyduğunuz güvenin de artmasını sağlayacak. Maddi konularda pğarasal hiç bir riski hayatınızda barındırmak istemeyeceksiniz. Bu dönem yeni yatırım yaptıysanız, istikbaliyle ilg,li hiç bir korkunuz olmayacak. 

Sayılarla aranız iyi değil evet ama ödemeleriniz giderek birikti. Bu maddi zorlukların hepsinden arınacaksınız. Dikkatsizlikleriniz canınızı sıkacağa benziyor. Arkadaşlık ve eğitim konusunda dikkatinizi artırmanız gereken bir hafta. İşiniz gereği bir sınava hazırlanıyorsanız, konsantrasyonunuzu artırın.  Siz kararınızı verdiniz, sanuçlarını da kaldırabilirsiniz. 

Mavi ve sarı renkler giymeye çalışın. Konsantrasyonunuzu artırmak için. Perşembe ve Cuma dikkat edin. Kazalara ve aksiliklere dikkat edin. Özellikle okuyan bir öğrenciysek sınav dönemiyse ekstra dikkat edin. 

MAddi konularda ve karşyer konusunda iş değiştirmeyi düşünüyorsa , iş görüşmeniz olduysa kabul göreceksiniz.

Haftanın spotu: Dikkatli olun, dikkat dağınıklığına dikkat edin.

Nuray Sayarı haftalık burç yorumları 15-21 Nisan 2019

NURAY SAYARI TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU 15-21 NİSAN 

Sevgili Teraziler, Dolunay terazi burcunda doğuyor. Dolunay psikolojimizi, anneyle ilişkilerimizi, ilişkilerimizi yönlendiriyor. Dolunay zamanında kavgalar çok olur. 15 gün etkisindeyiz bu dolunayın. İkili ilişkilerinizde çok hareketli bir hafta olacak. Evli biriyseniz, kavga etmekten çekinin. Çevenizin mutluluğu sizin mutluluğunuz demek. Yakın çevrenizle ilgili gelişmeler gündeminizi etkileyebilir. B uhafta çevrenizdekilerin mululuğuyla mutlu olurken, aşta çok hareketli olacak en son söylenmesi gereken sözü başta söyleyerek, ayrılmalara sebep olabilirsiniz. 

Bekarsanız Dolunay size evlilik kararı aldırabilir. Şahane bir ilişki içinde olabilirsiniz. Hayatımı değiştiren biriyle tanıştım diyeceksiniz. Evli veya ilişkiniz varsa geçmişle uğraşmayı bırakmanız şart ki ilişkiniz dağılmasın. Geçmiş anıları canlandırmayın. Memnun olmadığınız ne varsa  çözümlemeye çalışın. 

Partnerinizde şimdiye dek görmediğiniz bir şeyi farkedeceksiniz bu hafta. Nasıl davranmanız gerektiği çok önemli. Tepkili bir şekilde söylemeyin bu farkettiğinizi.

Kariyer konusunda harika fırsatlar elde edeceksiniz. Tamamen başarı haftasındasınız. 

Hiç bir şeyi sorun etmeyin ki sağlığınız yerinde olsun. 

Haftanın spotu: Farkındalığınız artacak, tepkilerinizi kontrol edin. 

Nuray Sayarı haftalık burç yorumları 15-21 Nisan 2019

NURAY SAYARI AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU 15-21 NİSAN 

Sevgili Akrepler, Partnerlerinizin size sürprizleri olabilir. sorunla karşılık vermeyin. Eşinizin size yağığı fedakarlıkları görmezsden gelmeyin. İlişkinizi güçlendirmek de güçlendirmemek de sizin eliniz.de PArasal birimlerinizle ilgili karar aldığınız zaman planlı ve dikkatli olun. 

Bu durum işinizde ilerlemenize, önemsenmenize sebep olacak. Dolunayın verdiği etki ile duygusal dalglanmalar, ilişkilerde kaosa sebep olabilir. Sosyal hayatta kalabalıklarda olmamaya önem gösterin. Dikkat çektiğiniz için enerjinizi emenlerden uzak durun. İlişkinizi başbaşa yaşamaya özen gösterin.

Haftanın spotu: Yeteneğiniz vrsa onu bırakmayın. Yeteneklerinizin peşinden koşun. geliştirin yeteneklerinizi.

Nuray Sayarı haftalık burç yorumları 15-21 Nisan 2019

NURAY SAYARI YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU 15-21 NİSAN 

Sevgili Yaylar, ihmal ettiğinizi aşk hayatınızda, çanlar çalıyor. Evli bir Yay sanız, ihmal etmeyin eşinizi. Hayatınıza aşk çekmek için mücadele vermeyin. Girişimleriniz hızlanıyor. İş hayatınıza verdiğiniz önemi, aşk hayatınızda da verin. Romantik olduğunuzu hissettirin. 

İş hayatınızdaki problemlerinizi çözümlemeye özen gösterin. Bu dönem kişisel gelişim konusunda açıksınız. Çok fazla rüya görebilirsiniz.Planlı programlı iş hayatınızda ilerlerken, ilişki ve aşkınızı ihmal etmeyin. 

Romatizmalarınız bu havaları seviyor, dikkat. 

Haftanın spotu: İhmalci olmayın.

Nuray Sayarı haftalık burç yorumları 15-21 Nisan 2019

NURAY SAYARI OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU 15-21 NİSAN 

Sevgili Oğlaklar, para konusunda kariyer konusunda dolun ay sizi çok etkileyecek. Perşembe günü itibariyle, ev almak isteyen bir oğlaksanız ev alacaksınız. İş anlaşmazlığında belirszlik yaşıyorsanız güzel gelişmeler olacak.

Ayrıldığınız partnerleriniz sizi bu hafta arayabilir. Hatalarınızı farkedebilir, yanlış yaptığınızı fark ederek, gerçekten bu ilişkiyi tekrar yaşamalıyım diyorsanız şans verin. Yoksa gelmiş kapıma acıdığım için kabul edeyim demeyin. Sizi üzmüş kişilere, sadece acıdığınız için bir daha şans vermeyin. Karşınızdaki kişi farkında olsun neden hayır diyorsanız. ,tutku ve aşk haftasındasınız. 

Muazzam güç ve güven katıacaksınız ilişkinizde. 

Cuma ve Cumartesi ev kazası ve trafik kazasına ekstra dikkatli olun. Beklemediğniiz hiç bir konuya dahil olmayın. Emin olmaydığınız hiç bir şeye karışmayın. Sizi şahit yazdırmak isteyebilir. Bilmediğiniz konuda şahit olmayın. 

İlerleme ve yükselme konusunda sizi etkileyecek bu hafta. Korkusuzca gelişinin ama.

Haftanın spotu: Kazalara dikkat. 

Nuray Sayarı haftalık burç yorumları 15-21 Nisan 2019

NURAY SAYARI KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU 15-21 NİSAN 

Sevgili Kovalar, son zamanlarda rehavetiniz çoktu. Bunu atmanın artık zamanı geldi. İhmal ettiğinizi düşünüyorsanız, partnerinize ilgi gösterin. Koca burcu erkeğiyseniz, kova kadınıysanız, hep ben ilgi veriyorum karşı taraftan görmüyorum diyorsanız. Kurgular oluşturmayın, özgür bırakın. Her anını kontrol etmeyin Kova sevgilinizin. İlişki ve evlilik çok kıymetli. Şüphecilikten ve kuşkudan uzak durun. İnanılmaz fırsat haftasınızdasınız .

Cuma ve Cumartesi sağlığınıza dikkat edin. Ülke değiştirme kararı bile alabilirsiniz. 

Haftanın spotu: Şüpheci olmaktan vazgeçin. 

Nuray Sayarı haftalık burç yorumları 15-21 Nisan 2019

NURAY SAYARI BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU 15-21 NİSAN 

Sevgili Balıklar, kişisel bakımınıza dikkat edin. Dikkat çekiyorsunuz. Bu hafta eşinizi sinir edecek tavır ve davranışlarda dikkat edin. Dikkat çekmek için tartışma çıkarırsanız kalıcı ayrılıklar olacak. Kendinizi daha iyi ifade edebileceksiniz. Daha kararlı ve planlı hareket edeceksiniz. Özellikle aşk hayatında geçtiğimiz günlerde ayrılık olduysa, birleşeceksiniz. Her şey normalken tartışma çıkarırsanız ayrılık olacak. 

,Anlayışlı, iç huzuru artıran bir balık olursanız mutlu olacaksınız. Bu hafta hiç bir şeyi dert etmeyin. Güleryüzlü olun. Bu hafta böyle davranmazsanız büyük sorunlara neden olabilirsiniz.

Sağlığınız sıhhatiniz konusunda ilşkilerde dağılmalara neden  olursanız sorun olur. Uzuzn üsredir tamamlanamayan istekleriniz için tamamlanacak bir hafta olacak. 

İnsan detoksu yapıp, hayatınızdan çıkardığınız arkadaşlar geri dönecek. Mesafenizi koruyun.  Küsmeyin, gücenmeyin, darılmayın ama sizi üzmesine önem vermeyin. Dikkat çekmemeye özen gösterin. İlişkiniz zedelenebilir.

Nuray Sayarı haftalık burç yorumları 15-21 Nisan 2019

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA TABLOSU NEDİR?

Burç yorumlarını okurken yükselen burcunuzu da bilmeniz ve onun hakkında bahsedilen önlemleri almanız hepimiz için önem arz etmektedir. Peki yükselen burç nasıl hesaplanır? Yükselen burcumuzu nasıl öğrenebiliriz? İşte yükselen burç hesaplama tablosu ve yükselen burç hakkında tüm merak edilenler...

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA NURAY SAYARI NASIL YAPILIR?

Yükselen burç tablosu nedir? Yükselen burç tablosu ne işe yarar? Yükselen burç tablosu çok fazla efor sarf etmeden yükselen burcunuzu bulmanızı sağlayacak bir tablodur. Tabla aracılığı ile doğduğunuz tarih ve doğduğunuz saati de kullanarak rahatça yükselen burcunuzu bulmanızı sağlayan yükselen burç tablonuz, size yükselen burcunuzun hangi burç olduğu bilgisini verir. Yükselen burcu hesaplamalarında dikkat edilemeyen şeyler çoğu zaman oluyor dolayısı ile bireyler yükselen burçlarını yanlış hesaplıyorlar. Yükselen burç tablosu sayesinde bireyler yanlış hesaplama risklerini yok ederek direkt olarak yükselen burçlarını öğrenebilmektedir. Peki bu dikkat edilmeyen ve yükselen burcu yanlış hesaplayabilmenize yol açabilecek durumlar nelerdir? Bunlardan bir tanesi yaz saati uygulamasıdır. Eğer doğduğunuz dönemde yaz ve kış saati uygulamaları başladı ise,ve eğer siz bu saat dilimlerinin değişikliğinden dolayı doğum saatinizde olusan farklılıkları hesaba katmadan doğum saatinizi kaydetmiş iseniz, yüksek bir ihtimal ile yükselen burcunuzu da yanlış hesaplayacaksınız demektir. Bir diğer önem vermeniz gereken şey ise yükselen burç da hangi konumda doğduğunuzda önemli olduğudur. Yükselen burcunuz, doğduğunuz dönemde hangi burç ufuktan yükseliyordu, işte buna bakılarak yükselen burç hesaplanır. Dünya yuvarlak olduğundan dolayı ise doğduğunuz konuma göre ufuktan hangi burcun yükseldiği bilgisi de değişmektedir.

Nuray Sayarı haftalık burç yorumları 15-21 Nisan 2019

Yükselen burç özellikleri nelerdir? Hangi yükselen burç hangi özelliklerin karakterinize girmesini sağlar? Eğer yükselen burcunuz başak ise karakterinize tertip ve düzenlilik girecektir. Aynı zamanda ince eler sık dokur özelliğini size kazandıracak olan yükselen başak, karakterinize bir incelik ve önem katabilir. Bu bağlamda başak burcu gündelik hayatınıza detaycılık özelliği katacaktır. Eğer yükselen burcunuz aslan ise, gündelik yaşamda erkekseniz kadınlara, kadın iseniz erkeklere bakış açınız daha ateşli ve ihtiraslı bir hale gelebilir. Ayrıca hırstan rekabetten ve kendinizi göstermekten çok hoşlanan bir hale gelmeniz de kaçınılmazdır. Eğer yükselen burcunuz ikizler ise çok sık karakter ve özellik değiştirebilirsiniz. Aynı zamanda eğer burcunuz ikizler ise, bir insandan bir insana davranışlarınız değişebilir. Yakın olduğunuz insanlara çok yakın davranırken, size uzak ve sizin hoşlanmadığınız insanlara çok ama çok kötü davranabilme potansiyelini size veren yükselen ikizler, aynı zamanda çalışkanlık ve sevecenlik hislerini de size kazandıracaktır.

HABERE YORUM KAT