1. HABERLER
  2. GÜNDEM
  3. Nuray Sayarı haftalık burç yorumları 16-22 Eylül 2019 | Nuray Sayarı Haftalık Burç Yorumları

Nuray Sayarı haftalık burç yorumları 16-22 Eylül 2019 | Nuray Sayarı Haftalık Burç Yorumları

Nuray Sayarı'nın bu haftaki burç yorumları merakla araştırılıyor. Peki bu hafta burçları neler bekliyor? Astroloji meraklılarının araştırdığı haftalık burç yorumlarını sizler için araştırdık. Nuray Sayarı 16-22 Eylül haftasında burçları bekleyen gelişmeleri tek tek yorumluyor.

Nuray Sayarı 16-22 Eylül haftasında bekleyen gelişmeleri yorumluyor. Bu hafta burçları neler bekliyor sorusunun yanıtı gökyüzü ile yakından ilgilenenler tarafından merak ediliyor.Peki bu hafta burçları neler bekliyor? Hangi burç için hangi gelişmeler olacak? Nuray Sayarı'nın 16-22 Eylül burç yorumları haberimizde.

NURAY SAYARI HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 9-15 EYLÜL 2019

 

Nuray Sayarı haftalık burç yorumları 16-22 Eylül 2019 | Nuray Sayarı Haftalık Burç Yorumları

NURAY SAYARI KOÇ BURCU 9-15 EYLÜL HAFTALIK BURÇ YORUMU

Duygusal yaşamla ilgili bu hafta birileri tarafından sınırlandırılabilirsiniz. Sınırlanabileceğiniz için, bu hafta Hayır'ınız Hayır, Evet'iniz Evet olsun. Evli olan Koçlar, bazen göremediklerinizi çevrenizdeki iyi gözlemciler görebilir. Yapılan uyarılara ne olur kuağınızı açın.  Evli olanlar, partnerinize sınır koymayın, onların sizi sınırlamasına da izin vermeyin. Sakin, sinleyici olun. Baskı kuran olmayın sakın. Eleştirilme konusunda sınanacaksınız. Öfkelenmeyin, hr şeyi eleştri olarak görmeyin.

Kenidinizi ifade etmekten korkabilirsiniz  bu hafta. Ayın 22'sine kadar olan süreçte özellikle ailevi işlerinizde hoş olmayan durumlar karşısında konuşmak konusunda zorluk çekebilirsiniz. Kendinizi ifade etmekte zorlanırken, o üzülmesin diye hareket etmeyin. Asla sizi mutsuz eden bir kişinin yanında barınmayın. Aile içi ilişkilerinizde sizi mutsuz eden insanları barındırmayın. 

Özellikle ayrılmış, kopmuş, istediği ilgiyi görmeyen bir Koç burcuysanız, bu hafta özellikle haftanınh 4. ve 5. gününde büyük sürprizlerle karşı karşıya kalacaksınız. Aşka olan inancınız olumlu yönde değişecek. Kendini talihsiz, şanssız görenler karşınıza çıkacak yeni kişilerle başlayan aşklarınız sizi çok mutlu edecek. Bu hafta geçmişin üstüne çizgi çekeceksiniz. Bu hafta geçmişi kendi içinizde bırakın.

İşsiz olanlar yeni atılım yapmaktan korkmasın. Adım attığınız müddet boyunca ilerleyeceksiniz. Kredi borcu ve ödemeler konusunda bunalmıştınız uzun bir süredir. Fakat rahatlayacaksınız. 

Anne baba olanlar planlayıp hayata geçiremediğiniz işleri yapacaksınız bu hafta. 

Sıhhat ve sağlık konusunda haftasonuna doğru göz sağlığınıza dikkat edin. 

Haftanın spotu: Hayatı seviyorum diyebilmek sadece sizi değil etrafınızdaki herkesi mutlu edecek. 

Nuray Sayarı haftalık burç yorumları 16-22 Eylül 2019 | Nuray Sayarı Haftalık Burç Yorumları

NURAY SAYARI BOĞA BURCU 9-15 EYLÜL HAFTALIK BURÇ YORUMU

Bu hafta haftanın ilk günü ile birlikte, uykunuzdan plan yaparak planladınız. Haftayı planlayarak başladınız bu haftaya. Bu sizi iş hayatınızda ayrı, sosyal ilişililerde, aşkta ayrı huzura kavuşturacak sizi. Planlarınızı doğru yaptıysanız, borçlarınızdan kurtulacağınız bir hafta. Planlı olduğunuz için stres olmayacaksınız.

İşsiz bir Boğa burcuysanız, geçen hafta kayıp gibi gördükleriniz  bu hafta kazanç olarak düşüneceksiniz. Bir çok Boğa kadın ve erkeği iş ve kariyer alanınnda inanılmaz gelişme olacak. Büyük dağılmalar kopmalar olsa dahi, şimdi tamir etme dönemi başlıyor. Bir çok Boğa burcu güçlü, kuvvetli arkadaşlıklara birlikteliklere adım atabilirsiniz. Haber beklediğiniz bir iş varsa bu hafta haber gelip işe başlayabilirsiniz. Güçlü tanıdıklarınızdan aldığınız destek 7 kapıyı açacak size. Aşk hayatınızda büyük olumluluklar olacak. Hayatın bana sunduklarına şükrediyorum ve teşekkür ediyorum diyebileceksiniz.

Size ilgi, şefkat verecek partner tanıyabilirsiniz. eğer biriyle tanıştırılacaksanız, sakın olumsuz düşünmeyin. Boğa kadını sevgiyle beslenir. Sevilmeden nefes alamaz. Bu hafta daha da çok aşka ve şefkate ihtiyaç duyacaksınız. Boğa kadınıyla yaşıyorsanız, hiç yapmadığınızı yapın. Sevin, dokunun, temas edin ki hayat boyu sizi kucaklasın. Boğa kadını sevildiğini hissettiği an adar kendini. Boğa kadını inanılmaz bir ikramiyedir. Buı hafta sevgisiz bırakırsanız, sizi bırakır gider. 

İş ve kariyer konusunda güçlü tanıkdlarından güzel destek alacaksınız. 

Haftanın spotu: Heran kendime güveniyorum deyip çevrenize de bunu hissettirin.

Nuray Sayarı haftalık burç yorumları 16-22 Eylül 2019 | Nuray Sayarı Haftalık Burç Yorumları

NURAY SAYARI İKİZLER BURCU 9-15 EYLÜL HAFTALIK BURÇ YORUMU

Sevgilinizden bu hafta şüphe duyabilirsiniz. Eğer çevrenizde İkizler varsa sizinle güler sizinle ağlar. Evli bir İkizler burcuysanız, kandırılıyor muyum, aldatılıyor muyum diye düşünüyorsanız gerçekleri göreceksiniz bu hafta. Kafanızın içindeki sorunların gerçeklerini göreceksiniz. Bu hafta İkizler burcu için ayrılıklar olabilir. Kendim için ne yapabilirim, ben kendimi nasıl önemli kılabilirim diyorsunuz. Gerçekten aldatılmış, terkedilmiş olabilirsiniz. Ben bundan sonra hayatımı nasıl sürdürücem ddiğinizi duyar gibiyim. Hayat erkek ya da kadından ibaret değil. Hayat insan olmaktan ibaret. Bu hafta güçleneceksiniz. Şüphe duyduğunuz her şeyin gerçeğini göreceksiniz.

İş konusunda hiç korkmadan, geciktirmeden paranızı ne yönde değerlenbdirmek istiyorsanız değerlendirin. DEstek almaktan çekinmneyin. Emlak yatırımı yapmak istiyorsanız çevrenizdeki uzmandan destek alın. Ya da bankaya mı yatırmak istiyorsunuz mutlaka destek alın.

Sağlık konusunda iyi. Psikolojik olarak yaralarınızı kendi başınıza saracaksınız. İşsiz iseniz biraz bekleme sürecinde olabilirsiniz. Olan iş de hayrınıza, olmayan da hayrınıza. Dikkat etmeniz gereken en önemli husus, kendinizi önemserken egonuzun yükseldiğini düşünebilirler, sakın rahatsız olmayın.

Haftanın spotu: Kendinizle bütün olun. Her şey sende başlıyor. 

Nuray Sayarı haftalık burç yorumları 16-22 Eylül 2019 | Nuray Sayarı Haftalık Burç Yorumları

NURAY SAYARI YENGEÇ BURCU 9-15 EYLÜL HAFTALIK BURÇ YORUMU

İş yaşamlarında ve sosyal çevrede bazı olaylar beklenmedik yönde ilerleyebilir. Bu sizi umutsuzluğu yönlendirmesin. Siz siz olun planladığınız hiç bir şeyin sizin istediğniiz gibi olmaması umutsuzluğa düşürmesin. Bu durum sizde çaresizlik oluşturmasın. Hayatınızı bu hafta olabildiğince teslimiyet seviyesinde yaşamanız gerekiyor. Evinizin içinde ciddi değişiklikler oluşabilir. Evli bir Yengeç iseniz, eşinize ağresif olabilirsiniz. Çevrenize sevimliyken, sevimsiz insan görüntüsü oluşturabilirsiniz. Böyle olunca kendinize olan tahammülsüzlük artar. Geciken hiç bir şey için umutsuzluğa düşmeyin. 

Ben hayatı akışına bırakıyorum diyin. Asla endişeye girmeyin. Kafa çok yoğun ve karışık olacak. Sorun haline  getirdiği her şey artar. Hiç bi şeyle uğraşmak istemiyorsan rahat ol, akışına bırak. 

Oğlak burcunda Satürn gerilemesi ciddi yüzleşmeler yaşattı size. Artık sizin gönül ilişkilerinizde daha mantıklı daha yapıcı ilişkiler seçmenize yardımcı olacak. 

Kıskançlıklar evlilikte çok büyük kaoslara sebep olabilir. Nerdeyse nerde sakın kafanızda kurgular yapmayın. Yoksa hem ruhunuzu yoracaksınız. 18 Eylül'e kadar çok tehlikeli. Beni seviyor mu, beni kandırıyor mu diye sakın düşünmeyin. Kendi ruhunu bedenine eziyet ediyorsun. 

Bol bol spor yapın bedeninizi yorun. Aklınıza olumsuz sorular gelmesin. İstedikleriniz işlerde bazı gecikmeler olacak. Bu gecikmeler olumsuzluğa düşürmesin. 

Haftanın spotu: Umutsuz olma.

Nuray Sayarı haftalık burç yorumları 16-22 Eylül 2019 | Nuray Sayarı Haftalık Burç Yorumları

NURAY SAYARI ASLAN BURCU 9-15 EYLÜL HAFTALIK BURÇ YORUMU

Bu hafta tutarsız olacaksınız. Tavırlarınızda, davranışlarınızda değişken ve tutarsız olacaksınız. Bu da aşk hayatınızda gerilimler e sebep olacak. Eğer psikolojiniz bozulmasın istiyorsanız tutarsızlık yapmayın. Değişken duygular içinde hayatı değerlendirmeyin. Adınız dengesize çıkıp, partnerinizin sizden soğumasına neden olabilir. Ayın 16-17-19 günlerinde bu durum devam edecek. 

Cimri olabilirsiniz bu hafta. Çok mu harcama yapıyorum acaba geleceğimi istediğim gibi planlayamıyor muyum diye düşünebilirsiniz. Parayı tutarken, keyif aldığınız şeyleri yapamayabilirsiniz. Ama alışkanlıklarınıza mani olmayın. Kendinize cimri olmayın. Alışkanlıklarınızdan vazgeçmeyin. Bu sizin motivasyonunuzu ve enerjinizi düşürebilir. 

Aşk hayatınızda şüpheci olursanız terkedilebilirsiniz. Her konuda şüpheci olmayın. Bağışıklık sisteminiz düşebilir. Arkadaşlarınızla iletişiminizi yüksek tutabilirsiniz. 

Haftanın spotu: Tutarlı olun. 

Nuray Sayarı haftalık burç yorumları 16-22 Eylül 2019 | Nuray Sayarı Haftalık Burç Yorumları

NURAY SAYARI BAŞAK BURCU 9-15 EYLÜL HAFTALIK BURÇ YORUMU

Evinize ve ailenize vakit ayırmalısınız bu hafta. Hasat zamanına girdiğiniz. Ektiğiniz her şeyi biçme zamanı geldi. Gül diktiyseniz gül toplayacaksınız. Enerjiniz düğşük olduğu gün bugün. Daha önce yaşadıklarınızdan dolayı enerjiniz düşük olabilir. Kendimi dermensız hissediyorum diyip uyanmılş olabilirsin.iz. Ama yarın sabah inanılmaz enerjiniz olacak. Çalıştırğınız yerde birlikte çalıştığınız kişilere hoşgörülü olun. Çok şüphecisiniz bu hafta. Aşkta şanslı günlerdeydiniz ayın 22 ve 23'ünde inanılmaz büyük fırsatlar elde edeceksiniz. 

Gelecekte kader kurabileceğiniz kişiyle tanışabilir, keyifli bir ilişkiniz başlayabilir. Konuşurken gözleri sizden kaçıran adamdan eş olmaz. Evli iseniz evinize vakit ayırın. Eşinizle .çocuklarınızla ilgilenin. 

Kemik ağrılarına dikkat edin. 

Nuray Sayarı haftalık burç yorumları 16-22 Eylül 2019 | Nuray Sayarı Haftalık Burç Yorumları

NURAY SAYARI TERAZİ BURCU 9-15 EYLÜL HAFTALIK BURÇ YORUMU

Bu hafta çevrelerinizle anlaşmakta zorlanacağınız bir hafta. Dedikodular ve sırların açığa çıkması gerilimlere neden olabilir. Aman ha 7 gün boyunca hayatınız adına önemli konular varsa Allahla sizin aranızda kalsın. Bir arkadaşınız bile biliyorsa o sır değildir. Bu hafta hayatınızla ilgili hiç kimseye hiç bir şey anlatmayın. Hakkınızda dedikodu yapılsın istemiyorsanız sırlanırızı problemlerinizi kimseye anlatmayın. 

Sizin için oynanan  oyunlar iş yerinde ortaya çıkabilir. İşinize sahip çıkın ve kimseye eyvallahınızı olmamalı. Görmezden gelin, gülüp geçin. Sırlarınızı hiçkimseyle paylaşmayın. 

Stresli ve karasız olursanız sağlığınız bozulabilir. Taşınması zor olan gerçeklerle yüzleşeceğiniz için sağlığınıza mutlaka dikkat edin. 

Bekar Teraziler yuva kuracaksınız. Evli olanlar dırdır etmeyin. 

Haftanın spotu: Haklı olmaya çalışma mutlu ol. 

Nuray Sayarı haftalık burç yorumları 16-22 Eylül 2019 | Nuray Sayarı Haftalık Burç Yorumları

NURAY SAYARI AKREP BURCU 9-15 EYLÜL HAFTALIK BURÇ YORUMU

Balık dolunayının ardından özel hayatınız ile ilgili pek çok derin konuyu su yüzüne çıkartmış olmalısınız. Eşinizin size olan tutkusunda bir azalma meydana geldiğini hissediyorsanız, bunu hemen uygun bir dille kendisine sormalı, şüphe ve kafanızı karıştıran düşünceleri içinizde saklamamalısınız. Haftanın ilk yarısında, masaj, yoga, spa gibi aktivitelerden faydalanarak sinir sisteminizi rahatlatmanızı öneririz. Parasal konularda mevcut belirsizlikler bu hafta giderilebilir. Yurtdışından beklediğiniz ödemeleri alabilirsiniz. Gizli kapaklı ilişkilerden kaçınmalı arkanızdan yapılan dedikodulara kulak asmamalısınız. Kardeşinizle olan diyaloglar size aile içinde kalıcı karalar aldırtır.
 
Akrep burcuna sahip kişiler bu hafta sağlıklı beslenme ve spor alanında kendilerini geliştirecektir. Özellikle uzun zamandır başlamak istediğiniz spora bu hafta başlayabilirsiniz. Spora başladıktan sonra buzdolabınız için sağlıklı besin alışverişine çıkacaksınız. Bu spor ve beslenme düzeni haftanın sonunda kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacaktır.
 

Nuray Sayarı haftalık burç yorumları 16-22 Eylül 2019 | Nuray Sayarı Haftalık Burç Yorumları

NURAY SAYARI YAY BURCU 9-15 EYLÜL HAFTALIK BURÇ YORUMU

Haftaya seyahate çıkarak adım atabilirsiniz. Yurt dışında kendinize yeni bir hayat kurma fikrine sanki oldukça sıcak bakıyorsunuz. Yabancılarla olan ilişkilerinizde sene başından beri hayal ettiğiniz hedefler elde edip edemeyeceğiniz bu hafta anlayacaksınız. Ayrıca akademik ve eğitsel konuların canlanacağı fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Uzun zamandır uğraştığınız bir projenin kurumsal yapılar tarafından onaylandığınız görmek emeklerinizin boşa gitmediğinin kanıtı olacak. Yatırımlarınızı finansal yönü güçlü kişilerle ortaklaşa yürütebilirsiniz.
Uzun zamandır beklediğiniz bir ödemeyi sonunda bu hafta alacaksınız. Bu ödeme sizin bazı maddi sıkıntılarınızı uzaklaştırmak için sizi rahatlatacaktır. Fakat para harcama konusunda daha dikkatli olmanız gereken bir hafta sizin için. Aile içerisinde bazı sıkıntılar oluşabilir. Bu sıkıntılar başka kişilerden kaynaklanıyor olsa da sizin de canınızı sıkabilir. Bu konu hakkında sakin kalmanız aile ilişkilerini rayına oturtmak için iyi olacaktır.

Nuray Sayarı haftalık burç yorumları 16-22 Eylül 2019 | Nuray Sayarı Haftalık Burç Yorumları

NURAY SAYARI OĞLAK BURCU 9-15 EYLÜL HAFTALIK BURÇ YORUMU

Bu hafta sanki hayat yelkeninin dümeni iyiden iyiye sizin kontrolünüze geçiyor. Gerek aile içi gerekse iş ilişkilerinizde büyük sorumluluklar yüklenebilirsiniz. Sağduyu ve yapıcı kararlarla şekillendirdiğiniz yaşam tecrübenizin adeta hasat zamanıyla karşı karşıyasınız. Haftanın ilk yarısı sosyal ilişkiler, hobiler, hayat arkadaşınız ya da çocuğunuzla geçirdiğiniz zamanlar size zevk verebilir ve hayatı paylaşmanın keyfine varmalısınız. Evde yapacağınız dekorasyon değişimi ya da tadilat işleri sizin için sonbaharın en verimli konuları arasında olacaktır. Hafta sonu uzun zamandır hayali kurduğunuz yeni bir eve taşınabilir ya da gelecekle ilgili kararlarınızı partnerinize kabul ettirmek için çaba sarf edersiniz.
 
Bu hafta eğitim alanında yeni yollar keşfedeceğiniz ve kariyer planınızı değiştireceğiniz bir hafta olacak. Bu hafta hayatınızda yaşanan önemli gelişmeleri aileniz ile paylaşmak kötü tepki almanızı sağlayabilir. Şimdilik kendi içinizde tutmanız ileride vereceğiniz kararlar için daha iyi düşünmenizi sağlayacaktır.
 
Aşk konusunda oldukça şanslı olan burçlar arasında bu hafta oğlak burcu var. Bu hafta aşk kapınızı birkaç defa çalabilir. Bu kişilerden birine şans vermek mutlu bir ilişki başlatmanızı sağlayabilir. Duygusal açıdan yoğun bir hafta olması aynı zamanda iş konusunda da kendinizi geliştirmenizi sağlayacak. Kariyer basamaklarını hızlı bir şekilde tırmanacaksınız.

Nuray Sayarı haftalık burç yorumları 16-22 Eylül 2019 | Nuray Sayarı Haftalık Burç Yorumları

NURAY SAYARI KOVA BURCU 9-15 EYLÜL HAFTALIK BURÇ YORUMU

Hayat mücadelesinde ne kazanıp ne kaybedeceğiniz hakkında geçen haftaki Balık dolunayı size öenmli mesajlar taşıdı. Belki de hayatla mücadele etmek yerine daha barışçıl ya da daha spiritüel bir yol izlemeye karar verdiniz. Bu yeni fikirlerinizin gelecekle hedefleriniz üzerindeki etkisini derinden hissedeceksiniz. Elinizde olmayan koşulların olumlu taraflarına odaklanmalısınız. Diş, kemik, eklem ağrılarınız için ruhsal olarak sizi rahatlatan aktivitelerden yararlanmalı, bol bol spor yapmalısınız. Haftanın son günü uzaklar, yabancılar, hayat görüşünüz ile ilgili köklü değişimlere adım atmak zorunda kalabilirsiniz. Bunun faydası uzun vadede hayatınıza yansıyacaktır.
Kova burcu için kafa dağıtmak için en doğru hafta. Bu hafta dilediğiniz gibi eğlenecek, arkadaşlarınız ile vakit geçireceksiniz. Bu kafa dağınıklığı iş anlamında sizi rahatlatacak. Uzun zamandır omuzlarınızda hissettiğiniz o ağırlık azalacak. Çok fazla sorumluluk almanızın size iyi gelmediğini fark edecek ve kendinize daha çok zaman ayıracaksınız. Arkadaş ilişkilerinde şanlı olacağınız bu hafta duygusal anlamda da güzel gelişmeler yaşanacak.
 

Nuray Sayarı haftalık burç yorumları 16-22 Eylül 2019 | Nuray Sayarı Haftalık Burç Yorumları

NURAY SAYARI BALIK BURCU 9-15 EYLÜL HAFTALIK BURÇ YORUMU

Bu hafta üst üste kısa yolculuklara çıkabilirsiniz. Yakın çevrenize taşınabilir ya da ofis ve ev eşyalarınızda değişiklik yapabilirsiniz. Araba sahibi olmak isteyenler için uygun bir dönem. Tanıtım, pazarlama faaliyetleri, internet duyuruları için hareketli zamanlardan geçiyorsunuz. Kardeş ve yakın akrabalarla yatırım kararları almak isteyebilirsiniz. Sevdikleriniz evde sizi ziyaret etmek isteyebilir. İletişim trafiğiniz bu hafta çok canlı olacak. Hafta sonunda ise sene başından beri hayalini kurduğunuz kariyer hedeflerinizin gerçekleşme potansiyelini anlama fırsatı yakalayacaksınız. Olmayacak hayaller için daha fazla çaba harcamaya gerek yok.
Sosyal hayatta oldukça yoğun geçireceğiniz bir hafta olacak. Bu hafta pek çok davete ve etkinliğe katılacaksınız. Yeni insanlar tanıyabilir ve bu kişilerle bir anda samimi arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Birkaç haftadır duygusal anlamda yaşadığınız sıkıntılar bu hafta son bulacak. Özellikle aile hayatınızda daha sakin ve sorunların çözüldüğü bir hafta sonu sizi bekliyor olacak.
 
İş anlamında kendinizi geliştirecek yeni projelere imza atabilirsiniz. Arkadaş desteği göreceğiniz bu konu için motive geçireceğiniz bir hafta olacak. Daha çok çalışma isteği duyabilir, iş anlamında yeni kapılar aralayabilirsiniz.

Nuray Sayarı haftalık burç yorumları 16-22 Eylül 2019 | Nuray Sayarı Haftalık Burç Yorumları

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA TABLOSU NEDİR?

Burç yorumlarını okurken yükselen burcunuzu da bilmeniz ve onun hakkında bahsedilen önlemleri almanız hepimiz için önem arz etmektedir. Peki yükselen burç nasıl hesaplanır? Yükselen burcumuzu nasıl öğrenebiliriz? İşte yükselen burç hesaplama tablosu ve yükselen burç hakkında tüm merak edilenler...

 

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA NURAY SAYARI NASIL YAPILIR?

Yükselen burç tablosu nedir? Yükselen burç tablosu ne işe yarar? Yükselen burç tablosu çok fazla efor sarf etmeden yükselen burcunuzu bulmanızı sağlayacak bir tablodur. Tabla aracılığı ile doğduğunuz tarih ve doğduğunuz saati de kullanarak rahatça yükselen burcunuzu bulmanızı sağlayan yükselen burç tablonuz, size yükselen burcunuzun hangi burç olduğu bilgisini verir. Yükselen burcu hesaplamalarında dikkat edilemeyen şeyler çoğu zaman oluyor dolayısı ile bireyler yükselen burçlarını yanlış hesaplıyorlar. Yükselen burç tablosu sayesinde bireyler yanlış hesaplama risklerini yok ederek direkt olarak yükselen burçlarını öğrenebilmektedir. Peki bu dikkat edilmeyen ve yükselen burcu yanlış hesaplayabilmenize yol açabilecek durumlar nelerdir? Bunlardan bir tanesi yaz saati uygulamasıdır. Eğer doğduğunuz dönemde yaz ve kış saati uygulamaları başladı ise,ve eğer siz bu saat dilimlerinin değişikliğinden dolayı doğum saatinizde olusan farklılıkları hesaba katmadan doğum saatinizi kaydetmiş iseniz, yüksek bir ihtimal ile yükselen burcunuzu da yanlış hesaplayacaksınız demektir. Bir diğer önem vermeniz gereken şey ise yükselen burç da hangi konumda doğduğunuzda önemli olduğudur. Yükselen burcunuz, doğduğunuz dönemde hangi burç ufuktan yükseliyordu, işte buna bakılarak yükselen burç hesaplanır. Dünya yuvarlak olduğundan dolayı ise doğduğunuz konuma göre ufuktan hangi burcun yükseldiği bilgisi de değişmektedir.

Nuray Sayarı haftalık burç yorumları 16-22 Eylül 2019 | Nuray Sayarı Haftalık Burç Yorumları

Yükselen burç özellikleri nelerdir? Hangi yükselen burç hangi özelliklerin karakterinize girmesini sağlar? Eğer yükselen burcunuz başak ise karakterinize tertip ve düzenlilik girecektir. Aynı zamanda ince eler sık dokur özelliğini size kazandıracak olan yükselen başak, karakterinize bir incelik ve önem katabilir. Bu bağlamda başak burcu gündelik hayatınıza detaycılık özelliği katacaktır. Eğer yükselen burcunuz aslan ise, gündelik yaşamda erkekseniz kadınlara, kadın iseniz erkeklere bakış açınız daha ateşli ve ihtiraslı bir hale gelebilir. Ayrıca hırstan rekabetten ve kendinizi göstermekten çok hoşlanan bir hale gelmeniz de kaçınılmazdır. Eğer yükselen burcunuz ikizler ise çok sık karakter ve özellik değiştirebilirsiniz. Aynı zamanda eğer burcunuz ikizler ise, bir insandan bir insana davranışlarınız değişebilir. Yakın olduğunuz insanlara çok yakın davranırken, size uzak ve sizin hoşlanmadığınız insanlara çok ama çok kötü davranabilme potansiyelini size veren yükselen ikizler, aynı zamanda çalışkanlık ve sevecenlik hislerini de size kazandıracaktır.

HABERE YORUM KAT