1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Nuray Sayarı haftalık burç yorumları 20-26 Mayıs 2019

Nuray Sayarı haftalık burç yorumları 20-26 Mayıs 2019

Nuray Sayarı'nın bu haftaki burç yorumları merakla araştırılıyor. Peki bu hafta burçları neler bekliyor? Astroloji meraklılarının araştırdığı haftalık burç yorumlarını sizler için araştırdık. Nuray Sayarı 20-26 Mayıs haftasında burçları bekleyen gelişmeleri tek tek yorumluyor.

Nuray Sayarı haftalık burç yorumları 20-26 Mayıs 2019

Nuray Sayarı 20-26 Mayıs haftasında bekleyen gelişmeleri yorumluyor. Bu hafta burçları neler bekliyor sorusunun yanıtı gökyüzü ile yakından ilgilenenler tarafından merak ediliyor.Peki bu hafta burçları neler bekliyor? Hangi burç için hangi gelişmeler olacak? Nuray Sayarı'nın 20-26 Mayıs burç yorumları haberimizde.

NURAY SAYARI HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 20-26 MAYIS 2019

Burçları bekleyen gelişmeleri Nuray Sayarı tek tek açıklıyor. Nuray Sayarı burçlar hakkında neler dedi? KOÇ, Akrep, Yengeç, Balık burçları bu hafta nelerle karşı karşıya kalacak? Bu hafta içerisinde sizi bekleyen, fırsatlar, karşılaşabileceğiniz olumlu ya da olumsuz durumlar ve bu durumlar karşısında neler yapmanız gerektiğine dair tüm merak edilenleri Nuray Sayarı canlı yayında açıklıyor.

Nuray Sayarı haftalık burç yorumları 20-26 Mayıs 2019

 

NURAY SAYARI KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU 20-26 MAYIS

Sevgili Koçlar, çevreniz, sevgiliniz, eşinizle empati kurmayı deneyin. Merkür Koç burcunda. En son söyleyecek sözü başta söylemeye, patavatsız olmaya neden olabilir. Etrafınızdaki herkesle empati kurmayı deneyin. Ev içi meseleleri kaos ve sorun haline getirmeyin. İnce ince planlar yaptığınız her şeye  yavaş yavaş yakınlaşacaksınız. Kendinize her zamankinden daha fazla önem vermeniz gerekiyor.

Özellikle çarşamba ve Perşembe günü evli olanlar, eşinizin beğenmediğiniz huyları, davranışları karşısında neden böyle olduğunu anlamaya çalışmadan, tepki göstermeyin. Asık suratla karşılıyorsa sizi bunun mutlaka bi sebebi vardır, sebebini sorun, üzerinize alınmayın, empati yaparak hareket edin. 

Haftanın ilk 5 gününde çalışanlar, yeni bir iş düzeninde olanlar, insanlar hakkında yorum yapmadan tanımak için zaman tanıyın. Maddi açıdan planladığınız her şeyi kafanızda planladığınız gibi sakin ilerleyeceksiniz. Neden hemen olmuyor demeyin, hızlanmasını beklemeyin. 

Kalbi boş olanlar, hiç bir ilişkim yok diye kendini şanssız hissedenler, gezegen gerilemeleri yaşanıyor şuan, bu zamanlarda bitmiş bi ilişkiniz varsa, yıkıldım diyerek geri dönebilir. Ama bu hafta denenmişi, denemeyin. Hayatınızdan çıkardığınız arkadaşı da, eşi de hayatınıza tekrar sokmayın.Denenmişi denerseniz, şans verirseniz zarar görürsünüz. Hele de size saygı duymamış biriyle. 

Kimsenin gelmesini, gitmesini beklemeyen birisi için, ansızın ortamlarda yeni insanlar tanıyabilirsiniz. Hayatımın aşkı diye sarılmayın hemen. 

Kariyerde yavaş ilerleyeceksiniz ama sağlam sonuçlar olacak.

Haftanın spotu: Denenmişi deneme

Nuray Sayarı haftalık burç yorumları 20-26 Mayıs 2019

NURAY SAYARI BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU  20-26 MAYIS

Sevgili Boğalar, Güneş Boğa'da, Uranüs Boğa'da. Sabırlarınız sınanabilir bu hafta. Sabrederken, tevekküllü olmayı deneyimleyin. İş hayatınızda oldukça parlak bi dönemdesiniz. Aşk hayatınızda karar vermek için çok erken. Haftalık ilk günlerinde insanların sizin hakkınızda konuştuklarınızı duyarak, sabrım sınanıyor, bu insanlar benden ne istiyor diyebilirsiniz. Pazar gününden başlamış olabilir bu durum. Benim hakkında neden bu kadar çok konuşuyorsunuz? diye düşünüyorsunuz. Herkes herkesin hakkında konuşabilir, sabrınız sınanacak. Duyduğunuz hiç bir şeyin tesirinde kalmayın, isteyen istediği iftirayı atsın, arkanıza yaslanın izleyin. 

Boğa'ların bu durumu 4 gün sürecek. 4 gün çok tehlikeli. Arkanıza yaslanın, rahat olun. Haftanın 6 günü boyunca iş hayatınızda oldukça parlak bi dönemde olacaksınız. Sözleşmeliyseniz, sözleşmeniz uzayabilir, kadroya geçebilirsiniz. Rızkınızın artmasına yardımcı olabilirsiniz. 

Kalbi boş olanlar bu dönem tanıdıkları kişilere çok heveslenmeyin. Yanlış aşk seçebilirsiniz.

Kalbi dolu olanlar, ilişkilerinizde verilmiş sözler tutulmadıysa sabrınız sınanabilir. Sabrınızı sınayan eşiniz, arkadfaşınız varsa kimsenin etkisinde kalmayın.

Haftanın spotu: Kimsenin sözünün etkisinde kalma.

Nuray Sayarı haftalık burç yorumları 20-26 Mayıs 2019

NURAY SAYARI İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU  20-26 MAYIS

Sevgili İkizler, bu hafta auranız o kadar yükselecek ki. Tüm gözler sizin üzerinizde olacak. Yükselen burcu İkizler olanlar için de bu geçerli. Yoğun bir hafta geçireceksiniz. Salı gününden itibaren iş ve yaşamda hayallerinizi harekete geçirmek için, harekete geçmelisiniz. Nerede hareket, orada bereket. Yapar mıydım, yapamaz mıydım deme. Niyet et, besmeleni çek ve harekete geç. Kayıp gibi gördüğünüz de kazanç aslında. 

Hafta boyunca eşinizle birbirinizi destekleyeceksiniz. Hatta Cuma günü itibariyle ilişkiniz üzerindeki flu duygular dağılacak. 

Haftanın spotu: Harekete geçin.

Nuray Sayarı haftalık burç yorumları 20-26 Mayıs 2019

NURAY SAYARI YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU  20-26 MAYIS

Sevgili Yengeçler, bağışıklık sisteminiz bu hafta düşebilir. Bağışıklık sisteminizi güçlendirin. Uykusuz kalmayın, Sağlıklı beslenin. Her şeyin başı uyku. Hayata olumlu bakmaya devam edin. Dolunayın verdiği etki, yaşamınızda aşk hayatınızda ani sinirlenmeler, öfkeler yaşayabilirsiniz. Kulaktan duyduğunuz hiç bir söze inanmayın. Herhangi bir ilişkiniz varsa, partnerinizin geçmişiyle ilgili birileri karşınıza çıkabilir, ya da eşiniz çay kahve içiyor diye iftiralar olabilir. Gözünüzle görmediğiniz hiç bir şeye inanmayın. Yoksa ilişkinizin dengesiniz bozarsınız. İlişkinizin dağılmasını, bozulmasını istemiyorsanız kulaklarınızı tıkayın. 

Yengeç burçları içinizdeki küçük çocuğa sıkı sıkı sarılın. Dolunay sonrası gerek aşk, gerek iş hayatınızda kimsenin dolduruşuyla patlama yapmayın. 

İş hayatınızda işsiz bir Yengeç burcuysanız, perşembe itibariyle yeni teklifler alabilirsiniz. İşsizler bu hafta işe girecek.

Yalnız olan Yengeçler dingin olun. Karşınıza çıkanları hayatınızın  aşkı gibi davranmayın. Sakin, huzurlu olun. İçim daralıyor diyorsanız, İnşirah suresi okuyun. Biraz dinlenmek bu hafta size iyi gelecek. Evinizde mum yakın, akşam çay kahve yapın ruhunuzu dinlendirin. Hayata olumlu bakmaya devam.

Evli ve uzun süreli ilişkileri olanlar partneri tarafından iftiralara uğrayabilir. Gözünüzle görmediğinize inanmayın. 

Bekarlar yeni aşklara başlamayın, yaklaşık bi 10 gün.

Sağlıklı beslenin, uyku düzenine dikkat edin.

Haftanın spotu: Hayata olumlu bakın.

Nuray Sayarı haftalık burç yorumları 20-26 Mayıs 2019

NURAY SAYARI ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU 20-26 MAYIS

Sevgili Aslanlar, iş hayatınızda iş alanında sizi sevindiren haberler ön planda olacak. İşsizseniz yeni iş bulabilir ve kendinize duyduğunuz güveni artırabilirsiniz. İş hayatı olanlar beklenmedik gelir artışı elde edeceksiniz. Beklenmedik paralara sevinebilirsiniz. HEr konuda ön plana çıkmak isteyeceksiniz. Evli iseniz yakın çevreyle ilgili konularda, eşinize bu sorunları yansıtmamaya özen gösterin. Kendi başınıza yardımcı olun. Ailevi sorunları evlilik hayatınıza yansıtırsanız ilişkiniz çıkmaza girebilir.

Sıhhat ve sağlığınız yerinde ama bu hafta kemik yapınıza çok dikkat edin.Sinirsel etkiler bedende ön plana çıkabilir. İhmalci olmayın sakın. Ufak sorunlar sağlık sorunları olmasın. 

İş alanınızda hedef ve amacınıza ulaşacaksınız. 

Kalbi boş bi Aslan burcuysanız, hafta sonuna doğru katılacağınız ortamlarda daha önce gözünüze kestirdiğiniz kişiler ile yakınlaşabilirsiniz. Mucize gibi gördüğünüz ilişkilere adım atabilirsiniz. Yeni aşk var.

Evli olanlar aile meselelerine dikkat etsin. Kardeşinin problemini eşinize anlatmayın. Eşiniz ilgilenmeyecek bu da sizi sinirlendirecek çünkü. 

Bu haftanın spotu: Gelirinizi değerlendirmeye özen gösterin. 

Nuray Sayarı haftalık burç yorumları 20-26 Mayıs 2019

NURAY SAYARI BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU 20-26 MAYIS

Sevgili Başaklar, bu hafta sinir sisteminize, tansiyona karşı dikkatli olun. İhmalci olmayın sakın, halsizlik çöktü diyip önem vermezlik yapmayın. Çalıştığınız işte, bir işte yönetici olmak istiyorsanız önemli kişilerle yaptığınız planlarla mutlu olacaksınız. Maddi olarak özgür olmak ve birikim yapmak istiyorsunuz. Bunun için hırslı olmayın, cimri olmayın. Tutumluluğu cimriliğe dönüştürmeyin.

Aşk hayatınız biraz karışabilir. Evli olanlar çocuklarınızla ilgili konularla eşlerinizle didşebilirsiniz. Evli olan ve çocukları olanlar, eşinizi suçlamayın. Biz nerede hata yapmış olabiliri diye düşüp sorunları çözün. Birbirinizi suçlamayın. 

Çocuğu olmayan Başaklar aile bireyleri yüzünden sorun yaşayacak. Başkalarının konusunu konuşmayın, tartışmadan uzak durun. 

Uzun süredir kafanıza koyduğunuz seyahatleri organize edeceksiniz. Yeni aşklara, yeni arkadaşlıklara adım atabilirsiniz. Parasal konularda cimrilik yapmayın. Yok demeyin, yok olur gerçekten. 

İş hayatınızda önemsediğiniz kişilerin planları sizi heyecanlandıracak. Planlarınıza destek olacaklar. 

Sıhhat ve sağlık olarak bu hafta sinir sisteminize dikkat edin. Nörolojik etkilere, tansiyona dikkat edin. Mutlaka bir doktor kontrolüne gidin. Arılarınızı bahanelendirmeyin.

Haftanın spotu: Cimri olmayın.

Nuray Sayarı haftalık burç yorumları 20-26 Mayıs 2019

NURAY SAYARI TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU 20-26 MAYIS

Sevgili Teraziler, kalp sağlığınıza çok dikkat edin. Kalp krizlerine, kalp sağlığına dikkat. Koluma bir ağrı girdi diyorsanız mutlaka doktora gidin. Aman ihmalci olmayın. Parasal alanlarda planlı ve programlı olmaya özen gösterin. 

İşsiz bir Teraziyseniz, yeni iş teklifi bekliyorsanız alacaksınız, para bekliyorsanız gelecek.

Aşk hayatınızda Ani kararlar alıp vermekten vazgeçin. Karşınızdaki kişinin refleksini öğrenmek için uzaklaşıyorsanız tamamen bitecek ilişki. 

Gıybet eden arkadaşlarınızla sakın görüşmeyin. Kalabalıktan ve kaostan uzaklaşmak sağlığınıza iyi gelebilir. 

Yeni bir ilişkiye başlıyorsanız, tanımadan başlamayın. Düşüncelerinizi mantık süzgecinden geçirirseniz istediğiniz kararı alabilirsiniz. Evliliğinizle ilgili de yeni karar almayın. Haftaya pazartesiye kadar. 

Çarşamba ve Perşembe günü gezegenlerin kombinasyonu dikkatleri üzerinize çektirecek. Nazara dikkat edin. Gizli saklı olun. 

Terazi erkekleri bu hafta partnerlerinize dengeli davranın. Ah almayın sakın. Kalbini kırdığın kadın, kalbini durduran olabilir. 

Yatırımlarınızı kendi adınıza yapın. Kariyer konusunda yeni fırsatlar var.

Haftanın spotu: Huzurunuzu artırın. 

Nuray Sayarı haftalık burç yorumları 20-26 Mayıs 2019

NURAY SAYARI AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU 20-26 MAYIS

Sevgili Akrepler,Dolunay dün itibariyle, Akrep burcunda doğdu. Akrepler spora başlasanız iyi olur, artan kilolarınızdan kurtulabilirsiniz. Bu hafta Çarşamba günü başladığınız hiç bir spor bitmez. Hemen bu fırsatı değerlendirin. 

İş ve kariyer alanınızda önemli haberler alacaksınız. Aşk hayatınızda bencil olmaktan vazgeçin. Ailevi konularda uzun süredir sürüncemede kalan satmak istediğniiz bir ev varsa, tıkanmış ilerlemeyen gayrimenkul işleriniz çözümlenecek ve maddi manevi açıdan çok rahatlayacaksınız. İş alanında sağlam adımlar atarak ilerleyeceksiniz. Eşinize ilgili olduğunuzu mış gibi yaparak göstermeyin. 

Bu dönem başlayan ilişkiler hızlı ilerler ve aniden kendinizi nikah masasında bulabilirsiniz. Maddi konularda da çözümlenmeyen yatırımlar çözüm bulacak. İşsiz olanlar yeni işe adım atmak konusunda çekinmeyin. Sağlıklı beslenmeye özen gösterin.

Bu haftanın spotu: Bencil olmayın ve davranmayın. Bencil olursanız ilişkiniz darmadağın olur.

Nuray Sayarı haftalık burç yorumları 20-26 Mayıs 2019

NURAY SAYARI YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU 20-26 MAYIS

Sevgili Yaylar, mutluluktan ayaklarınız yerden kesilecek. Romantik sürprizlere hazır olmalısınız. Haftanın ilk günü itibariyle duygularınızı derin yaşayabilirsiniz. Haftaya düşük enerjiyle mi başladım diye düşünebilirsiniz. Kendinizi ağırlaşmış, yorgun hissedebilirsiniz Pazartesi salı. Çarşamba itibariyle ise mutluluktan ayaklarınız yerden kesilecek. 

Bir türlü başaramadığınız her işi yola koyacaksınız. Her işiniz hallolacak. 

Birlikteliği olanlar, evli olanlar ilişkilerinizi güçlendirecek yeni bir haftadasınız. Partneriniz uyarmadan, sizi rahatsız eden huylarından uzaklaşacak. Bu durum sizi romantik anlamda mutlu edecek.

Kalbi boş olanlar ani aşklara başlayabilir. Bu dönem başladığınız aşkları geçmişte yaşadıklarınızla sakın karşılaştırmayın.

Bu hafta şımarık olabilirsiniz. Bu vakitlerde çalışmayı ve sorumluklarınızı asla ihmal etmeyin. Tedbirli olun, zarar görmemek adına. 

Cuma cumartesi, partnerinizle alakalı sağlıkla ilgili sorumluluklara ihmalsiz olmayın. Geçer geçer demeyin. Duyarlı olun. 

Bu haftanın spotu: Sorumluklarınızı ertelemeyin.

Nuray Sayarı haftalık burç yorumları 20-26 Mayıs 2019

NURAY SAYARI OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU 20-26 MAYIS

Sevgili Oğlaklar, dikkat ettiğiniz takdirde aşk hayatınız düzelir. Aşk hayatınızda mutluluk sizin elinizde. Dır dır dır yapmayın. Görme yok say dır dır yapanı. Evli bir Oğlaksanız eşiniz sizin istediğiniz gibi davranmıyor olabilir. Bu durum sizi çok konuşturabilir. Düşünmeden konuşursanız haklıyken haksız duruma düşerseniz. 

Bir beraberliğiniz varsa, ilişkiniz adına şikayetçi tavır sergilemeyin. Dırdırcı ortam sergilerseniz, büyük kaoslara sebep olabilirsiniz. Terkedilmeye kadar gidebilir. Perşembe gününe kadar dikkat edin. Perşembeye kadar ortalığı karşılaştırma. Kendinle hesaplaş. Dırdır etme. 

Sindirim sisteminize dikkat edin. Auranızı yurtmayın, güçlendirin. Hayatı hu hafta akışına bırakın. Kendinizi anlatmaya çalışarak karşınızdakini çılgına döndürmeyin.

Bekarsan keyfine bak, bu hafta hayatında kimse yoksa şanslısınız. 

Haftanın spotu: Sus ve huzurlu ol. Yutma sakın akışına bırak ve onu olduğu gibi kabul ediyorum de. 

Nuray Sayarı haftalık burç yorumları 20-26 Mayıs 2019

NURAY SAYARI KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU 6-12 MAYIS

Sevgili Kovalar, çeneni tut, sırrını sakın kimseyle paylaşma. İş hayatınızda cesaretinizi toplayıp adım atmanız gerekiyor. Kimseye sırrınızı vermeyin. 

İş hayatında üretmek için muazzam enerjiniz olacak. Başarınıza başarı katabilirsiniz. Kazalara biraz dikkat edin. Araba kullanırken dikkat edin. Dikkatinizi sağıtmamaya özen gösterin. Evliliğniizle ilgili sırlarınızı brine verirseniz, partneriniz de bunu duyabilir. Eşinizin onurunu kıracak davranışlar sergilemeyin.Partnerinizi başkalarıyla konuşmayın. Dertleşmek için anlatıyor olursunuz ama bana bunu anlattı diyip eşinizin kulağına gidebilir bu durum. 

Aileniz genişse evladınızla ilgili meselelerde sorun olabilir. Onlara güven duyduğunuz hissettirin. Yanında olduğunuzu hissettirin.

Haftanın spotu: Kimseye derdinizi anlatmayın.

Evliyseniz asılsız dedikodular çıkabilir bu hafta.

Nuray Sayarı haftalık burç yorumları 20-26 Mayıs 2019

NURAY SAYARI BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU 6-12 MAYIS

Sevgili Balıklar, karşısındaki düşünmekten kendine zaman ayıramıyor. Kelimelerle başkalarını etkileyebilme gücünüzü hafife almayın. Başkalarına yapacağınız iyiliklerin onların hayatlarında bir değişime yol açacağını unutmayın. Başkalarını düşünmekten kendinize zaman ayıramıyorsunuz. İş ve çalışma enerjiniz düşebilir. Beklenmedik iş aksaklıklarına neden olabilir. Başkalarının problemlerini kendi probleminiz haline getirmeyin. KEndinizi ihmal etmeyin.

Kalbi boş olan Balık, özellikle aşk konusunda kalbi boş olanların 1 hafta daha beklemeleri gerekiyor. Birilerinin zorlamasıyla etkilenmedikleriniz kişilere zaman kaybı yaşamayın. 

Evliler birlik ve beraberlik içinde olacak. Eşlerinize de tutkulu olduğunuzu belli edin.

Uykusuz kalmamaya özen gösterin.

Haftanın spotu: Ben değerliyim demeyi ihmal etmeyin.

Nuray Sayarı haftalık burç yorumları 20-26 Mayıs 2019

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA TABLOSU NEDİR?

Burç yorumlarını okurken yükselen burcunuzu da bilmeniz ve onun hakkında bahsedilen önlemleri almanız hepimiz için önem arz etmektedir. Peki yükselen burç nasıl hesaplanır? Yükselen burcumuzu nasıl öğrenebiliriz? İşte yükselen burç hesaplama tablosu ve yükselen burç hakkında tüm merak edilenler...

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA NURAY SAYARI NASIL YAPILIR?

Yükselen burç tablosu nedir? Yükselen burç tablosu ne işe yarar? Yükselen burç tablosu çok fazla efor sarf etmeden yükselen burcunuzu bulmanızı sağlayacak bir tablodur. Tabla aracılığı ile doğduğunuz tarih ve doğduğunuz saati de kullanarak rahatça yükselen burcunuzu bulmanızı sağlayan yükselen burç tablonuz, size yükselen burcunuzun hangi burç olduğu bilgisini verir. Yükselen burcu hesaplamalarında dikkat edilemeyen şeyler çoğu zaman oluyor dolayısı ile bireyler yükselen burçlarını yanlış hesaplıyorlar. Yükselen burç tablosu sayesinde bireyler yanlış hesaplama risklerini yok ederek direkt olarak yükselen burçlarını öğrenebilmektedir. Peki bu dikkat edilmeyen ve yükselen burcu yanlış hesaplayabilmenize yol açabilecek durumlar nelerdir? Bunlardan bir tanesi yaz saati uygulamasıdır. Eğer doğduğunuz dönemde yaz ve kış saati uygulamaları başladı ise,ve eğer siz bu saat dilimlerinin değişikliğinden dolayı doğum saatinizde olusan farklılıkları hesaba katmadan doğum saatinizi kaydetmiş iseniz, yüksek bir ihtimal ile yükselen burcunuzu da yanlış hesaplayacaksınız demektir. Bir diğer önem vermeniz gereken şey ise yükselen burç da hangi konumda doğduğunuzda önemli olduğudur. Yükselen burcunuz, doğduğunuz dönemde hangi burç ufuktan yükseliyordu, işte buna bakılarak yükselen burç hesaplanır. Dünya yuvarlak olduğundan dolayı ise doğduğunuz konuma göre ufuktan hangi burcun yükseldiği bilgisi de değişmektedir.

Nuray Sayarı haftalık burç yorumları 20-26 Mayıs 2019

Yükselen burç özellikleri nelerdir? Hangi yükselen burç hangi özelliklerin karakterinize girmesini sağlar? Eğer yükselen burcunuz başak ise karakterinize tertip ve düzenlilik girecektir. Aynı zamanda ince eler sık dokur özelliğini size kazandıracak olan yükselen başak, karakterinize bir incelik ve önem katabilir. Bu bağlamda başak burcu gündelik hayatınıza detaycılık özelliği katacaktır. Eğer yükselen burcunuz aslan ise, gündelik yaşamda erkekseniz kadınlara, kadın iseniz erkeklere bakış açınız daha ateşli ve ihtiraslı bir hale gelebilir. Ayrıca hırstan rekabetten ve kendinizi göstermekten çok hoşlanan bir hale gelmeniz de kaçınılmazdır. Eğer yükselen burcunuz ikizler ise çok sık karakter ve özellik değiştirebilirsiniz. Aynı zamanda eğer burcunuz ikizler ise, bir insandan bir insana davranışlarınız değişebilir. Yakın olduğunuz insanlara çok yakın davranırken, size uzak ve sizin hoşlanmadığınız insanlara çok ama çok kötü davranabilme potansiyelini size veren yükselen ikizler, aynı zamanda çalışkanlık ve sevecenlik hislerini de size kazandıracaktır.

HABERE YORUM KAT