1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Nuray Sayarı haftalık burç yorumları 22-28 Nisan 2019

Nuray Sayarı haftalık burç yorumları 22-28 Nisan 2019

Nuray Sayarı'nın bu haftaki burç yorumları merakla araştırılıyor. Peki bu hafta burçları neler bekliyor? Astroloji meraklılarının araştırdığı haftalık burç yorumlarını sizler için araştırdık. Nuray Sayarı 22-28 Nisan haftasında burçları bekleyen gelişmeleri tek tek yorumluyor.

Nuray Sayarı haftalık burç yorumları 22-28 Nisan 2019

Nuray Sayarı 22-28 Nisan haftasında bekleyen gelişmeleri yorumluyor. Bu hafta burçları neler bekliyor sorusunun yanıtı gökyüzü ile yakından ilgilenenler tarafından merak ediliyor.Peki bu hafta burçları neler bekliyor? Hangi burç için hangi gelişmeler olacak? Nuray Sayarı'nın 22-28 Nisan burç yorumları haberimizde.

NURAY SAYARI HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 22-28 NİSAN 2019

Burçları bekleyen gelişmeleri Nuray Sayarı tek tek açıklıyor. Nuray Sayarı burçlar hakkında neler dedi? KOÇ, Akrep, Yengeç, Balık burçları bu hafta nelerle karşı karşıya kalacak? Bu hafta içerisinde sizi bekleyen, fırsatlar, karşılaşabileceğiniz olumlu ya da olumsuz durumlar ve bu durumlar karşısında neler yapmanız gerektiğine dair tüm merak edilenleri Nuray Sayarı canlı yayında açıklıyor.

Nuray Sayarı haftalık burç yorumları 22-28 Nisan 2019

NURAY SAYARI KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU 22-28 NİSAN

Sevgili Koçlar, aşk hayatınızda, yüzünüzün güleceği haftalara giriyorsunuz. Aşk hayatında problem yaşayanlar bu hafta mümkün olduğunca dinleyici olmaya, hayata karşı duruşunuzla dikkatli olmaya dikkat edin. Kalbiniz boşsa, evliyim ama görmem gereken değer i göremiyorum diyen bir bireyseniz, eşinizin önünde değil arkasında olmaya dikkat edin. Mümkün olduğunca katıldığınız ortamlarda eşinize öncelik tanıyın, onun konuşmasına öncelik tanıyın. Kıskançlık yapmayın, ilgi gördüğü vakitte gurur duyun onunla. Aşk hayatınızda yüzünüzün güleceği bir durumlar olur böyle davranırsanız. Katıldığınız ortamlarda eşinize tepkisel davranışlarda bulunmayın. 

Kalbiniz boşsa, güneş ve uranüsün oluşturduğu kavuşma ile, plansız programsız bir aşka yelken açabilirsiniz. İş konusunda zorlandıklarınızdan arınacak ve kazanımlarınız artacak.

Aşk hayatınızda sevgi dolu olun ki canınız sıkılmasın. Katıldığı ortamlarda partneriniz ilgi alaka gördüyse orada olay çıkarmayın, kıskançlık yapmayın. Bırakın ilgi görsün, gördüğü ilgiyle memnun olduğunuzu gösterin ona. 

Hafta boyunca çalışmalarınızın karşılığını alacaksınız. Birlikte yaşarken problem yaşadığınız iş arkadaşlarınızla aranız düzelecek.

daha önce beklenti içinde olduğunu projeleriniz haftanın 3. 4. gününde güzel çözümlere kavuşacak.

Ayrıldığınız biriyle tekrar barışmak istiyorsanız, biten ilişkilerinizin dönüşünü değerlendirin. Ama aynı sorunları yaşayacağınızı düşünürseniz hiç bulaşmayın.

Evli olan Koçlar, kıskançlık yapmamaya özen göstermelisiniz. 

Sıhhat ve sağlık konusunda, ani kazalara mesela arabayı park ederken vurabilirsiniz. Ani kazalara dikkat edin. 

Haftanın spotu: Tüm kazalara karşı dikkat.

Nuray Sayarı haftalık burç yorumları 22-28 Nisan 2019

NURAY SAYARI BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU 22-28 NİSAN 

Sevgili Boğalar,evliyseniz ilişkinizde partnerinizin yakınlarıyla çareler aramayın. Onun kendisiyle çare bulmaya önem gösterin. Aşk hayatınızda isteklerinizin gerçekleşmesi için, her şey size bağlı.

İşimde nasıl yükselebilirimi düşünürken, çözümlerin sizde olduğunu anlayacaksınız. 

Bu hafta tüm gözler sizin üzerinizde olacak. Bu durum sizi endişe etmesin. Dua edin nazardan korunun. 

Aşkta ayrılık yaşadıysanız, tekk edilen biriyle ya da terk eden biriyle birleşmeyi düşünün öyle karar verin. Bekarlar bu dönem aşk aramayın. Hatalar yaparsınız, 10 gün sürecek bu durum.

İş ve kariyer konusunda iletişim alanlarınız çok artırdığı için yapmak istediğiniz her şeyi hayata geçireceksiniz.

Haftanın spotu: İstediğiniz her şeyi kendi başınıza yapabilirsiniz. 

Nuray Sayarı haftalık burç yorumları 22-28 Nisan 2019

NURAY SAYARI İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU 22-28 NİSAN 

Sevgili İkizler,arkadaşlık ve komşuluk ilişkilerinizde kulağınıza gelenlere önem vermeyin. İş hayatınızda kariyerinizde bulundupunuz ortamda fark oluşturacaksınız. Başınıza gelecek her olumlu olayın daha da sizi mutlu edeceğiniz hissetmenizi çalışın. 

Değer verdikleriinizle güzel ilişkiler yaşayacaksınız. Bu hafta hayatınızdaki her şeyin hızlanması için hareketlerinizi yavaşlatın. Bu hafta bedenen yavaşlarsanız, her şeyin hızlandığını göreceksiniz. Başınıza gelecekler hem mutlu hem de  umutlu olmanızı sağlayacak. 

Değer verdiğiniz kişilerle bir araya gelip işbirliği ve fikir alışverişi yapmalısınız. 

Uzun bir süredir sağlık sıkıntısı yaşıyorsunuz bu hafta çok sağlıklısınız.

Bu haftanın spotu: Ruhunuzu yavaşlatın. Bedeninizi yavaşlatın.

Nuray Sayarı haftalık burç yorumları 22-28 Nisan 2019

NURAY SAYARI YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU 22-28 NİSAN 

Sevgili Yengeçler, iş ve çalışma yaşamlarında onların yoluna çıkan engeller sizi cesaretsizliğe sürükler. Her ne engelle karşılaşırsanız karşılaşın cesaretiniz kırılmasın. Sürekli iş başvurusu yapıyorum ama tükendim artık diyorsanız bu dönem cesaretinizi hiç kırmayın. Yeni işlerden yeni imkanlardan hayırlı sonuçları kendinize çekeceksiniz. Asla korkmayın. Kendinize duyduğunuz güveni yüceltin yükseltin. 

Kaybettiğiniz cesareti kazanarak önünzüe bambaşka fırsatlar çıkacak. Öyle bir iş bulursunuz ki yurtdışına bile çıkarsınız. 

Çalışan bir ;Yengeçseniz farklı fırsatlar sağlanabilir ve önünğüze gelen imkanları yapabilirsiniz öyle düşünü.

Evlilik ve aşkta sizi ürküten endişelendiren duygulardan tamamen arınacaksınız. Bu sabah bile eşinizle bi tartışma yaparak uyanmışsınızdır, hayatınız bitmiş gibi bir süreç olabilir ama şuan öyle bi moda geçiyorsunuz ki hiç kimse vazgeçilmez değildir diyeceksiniz. Kimsenin beni üzmesine fırsat vermeyeceğim. Beni mutlu edenle bilişki yapacağım diyeceksiniz.

Aşk hayatınızda cesaretiniz artarken, iş hayatınızda cesaretiniz azalacak. 

Evli olanlar sürtüşmeleriniz aştıkları için ilişkilerini güçlendirecek.

Bekarlar, motivasyonlarını artıracak ilişkiler yaşayacaksınız. Her talibe evet demeyeceksiniz. Sadece iş olsun diye bir ilişki yaşamak istemeyeceksiniz bundan böyle.

Nuray Sayarı haftalık burç yorumları 22-28 Nisan 2019

NURAY SAYARI ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU 22-28 NİSAN 

Sevgili Aslanlar,özellikle ön planda olmak çok önemli. Yeni insanlarla tanışmak onları çok mutlu ediyor. önümüzdeki günlerde cesur olmanız gerekebilir. Yeni sorumluluklar alacaksınız. Bir terfi almak, işinizde bir bölüm değiştirmek yaşayabilirsiniz. Nasıl yapabilirim diye düşünürken kimseye belli etmezsiniz. Korkaksınız ama korkak gibi davranmazsınız hiç. Bir Aslan korktuğun da karşı taraf bunu anlarsa Aslan daha çok korkar. 

Bu dönem cesur olmanız gerektiğiniz dönemdesiniz. Kendi kendinizi doldurmayın. Kendi kendinizi ürküten davranışlar yaparak kendi kendinizi başarısızlığa sürüklersiniz. 

Evli olanlar, aşkta anlayışlı olmanız gerekiyor birbirinize karşı. Kendi içinizde huzursuzluklarınızı birlikte konuşun. Fakat böyle olmazsa ayrılmalar, dağılmalar olabilir. Empati yaparak hareket edin. Size bu sorular yöneltilse nasıl bakardınız hayata diye düşünü.

Bekarlar için, yeni aşklara yeni ilişkilere açılma konusunda heyecan dolusunuz. Geçtiğimiz günlerde bahsi geçen kişilerle tanışabilirsiniz. Yolda yürürken bile karşınıza çıkabilir birisi.

Sıhhat ve sağlık konusunda haftanın ilk 3 gününde kazalara karşı dikkatli olmalısınız. 

Haftanın spotu: Kendinizi doldurmayın hiç bir konuda. Aşk konusunda, iletişim konusunda doldurmayın.

Nuray Sayarı haftalık burç yorumları 22-28 Nisan 2019

NURAY SAYARI BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU 22-28 NİSAN 

Sevgili Başaklar, bu hafta uyumanıza, yemenize içmenize dikkat edin. Ortalıkta bir hastalık yokken hasta gibi davranmayın. Bedensel ve ruhsal anlamda yenilenme arayışlarında olabilirsiniz. Aşk hayatınızda küçük sürprizlere hazır olun. Sağlıklı olabilmek için, iyi beslenmeye dikkat edin. 

Kendimde nasıl dfeğişiklik yapsam da daha güçlü hissetsem diye düşündüğünüz bir dönemdesiniz. Bu dönem hayatınızın hiç bir döneminde yapmadığınız abartıyı yapacaksınız. 

Yalnız olanlar, bekar olanlar kendilerini aşk konusunda bahtsız görenler muhteşem ilişkilere adım atacağınız bir hafta. Bu dönem sağlık mutluluk veren bir adım atacaksınız. Kalbi boş olan çocuklarınız için sevineceksiniz. Durdum durdum turnayı gözünden vurdum diyeceksiniz. 

Ortayı bulun ama eşinizin çapılmasına neden olmayın, işveli cilveli olun biraz. 

Sağlıklı yaşamak istiyorsanız, spor yapın.

Kariyerlerinizde planlı düzenli kazanç olan haftadasınız. Kazanç konusunda mütevazı olmaya önem gösterin.

Haftanın spotu: Mutlu olmak için bol spor yapın. Kuşkudan kuruntudan kurtulmak istiyorsanız spor yapın.

Nuray Sayarı haftalık burç yorumları 22-28 Nisan 2019

NURAY SAYARI TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU 22-28 NİSAN 

Sevgili Teraziler, parasal konularda plan yaparken durumunuzu çok iyi analiz etmelisiniz. Bekar olanlar Aşk hayatınızda bir durgunluk var, aman dikkat. Bu da onları mutsuz hissetmesine sebep olacak. Ayrı olduğunuz kişilerin peşinden koşmayın. Bu hafta yeni bir ilişki paylaşmak için doğru bir hafta değil. Bu hafta dengede kalmaya özen gösterin. İş kaybı yaşamış olabilirsiniz. Duygular ve düşünceler konusunda karamsarlık yapmamaya özen gösterin. 

Bu hafta karamsrlık üzerine karamsarlık yapabilirsiniz. Stresten kurtulursanız kaybettiğiniz her şeyi geride bırakıp, mutlu olacaksınız. Battım ben bundan sonra ne yaparsam batarım derseniz batarsınız. 

Hayatllerinize, kuşkuşarınıza, şüphelerinize kulak vermeyin. Aldatılmayı hayatınıza çekmeyin.

Evli olanlar kuşku yaşamasın. Kaybetme konusunda korkmayın. Kaygılarınızdan arının. Karamsarlık yapmayın.

Aşk acısı çekiyorsanız, onu kendi haline bırakın. Siz üzdüyse, kırdıysa affedin enerji alanınızı kesin.

Bu hafta sağlıkla alakalı rahatsızlıklarınız varsa ihmal etmemeye özen gösterin. Eşinizin ailesiyle geçinemiyor olabilirsiniz bunu eşinize şikayet ederek anlatmayın. Kendi içinizde çözümlemeye, kabullenmeye önem gösterin.

İş kariyer ve sağlıkta, stres yapmadan açlıştığınız takdirde başarı sizinle. Yatırım yapmak için acele etmeyin. 

Haftanın spotu: Her şeyi olduğu gibi kabule geç.

Nuray Sayarı haftalık burç yorumları 22-28 Nisan 2019

NURAY SAYARI AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU 22-28 NİSAN

Sevgili Akrepler, bugünden itibaren, özgüveniniz ve gücünüzün arttığını hissedeceksiniz. Bu hafta konuşurken cümlelerinize dikkat edin. Özgüveniniz o kadar artıyor ki yürürken bile bir hava olacak. Hayatınıza giren kişiler bu havan kime diyecek. Bazen karşınızdaki insanlar güven yitirmiş oluyor, biz özgüven kazandığımızda. Herkes sizi konuşacak bu hafta. ÖZgüveninizin ve gücünüzün arttığını hissedeceksiniz. Bulunduğunuz ortamlarda tüm ilgiyi üzerinize çekebilirsiniz. Kendinize olan inancınızı yüksek tutmanız şart. 

İşsiz bir akrep burcuysanız, çabaladığınız, hayalini kurduğunuz iş kapıları artabilir. 

Evli Akrep burcuysanız eşinize karşı ilgili, şevkatli olmaya önem gösterin. Ona değer verdiğini hissetiririn.

Bekar olanlar yeni tanışacakları kişiyi iyi tanıyın, zamana yayarak tanışın. Doğru yönde yatırım yapma konusunda iyi bir haftadasınız.

Şeker tüketimine dikkat edin.

Haftanın spotu: Aşk hayatınızda anlayışlı olun. Olmazsa ilişkiniz dağılır.

Nuray Sayarı haftalık burç yorumları 22-28 Nisan 2019

NURAY SAYARI YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU 22-28 NİSAN 

Sevgili Yaylar, büyük kaoslar yaşayacaksınız, her şeyi mesela haline getireceğiniz bir haftadasınız. Bu günlerde derin nedef alıp sakin düşünü.

Evli olanlar, eşleriyle aralarındaki sorunları kimseyle paylaşmayın. Eşinizin sırrını başkalarıyla paylaşırsanız bu size büyük bir sorun yaşatır. Faciayla konuçlanabilir. Evli olanlar eşlerinizin sırrını anlattıysanız, onları bir an önce düzeltin. İşle alakalı bazı değişiklikler gündeme gelebilir bu sizin hoşunuza gitmeyebilir. Hoşunuza gitmese de sabretmeli, ani çıkışlar yapmayın. 

Evli yaylar, eşlerinizin sırlarına sahip çıkıp, sadık olun.

Bekarlar, yeni aşklar konusunda çok istekli olmayın, sakin sakin arkadaşlık başlatın. Abartılı tavırlar yapmayın. Gözünüzde büyüterek anlatmayın arkadaşınıza, ilişkilerinizi. Bu günlerde sadece durun ve nefes alın.Enerjik insanlar ile arkadaşlık gösterin. 

Sevdiklerinizle aranızda problemlere neden olabilir. Sorumluluk duyduğunuz her konuyu pekiştireceğiniz bir haftadasınız. Hafta boyunca ruhsal konularda inanılmaz güçleneceksiniz. Bu haftaya iş, kariyer konusunda şanslı başladınız. 

Nuray Sayarı haftalık burç yorumları 22-28 Nisan 2019

NURAY SAYARI OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU 22-28 NİSAN 

Sevgili Oğlaklar, artan enerjinizle birlikte pozitif bir dönemdesiniz.  Yabancı dil öğrenmek isteyebilirsiniz, yeni bilgiler isteyebilirsiniz. Etrafınızda yeniliklere açık olamyan kişileri barındırmayacaksınız. Ruhu yavaş kişilerden uzak duracaksınız. Çevrenizdeki insanlar üzerinde etkiniz artacak. 

Özellikle bekar olanlar bu hafta çok şanslı olacaksınız. Dolu dolu aşk haftası bu hafta. Sürekli eşiniz sizden makas alabilir. Koşum gelmiş, paşam gelmiş diyin Oğlak kocanız varsa. İlgilsiz davranmayın bu hafta Oğlak burcu.

Gözün çok yükseklerde diyecekler size hep böyle olun. Oğlak burcuysanız bu haftaaşk haftası olacak.

Borç verme konusuna dikkat edin. 

Haftanın spotu: Düşünmeden borç vermeyin. 

Nuray Sayarı haftalık burç yorumları 22-28 Nisan 2019

NURAY SAYARI KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU 22-28 NİSAN 

Sevgili Kovalar, bencillikten vazgeçin. Yalnız kalmaya mahkum olursun, bencillik yaparsanız. Gergin olabilirsiniz bu hafta. Çevrenizde yaşananalar, kişisel sorun haline getirmeyin. Evli bir kova burcuysanız, ne çok eşinizin peşinde koşturun ne de ilgisiz alakasız davranın. Bu hafta mucuk mucuk olmamaya özen gösterin. Kişisel değerlerinizi koruyamadığınızı hissedebilirsiniz. 

Sosyal ilişkilerinizde benim için mi öyle söyledi, acaba ben değersiz miyim diye düşüneceksiniz. Bu hafta sakin olun, ilişkileriniz bitmesin. 

Bu hafta kendinizi eğitime sorumluluğa adayacaksınız. Duygularınızla önde, tavrınızla geri planda olun evli kovalar. 

Hesap soran ve fazla meraklı karı-koca olmayın.

Nişanlı sözlü iseniz düğün tarihiniz bu hafta belli olabilir.

Sağlık ve sıhhatte bu hafta uyku düzeninize dikkat edin. Kazalara karşı dikkat edin. 

Haftanın spotu: Alıngan olmayın. 

Nuray Sayarı haftalık burç yorumları 22-28 Nisan 2019

NURAY SAYARI BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU 22-28 NİSAN 

Sevgili Balıklar, iş hayatınızda gerilimler yaşayabilirsiniz. Herkesle samimi mi olmalıyım yoksa uzak mı olmalıyım bu soruların  zorluğunu çekeceksiniz. Kendinizi müthiç bir zarara sokabilirsiniz. Değişim arayışından çıkabilirsiniz. Kendinizi çok büyük zorluklara sokabilirsiniz.

Değişim yaşamak konusunda kendinizi sakının. Aşk yaşamlarınız çok iyi. Ayrı olan bir balık burcuysanız, Doğru olan her şey ortaya çıkacak bu hafta. İftiraya uğradıysanız, hepsi ortaya çıkacak. Sorumluluk almaktan kaçının. Stratejik hatalarınız sorunlşara yol açabilir.

Evli Balıklar, birlikteliğinize sahip çıkın. İlişkinizde sorun olan problemleri imha edin.

yalnız Balıksanız, kavuşma barışma yaşayabilirsiniz. Haftasonuna doğru arkadaş ortamlarında bir çift sayesinde biriyle tanıştırılabilirsiniz. 

Sağlık konusunda bu hafta gözlere ve baş bölgesine dikkat edin. Aynı zamanda yaşam enerjilerinizi yükseltecek ortamlarda bulunarak, size motivasyon sağlayacak çevrelerde olun. Bunalımınızdan arınabilirsiniz.

Haftanın spotu: Hissettiğiniz her şeyi hissettiğinizi gibi yaşayın. İç sesinizi dinleyin. 

Nuray Sayarı haftalık burç yorumları 22-28 Nisan 2019

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA TABLOSU NEDİR?

Burç yorumlarını okurken yükselen burcunuzu da bilmeniz ve onun hakkında bahsedilen önlemleri almanız hepimiz için önem arz etmektedir. Peki yükselen burç nasıl hesaplanır? Yükselen burcumuzu nasıl öğrenebiliriz? İşte yükselen burç hesaplama tablosu ve yükselen burç hakkında tüm merak edilenler...

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA NURAY SAYARI NASIL YAPILIR?

Yükselen burç tablosu nedir? Yükselen burç tablosu ne işe yarar? Yükselen burç tablosu çok fazla efor sarf etmeden yükselen burcunuzu bulmanızı sağlayacak bir tablodur. Tabla aracılığı ile doğduğunuz tarih ve doğduğunuz saati de kullanarak rahatça yükselen burcunuzu bulmanızı sağlayan yükselen burç tablonuz, size yükselen burcunuzun hangi burç olduğu bilgisini verir. Yükselen burcu hesaplamalarında dikkat edilemeyen şeyler çoğu zaman oluyor dolayısı ile bireyler yükselen burçlarını yanlış hesaplıyorlar. Yükselen burç tablosu sayesinde bireyler yanlış hesaplama risklerini yok ederek direkt olarak yükselen burçlarını öğrenebilmektedir. Peki bu dikkat edilmeyen ve yükselen burcu yanlış hesaplayabilmenize yol açabilecek durumlar nelerdir? Bunlardan bir tanesi yaz saati uygulamasıdır. Eğer doğduğunuz dönemde yaz ve kış saati uygulamaları başladı ise,ve eğer siz bu saat dilimlerinin değişikliğinden dolayı doğum saatinizde olusan farklılıkları hesaba katmadan doğum saatinizi kaydetmiş iseniz, yüksek bir ihtimal ile yükselen burcunuzu da yanlış hesaplayacaksınız demektir. Bir diğer önem vermeniz gereken şey ise yükselen burç da hangi konumda doğduğunuzda önemli olduğudur. Yükselen burcunuz, doğduğunuz dönemde hangi burç ufuktan yükseliyordu, işte buna bakılarak yükselen burç hesaplanır. Dünya yuvarlak olduğundan dolayı ise doğduğunuz konuma göre ufuktan hangi burcun yükseldiği bilgisi de değişmektedir.

Nuray Sayarı haftalık burç yorumları 22-28 Nisan 2019

Yükselen burç özellikleri nelerdir? Hangi yükselen burç hangi özelliklerin karakterinize girmesini sağlar? Eğer yükselen burcunuz başak ise karakterinize tertip ve düzenlilik girecektir. Aynı zamanda ince eler sık dokur özelliğini size kazandıracak olan yükselen başak, karakterinize bir incelik ve önem katabilir. Bu bağlamda başak burcu gündelik hayatınıza detaycılık özelliği katacaktır. Eğer yükselen burcunuz aslan ise, gündelik yaşamda erkekseniz kadınlara, kadın iseniz erkeklere bakış açınız daha ateşli ve ihtiraslı bir hale gelebilir. Ayrıca hırstan rekabetten ve kendinizi göstermekten çok hoşlanan bir hale gelmeniz de kaçınılmazdır. Eğer yükselen burcunuz ikizler ise çok sık karakter ve özellik değiştirebilirsiniz. Aynı zamanda eğer burcunuz ikizler ise, bir insandan bir insana davranışlarınız değişebilir. Yakın olduğunuz insanlara çok yakın davranırken, size uzak ve sizin hoşlanmadığınız insanlara çok ama çok kötü davranabilme potansiyelini size veren yükselen ikizler, aynı zamanda çalışkanlık ve sevecenlik hislerini de size kazandıracaktır.

HABERE YORUM KAT