1. HABERLER
  2. HAYAT VE YAŞAM
  3. Nuray Sayarı ile günlük burç yorumları 15 Temmuz 2021 Perşembe | Kova burcu, kararsızlık sizi çıkmaza sokuyor!

Nuray Sayarı ile günlük burç yorumları 15 Temmuz 2021 Perşembe | Kova burcu, kararsızlık sizi çıkmaza sokuyor!

Günlük burç 15 Temmuz 2021 Perşembe yorumları meraklıları tarafında araştırılmaya devam ediyor. Bugün burçlar bize neler söylüyor. Hangi burcu neler bekliyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçlarını bugün neler bekliyor?

Nuray Sayarı ile günlük burç yorumları 15 Temmuz 2021 Perşembe | Kova burcu, kararsızlık sizi çıkmaza sokuyor!

Günlük burç yorumlarına göre 15 Temmuz 2021 Perşembe gününde bizi nelerin beklediğini, Aşk, iş para konularında hangi burçların bugün daha şanslı olacağını siz değerli okuyucularımıza sunuyoruz. Burçlar hakkında merak ettikleriniz ve günlük burç yorumlarına haberimizden ulaşabilirsiniz..

Nuray Sayarı ile günlük burç yorumları 15 Temmuz 2021 Perşembe | Kova burcu, kararsızlık sizi çıkmaza sokuyor!

GÜNLÜK KOÇ BURCU YORUMLARI 15 TEMMUZ 2021 PERŞEMBE

Sevgili Koç; Güne keyifsiz başlasanız da ilerleyen saatlerde daha iyi hissedebileceğinizi bilmelisiniz. Karmaşadan uzak durmanız gereken bir sürecin içindesiniz. Dengeleri zorlayabilecek hareketler sergilememelisiniz. Aslında her şeyin yolunda gittiğinin siz de farkındasınız ancak ufak tefek detaylara takılı kalmanız sizi çıkmaza sokuyor. Duygularınızı ifade ederken anlaşmazlık yaşamamanız için daha net olmanız gerekiyor. İstediklerinizi belirleyip ona uygun adımlar atmanız gerekiyor. İş hayatınızı ilgilendiren konularda yeni gelişmeler gündeme gelebilir. Fırsatları değerlendirmelisiniz.Nuray Sayarı ile günlük burç yorumları 15 Temmuz 2021 Perşembe | Kova burcu, kararsızlık sizi çıkmaza sokuyor!

GÜNLÜK BOĞA BURCU YORUMLARI 15 TEMMUZ 2021 PERŞEMBE

Sevgili Boğa; Beklentilerinizin artacağı bir gündesiniz. İsteklerinizi fazlalaştırdıkça olmaması daha çok canınızı sıkabilir. Hedeflerinizi biraz daha küçük tutarsanız kendinizi sıkıntıya sokmamış olursunuz. İçinde bulunduğunuz durumlara uygun adımlar attığınız sürece her şeyin yolunda ilerleyebileceğini bilmelisiniz. Kontrolü elinizde bulundurmanız sizin açınızdan iyi olacaktır. Aşk hayatınızda ilişkinizin sorunsuz bir şekilde ilerleyebilir. Küçük sorunları büyütmediğiniz sürece mutluluk ve huzura kavuşmanız zor olmayacaktır.  Bugün, gelir ve gider arasında var olan aksaklıkları çözüme kavuşturma şansınız bir hayli fazla. Herhangi bir sorunla karşılaşmayacaksınız.Nuray Sayarı ile günlük burç yorumları 15 Temmuz 2021 Perşembe | Kova burcu, kararsızlık sizi çıkmaza sokuyor!

GÜNLÜK İKİZLER BURCU YORUMLARI 15 TEMMUZ 2021 PERŞEMBE

Sevgili İkizler; Bugün, anlamlandırmakta zorlanacağınız bazı olaylarla karşılaşabilirsiniz. İçinde bulunduğunuz durumlar ne kadar karmaşık olsa da üstesinden gelebileceğinizi unutmamalısınız. İstediklerinizin gerçekleşmesi için biraz daha zamana ihtiyacınızın olduğunu bilmelisiniz. Olumsuzluklara takılı kalmazsanız her şeyin daha yolunda ilerleyeceğini göreceksiniz. İlişkinizde kendinizi çok daha keyifli ve mutlu hissetmeye başlayabilirsiniz. İçsel sorunlarınızı çözüme kavuşturduğunuz sürece aşk hayatınıza da olumlu etkisi olacağını bilmelisiniz. Biraz daha sabırlı ve bilinçli olmalısınız.Nuray Sayarı ile günlük burç yorumları 15 Temmuz 2021 Perşembe | Kova burcu, kararsızlık sizi çıkmaza sokuyor!

GÜNLÜK YENGEÇ BURCU YORUMLARI 15 TEMMUZ 2021 PERŞEMBE

Sevgili Yengeç; Bugün, uzun zamandır almadığınız etkileri alabilirsiniz. Tam olarak ne yapmanız gerektiğine karar verip ona göre hareket etmeniz gereken bir süreçtesiniz. Karmaşık durumlar içerisine girseniz de sakin kalarak koşullara uygun adım atmaya özen göstermelisiniz. Tek yapmanız gereken şeyin kendinize güvenmek olduğunu bilmelisiniz. Aşk hayatınızda yeni gelişmelere hazırlıklı olmalısınız. İlişkinizde her şeyin çok daha iyiye gitme ihtimali söz konusu. Karşınızdaki kişinin de düşüncelerine önem verdiğiniz sürece her şey yolunda ilerleyecektir.  Nuray Sayarı ile günlük burç yorumları 15 Temmuz 2021 Perşembe | Kova burcu, kararsızlık sizi çıkmaza sokuyor!

GÜNLÜK ASLAN BURCU YORUMLARI 15 TEMMUZ 2021 PERŞEMBE

Sevgili Aslan; Yaşamsal konularda daha sabırlı olmanız gereken bir gündesiniz. İkili ilişkilerde biraz daha kontrollü olmanız gerekiyor. İletişim kurarken sorun yaşamak istemiyorsanız seçtiğiniz kelimelere dikkat etmelisiniz. Aşk hayatınızda beklenmedik adımlar atma ihtimaliniz var. Huzura ve mutluluğa ulaşmak için biraz daha beklemede kalmanız gerekiyor. Karmaşadan uzak durmalı ve atacak olduğunuz adımları ona göre atmalısınız. Önceliğiniz, mesleki sorumluluklarınızı yerine getirmek olduğunu unutmamalısınız. Maddiyatla ilgili canınızı sıkabilecek bazı sorunlar gündeme gelebilir. Fırsatları tam zamanında değerlendirmeniz gerekiyor.Nuray Sayarı ile günlük burç yorumları 15 Temmuz 2021 Perşembe | Kova burcu, kararsızlık sizi çıkmaza sokuyor!

GÜNLÜK BAŞAK BURCU YORUMLARI 15 TEMMUZ 2021 PERŞEMBE

Sevgili Başak: Yaşamsal konularda kendinizi ön planda tutmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Sevdiğiniz kişilerle güzel vakit geçirmek için harekete geçmek isteyeceksiniz. Kafanızı dağıtmaya ihtiyacınız var ancak hata yapmamaya dikkat etmelisiniz. Aşk hayatınızda ufak tefek sorunlar gündeme gelebilir. İlişkinizdeki tüm sorunları bir an önce çözüme kavuşturmanız gerekiyor. Her şeyin iyiye gitmesi için biraz daha zamana ihtiyacınız var.  Olumsuzlukları gözünüzde büyütmemeye çalışmalısınız. Her şeyin daha karmaşık olmaması için elinizden gelenin fazlasını yapmalısınız.Nuray Sayarı ile günlük burç yorumları 15 Temmuz 2021 Perşembe | Kova burcu, kararsızlık sizi çıkmaza sokuyor!

GÜNLÜK TERAZİ BURCU YORUMLARI 15 TEMMUZ 2021 PERŞEMBE

Sevgili Terazi; Kişisel sorunlarınızı çözüme kavuşturmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Hedeflerinizde bazı değişiklikler gündeme gelebilir. İsteklerinizi net olarak belirlemeli ve ona uygun adımlar atmalısınız. Aceleci tavırlar sergilememelisiniz. Sakin kaldığınız sürece her şeyin istediğiniz şekilde ilerleyebileceğini bilmelisiniz. Dengeli olmaya özen göstermelisiniz. Sınırların bilincinde olduğunuz sürece herhangi bir problemle karşılaşmayacaksınız. İçinde bulunduğunuz koşullara uyum sağlamaya çalışmalısınız. Sakin kalmalı ve sizin için doğru olan şeye yönelmelisiniz.Nuray Sayarı ile günlük burç yorumları 15 Temmuz 2021 Perşembe | Kova burcu, kararsızlık sizi çıkmaza sokuyor!

GÜNLÜK AKREP BURCU YORUMLARI 15 TEMMUZ 2021 PERŞEMBE

Sevgili Akrep; Tam olarak ne yapmanız gerektiğine karar vermek isteyeceğiniz bir gündesiniz. İçsel huzursuzluklarınızın son bulmasını istiyorsunuz. Bunun için elinizden geleni yapmanız gerekiyor. İkili ilişkilerde kontrolü elinizde bulundurmaya özen göstermelisiniz. Koşullara uygun adım attığınız sürece her şeyin yolunda ilerleyeceğini bilmelisiniz. Aşk hayatınızda duygularınızın bilincinde olmanız gerekiyor.  Parasal kaynakların yönetimi konusunda daha iyi hissetmeye başlıyorsunuz. Harcamalar konusunda dengeyi sağlayabildiğiniz sürece maddi açıdan sorun yaşamayacaksınız.Nuray Sayarı ile günlük burç yorumları 15 Temmuz 2021 Perşembe | Kova burcu, kararsızlık sizi çıkmaza sokuyor!

GÜNLÜK YAY BURCU YORUMLARI 15 TEMMUZ 2021 PERŞEMBE

Sevgili Yay; Dengeleri zorlayacak davranışlardan uzak durmanız gereken bir gündesiniz. Her türlü gelişmeye ayak uydurmak istiyorsunuz. Çevrenizde olup bitenlerle yakından ilgilenmek isteyeceğiniz bir süreçtesiniz. İçsel sorunlarınız yavaş yavaş son bulmasıyla daha iyi hissedeceksiniz. Mutluluğa ulaşabilmeniz sandığınız kadar uzağınızda olmadığını bilmelisiniz. İş hayatınızda ufak tefek sorunlarla karşılaşacak olsanız da sakin kaldığınız sürece her şeyin üstesinden gelebileceğinizi unutmamalısınız. Amaçlarınızın dışına çıkmamaya dikkat edin.Nuray Sayarı ile günlük burç yorumları 15 Temmuz 2021 Perşembe | Kova burcu, kararsızlık sizi çıkmaza sokuyor!

GÜNLÜK OĞLAK BURCU YORUMLARI 15 TEMMUZ 2021 PERŞEMBE

Sevgili Oğlak; Hayattan beklentilerinizde değişiklik olabileceği bir gündesiniz. Yeni bir sayfa açmak istiyorsunuz. Geçmişte yaptığınız hataları tekrar etmek istemediğiniz için bazı adımları atmaktan çekiniyorsunuz. Kontrol sizin elinizde olduğu sürece hiçbir sorunla karşılaşmayacağınızı bilmelisiniz. Amaçlarınıza uygun adımlar atabildiğiniz takdirde her şey yolunda ilerleyecektir. Aşk hayatınızda beklenmedik gelişmeler gündeme gelebilir. Hislerinizi açık etmek için acele etmemelisiniz. Sınırların yeniden belirlenebileceği bir süreçten geçiyorsunuz.Nuray Sayarı ile günlük burç yorumları 15 Temmuz 2021 Perşembe | Kova burcu, kararsızlık sizi çıkmaza sokuyor!

GÜNLÜK KOVA BURCU YORUMLARI 15 TEMMUZ 2021 PERŞEMBE

Sevgili Kova; Gezegenlerden aldığınız enerjilerden kaynaklı kendinizi oldukça enerjik hissedebilirsiniz. Sorunlar üzerinde etkinlik göstermek isteyeceksiniz ancak biraz daha zamana ihtiyacınız olduğunu bilmelisiniz. İçinde bulunduğunuz durum sizi karar verme konusunda zora sokuyor. Sizin için neyin iyi olduğuna karar verip ona göre adım atmanız gerekiyor. İçsel sorunlarınızın son bulacağı bir süreçtesiniz. Daha huzurlu ve mutlu hissedebileceğiniz bir gün. Olumsuzlukların son bulması için daha sabırlı olmalısınız.Nuray Sayarı ile günlük burç yorumları 15 Temmuz 2021 Perşembe | Kova burcu, kararsızlık sizi çıkmaza sokuyor!

GÜNLÜK BALIK BURCU YORUMLARI 15 TEMMUZ 2021 PERŞEMBE

Sevgili Balık; Geçmişte yaşadığınız sorunların tekrar gündeme gelme ihtimali söz konusu. Dengeleri zorlamadığınız sürece her şeyin istediğiniz gibi ilerleyebilir. Hata yapmamaya özen gösterdiğiniz sürece güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Gereğinden fazla hızlı kararlar almaktan da kaçınmalı ve aldığınız kararların arkasında durmalısınız. Aşk hayatınızda herhangi bir sorun ya da sıkıntı ile karşılaşmayacaksınız. Birbirinize karşı anlayışlı olduğunuz sürece ilişkiniz sorunsuz ilerleyecektir. Kontrollü olduğunuz sürece her şey daha iyiye gidebilir.

Günlük burç yorumları 6 Haziran Cumartesi 2020

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA NASIL YAPILIR?

Yükselen burç tablosu nedir? Yükselen burç tablosu ne işe yarar? Yükselen burç tablosu çok fazla efor sarf etmeden yükselen burcunuzu bulmanızı sağlayacak bir tablodur. Tabla aracılığı ile doğduğunuz tarih ve doğduğunuz saati de kullanarak rahatça yükselen burcunuzu bulmanızı sağlayan yükselen burç tablonuz, size yükselen burcunuzun hangi burç olduğu bilgisini verir. Yükselen burcu hesaplamalarında dikkat edilemeyen şeyler çoğu zaman oluyor dolayısı ile bireyler yükselen burçlarını yanlış hesaplıyorlar. Yükselen burç tablosu sayesinde bireyler yanlış hesaplama risklerini yok ederek direkt olarak yükselen burçlarını öğrenebilmektedir. Peki bu dikkat edilmeyen ve yükselen burcu yanlış hesaplayabilmenize yol açabilecek durumlar nelerdir? Bunlardan bir tanesi yaz saati uygulamasıdır. Eğer doğduğunuz dönemde yaz ve kış saati uygulamaları başladı ise,ve eğer siz bu saat dilimlerinin değişikliğinden dolayı doğum saatinizde oluşan farklılıkları hesaba katmadan doğum saatinizi kaydetmiş iseniz, yüksek bir ihtimal ile yükselen burcunuzu da yanlış hesaplayacaksınız demektir. Bir diğer önem vermeniz gereken şey ise yükselen burç da hangi konumda doğduğunuzda önemli olduğudur. Yükselen burcunuz, doğduğunuz dönemde hangi burç ufuktan yükseliyordu, işte buna bakılarak yükselen burç hesaplanır. Dünya yuvarlak olduğundan dolayı ise doğduğunuz konuma göre ufuktan hangi burcun yükseldiği bilgisi de değişmektedir.

Günlük burç yorumları 6 Haziran Cumartesi 2020

İLİŞKİLERDE BURÇ UYUMU

Astroloji meraklıların en çok aradıkları konuların başında gelen ise ilişkilerde hangi burçların uyumlu olduğu yönünde. Peki hangi burçlar birbiriyle uyumlu? Akrep burcu ile ilişki yürütülebilir mi? Hangi burç ilişkide daha baskın karakterdir? İşte merak ettiğiniz soruların cevabı..

Sevdiğiniz Koç burcu ise, karşınızda beklemeyi sevmeyen, istediğini almak için tüm enerjisiyle savaşan ve sizin de böyle olduğunuzu varsayarak, size çok danışmadan beklemeden hareket eden sabırsız bir model vardır. Spor yapmayı hareket halinde olmayı yeni şeyler denemeyi canı ne istiyorsa onu yapmayı isteyen dinamik biri… o yüzden ona kendinizi ifade etmeli, neyi isteyip istemediğinizi söylemelisiniz. Onun durup sizin neyi arzuladığınızı anlamasını beklemeyin. Onu yavaşlatacak şeyleri sevmediğini hatırlayarak, onun hızına temposuna enerjisine uyum sağlamaya çalışın. Eğer sizin de burcunuz Koç, Aslan, Yay, İkizler, Kova ise ona uyum sağlamanız daha kolay olacaktır. Fakat Yengeç, Terazi ve Oğlak burcu iseniz birbirinizle çatıştığınız ve size çok şey öğreten aynı zamanda geliştiren ve tamamlayan bir ilişkiniz olabilir. En zorlu deneyimi balık, akrep, başak ve boğa burçları yaşayabilir. Onlara çok yabancı gelen, konfor alanlarını ve düzenlerini bozan bu enerjiyi anlamak ve ilişkilerini sürdürebilmek için; karşıdaki insanın farklılıklarına saygı göstermeyi öğrenmeliler.

Sevdiğiniz Boğa burcu ise, yemesine içmesine keyfine rahatına düşkün sakin bir model vardır karşınızda. Sevdikleriyle temas halinde olmaktan, dokunulmaktan dokunmaktan hoşlanır. Onu mutlu eden şey; yanında olmaktan huzur ve keyif aldığı insanlarla zaman geçirmektir. Onu strese sokan, kaybetme korkusunu tetikleyen; ilişkiler, heyecanlar, arayışlar, riskler içinde olmaz. Sosyalleşmek ya da yeni yerler görmek için değil doğanın ve yaşamın keyfine varmak, hissetmek için gezer dolaşır. Sosyal medyayı kullanmaktan kaçınır çünkü huzurunu bozacak insan ve olaylardan uzak durmayı tercih eder. Keyfine düşkünlüğü ve inadı meşhurdur. Eğer sizin de burcunuz Boğa, Başak, Oğlak, Yengeç, Balık, Terazi ise ona uyum sağlamanız daha kolay olacaktır. Fakat Aslan, Akrep ve Kova burcu iseniz birbirinizle çatıştığınız ve size çok şey öğreten aynı zamanda geliştiren ve tamamlayan bir ilişkiniz olabilir. En zorlu deneyimi ikizler, koç, yay burçları yaşayabilir. Onlara çok yabancı gelen, konfor alanlarını ve düzenlerini bozan bu enerjiyi anlamak ve ilişkilerini sürdürebilmek için; karşıdaki insanın farklılıklarına saygı göstermeyi öğrenmeliler.

Sevdiğiniz İkizler burcu ise, tatlı dilli esprili meraklı sohbeti hiç bitmeyen bir modelle birliktesiniz. Hem zihni hem de bedeni hareketi dinamizmi sever, yeni şeyler öğrenmek araştırmak bilmek konuşmak anlatmak en büyük hobisidir. Yüksek ihtimalle İyi bir dinleyici olmadığından sizin ne demek istediğinizi anlamakta zorlanabilir, pes etmeyin odaklanın göz teması kurun ve sözünüzü tekrar edin. Yorulmak bilmediğinden onu yavaşlatan tekrara düşüren bir ilişki arkadaşlık onu sıkabilir. Aktif ve çok yönlüdür, çok sayıda kişiyle temas halinde olmayı arzular. Sosyal medyada aktiftir, telefonu ve kitabı elinden düşmez. Arkadaşlarıyla görüşmesini engellemeye çalışmak, ona yasaklar koymaya çalışmak büyük bir hata olur. Eğer sizin de burcunuz ikizler, Terazi, Kova, Aslan, Koç ise ona uyum sağlamanız daha kolay olacaktır. Fakat Yay, Başak ve Balık burcu iseniz birbirinizle çatıştığınız ve size çok şey öğreten aynı zamanda geliştiren ve tamamlayan bir ilişkiniz olabilir. En zorlu deneyimi Boğa, Yengeç, Akrep ve Oğlak burçları yaşayabilir. Onlara çok yabancı gelen, konfor alanlarını ve düzenlerini bozan bu enerjiyi anlamak ve ilişkilerini sürdürebilmek için; karşıdaki insanın farklılıklarına saygı göstermeyi öğrenmeliler.

Sevdiğiniz Yengeç burcu ise, halinizden anlayan sizi düşünen incitmekten kaçınan yanınızda iken kendini güvende hisseden ve en çok da sizinle bu yüzden beraber olan biriyle birliktesinizdir. “İyi günde kötü günde” teması yengeçler için hala geçerliliğini korumaktadır, şüpheniz olmasın. Fakat sizden aynı oranda ilgi, güven, sevgi ve şefkat bekler, düşünüldüğünü bilmek ister. Ona özel hediyeler, küçük ayrıntılar, sevgi sözleri bekler. Bu ayrıntıları atlarsanız, onu sevdiğinizi belli etmezseniz; kabuğuna kapanıp sizden uzaklaşır, ilişkiden kendini çekebilir. Ta ki siz gelip durumun farkında olduğunuzu belli edip gerekli ayarlamaları yapana kadar. Eğer sizin de burcunuz Yengeç, Balık, Akrep, Başak, Boğa ise ona uyum sağlamanız daha kolay olacaktır. Fakat Terazi, Oğlak, Koç burcu iseniz birbirinizle çatıştığınız ve size çok şey öğreten aynı zamanda geliştiren ve tamamlayan bir ilişkiniz olabilir. En zorlu deneyimi ikizler, aslan, yay, kova burçları yaşayabilir. Onlara çok yabancı gelen, konfor alanlarını ve düzenlerini bozan bu enerjiyi anlamak ve ilişkilerini sürdürebilmek için; karşıdaki insanın farklılıklarına saygı göstermeyi öğrenmeliler.

Sevdiğiniz Aslan burcu ise, acaba onu ne mutlu eder? ya da neyden hoşlanır? diye düşünmenize detaylı araştırma yapmanıza gerek yok.  Aslan zaten kendini belli eder. Samimi içten eğlenmeyi ve yaşamayı bilen, canınıza can katan, lider bir kişilik ile birliktesiniz. Ona karşı dürüst olun, dolambaçlı yollar kullanmayın. Onun egosunu ve özgüvenini olumlu yönde destekleyecek davranışlarda bulunun. Sık sık göz teması kurun, dikkatinizin onda olduğunu hissettirin. Eğer eleştirecekseniz önce iyi taraflarından başlayın, sonra sadede gelin. Sizi mutlu eden ve önemli olan konular her ne ise, ona detaylıca anlatın ki sizi kendi gibi sanıp istediklerinin peşinden sürüklemeye kalkmasın. Eğer sizin de burcunuz Koç, Aslan, Yay, Terazi, İkizler ise ona uyum sağlamanız daha kolay olacaktır. Fakat Akrep, Kova ve Boğa burcu iseniz birbirinizle çatıştığınız ve size çok şey öğreten aynı zamanda geliştiren ve tamamlayan bir ilişkiniz olabilir. En zorlu deneyimi yengeç, başak, oğlak ve balık burçları yaşayabilir. Onlara çok yabancı gelen, konfor alanlarını ve düzenlerini bozan bu enerjiyi anlamak ve ilişkilerini sürdürebilmek için; karşıdaki insanın farklılıklarına saygı göstermeyi öğrenmeliler.

Sevdiğiniz Başak burcu ise, size her an yardıma desteğe ve bakıma hazır bir modelle birliktesiniz. Sizin geliştiren iyileştiren varsa aksayan sorun çıkaran işlerinizi-ilişkilerinizi onarmak için tavsiyeler vermeye can atan bir sevgili. Gözlem ve idrak kabiliyeti çok yüksek, pratik, yeri geldiğinde de bir “geyşa”. Onu en çok iğreti eden, sizden uzaklaştıran şey önerilerini dikkate almamanız olacaktır. Ayrıca uzun süre bir konuda karar alamayan, net olamayan belirsiz durum ve ilişkiler onu yorar. Ona karşı net olun, evetlerinizi ve hayırlarınızı detaylı anlatın ki sizin adınıza düşünüp durmasına gerek kalmasın. Günü birlik, yüzeysel, güven vermeyen ilişkiler kurmaya yanaşmaz, unutmayın. Eğer sizin de burcunuz Boğa, Başak, Oğlak, Yengeç, Akrep ise ona uyum sağlamanız daha kolay olacaktır. Fakat Yay, Balık ve İkizler burcu iseniz birbirinizle çatıştığınız ve size çok şey öğreten aynı zamanda geliştiren ve tamamlayan bir ilişkiniz olabilir. En zorlu deneyimi Aslan, Terazi, Koç ve Kova burçları yaşayabilir. Onlara çok yabancı gelen, konfor alanlarını ve düzenlerini bozan bu enerjiyi anlamak ve ilişkilerini sürdürebilmek için; karşıdaki insanın farklılıklarına saygı göstermeyi öğrenmeliler.

Sevdiğiniz Terazi burcu ise oldukça zarif, hem sizin hem de çevresindeki diğer insanların isteklerine ve seçimlerine karşı oldukça duyarlı biriyle birliktesinizdir. Onun için çok rahatsız edici olmadıkça yaptığınız programa ve akışa uyar, sorun çıkarmaz. Daha çok problem çözen, orta yolu bulmaya çalışan biridir. Etrafını güzelleştirmeye bayılır, bunu müzikle sözle edebiyatla moda veya sanatla yapıyor olabilir. En büyük sıkıntısı, huzurunun yani içindeki hassas dengenin bozulmasıdır. İdare eden görmezden gelen pek belli etmeyen bir yanı vardır. Dikkat edin, eğer bu moda kayarsa bilin ki bu sıkıntı bir yerden patlak verecek, büyük ihtimalle önemsiz bir konudan. Onun, size verdiği öncelik ve ilgi kadar sizde ona vermeyi ihmal etmeyin. “Fark etmez, sorun yok, olsun, sen nasıl istersen” ifadelerini dikkatli okuyun, belki fark ediyordur. Eğer sizin de burcunuz ikizler, Terazi, Kova, Aslan, Yay, Boğa ise ona uyum sağlamanız daha kolay olacaktır. Fakat Koç, Yengeç ve Oğlak burcu iseniz birbirinizle çatıştığınız ve size çok şey öğreten aynı zamanda geliştiren ve tamamlayan bir ilişkiniz olabilir. En zorlu deneyimi Akrep, Başak, Balık burçları yaşayabilir. Onlara çok yabancı gelen, konfor alanlarını ve düzenlerini bozan bu enerjiyi anlamak ve ilişkilerini sürdürebilmek için; karşıdaki insanın farklılıklarına saygı göstermeyi öğrenmeliler.

Sevdiğiniz Akrep burcu ise, sizi baştan aşağıya taramış, olumlu olumsuz özelliklerinizi, güçlü zayıf yanlarınızı hafızaya almış biriyle birliktesiniz. Onu kandırmanızın, yüzeysel davranmanızın, dikkat edeyimde açığımı yakalamasın uğraşlarının bir faydası yok! Dürüst olun. Eğer seviyorsanız korkmayın ondan J zira akrep çok vefalı sadık duyarlı elinde avucunda ne varsa veren bir modeldir. Ancak kandırılmaya ve kullanılmaya gelemez. Akreple yaşanan tutkulu ve samimi bir aşk, öfkeli bir ilişkiye güç savaşına dönüşebilir ve akrep kaybetmeyi hiç sevmez. Sizinle beraberse onun yaşamına kattıklarınızın değerini biliyordur. Ama bir akrep’e karşı da güçlü durmayı, sınırlarınızı çizmeyi, nerde başlayıp nerde bittiğinizi de göstermeniz lazım. Ondan ayrı program yapabilir misiniz?, gün içinde yaşadığınız şeyleri detaylı anlatmadan geçebilir misiniz? pek emin değilim, önce bir konuşun derim. Eğer sizin de burcunuz Yengeç, Balık, Akrep, Başak, Oğlak ise ona uyum sağlamanız daha kolay olacaktır. Fakat Boğa, Kova ve Aslan burcu iseniz birbirinizle çatıştığınız ve size çok şey öğreten aynı zamanda geliştiren ve tamamlayan bir ilişkiniz olabilir. En zorlu deneyimi Terazi, Yay, Koç ve İkizler burçları yaşayabilir. Onlara çok yabancı gelen, konfor alanlarını ve düzenlerini bozan bu enerjiyi anlamak ve ilişkilerini sürdürebilmek için; karşıdaki insanın farklılıklarına saygı göstermeyi öğrenmeliler.

Sevdiğiniz Yay burcu ise, deli dolu ağız dolusu gülen kıpır kıpır bir modelle birliktesiniz. O hayata nerden bakılması gerektiğini iyi bilir, vizyonerdir. Yaşamın ve insanların Güzel taraflarını görür, fark eder. Ona göre gezecek görecek yaşanacak öğrenilecek konuşup tartışılacak tecrübe edilecek çok şey vardır yaşamda. O yüzden böyle bir modeli sınırlamaya kalkmayın, çabanız beyhude olur. Onunla birlikte yaşamadan keyif almayı öğrenin. Acil durumlarda dikkatini çekmek ve onu uyarmak için; merakını uyandıran ifadeler kullanın. Öğrenmeye ve yeni uğraşlar hobiler edinmeye açık olduğunuzu gösterin. Çünkü o, hareketli dopdolu bir yaşam arayışındadır. Eğer sizin de burcunuz Koç, Aslan, Yay, Terazi, Kova ise ona uyum sağlamanız daha kolay olacaktır. Fakat İkizler, Balık ve Başak burcu iseniz birbirinizle çatıştığınız ve size çok şey öğreten aynı zamanda geliştiren ve tamamlayan bir ilişkiniz olabilir. En zorlu deneyimi Akrep, Oğlak, Yengeç ve Boğa burçları yaşayabilir. Onlara çok yabancı gelen, konfor alanlarını ve düzenlerini bozan bu enerjiyi anlamak ve ilişkilerini sürdürebilmek için; karşıdaki insanın farklılıklarına saygı göstermeyi öğrenmeliler.

Sevdiğiniz Oğlak burcu ise, sadece kendinin değil hayatın da sorumluluğunu sırtlanmış giden bir modelle birliktesiniz. Ona göre yaşamak çok ciddi bir iştir, sevmek de öyle! Yaşam modeline, aile terbiyesine uyumlu olmayan biriyle beraber olmaktan kaçınacaktır. Tek gecelik ilişkiler, emek harcamadan kurulmuş bağlar ona samimi gelmez. Onun önceliklerine ve emeğine saygı göstermeniz, onu ciddiye almanız çok önemli. Kendini güvende hissetmek ve ayaklarını yere sağlam basmak isteyen bu modelin güvenini ve takdirini kazanırsanız, onun hayatla dalga geçen keyifli yanıyla da karşılaşabilirsiniz. Zorlukları beraber aşacağınız bir yol arkadaşı da kazanmış olursunuz. Eğer sizin de burcunuz Boğa, Başak, Oğlak, Akrep ve Balık ise ona uyum sağlamanız daha kolay olacaktır. Fakat Koç, Yengeç ve Terazi burcu iseniz birbirinizle çatıştığınız ve size çok şey öğreten aynı zamanda geliştiren ve tamamlayan bir ilişkiniz olabilir. En zorlu deneyimi Yay, Kova, İkizler ve Aslan burçları yaşayabilir. Onlara çok yabancı gelen, konfor alanlarını ve düzenlerini bozan bu enerjiyi anlamak ve ilişkilerini sürdürebilmek için; karşıdaki insanın farklılıklarına saygı göstermeyi öğrenmeliler.

Günlük burç yorumları 6 Haziran Cumartesi 2020

Sevdiğiniz Kova burcu ise, hayatta kendi merkezini belirlemiş,  “evet ve hayırları” net olan ama bir o kadar da diğerlerine karşı hoşgörülü ve anlayışlı bir modelle birliktesiniz. Her konuda konuşabilen, herkesle zaman geçirebilen, hümanist, keyifli, eğlenceli, muzip biridir kova burcu. Onun için bir ilişkide arkadaşlık dostluk çok önemlidir. Arkadaşça ve özgür bir yaklaşım sergileyen, birbirlerinin tercihlerine saygı gösteren ve yeniliğe açık bir ilişkide mutlu olabilir ancak. Kendi başına ayakta durmak temasını çok önemser, bağımlı sürekli iç içe dip dibe “sensiz yapamam” ilişki modellerini sevmez. Aşkta kendini sınırlanmış hissetmek, belli kurallar ve yasakların olduğu bir ilişki modeli onun dengesini bozar. İnatçı asi ele avuca sığmayan bir moda girer, en iyisi onu çok sıkmayın. Eğer sizin de burcunuz ikizler, Terazi, Kova, Koç ve Yay ise ona uyum sağlamanız daha kolay olacaktır. Fakat Aslan, Boğa ve Akrep burcu iseniz birbirinizle çatıştığınız ve size çok şey öğreten aynı zamanda geliştiren ve tamamlayan bir ilişkiniz olabilir. En zorlu deneyimi Balık, Oğlak, Yengeç ve Başak burçları yaşayabilir. Onlara çok yabancı gelen, konfor alanlarını ve düzenlerini bozan bu enerjiyi anlamak ve ilişkilerini sürdürebilmek için; karşıdaki insanın farklılıklarına saygı göstermeyi öğrenmeliler.

Sevdiğiniz Balık burcu ise, bir yandan işkolik bir yandan da melankolik olan bir modelle birliktesinizdir. Bu nasıl olur demeyin çünkü balık burcunun simgesi birbirine ince bir bağla bağlı iki balıktır. Biri hayatın gerçeklerinin farkında iken (geçim derdi, sorumluluklar, engeller, para sıkıntısı, ödemeler…) bir diğeri hayatı yaşama, anda olma, her şeyin yolunda ve tam olduğu inancı içindedir (tembelliğe, bırakmaya meyillidir). Sanatsal ve artistik bir ruha sahip,  duyarlı biridir. Yardıma ihitiyacı olanın, derdi olanın, sevgiye ihtiyacı olanın yanındadır. Sizle beraber olmak için fedakarlıktan kaçınmaz, size inanıyor ve güveniyorsa, sevginiz onu çoğaltıyorsa sorun yok. Ona özel zaman harcamayı ihmal etmeyin, ayrıca onu zaman zaman yalnız bırakın ki kendini şarz edebilsin. Eğer sizin de burcunuz Yengeç, Balık, Akrep, Oğlak, Boğa ise ona uyum sağlamanız daha kolay olacaktır. Fakat İkizler, Yay ve Başak burcu iseniz birbirinizle çatıştığınız ve size çok şey öğreten aynı zamanda geliştiren ve tamamlayan bir ilişkiniz olabilir. En zorlu deneyimi Kova, Koç, Aslan ve Terazi burçları yaşayabilir. Onlara çok yabancı gelen, konfor alanlarını ve düzenlerini bozan bu enerjiyi anlamak ve ilişkilerini sürdürebilmek için; karşıdaki insanın farklılıklarına saygı göstermeyi öğrenmeliler.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT