1. HABERLER
  2. HAYAT VE YAŞAM
  3. Nuray Sayarı ile günlük burç yorumları 19 Mart Cuma 2021

Nuray Sayarı ile günlük burç yorumları 19 Mart Cuma 2021

Ünlü astrolog Nuray Sayarı günlük burç yorumlarını yayınladı. Gökyüzünün hareketleri bugün burcunuza nasıl yansıyacak, hangi konularda daha fazla dikkatli olunmalı? 12 burcun detaylı günlük yorumuna haberimizden ulaşabilirsiniz. İşte Nuray Sayarı ile günlük burç yorumları 19 Mart Cuma 2021...

Nuray Sayarı ile günlük burç yorumları 19 Mart Cuma 2021

Haftanın sonlarına yaklaştığımız bu günde evren size neler söylüyor, hangi burçlar bugün nelere karşı dikkatli olmalı? Peki Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçlarını bugün neler bekliyor? İşte Nuray Sayarı ile günlük burç yorumları 19 Mart Cuma 2021...

Nuray Sayarı ile günlük burç yorumları 19 Mart Cuma 2021

GÜNLÜK KOÇ BURCU YORUMLARI 19 MART 2021 CUMA

Sevgili Koç; Kendinizi ruhsal olarak daha iyi hissedeceğiniz enerji yüklü bir gündesiniz. Yaşamsal konularda normalden daha aktif adımlar atma şansınız var. Birkaç gündür var olan durgunluğunuzu bugün üzerinizden atacaksınız. Kendiniz için doğru düşündüğünüz her ne varsa, onun üzerinde yoğunlaşmayı başaracaksınız. İlişkinizden yana sizi memnun etmeyen her ne varsa ondan da uzaklaşmaya gayret gösterin aksi halde üzülen taraf siz olursunuz.

Nuray Sayarı ile günlük burç yorumları 19 Mart Cuma 2021

GÜNLÜK BOĞA BURCU YORUMLARI 19 MART 2021 CUMA

Sevgili Boğa; Bugün, kişisel amaçlarınızı hayata geçirme noktasında harekete geçmelisiniz. Sahip olduğunuz güçten olumlu anlamda fayda sağlayabileceksiniz. Koşullar yaşamsal anlamda zaman zaman değişiklik gösterecek olsa da üstesinden gelmek sizin elinizde unutmayın. Kişisel girişimleriniz için de biraz daha beklemede kalmalı ve sabırlı olmalısınız. Ayrıca, gün içerisinde ne düşünüyorsanız onu ifade etmekten de kaçınmayın.

Nuray Sayarı ile günlük burç yorumları 19 Mart Cuma 2021

GÜNLÜK İKİZLER BURCU YORUMLARI 19 MART 2021 CUMA

Sevgili İkizler; Yaşamsal konularda sizi yakından ilgilendiren bazı ani  gelişmeler gündeme gelebilir. Genel olarak kazançlı çıkma isteğiniz var ve bu da gün içerisinde atacak olduğunuz adımlara net olarak yansıyacaktır. İlginizi çekebilecek her şeye uyumlu davranıyorsunuz. Genel olarak istediklerinizi elde edebileceğiniz bir süreçten geçiyorsunuz. Mücadele etmeye devam edin.

Nuray Sayarı ile günlük burç yorumları 19 Mart Cuma 2021

GÜNLÜK YENGEÇ BURCU YORUMLARI 19 MART 2021 CUMA

Sevgili Yengeç; Bugün, çevrenizdeki kişilerin düşüncelerine karşı normalden daha hassas davranabilirsiniz. Onları elinizden geldiği kadarıyla dinleyecek ve yardımcı olmaya çalışacaksınız. Olumsuzluklardan kurtulabilmek için biraz daha kontrollü olmanız gerektiğini de aklınızdan çıkartmamalısınız. Kişisel hedeflerinize de adım adım yaklaşmayı başaracaksınız. Sorunların ve sıkıntıların son bulabileceği bir süreçten geçiyorsunuz. Ayrıca, ilişki hayatınızda bugün, takdir edilmek isteyecek ve olan biten her ne varsa ona yöneleceksiniz. 

Nuray Sayarı ile günlük burç yorumları 19 Mart Cuma 2021

GÜNLÜK ASLAN BURCU YORUMLARI 19 MART 2021 CUMA

Sevgili Aslan; Bugün, etrafınızda bulunan kişiler ile  ortak nokta üzerinde buluşmak istiyorsunuz fakat bunun da sandığınız kadar kolay olmayacağını bilmelisiniz. Tüm olumsuzlukları geride bırakmadan önce harekete geçmemeye çalışın. Problemleri ortadan kaldırmanız sizin yararınıza olacaktır. Dengeli ve tutarlı olmanız gereken bir gündesiniz.

Nuray Sayarı ile günlük burç yorumları 19 Mart Cuma 2021

GÜNLÜK BAŞAK BURCU YORUMLARI 19 MART 2021 CUMA

Sevgili Başak: Bugün, her türlü sorunu ve sıkıntıyı ortadan kaldırmak için çözümlerinizi hayata geçireceksiniz. Karşı karşıya geldiğiniz problemler üzerinde etkinlik göstermeyi başardığınız taktirde kendinizi biraz daha rahatlamış hissedeceksiniz. Kafanızı kurcalayan içsel olarak sizi yoran bazı olumsuzluklar söz konusu olsa da üstesinden gelmeyi başaracaksınız. Öte yandan aşk hayatınızda bugün, duygularınızı ifade etme noktasında biraz daha sabırlı olmalısınız ki dengeleri lehinize çevirebilesiniz. 

Nuray Sayarı ile günlük burç yorumları 19 Mart Cuma 2021

GÜNLÜK TERAZİ BURCU YORUMLARI 19 MART 2021 CUMA

Sevgili Terazi;  Günlük temponuza ayak uydurma konusunda bazı değişiklikler gündeme gelebilir. Gün içerisinde yapacak olduğunuz planlamalar doğrultusunda hareket ederken biraz daha sabırlı ve net olmaya çalışın. Olumsuzlukları geride bırakmak için harekete geçmeniz gerektiğini unutmamalısınız. Sorunları gözünüzde çok fazla büyütüyorsunuz ve bu da sizi fazlasıyla kısıtlamakta. Ayrıca, ilişki hayatınızda bugün, rahat hareket etmek isteyecek ve ilişkinizden biraz olsun uzaklaşmaya çalışacaksınız. 

Nuray Sayarı ile günlük burç yorumları 19 Mart Cuma 2021

GÜNLÜK AKREP BURCU YORUMLARI 19 MART 2021 CUMA

Sevgili Akrep; Bugün, yaşamsal konularda mükemmel sayılabilecek enerjiler almaktasınız ve bundan dilediğiniz gibi faydalanacaksınız. Harekete geçme noktasında sık sık zorlanacak olsanız da üstesinden gelmek sizin elinizde olduğunu aklınızdan çıkartmayınız. Karar verme ve adım atma konusunda hür iradenizi kullanmak için dengeleri lehinize çevirme isteğindesiniz. Bunun için elinizden gelenin fazlasını yapmalısınız. Çözümler için biraz daha beklemede kalmalısınız ancak mücadeleden vazgeçmeyin.

Nuray Sayarı ile günlük burç yorumları 19 Mart Cuma 2021

GÜNLÜK YAY BURCU YORUMLARI 19 MART 2021 CUMA

Sevgili Yay;  İç dünyanıza çekilmek ve her şeyden biraz olsun uzaklaşmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Kişisel olarak ön planda olabileceğiniz bir süreçten geçeceğiniz bir süreçte olduğunuz için, karamsarlığınızdan hemen kurtulmak sizin yararınıza olacaktır. Sizin için yepyeni gelişmeler gündeme gelebilir hazırlıklı olun. Özgürlüğünüze her zamankinden daha fazla önem veriyor olmanız da önemli fakat ilişkinize zarar verebilecek her ne varsa ondan uzak durmalısınız.

Nuray Sayarı ile günlük burç yorumları 19 Mart Cuma 2021

GÜNLÜK OĞLAK BURCU YORUMLARI 19 MART 2021 CUMA

Sevgili Oğlak; Haftanın sonuna yanaştığımız bu günde iletişim konusunda gayet enerjik ve sorun yaşamayacağınız bir süreçtesiniz. Mükemmel etkiler altındasınız ve bundan da dilediğiniz gibi fayda sağlama şansınız var. Her açıdan uygun enerjilere sahipsiniz ve bu da konular üzerinde etkinlik göstermenizi kolaylaştıracak. Genel olarak etkin enerjiler altında olduğunuz bir gündesiniz.

Nuray Sayarı ile günlük burç yorumları 19 Mart Cuma 2021

GÜNLÜK KOVA BURCU YORUMLARI 19 MART 2021 CUMA

Sevgili Kova;Yaşamsal konularda yeni kararlar almakta ve hayata geçirmekte zorlanmayacaksınız. Odaklanmayı başardığınız  ve sorumluluklarınızın bilincinde olduğunuz sürece her şeyin daha da iyiye gidebileceğini biliyor olmalısınız. Şimdiye kadar elde etmiş olduğunuz tecrübelere de fazlasıyla ihtiyaç duyabilirsiniz. Ayrıca ilişki hayatınızda bugün, duygularınızdaki karmaşık hatalı adımlar atmanıza neden olabilir.

Nuray Sayarı ile günlük burç yorumları 19 Mart Cuma 2021

GÜNLÜK BALIK BURCU YORUMLARI 19 MART 2021 CUMA

Sevgili Balık; Bugün, duygu dünyanız ve mantıklı bakış açınız arasında yoğun enerjiler söz konusu olabilir. Sizin yapmanız gereken ise kararlarınız ve adımlarınız konusunda daha sabırlı olmak. Etkin enerji içerisinde olduğunuz bir süreçtesiniz ve bundan doğru manada yarar sağlayabildiğiniz sürece her şeyin daha da iyiye gidebileceğini unutmamalısınız. Odaklanma ve kontrollü olamaya çalışmanız gerekmekte.İlişkiniz olsun ya da olmasın kendinizi yoğun duygular içerisinde hissedeceksiniz.

Damla Korkmaz
Güncel Olaylar Editörü
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
1
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT