1. HABERLER
  2. HAYAT VE YAŞAM
  3. Nuray Sayarı ile günlük burç yorumları 20 Nisan 2021 Salı

Nuray Sayarı ile günlük burç yorumları 20 Nisan 2021 Salı

Bugün hangi burcun gündeminde beklenmedik gelişmeler yaşanacak. Kimler hata yapmaktan kaçınacağı bir gün geçirecek? İşte Nuray Sayarı ile günlük burç yorumları 20 Nisan 2021 Salı...

Astroloji meraklıları günlük burç yorumlarını şimdiden araştırmaya başladı. Aşk, para ve kariyer konusunda bugünün şanslı burcu kim? Peki Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçları bugün hangi duygular içerisinde olacak? İşte Nuray Sayarı ile günlük burç yorumları 20 Nisan 2021 Salı...

Nuray Sayarı ile günlük burç yorumları 20 Nisan 2021 Salı

GÜNLÜK KOÇ BURCU YORUMLARI 20 NİSAN 2021 SALI

Sevgili Koç; Haftanın ikinci gününde, ikili ilişkilerinizde yaşanmış problemleri enerjiniz ile telafi edeceksiniz. Bu sıralar İletişim kurma yeteneğiniz de bir hayli fazla ve sizi ön plana çıkarıyor. Genel olarak istediklerinize ve arzu ettiklerinize ulaşabileceğiniz bir süreçtesiniz. Ancak bu süreçte sergileyeceğiniz davranışlar konusunda biraz daha temkinli olmanızda fayda var. Aksi halde olumsuzlukları ayağınıza çağırmış olursunuz...

Nuray Sayarı ile günlük burç yorumları 20 Nisan 2021 Salı

GÜNLÜK BOĞA BURCU YORUMLARI 20 NİSAN 2021 SALI

Sevgili Boğa; Bugün yakından ilgilendiğiniz konularda daha hızlı ve çevik çözümler bulabilirsiniz. Yaşamsal konularda görmezden geldiğiniz ve dikkat etmeniz gereken noktalar da var. Yaşadığınız karamsarlık alacağınız kararlarda yanlış yönlendirebilir. Bu nedenle bir an önce üzerinizdeki bu karamsarlıktan kurtulmak için harekete geçmelisiniz. Öte yandan ilişki hayatınızda da ufak tefek aksaklıklar yaşanabilir.

Nuray Sayarı ile günlük burç yorumları 20 Nisan 2021 Salı

GÜNLÜK İKİZLER BURCU YORUMLARI 20 NİSAN 2021 SALI

Sevgili İkizler; Odaklanamama sorununuz bu sıralar ifade yeteneğinizi olumsuz etkilese üstesinden gelmek sizin elinizde unutmayın. Pozitif etkiler alabileceğiniz bir süreçten geçiyorsunuz. Kendinizi doğru ifade edebildiğiniz takdirde bir sorun ile karşılaşmayacaksınız. Sizi kötü etkileyen ve aşağı çeken her ne varsa ondan bir an önce kurtulmalısınız. Ayrıca kariyer hayatınızda daha rahat hareket edecek ve çabalarınızın karşılığını alacaksınız.Nuray Sayarı ile günlük burç yorumları 20 Nisan 2021 Salı

GÜNLÜK YENGEÇ BURCU YORUMLARI 20 NİSAN 2021 SALI

Sevgili Yengeç; Haftanın ikinci gününde, yeteneklerinizi ön plana çıkarabilir ve bundan dilediğiniz gibi yarar sağlayabilirsiniz. Her ne yaşayacak olursanız olun kendinizi doğru ifade etmeye çalışmalı ve sakinliğinizi korumalısınız. Karamsarlık yaratabilecek her ne varsa ondan uzak durmanız gerekiyor. Hata yapmamanız gereken bir gün. Ayrıca ilişki hayatınızda duygusal olarak biraz karmaşık hissedebilirsiniz. 

Nuray Sayarı ile günlük burç yorumları 20 Nisan 2021 Salı

GÜNLÜK ASLAN BURCU YORUMLARI 20 NİSAN 2021 SALI

Sevgili Aslan; Etrafınızdaki kişiler ile daha sık bir araya geleceğiniz ve  bolca iletişim kuracağınız bir sürece giriyorsunuz. Bu sürçte içinde bulunduğunuz duruma uygun adımlar atmayı öncelik haline getirmeli ve elinizden gelenin en iyisini yapmalısınız. Kontrolü elinizden bırakmadığınız takdirde dengeler lehinize dönecektir. Öte ayndan aşk hayatınızda beklenmedik gelişmeler gündeme gelebilir.

Nuray Sayarı ile günlük burç yorumları 20 Nisan 2021 Salı

GÜNLÜK BAŞAK BURCU YORUMLARI 20 NİSAN 2021 SALI

Sevgili Başak: Bu sırlara günlük rutinlerden sıkılıp kökten bir değişikliğe gitme kararı alabilirsiniz. Bu cesur ve ani karar ise size olumlu yönde fayda sağlayabilir. Gündeminize gelecek beklenmedik fırsatlar sizi bir seçim yapmaya sürükleyebilir. Ayrıca çevrenizdeki insanlara da gereğinden fazla üzerinize baskı kurmasına müsaade etmeyeceksiniz. Genel olarak istediklerinizin gerçekleşeceği ve fırsatlar ile dolu bir sürece giriyorsunuz.

Nuray Sayarı ile günlük burç yorumları 20 Nisan 2021 Salı

GÜNLÜK TERAZİ BURCU YORUMLARI 20 NİSAN 2021 SALI

Sevgili Terazi; Haftanın ikinci gününde, alacağınız kararlar konusunda biraz daha ince eleyip sık dokumalısınız. Aksi halde dönülmez bir yola girebilirsiniz bu de epey canınızı sıkabilir. Ayrıca olumsuzlukları gözünüzde büyütme huyunuzdan bir an önce kurtulmalısınız. Hedeflerinize yönelmeniz için iyi bir süreçtesiniz. Güzel gelişmelerle karşı karşıya kalabileceğiniz bir gündesiniz.

Nuray Sayarı ile günlük burç yorumları 20 Nisan 2021 Salı

GÜNLÜK AKREP BURCU YORUMLARI 20 NİSAN 2021 SALI

Sevgili Akrep; Bu sıralar yaşamsal konulara karşı olan bakış açınızın sürekli olarak değişim gösterme ihtimali var. Kontrolünüz dışında gelişen olaylara karşı biraz daha anlayışlı yaklaşmalısınız. Koşullar size uygunluk göstermeye başladığı sürece kendinizi daha da rahatlamış hissedeceksiniz. Öte yandan ilişki hayatınızda  duygularınıza zarar verebilecek her ne varsa ondan uzak durmalısınız.

Nuray Sayarı ile günlük burç yorumları 20 Nisan 2021 Salı

GÜNLÜK YAY BURCU YORUMLARI 20 NİSAN 2021 SALI

Sevgili Yay; Bugün değer verdiğiniz kişilerle aranızda bir takım sorunlar yaşanabilir. Ancak sakinliği elden bırakmamanız hayrınıza olacaktır. Bu sıralar duygularınızı ve düşüncelerinizi dile getirme konusunda daha kontrollü olmalısınız. Yüksek enerjinizi yine kariyer hayatınızda kullanıyor ve meyvelerini yiyeceğiniz günü bekliyorsunuz. Fakat bunun için bir sürede daha beklemede kalmalısınız. Ayrıca ilişki hayatınızda beklenmedik sorunlarla karşılaşacak olsanız da üstesinden gelebileceksiniz. 

Nuray Sayarı ile günlük burç yorumları 20 Nisan 2021 Salı

GÜNLÜK OĞLAK BURCU YORUMLARI 20 NİSAN 2021 SALI

Sevgili Oğlak; Dereyi görmeden paçaları sıvamayın çünkü beklenmedik gelişmeler kapınızda. Bugün her şeyi kontrol altında tutmaya gayret göstermelisiniz. Sınırları gereğinden fazla zorlamadığınız sürece sorun ve sıkıntı yaşamayacaksınız. Öte yandan kariyer hayatınızda sergileyeceğiniz davranışlar konusunda daha temkinli olmalısınız. Kontrolü elinizde bulundurmanız gereken bir gündesiniz.

Nuray Sayarı ile günlük burç yorumları 20 Nisan 2021 Salı

GÜNLÜK KOVA BURCU YORUMLARI 20 NİSAN 2021 SALI

Sevgili Kova;  Bırak parçalar kendiliğinden yerlerine otursun. Bir meseleyi anlamak için o konu üzerine saatlerce düşünmen yalnızca zaman kaybın olur. Artık bir şeyleri akışına bırakmayı öğrenmelisin. Kişisel kaygılarınızı tamamen geride bırakmalı ve elinizden gelenin en iyisini yapmalısınız. Kontrol sizin elinizde olduğu sürece kendinizi her açıdan daha iyi hissedebilecek olmanız da önemli. 

Nuray Sayarı ile günlük burç yorumları 20 Nisan 2021 Salı

GÜNLÜK BALIK BURCU YORUMLARI 20 NİSAN 2021 SALI

Sevgili Balık; Bugün iyimserliğiniz fazlasıyla ön planda ancak bundan kötü niyetli kişilerin yaralanmamasına karşı dikkatli olmalısın. Enerjinizde ki düşüş, beklenmedik gelişmeler ile karşı karşıya gelmeni sağlayabilir. Siz yinede her  ne olursa olsun kontrolü elinizde bulundurmaya çalışın. Ayrıca ilişki hayatınızda duygularınızı net olarak ifade etmekten kaçınmayın. Öte yandan finansal konularda daha tutumlu olmanız gereken bir süreçtesiniz.

Damla Korkmaz
Güncel Olaylar Editörü
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
0
1
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT
1 Yorum