1. HABERLER
  2. HAYAT VE YAŞAM
  3. Nuray Sayarı ile günlük burç yorumları 25 Nisan 2021 Pazar

Nuray Sayarı ile günlük burç yorumları 25 Nisan 2021 Pazar

Bugün hangi burcun gündeminde beklenmedik gelişmeler yaşanacak. Kimler hata yapmaktan kaçınacağı bir gün geçirecek? İşte Nuray Sayarı ile günlük burç yorumları 25 Nisan 2021 Pazar...

Astroloji meraklıları günlük burç yorumlarını şimdiden araştırmaya başladı. Aşk, para ve kariyer konusunda bugünün şanslı burcu kim? Peki Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçları bugün hangi duygular içerisinde olacak? İşte Nuray Sayarı ile günlük burç yorumları 25 Nisan 2021 Pazar...

Nuray Sayarı ile günlük burç yorumları 25 Nisan 2021 Pazar

GÜNLÜK KOÇ BURCU YORUMLARI 25 NİSAN 2021 PAZAR

Sevgili Koç; Haftanın son gününde,normalden daha farklı davranışlar sergileyebilirsiniz. Bu farklılık ise etrafınızdaki kişiler tarafından dikkat çekebilir. Olaylar karşısında sakin ve olgun tavırlar koymanız sizin hayrınıza olacaktır. Öte yandan düşlediğiniz veya hedeflediğiniz her ne var ise harekete geçmeniz için güzel bir gün. Bugüne kadar harcadığınız tüm emeklerin karşılığını tek tek alacaksınız. Genel olarak her şey daha iyiye gidiyor ancak bilinçli davranmayı elden bırakmayınız.

Nuray Sayarı ile günlük burç yorumları 25 Nisan 2021 Pazar

GÜNLÜK BOĞA BURCU YORUMLARI 25 NİSAN 2021 PAZAR

Sevgili Boğa; Bugün, aile hayatınızı yakından ilgilendiren bazı  gerginlikler gündeme gelebilir.Tepkisel yaklaşımlarınızı bir kenara bırakmalı ve daha anlaşılabilir olmanın yollarını aramalısınız. Herkesin sizin gibi zihin okumada başarılı olduğunu düşünmekten de vazgeçmelisiniz. Aksi halde anlaşılmayı beklerken üzülen taraf siz olursunuz. Gerginliklerin karşısında sakin olabildiğiniz takdirde her şey daha da iyiye gidebilir.

Nuray Sayarı ile günlük burç yorumları 25 Nisan 2021 Pazar

GÜNLÜK İKİZLER BURCU YORUMLARI 25 NİSAN 2021 PAZAR

Sevgili İkizler; Haftanın son gününde, alacak olduğunuz bir haber sizi epeyce mutlu edebilir. Yurtdışı kaynaklı bu gelişme, uzun süredir aklınızda olan ancak bir türlü adım atmaya cesaret edemediğiniz planlarınızı da gerçekleştirmenizi sağlayabilir. Olumsuzlukları tamamen geride bırakmanız gereken bir gün. Öte yandan aşk hayatınızda duygularınızı ifade etme konusunda daha kontrollü olmalısınız. Nuray Sayarı ile günlük burç yorumları 25 Nisan 2021 Pazar

GÜNLÜK YENGEÇ BURCU YORUMLARI 25 NİSAN 2021 PAZAR

Sevgili Yengeç;Bunalmışlığın verdiği hisle istekleriniz yoğunluk göstermeye başlayacak. Yaşanılan bazı konuların nedenleri üzerinde etkinlik göstermek isteyeceksiniz fakat bunun için biraz daha beklemelisiniz.  Bu sıralar canınızı sıkabilecek bazı sorunlarla karşılaşacak olsanız da üstesinden gelmek sizin elinizde. Sabırlı olduğunuz takdirde herhangi bir sorun ya da sıkıntı ile karşılaşmayacaksınız.

Nuray Sayarı ile günlük burç yorumları 25 Nisan 2021 Pazar

GÜNLÜK ASLAN BURCU YORUMLARI 25 NİSAN 2021 PAZAR

Sevgili Aslan; Haftanın son gününde, eve tıkılmaktan epey bir sıkılabilirsin ancak bu sıkıntıdan doğru anlamda yararlanmak da senin elinde unutmamalısın. Etrafınızdakiler ile  ortak kararlar alma ve bu doğrultuda devam etme arzunuz bir hayli yüksek. Kendinizi en doğru şekilde ifade edebileceğiniz bir süreçten geçiyorsunuz. Kararlarınız konusunda hızdan çok bilince ihtiyacınız olduğunu aklınızdan çıkarmamalısınız. 

Nuray Sayarı ile günlük burç yorumları 25 Nisan 2021 Pazar

GÜNLÜK BAŞAK BURCU YORUMLARI 25 NİSAN 2021 PAZAR

Sevgili Başak: Bu sıralar sağlığınızla alakalı konularda daha kontrollü davranmanız da fayda var. Artan baş ağrılarınızı umursamamazlık yapmayın derim. Öte yandan amaçlarınız konusunda tedbirli olduğunuz sürece herhangi bir sorun ile karşılaşmayacaksınız. Kontrolü tamamen elinizde bulundurmanız gereken bir süreçten geçiyorsunuz. Ayrıca ilişki hayatınızda yeni gelişmeler gündeme gelebilir.

Nuray Sayarı ile günlük burç yorumları 25 Nisan 2021 Pazar

GÜNLÜK TERAZİ BURCU YORUMLARI 25 NİSAN 2021 PAZAR

Sevgili Terazi; Haftanın son gününde, çevrenize karşı yaptınız analizlerin meyvesini yiyebilirsiniz. Ayrıca bu analizden sınıfta kalanları ise kendinizden uzak tutma kararı da alabilirsiniz. Bu sırlar hissel olarak verdiğiniz kararlar konusunda yanılma payınız çok az olduğunu unutmamalısınız. Öte yandan odaklanmanız gereken bir süreçten geçmektesiniz. Kontrollü ve bilinçli olmaya çalışın. Eğer kalbi boş bir terazi iseniz bu aralar yeni kişiler ile tanışmaya açık olmalısınız.

Nuray Sayarı ile günlük burç yorumları 25 Nisan 2021 Pazar

GÜNLÜK AKREP BURCU YORUMLARI 25 NİSAN 2021 PAZAR

Sevgili Akrep; Kendi kendine yeten birisiniz ve genellikle düşüncelerinizin ve endişelerinizin doğru olduğunu varsayıp başka fikirlere ihtiyaç duymuyorsunuz. Ancak sizde insansınız ve yanlış yapmaktan birilerine danışmaktan bu kadar çekinmeyin. Bu davranış sizi düşük göstermez aksine daha iyi sonuçlar doğurabilir. Gereksinimlerinizin genel olarak karşılık bulabileceği bir süreçten geçiyorsunuz. Ayrıca ilişki hayatınızda birlikte olduğunuz kişiye ilgi göstermekten kaçınmayınız. 

Nuray Sayarı ile günlük burç yorumları 25 Nisan 2021 Pazar

GÜNLÜK YAY BURCU YORUMLARI 25 NİSAN 2021 PAZAR

Sevgili Yay; Bu sıralar yoğun çalışma hayatınızın sizi epey yorduğu kanaatindesiniz. Tek dilediğiniz ise kısa soluklu da olsa bir tatil yapmak. Ancak bu tatil için çok az da olsa beklemeniz gerekiyor. Öte yandan normalden daha hızlı hareket edebileceğiniz bir süreçten geçiyorsunuz. Çabalarınızın karşılığını alabileceğiniz bu dönemi olumlu anlamda değerlendirme altına almalısınız. 

Nuray Sayarı ile günlük burç yorumları 25 Nisan 2021 Pazar

GÜNLÜK OĞLAK BURCU YORUMLARI 25 NİSAN 2021 PAZAR

Sevgili Oğlak; Haftanın son gününde, gündeminizi oluşturacak yeni gelişmelere karşı hazırlı olmanızda fayda var. Sıkıntıların son bulmasını arzu ediyorsanız,  atacağınız adımları daha bilinçli atmanız gerektiğini unutmayınız. Emeklerinizin karşılığını alabileceğiniz bir süreçten geçiyorsunuz. Odaklanma açısından sorun yaşamadığınız takdirde her şeyin daha da iyiye gidebileceğini aklınızda bulundurmalısınız.

Nuray Sayarı ile günlük burç yorumları 25 Nisan 2021 Pazar

GÜNLÜK KOVA BURCU YORUMLARI 25 NİSAN 2021 PAZAR

Sevgili Kova; Bugün bazı olaylar nedeniyle kendinize olan güveniniz biraz sarsılabilir. Ancak sık sık kendinize kim olduğunuzu hatırlatmanız sizi yukarıya taşıyacaktır. Modunuzu düşürmekten kaçınmalsınız.  Ayrıca, her şeyin daha mükemmel olmasını istiyorsunuz fakat bunun da sandığınız kadar kolay olmayacağını da bilmelisiniz. Huzuru ve mutluluğu ise partnerinizde bulacağınız bir gündesiniz. 

Nuray Sayarı ile günlük burç yorumları 25 Nisan 2021 Pazar

GÜNLÜK BALIK BURCU YORUMLARI 25 NİSAN 2021 PAZAR

Sevgili Balık; Haftanın son gününde, vereceğiniz tepkilere ve seçtiğiniz kelimelere karşı bir hayli dikkatli olmalısınız. Aksi halde yanlış anlaşılmalara mahal vermeniz an meselesi. Her ne yaşanırsa yaşansın sakinliği elden bırakmamanız sizin yararınıza olacaktır. Öte yandan içsel sorunların ve sıkıntıların çözüme kavuşmasını sağladığınız sürece herhangi bir sorun ya da sıkıntı yaşanmayacak. 

Damla Korkmaz
Haberler, Sondakika Haberleri
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
0
1
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT