1. HABERLER
  2. HAYAT VE YAŞAM
  3. Nuray Sayarı ile günlük burç yorumları 28 Nisan 2021 Çarşamba

Nuray Sayarı ile günlük burç yorumları 28 Nisan 2021 Çarşamba

Ünlü astrolog Nuray Sayarı günlük burç yorumlarını yayınladı. Yepyeni bir haftanın üçüncü gününde hangi gelişmeler yaşanacak. Kimler hata yapmaktan kaçınacağı bir gün geçirecek? İşte Nuray Sayarı ile günlük burç yorumları 28 Nisan 2021 Çarşamba...

Astroloji meraklıları günlük burç yorumlarını şimdiden araştırmaya başladı. Aşk, para ve kariyer konusunda bugünün şanslı burcu kim? Peki Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçları bugün hangi duygular içerisinde olacak? İşte Nuray Sayarı ile günlük burç yorumları 28 Nisan 2021 Çarşamba...

Nuray Sayarı ile günlük burç yorumları 28 Nisan 2021 Çarşamba

GÜNLÜK KOÇ BURCU YORUMLARI 28 NİSAN 2021 ÇARŞAMBA

Sevgili Koç; Haftanın üçüncü gününde, duygusal bir karmaşa içerisinde olabilirsiniz. Bugün lacağınız kararlar üzerinde de duygusal yaklaşımlar ortaya koyabilirsiniz. Sınırları aşmak ve üzerinde etkinlik göstermek isteyebilirsiniz ancak bunun için biraz daha beklemede kalmalısınız. Öte yandan çevrenizde gösterdiğiniz iyimserliğinizden yararlanmak isteyen kötü niyetli kişiler olabilir. Biraz daha dikkatli olmanız gereken bir süreçtesiniz.  

Nuray Sayarı ile günlük burç yorumları 28 Nisan 2021 Çarşamba

GÜNLÜK BOĞA BURCU YORUMLARI 28 NİSAN 2021 ÇARŞAMBA

Sevgili Boğa; Bugün, aklınız bitmemiş, yarım kalmış işlerinizde olabilir ve konuya odaklanabilirsiniz. Ayrıca kendinizi fiziksel ve zihinsel olarak daha iyi hissetmeye başlayacaksınız. Yaklaşımlarınızın hayatınızın gidişatında ne kadar önemli unutmamalısınız. Moralinizi bozabilecek her ne varsa ondan da uzak durmaya çalışın. Öte yandan ilişki hayatınızda duygusal olarak daha yoğun etkiler almaktasınız. 

Nuray Sayarı ile günlük burç yorumları 28 Nisan 2021 Çarşamba

GÜNLÜK İKİZLER BURCU YORUMLARI 28 NİSAN 2021 ÇARŞAMBA

Sevgili İkizler;Bugün bazı konularda yüzleşmekten korkmayın, ancak bunu yaparken nazik olamaya özen gösterin. Karşı tarafa düşman muamelesi yaparak yalnızca yanlış anlaşılırsınız bunu unutmayın. Ayrıca eleştirel yaklaşımlarınızı bir kenara bırakmalı ve atacak olduğunuz adımları da ona göre atmalısınız. Ayrıca bu sıralar finansal konularda biraz dikkatli olmanızda ayda var.

Nuray Sayarı ile günlük burç yorumları 28 Nisan 2021 Çarşamba

GÜNLÜK YENGEÇ BURCU YORUMLARI 28 NİSAN 2021 ÇARŞAMBA

Sevgili Yengeç; Bugün olumlu etkiler altında hareket edeceksiniz. Bir süredir kafanızı kurcalayan bazı sorunları çözüme kavuşturacaksınız. Öte yandan moralinizi bozabilecek her ne varsa ondan uzak durmalı ve gelişmeleri de olabildiğince yakından takip etmelisiniz. Ayrıca geçmişte yaşanan sorunları da gözünüzde çok fazla büyütmekten kaçınmanız gerekiyor. İlişki hayatınızda partnerinize karşı biraz daha yapıcı ve anlayışlı davranmanız ilişkinizin yararına olacaktır.

Nuray Sayarı ile günlük burç yorumları 28 Nisan 2021 Çarşamba

GÜNLÜK ASLAN BURCU YORUMLARI 28 NİSAN 2021 ÇARŞAMBA

Sevgili Aslan;  Haftanın üçüncü gününde, daha hassas ve şefkatli bir yönünüzle hareket edebilirsiniz. Öte yandan düşündüklerinizi uygulama ve dile getirme noktasında daha dengeli olmalısınız. Ayrıca, etrafınızdaki insanları da yargılamadan önce iyice dinlediğinizden ve anladığınızdan da emin olmanız gerekiyor. Sorunların son bulması için bir an önce harekete geçmeniz gerekiyor.

Nuray Sayarı ile günlük burç yorumları 28 Nisan 2021 Çarşamba

GÜNLÜK BAŞAK BURCU YORUMLARI 28 NİSAN 2021 ÇARŞAMBA

Sevgili Başak: Bu sıralar, kendinizi ruhsal olarak çok daha iyi hissetmeye başlayacaksınız ki bu da güzel gelişmeleri ve fırsatları beraberinde getirebilir. Önünüze konulan sınırları geçmediğiniz ve üzerinize düşüne yaptığınız takdirde her ey daha iyiye gidebilir. Doğru olduğuna inandığınız adımları atarken bir kaç defa daha düşünmeli ve aceleci davranmaktan kaçınmalısınız. Finansal konuda sıkıntı çekmek istemiyorsanız ihtiyacınız olmayan alışverişler yapmaktan uzak durmanız gerektiğini de unutmayınız.

Nuray Sayarı ile günlük burç yorumları 28 Nisan 2021 Çarşamba

GÜNLÜK TERAZİ BURCU YORUMLARI 28 NİSAN 2021 ÇARŞAMBA

Sevgili Terazi;  Bugün fazlasıyla yorgun ve bitkin hissedebilirsiniz. Ayrıca çelişkili gelişmeler gündeme gelebilir. Her şeye hazırlıklı olmanızda fayda var ve sakinliğinizi korumaya dikkat edin. Gerginliklerin kısa zaman içerisinde son bulma ihtimali var ancak aceleci olmaktan, kalp kırmaktan uzak durmaya özen göstermelisiniz. Genel olarak her şeyin daha iyiye gideceği bir süreçten geçiyorsunuz.

Nuray Sayarı ile günlük burç yorumları 28 Nisan 2021 Çarşamba

GÜNLÜK AKREP BURCU YORUMLARI 28 NİSAN 2021 ÇARŞAMBA

Sevgili Akrep; Bugün çevrenizde olup biten saçmalıklara kayıtsız kalmak sizin için biraz zor olabilir. Ancak sükûnetinizi korumak ve bu olaylar uzak durmak sizin yararınıza olacaktır. Ayrıca zihinsel olarak oldukça iyi durumdasınız. Geçmişten gelecek biri tüm dengenizi alt üst edebilir fakat geçmişte yaşananları tekrar yaşamak istemiyorsanız tavrınız kesin olmalı. Bir an önce içsel sorunlarınızı da çözüme kavuşturmanız gerekiyor.

 

Nuray Sayarı ile günlük burç yorumları 28 Nisan 2021 Çarşamba

GÜNLÜK YAY BURCU YORUMLARI 28 NİSAN 2021 ÇARŞAMBA

Sevgili Yay; Haftanın üçüncü gününde, normalden daha farklı davranışlar sergileyebilirsiniz. Yaşayacağınız kimi olaylarda ise gereğinden fazla tepki gösterebilirsiniz. Ancak üzerinizdeki bu gerginliğin kaynağını bulup çözümlemezseniz hata yapmanız mümkün. Genel olarak istediklerinize ulaşabileceğiniz bir günde olmanıza rağmen her şeyin daha da karmaşık olmasına neden olabilirsiniz. Bugün mantık çerçevesinde hareket etmeye dikkat ediniz.

Nuray Sayarı ile günlük burç yorumları 28 Nisan 2021 Çarşamba

GÜNLÜK OĞLAK BURCU YORUMLARI 28 NİSAN 2021 ÇARŞAMBA

Sevgili Oğlak; Bugün yollar beklenmedik ve hiç hazırlıklı olmadığınız virajlara kıvrılabilir. Ancak her ne olursa olsun sakin kalarak üstesinden gelemeyeceğiniz bir şey olmadığını aklınızdan çıkarmayınız. Davranışlarınız zaman zaman değişiklik gösterecek olsa da  uyum konusunda zorlanmayacaksınız. Yepyeni gelişmelerle açık olmalısınız. Ayrıca bugün çevrenize karşı fazla dikkatli ve odaklı olmaya gayret gösterin.

Nuray Sayarı ile günlük burç yorumları 28 Nisan 2021 Çarşamba

GÜNLÜK KOVA BURCU YORUMLARI 28 NİSAN 2021 ÇARŞAMBA

Sevgili Kova; Bugün çevrenizdeki insanların alışılmadık düşünceleri sizi yanlış yola itebilir. Başkalarından fikir almak her zaman doğru olan değildir, bu nedenle içinize sinen ne var ise ona yönelmelisiniz. Aile hayatınızdan yana beklenmedik gelişmeler gündeme gelebilir. Yaşanacak tartışmalardan uzak durmaya özen göstermelisiniz. Kısaca üzerinize vazife olmayan şeylerden kaçınmalsınız aksi halde kabak sizin başınıza patlayabilir. Sorunları gözünüzde büyütmediğiniz takdirde daha güzel adımlar atacaksınız. 

Nuray Sayarı ile günlük burç yorumları 27 Nisan 2021 Salı

GÜNLÜK BALIK BURCU YORUMLARI 28 NİSAN 2021 ÇARŞAMBA

Sevgili Balık; Bir süredir hissedemediğiniz yakınlığı hissetmeye başlayacaksınız. Yaşadığınız olay ile arkadaşlarınızın size destek çıktığını hissedecek ve yalnız olmadığınızın farkına varacaksınız. Öte yandan bu sırlara atacağınız adımlar konusunda aceleci davranmamaya dikkat ediniz. Olumsuzluklara takılı kalmayarak ve önünüze bakarak devam ettiğiniz sürece hedeflerinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz. Ayrıca ilişki hayatınızda yeni gelişmeler gündeme gelebilir.

Damla Korkmaz
Güncel Olaylar Editörü
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT