1. HABERLER
  2. HAYAT VE YAŞAM
  3. Nuray Sayarı ile Günlük burç yorumları 3 Temmuz 2021 Cumartesi | İkizler Burcu, kendinizi gereğinden fazla zorlamak size herhangi bir yarar sağlamayacak!

Nuray Sayarı ile Günlük burç yorumları 3 Temmuz 2021 Cumartesi | İkizler Burcu, kendinizi gereğinden fazla zorlamak size herhangi bir yarar sağlamayacak!

Nuray Sayarı ile Günlük burç 3 Temmuz 2021 Cumartesi yorumları meraklıları tarafında araştırılmaya devam ediyor. Bugün burçlar bize neler söylüyor. Hangi burcu neler bekliyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçlarını bugün neler bekliyor?

Günlük burç yorumlarına göre 3 Temmuz 2021 gününde bizi nelerin beklediğini, Aşk, iş para konularında hangi burçların bugün daha şanslı olacağını siz değerli okuyucularımıza sunuyoruz. Burçlar hakkında merak ettikleriniz ve günlük burç yorumlarına haberimizden ulaşabilirsiniz..

koc-001.jpg

GÜNLÜK KOÇ BURCU YORUMLARI 3 TEMMUZ 2021 CUMARTESİ

Sevgili Koç; Bugün, günlük hayatınız ile ilgili konularda kendinizi toparlamaya çalışın. Koşullar sürekli değişkenlik gösterecek. Ayak uydurmayı başardığınız sürece herhangi bir sorun ya da sıkıntı olmayacaktır.. Etkin adımlar atmanız gereken bir süreçten geçiyorsunuz. Olumsuzlukları ortadan kaldırın. Aşk ve ilişki hayatınızda bugün, içinizdeki hisleri anlatırken, ufak tefek sürtüşmeler yaşayabilirsiniz. Birlikte olduğunuz kişiyle aranızdaki sorunları minimum seviyeye indirmeye çalışın. İş ve kariyer hayatınızda bugün, mesleki olarak toparlanacaksınız. Başarıya odaklanmanız gerekiyor. Bugün, maddi koşullara uygun hareket etmelisiniz. Elinize geçen fırsatları net olarak değerlendirme altına alabildiğiniz sürece sorun yaşanmayacak.

bo-003.jpg

GÜNLÜK BOĞA BURCU YORUMLARI 3 TEMMUZ 2021 CUMARTESİ

Sevgili Boğa; Bugün, yaşamsal konularda daha uyumlu olduğunuz sürece sorun yaşamayacaksınız. Koşullar üzerinde hareketlilik göstermek isterken hata yapmaktan da kaçınmanız gerekiyor. Biraz olsun kendinizi düşünmeli ve atacak olduğunuz adımları iyi düşünmelisiniz. Aşk ve ilişki hayatınızda bugün, duygusal olarak biraz olsun toparlamaya çalışın. İlişkinize vermiş olduğunuz değeri daha net göstermeye gayret edin. Hata yapmaktan kaçınmanız gerekiyor.  Doğrudan başarıya odaklanmanız gereken bir süreçten geçiyorsunuz. Her şey daha da iyiye gitmeye başlayacak. Maddiyatla ilgili bazı sorunlar yaşanabilir. Gelir ve gider arasındaki dengeyi mutlaka korumaya almalısınız.

ik-003.jpg

GÜNLÜK İKİZLER BURCU YORUMLARI 3 TEMMUZ 2021 CUMARTESİ

Sevgili İkizler; Bugün, fiziksel ve zihinsel olarak kendinizi yormamalısınız. Sorunların ve sıkıntıların tamamen çözüme kavuşması için ne gerekiyorsa onu yapmalısınız. Kendinizi gereğinden fazla zorlamak size herhangi bir yarar sağlamayacak. Daha dengeli ve tutarlı olmanız gerekiyor. Aşk hayatınızda duygusal olarak kendinizi toparlamalı ve ilişkinize yönelik adımlar atmalısınız. Hatalarınızdan ders çıkarmalı ve beraberliğinize odaklanmalısınız. İş ve kariyer hayatınızda bugün, mesleki olumsuzlukları gözünüzde büyütmekten kaçınmalı ve doğru olan ne ise ona yönelmelisiniz. Sınırları tamamen lehinize çevirmeniz gerekiyor. Bugün, parasal kaynakların yönetimi konusunda daha dengeli olmalısınız. Hata yapmaktan kaçınmanız gereken bir gündesiniz.

Günlük burç yorumları 6 Haziran Cumartesi 2020

GÜNLÜK YENGEÇ BURCU YORUMLARI 3 TEMMUZ 2021 CUMARTESİ

Sevgili Yengeç; Bugün, kişisel düşüncelerinizle ilgili konularda daha uyumlu olmaya çalışın. Etkin adımlar atma şansınız var ancak bunun için biraz daha sabırlı olmaya ihtiyacınız olduğunu da unutmamalısınız. Sorunların ve sıkıntıların tamamen son bulabileceği bir süreçten geçmektesiniz. ilişki hayatınızda bugün, ilişkinize yönelik adımlar atmaktan zorluk yaşanmayacak. Her şeyin istediğiniz gibi olması için biraz daha zamana ihtiyacınız olduğunu da unutmayın. İş ve kariyer hayatınızda bugün, karmaşadan uzak durmalı ve sorunların üstesinden gelmeye çalışmalısınız. Dengeleri tamamen çözüme kavuşturmanız gerekiyor. Bugün, maddi anlamda yeni gelişmeler gündeme gelebilir. Rahat hareket etmek için biraz daha toparlanmaya çalışın.

Günlük burç yorumları 6 Haziran Cumartesi 2020

GÜNLÜK ASLAN BURCU YORUMLARI 3 TEMMUZ 2021 CUMARTESİ

Sevgili Aslan; Bugün, herhangi bir adım atmadan önce tam anlamıyla emin olmalısınız. İç dünyanızda tereddüt nedeniyle yanlış kararlar alma ihtimaliniz var. Size zarar verebilecek her ne varsa ondan da uzak durmanız gerekiyor. Hata yapmamanız gereken bir gündesiniz. Aşk ve ilişki hayatınızda bugün, duygularınızı ifade ederken abartıdan kaçınmanız gerekiyor. Birlikteliğinize zarar verebilecek her ne varsa ondan da uzak durmalısınız. İş ve kariyer hayatınızda bugün, olaylara uygun adımlar atmalı ve sınırları gereğinden fazla zorlamadığınız sürece her şey istediğiniz gibi olabilir. Odaklanmanız gereken bir gün. Bugün, maddi anlamda yeni gelişmeler gündeme gelebilir. Finansal olumsuzlukları gözünüzde büyütmediğiniz sürece herhangi bir sorun yaşanmayacak.

bas-001.jpg

GÜNLÜK BAŞAK BURCU YORUMLARI 3 TEMMUZ 2021 CUMARTESİ

Sevgili Başak: Bugün, fikirleriniz doğrultusunda adımlarınızı atarken planladıklarınızın dışına çıkabilirsiniz. Sizi zorlayacak ne varsa uzak durmaya çalışın. Kişisel sorunlarınızı ortadan kaldırmak için ne gerekiyorsa onu yapın. Her türlü sorunun ve sıkıntının çözüme kavuşabileceği bir süreçten geçiyorsunuz. Aşk ve ilişki hayatınızda bugün, duygusal olarak beklenmedik adımlar atma şansınız var. İlişkinizi zora sokmaktan kaçının. İş ve kariyer hayatınızda bugün, kafanızda planladığınız işlerinizle ilgili bazı kararlar alabilirsiniz. Koşullara uygun adımlar atabildiğiniz sürece herhangi bir sorun yaşanmayacak. Bugün, finansal durumunuzla ilgili yeni gelişmeler yaşayabilir, bilinçli olmalı ve ona göre adımlar atmalısınız.

Günlük burç yorumları 6 Haziran Cumartesi 2020

GÜNLÜK TERAZİ BURCU YORUMLARI 3 TEMMUZ 2021 CUMARTESİ

Sevgili Terazi; Bugün, etkin adımlar atmanızı sağlayacak her türlü enerjiye sahipsiniz. Olumsuzlukları tamamen çözüme kavuşturmayı başarabileceğiniz bir süreçten geçiyorsunuz. Her şeyin daha da iyiye gitme ihtimali olduğunu unutmayın. Sadece biraz sabır. Aşk ve ilişki hayatınızda bugün, birlikte olduğunuz kişiyle aranızdaki çekim daha üst seviyelere çıkabilir. Güzel gelişmelere hazır olun. Dengeleri yakalayacaksınız. İş ve kariyer hayatınızda bugün, kişisel olarak toparlanmaya ve işlerinize odaklanmaya başlıyorsunuz. Bugün, finansal durumunuzu zorlayabilecek her ne varsa ondan uzak durmalısınız. Hata yapmaktan kaçınmanız gereken bir gün.

 

Günlük burç yorumları 6 Haziran Cumartesi 2020

GÜNLÜK AKREP BURCU YORUMLARI 3 TEMMUZ 2021 CUMARTESİ

Sevgili Akrep; Bugün, yönetici gezegeninizden alacak olduğunuz etki sayesinde her şeyi lehinize çevirebilirsiniz. İçsel sorunların ve sıkıntıların son bulmasıyla beraber her şeyin daha da iyiye gidebileceğini unutmamalısınız. Aşk ve ilişki hayatınızda bugün, beklenmedik fakat bir o kadar da büyük olmayan sonuçlarla karşılaşacaksınız, hiç kafanızda büyütmeyin, üstesinden geleceksiniz. İş ve kariyer hayatınızda bugün, çabalarınızın karşılığını almaya başlayacak ve emin adımlarla ilerleyeceksiniz. Sorumluluklarınıza uygun adımlar alabileceğiniz bir süreçten geçiyorsunuz. Bugün, maddi durumunuzla ilgili beklenmedik gelişmeler gündeme gelebilir. İçinde bulunduğunuz duruma uygun adımlar atmaya çalışın.

Günlük burç yorumları 6 Haziran Cumartesi 2020

GÜNLÜK YAY BURCU YORUMLARI 3 TEMMUZ 2021 CUMARTESİ

Sevgili Yay; Bugün, koşullara uygun adımlar atma şansınız çok fazla. İçinde bulunduğunuz durumlar aslında tam da istediğiniz gibi olmaya başlıyor. Dengenizi zorlayacak her türlü olaydan uzak durmanızda fayda var. Elinizden gelenin en iyisine ihtiyaç duyabileceğiniz bir gündesiniz. Aşk ve ilişki hayatınızda bugün, duygusal karmaşıklık yaşanabilir. Her şey iyiye gidecek fakat biraz daha zaman. İş ve kariyer hayatınızda bugün, sorunlara çok fazla takılı kalmamaya çalışın. Etkin adımlar atmak için daha sabırlı olmalısınız. Ayrıca, üstünüz olan kişilerle de aranızı iyi tutmaya çalışın  Bugün, maddi durumunuzla ilgili olarak bazı sorunlar gündeme gelebilir. Ödemelerinizi en kısa zaman içerisinde gerçekleştirmeye çalışmalısınız.

og-001.jpg

GÜNLÜK OĞLAK BURCU YORUMLARI 3 TEMMUZ 2021 CUMARTESİ

Sevgili Oğlak; Bugün, beklenmedik gelişmeler gündeme gelebilir. Her türlü dengeyi çözüme kavuşturmaya çalışın. Etkinliklerden yana beklenmedik sorun ya da sıkıntı yaşanmayacak olması da önemli. Her şeyin daha da iyiye gidebileceği bir süreçten geçiyorsunuz. Kendinizi bir an önce toparlamaya çalışın. Aşk ve ilişki hayatınızda bugün, içsel sorunları ve sıkıntıları tamamen çözüme kavuşturmaya çalışın. Birlikte olduğunuz kişiyle aranızdaki sorunları da çözüme kavuşturmanız gerekiyor. İş ve kariyer hayatınızda bugün, başarı olarak adlandırdığınız noktaya ulaşmanız çok da zor olmayacak. Her şeyin daha da iyiye gitmesi için zamana ihtiyacınız olabilir. Bugün, maddi konularda beklenmedik bazı sorunlar gündeme gelebilir. Fırsatları net olarak değerlendirme altına almalı ve ona göre adımlar atmalısınız.

 

Günlük burç yorumları 6 Haziran Cumartesi 2020

GÜNLÜK KOVA BURCU YORUMLARI 3 TEMMUZ 2021 CUMARTESİ

Sevgili Kova; Bugün, kendinizi fiziksel olarak daha iyi hissetmeye başlıyorsunuz. Sorunlar üzerinde etkinlik göstermeye çalışmalı, üzerinizdeki baskıdan bir an önce kurtulmanın yollarını aramalısınız. Toparlanmanız gereken bir günde olduğunuzu da unutmayın. Aşk ve ilişki hayatınızda bugün, duygusal olarak daha bilinçli olmalı ve ilişkinize odaklı adımlar atmalısınız. Verdiğiniz değeri saklamadan, özgürce gösterebileceğiniz bir gün. Hata yapmamanız gerekiyor. İş ve kariyer hayatınızda bugün, dengeler ne kadar karmaşık olsa da üstesinden gelebilirsiniz. Etkin adımlar atmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olduğunu unutmamanız gerekiyor. Bugün, maddiyatla ilgili yeni gelişmeler yaşayabilirsiniz. Fırsatları net olarak değerlendirme altına almanız gerekiyor.

Günlük burç yorumları 6 Haziran Cumartesi 2020

GÜNLÜK BALIK BURCU YORUMLARI 3 TEMMUZ 2021 CUMARTESİ

Sevgili Balık; Bugün, bakış açınızdaki değişimden fayda sağlamaya çalışın. Olumsuzluklara takılı kaldığınız sürece her şeyin daha zor olacağını unutmayın. Dengeleri zora sokmaktan kaçınmalı ve kendiniz için doğru olduğuna inandığınız adımları atmalısınız. Aşk ve ilişki hayatınızda bugün, olumsuzlukları gözünüzde büyütmekten kaçınmalısınız. İlişkinize zarar verebilecek her ne varsa ondan da uzak durmanız gerekiyor. Etkin adımlar atmanız gereken bir gün. İş ve kariyer hayatınızda bugün, mesleki olarak kendinizi toparlamalı ve sizden istenenlere olumlu anlamda cevap vermeye çalışın. Toparlanmanız gereken bir gün. Bugün, parasal kaynakların yönetimi konusunda daha bilinçli olmalısınız. Her türlü sorunun ve sıkıntının üstesinden gelmeniz gerekiyor.

Günlük burç yorumları 6 Haziran Cumartesi 2020

 

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA NASIL YAPILIR?

Yükselen burç tablosu nedir? Yükselen burç tablosu ne işe yarar? Yükselen burç tablosu çok fazla efor sarf etmeden yükselen burcunuzu bulmanızı sağlayacak bir tablodur. Tabla aracılığı ile doğduğunuz tarih ve doğduğunuz saati de kullanarak rahatça yükselen burcunuzu bulmanızı sağlayan yükselen burç tablonuz, size yükselen burcunuzun hangi burç olduğu bilgisini verir. Yükselen burcu hesaplamalarında dikkat edilemeyen şeyler çoğu zaman oluyor dolayısı ile bireyler yükselen burçlarını yanlış hesaplıyorlar. Yükselen burç tablosu sayesinde bireyler yanlış hesaplama risklerini yok ederek direkt olarak yükselen burçlarını öğrenebilmektedir. Peki bu dikkat edilmeyen ve yükselen burcu yanlış hesaplayabilmenize yol açabilecek durumlar nelerdir? Bunlardan bir tanesi yaz saati uygulamasıdır. Eğer doğduğunuz dönemde yaz ve kış saati uygulamaları başladı ise,ve eğer siz bu saat dilimlerinin değişikliğinden dolayı doğum saatinizde oluşan farklılıkları hesaba katmadan doğum saatinizi kaydetmiş iseniz, yüksek bir ihtimal ile yükselen burcunuzu da yanlış hesaplayacaksınız demektir. Bir diğer önem vermeniz gereken şey ise yükselen burç da hangi konumda doğduğunuzda önemli olduğudur. Yükselen burcunuz, doğduğunuz dönemde hangi burç ufuktan yükseliyordu, işte buna bakılarak yükselen burç hesaplanır. Dünya yuvarlak olduğundan dolayı ise doğduğunuz konuma göre ufuktan hangi burcun yükseldiği bilgisi de değişmektedir.

Günlük burç yorumları 6 Haziran Cumartesi 2020

İLİŞKİLERDE BURÇ UYUMU

Astroloji meraklıların en çok aradıkları konuların başında gelen ise ilişkilerde hangi burçların uyumlu olduğu yönünde. Peki hangi burçlar birbiriyle uyumlu? Akrep burcu ile ilişki yürütülebilir mi? Hangi burç ilişkide daha baskın karakterdir? İşte merak ettiğiniz soruların cevabı..

Sevdiğiniz Koç burcu ise, karşınızda beklemeyi sevmeyen, istediğini almak için tüm enerjisiyle savaşan ve sizin de böyle olduğunuzu varsayarak, size çok danışmadan beklemeden hareket eden sabırsız bir model vardır. Spor yapmayı hareket halinde olmayı yeni şeyler denemeyi canı ne istiyorsa onu yapmayı isteyen dinamik biri… o yüzden ona kendinizi ifade etmeli, neyi isteyip istemediğinizi söylemelisiniz. Onun durup sizin neyi arzuladığınızı anlamasını beklemeyin. Onu yavaşlatacak şeyleri sevmediğini hatırlayarak, onun hızına temposuna enerjisine uyum sağlamaya çalışın. Eğer sizin de burcunuz Koç, Aslan, Yay, İkizler, Kova ise ona uyum sağlamanız daha kolay olacaktır. Fakat Yengeç, Terazi ve Oğlak burcu iseniz birbirinizle çatıştığınız ve size çok şey öğreten aynı zamanda geliştiren ve tamamlayan bir ilişkiniz olabilir. En zorlu deneyimi balık, akrep, başak ve boğa burçları yaşayabilir. Onlara çok yabancı gelen, konfor alanlarını ve düzenlerini bozan bu enerjiyi anlamak ve ilişkilerini sürdürebilmek için; karşıdaki insanın farklılıklarına saygı göstermeyi öğrenmeliler.

Sevdiğiniz Boğa burcu ise, yemesine içmesine keyfine rahatına düşkün sakin bir model vardır karşınızda. Sevdikleriyle temas halinde olmaktan, dokunulmaktan dokunmaktan hoşlanır. Onu mutlu eden şey; yanında olmaktan huzur ve keyif aldığı insanlarla zaman geçirmektir. Onu strese sokan, kaybetme korkusunu tetikleyen; ilişkiler, heyecanlar, arayışlar, riskler içinde olmaz. Sosyalleşmek ya da yeni yerler görmek için değil doğanın ve yaşamın keyfine varmak, hissetmek için gezer dolaşır. Sosyal medyayı kullanmaktan kaçınır çünkü huzurunu bozacak insan ve olaylardan uzak durmayı tercih eder. Keyfine düşkünlüğü ve inadı meşhurdur. Eğer sizin de burcunuz Boğa, Başak, Oğlak, Yengeç, Balık, Terazi ise ona uyum sağlamanız daha kolay olacaktır. Fakat Aslan, Akrep ve Kova burcu iseniz birbirinizle çatıştığınız ve size çok şey öğreten aynı zamanda geliştiren ve tamamlayan bir ilişkiniz olabilir. En zorlu deneyimi ikizler, koç, yay burçları yaşayabilir. Onlara çok yabancı gelen, konfor alanlarını ve düzenlerini bozan bu enerjiyi anlamak ve ilişkilerini sürdürebilmek için; karşıdaki insanın farklılıklarına saygı göstermeyi öğrenmeliler.

Sevdiğiniz İkizler burcu ise, tatlı dilli esprili meraklı sohbeti hiç bitmeyen bir modelle birliktesiniz. Hem zihni hem de bedeni hareketi dinamizmi sever, yeni şeyler öğrenmek araştırmak bilmek konuşmak anlatmak en büyük hobisidir. Yüksek ihtimalle İyi bir dinleyici olmadığından sizin ne demek istediğinizi anlamakta zorlanabilir, pes etmeyin odaklanın göz teması kurun ve sözünüzü tekrar edin. Yorulmak bilmediğinden onu yavaşlatan tekrara düşüren bir ilişki arkadaşlık onu sıkabilir. Aktif ve çok yönlüdür, çok sayıda kişiyle temas halinde olmayı arzular. Sosyal medyada aktiftir, telefonu ve kitabı elinden düşmez. Arkadaşlarıyla görüşmesini engellemeye çalışmak, ona yasaklar koymaya çalışmak büyük bir hata olur. Eğer sizin de burcunuz ikizler, Terazi, Kova, Aslan, Koç ise ona uyum sağlamanız daha kolay olacaktır. Fakat Yay, Başak ve Balık burcu iseniz birbirinizle çatıştığınız ve size çok şey öğreten aynı zamanda geliştiren ve tamamlayan bir ilişkiniz olabilir. En zorlu deneyimi Boğa, Yengeç, Akrep ve Oğlak burçları yaşayabilir. Onlara çok yabancı gelen, konfor alanlarını ve düzenlerini bozan bu enerjiyi anlamak ve ilişkilerini sürdürebilmek için; karşıdaki insanın farklılıklarına saygı göstermeyi öğrenmeliler.

Sevdiğiniz Yengeç burcu ise, halinizden anlayan sizi düşünen incitmekten kaçınan yanınızda iken kendini güvende hisseden ve en çok da sizinle bu yüzden beraber olan biriyle birliktesinizdir. “İyi günde kötü günde” teması yengeçler için hala geçerliliğini korumaktadır, şüpheniz olmasın. Fakat sizden aynı oranda ilgi, güven, sevgi ve şefkat bekler, düşünüldüğünü bilmek ister. Ona özel hediyeler, küçük ayrıntılar, sevgi sözleri bekler. Bu ayrıntıları atlarsanız, onu sevdiğinizi belli etmezseniz; kabuğuna kapanıp sizden uzaklaşır, ilişkiden kendini çekebilir. Ta ki siz gelip durumun farkında olduğunuzu belli edip gerekli ayarlamaları yapana kadar. Eğer sizin de burcunuz Yengeç, Balık, Akrep, Başak, Boğa ise ona uyum sağlamanız daha kolay olacaktır. Fakat Terazi, Oğlak, Koç burcu iseniz birbirinizle çatıştığınız ve size çok şey öğreten aynı zamanda geliştiren ve tamamlayan bir ilişkiniz olabilir. En zorlu deneyimi ikizler, aslan, yay, kova burçları yaşayabilir. Onlara çok yabancı gelen, konfor alanlarını ve düzenlerini bozan bu enerjiyi anlamak ve ilişkilerini sürdürebilmek için; karşıdaki insanın farklılıklarına saygı göstermeyi öğrenmeliler.

Sevdiğiniz Aslan burcu ise, acaba onu ne mutlu eder? ya da neyden hoşlanır? diye düşünmenize detaylı araştırma yapmanıza gerek yok.  Aslan zaten kendini belli eder. Samimi içten eğlenmeyi ve yaşamayı bilen, canınıza can katan, lider bir kişilik ile birliktesiniz. Ona karşı dürüst olun, dolambaçlı yollar kullanmayın. Onun egosunu ve özgüvenini olumlu yönde destekleyecek davranışlarda bulunun. Sık sık göz teması kurun, dikkatinizin onda olduğunu hissettirin. Eğer eleştirecekseniz önce iyi taraflarından başlayın, sonra sadede gelin. Sizi mutlu eden ve önemli olan konular her ne ise, ona detaylıca anlatın ki sizi kendi gibi sanıp istediklerinin peşinden sürüklemeye kalkmasın. Eğer sizin de burcunuz Koç, Aslan, Yay, Terazi, İkizler ise ona uyum sağlamanız daha kolay olacaktır. Fakat Akrep, Kova ve Boğa burcu iseniz birbirinizle çatıştığınız ve size çok şey öğreten aynı zamanda geliştiren ve tamamlayan bir ilişkiniz olabilir. En zorlu deneyimi yengeç, başak, oğlak ve balık burçları yaşayabilir. Onlara çok yabancı gelen, konfor alanlarını ve düzenlerini bozan bu enerjiyi anlamak ve ilişkilerini sürdürebilmek için; karşıdaki insanın farklılıklarına saygı göstermeyi öğrenmeliler.

Sevdiğiniz Başak burcu ise, size her an yardıma desteğe ve bakıma hazır bir modelle birliktesiniz. Sizin geliştiren iyileştiren varsa aksayan sorun çıkaran işlerinizi-ilişkilerinizi onarmak için tavsiyeler vermeye can atan bir sevgili. Gözlem ve idrak kabiliyeti çok yüksek, pratik, yeri geldiğinde de bir “geyşa”. Onu en çok iğreti eden, sizden uzaklaştıran şey önerilerini dikkate almamanız olacaktır. Ayrıca uzun süre bir konuda karar alamayan, net olamayan belirsiz durum ve ilişkiler onu yorar. Ona karşı net olun, evetlerinizi ve hayırlarınızı detaylı anlatın ki sizin adınıza düşünüp durmasına gerek kalmasın. Günü birlik, yüzeysel, güven vermeyen ilişkiler kurmaya yanaşmaz, unutmayın. Eğer sizin de burcunuz Boğa, Başak, Oğlak, Yengeç, Akrep ise ona uyum sağlamanız daha kolay olacaktır. Fakat Yay, Balık ve İkizler burcu iseniz birbirinizle çatıştığınız ve size çok şey öğreten aynı zamanda geliştiren ve tamamlayan bir ilişkiniz olabilir. En zorlu deneyimi Aslan, Terazi, Koç ve Kova burçları yaşayabilir. Onlara çok yabancı gelen, konfor alanlarını ve düzenlerini bozan bu enerjiyi anlamak ve ilişkilerini sürdürebilmek için; karşıdaki insanın farklılıklarına saygı göstermeyi öğrenmeliler.

Sevdiğiniz Terazi burcu ise oldukça zarif, hem sizin hem de çevresindeki diğer insanların isteklerine ve seçimlerine karşı oldukça duyarlı biriyle birliktesinizdir. Onun için çok rahatsız edici olmadıkça yaptığınız programa ve akışa uyar, sorun çıkarmaz. Daha çok problem çözen, orta yolu bulmaya çalışan biridir. Etrafını güzelleştirmeye bayılır, bunu müzikle sözle edebiyatla moda veya sanatla yapıyor olabilir. En büyük sıkıntısı, huzurunun yani içindeki hassas dengenin bozulmasıdır. İdare eden görmezden gelen pek belli etmeyen bir yanı vardır. Dikkat edin, eğer bu moda kayarsa bilin ki bu sıkıntı bir yerden patlak verecek, büyük ihtimalle önemsiz bir konudan. Onun, size verdiği öncelik ve ilgi kadar sizde ona vermeyi ihmal etmeyin. “Fark etmez, sorun yok, olsun, sen nasıl istersen” ifadelerini dikkatli okuyun, belki fark ediyordur. Eğer sizin de burcunuz ikizler, Terazi, Kova, Aslan, Yay, Boğa ise ona uyum sağlamanız daha kolay olacaktır. Fakat Koç, Yengeç ve Oğlak burcu iseniz birbirinizle çatıştığınız ve size çok şey öğreten aynı zamanda geliştiren ve tamamlayan bir ilişkiniz olabilir. En zorlu deneyimi Akrep, Başak, Balık burçları yaşayabilir. Onlara çok yabancı gelen, konfor alanlarını ve düzenlerini bozan bu enerjiyi anlamak ve ilişkilerini sürdürebilmek için; karşıdaki insanın farklılıklarına saygı göstermeyi öğrenmeliler.

Sevdiğiniz Akrep burcu ise, sizi baştan aşağıya taramış, olumlu olumsuz özelliklerinizi, güçlü zayıf yanlarınızı hafızaya almış biriyle birliktesiniz. Onu kandırmanızın, yüzeysel davranmanızın, dikkat edeyimde açığımı yakalamasın uğraşlarının bir faydası yok! Dürüst olun. Eğer seviyorsanız korkmayın ondan J zira akrep çok vefalı sadık duyarlı elinde avucunda ne varsa veren bir modeldir. Ancak kandırılmaya ve kullanılmaya gelemez. Akreple yaşanan tutkulu ve samimi bir aşk, öfkeli bir ilişkiye güç savaşına dönüşebilir ve akrep kaybetmeyi hiç sevmez. Sizinle beraberse onun yaşamına kattıklarınızın değerini biliyordur. Ama bir akrep’e karşı da güçlü durmayı, sınırlarınızı çizmeyi, nerde başlayıp nerde bittiğinizi de göstermeniz lazım. Ondan ayrı program yapabilir misiniz?, gün içinde yaşadığınız şeyleri detaylı anlatmadan geçebilir misiniz? pek emin değilim, önce bir konuşun derim. Eğer sizin de burcunuz Yengeç, Balık, Akrep, Başak, Oğlak ise ona uyum sağlamanız daha kolay olacaktır. Fakat Boğa, Kova ve Aslan burcu iseniz birbirinizle çatıştığınız ve size çok şey öğreten aynı zamanda geliştiren ve tamamlayan bir ilişkiniz olabilir. En zorlu deneyimi Terazi, Yay, Koç ve İkizler burçları yaşayabilir. Onlara çok yabancı gelen, konfor alanlarını ve düzenlerini bozan bu enerjiyi anlamak ve ilişkilerini sürdürebilmek için; karşıdaki insanın farklılıklarına saygı göstermeyi öğrenmeliler.

Sevdiğiniz Yay burcu ise, deli dolu ağız dolusu gülen kıpır kıpır bir modelle birliktesiniz. O hayata nerden bakılması gerektiğini iyi bilir, vizyonerdir. Yaşamın ve insanların Güzel taraflarını görür, fark eder. Ona göre gezecek görecek yaşanacak öğrenilecek konuşup tartışılacak tecrübe edilecek çok şey vardır yaşamda. O yüzden böyle bir modeli sınırlamaya kalkmayın, çabanız beyhude olur. Onunla birlikte yaşamadan keyif almayı öğrenin. Acil durumlarda dikkatini çekmek ve onu uyarmak için; merakını uyandıran ifadeler kullanın. Öğrenmeye ve yeni uğraşlar hobiler edinmeye açık olduğunuzu gösterin. Çünkü o, hareketli dopdolu bir yaşam arayışındadır. Eğer sizin de burcunuz Koç, Aslan, Yay, Terazi, Kova ise ona uyum sağlamanız daha kolay olacaktır. Fakat İkizler, Balık ve Başak burcu iseniz birbirinizle çatıştığınız ve size çok şey öğreten aynı zamanda geliştiren ve tamamlayan bir ilişkiniz olabilir. En zorlu deneyimi Akrep, Oğlak, Yengeç ve Boğa burçları yaşayabilir. Onlara çok yabancı gelen, konfor alanlarını ve düzenlerini bozan bu enerjiyi anlamak ve ilişkilerini sürdürebilmek için; karşıdaki insanın farklılıklarına saygı göstermeyi öğrenmeliler.

Sevdiğiniz Oğlak burcu ise, sadece kendinin değil hayatın da sorumluluğunu sırtlanmış giden bir modelle birliktesiniz. Ona göre yaşamak çok ciddi bir iştir, sevmek de öyle! Yaşam modeline, aile terbiyesine uyumlu olmayan biriyle beraber olmaktan kaçınacaktır. Tek gecelik ilişkiler, emek harcamadan kurulmuş bağlar ona samimi gelmez. Onun önceliklerine ve emeğine saygı göstermeniz, onu ciddiye almanız çok önemli. Kendini güvende hissetmek ve ayaklarını yere sağlam basmak isteyen bu modelin güvenini ve takdirini kazanırsanız, onun hayatla dalga geçen keyifli yanıyla da karşılaşabilirsiniz. Zorlukları beraber aşacağınız bir yol arkadaşı da kazanmış olursunuz. Eğer sizin de burcunuz Boğa, Başak, Oğlak, Akrep ve Balık ise ona uyum sağlamanız daha kolay olacaktır. Fakat Koç, Yengeç ve Terazi burcu iseniz birbirinizle çatıştığınız ve size çok şey öğreten aynı zamanda geliştiren ve tamamlayan bir ilişkiniz olabilir. En zorlu deneyimi Yay, Kova, İkizler ve Aslan burçları yaşayabilir. Onlara çok yabancı gelen, konfor alanlarını ve düzenlerini bozan bu enerjiyi anlamak ve ilişkilerini sürdürebilmek için; karşıdaki insanın farklılıklarına saygı göstermeyi öğrenmeliler.

Günlük burç yorumları 6 Haziran Cumartesi 2020

Sevdiğiniz Kova burcu ise, hayatta kendi merkezini belirlemiş,  “evet ve hayırları” net olan ama bir o kadar da diğerlerine karşı hoşgörülü ve anlayışlı bir modelle birliktesiniz. Her konuda konuşabilen, herkesle zaman geçirebilen, hümanist, keyifli, eğlenceli, muzip biridir kova burcu. Onun için bir ilişkide arkadaşlık dostluk çok önemlidir. Arkadaşça ve özgür bir yaklaşım sergileyen, birbirlerinin tercihlerine saygı gösteren ve yeniliğe açık bir ilişkide mutlu olabilir ancak. Kendi başına ayakta durmak temasını çok önemser, bağımlı sürekli iç içe dip dibe “sensiz yapamam” ilişki modellerini sevmez. Aşkta kendini sınırlanmış hissetmek, belli kurallar ve yasakların olduğu bir ilişki modeli onun dengesini bozar. İnatçı asi ele avuca sığmayan bir moda girer, en iyisi onu çok sıkmayın. Eğer sizin de burcunuz ikizler, Terazi, Kova, Koç ve Yay ise ona uyum sağlamanız daha kolay olacaktır. Fakat Aslan, Boğa ve Akrep burcu iseniz birbirinizle çatıştığınız ve size çok şey öğreten aynı zamanda geliştiren ve tamamlayan bir ilişkiniz olabilir. En zorlu deneyimi Balık, Oğlak, Yengeç ve Başak burçları yaşayabilir. Onlara çok yabancı gelen, konfor alanlarını ve düzenlerini bozan bu enerjiyi anlamak ve ilişkilerini sürdürebilmek için; karşıdaki insanın farklılıklarına saygı göstermeyi öğrenmeliler.

Sevdiğiniz Balık burcu ise, bir yandan işkolik bir yandan da melankolik olan bir modelle birliktesinizdir. Bu nasıl olur demeyin çünkü balık burcunun simgesi birbirine ince bir bağla bağlı iki balıktır. Biri hayatın gerçeklerinin farkında iken (geçim derdi, sorumluluklar, engeller, para sıkıntısı, ödemeler…) bir diğeri hayatı yaşama, anda olma, her şeyin yolunda ve tam olduğu inancı içindedir (tembelliğe, bırakmaya meyillidir). Sanatsal ve artistik bir ruha sahip,  duyarlı biridir. Yardıma ihitiyacı olanın, derdi olanın, sevgiye ihtiyacı olanın yanındadır. Sizle beraber olmak için fedakarlıktan kaçınmaz, size inanıyor ve güveniyorsa, sevginiz onu çoğaltıyorsa sorun yok. Ona özel zaman harcamayı ihmal etmeyin, ayrıca onu zaman zaman yalnız bırakın ki kendini şarz edebilsin. Eğer sizin de burcunuz Yengeç, Balık, Akrep, Oğlak, Boğa ise ona uyum sağlamanız daha kolay olacaktır. Fakat İkizler, Yay ve Başak burcu iseniz birbirinizle çatıştığınız ve size çok şey öğreten aynı zamanda geliştiren ve tamamlayan bir ilişkiniz olabilir. En zorlu deneyimi Kova, Koç, Aslan ve Terazi burçları yaşayabilir. Onlara çok yabancı gelen, konfor alanlarını ve düzenlerini bozan bu enerjiyi anlamak ve ilişkilerini sürdürebilmek için; karşıdaki insanın farklılıklarına saygı göstermeyi öğrenmeliler.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT