1. HABERLER
  2. HAYAT VE YAŞAM
  3. Nuray Sayarı ile günlük burç yorumları 6 Nisan Salı 2021

Nuray Sayarı ile günlük burç yorumları 6 Nisan Salı 2021

Ünlü astrolog Nuray Sayarı günlük burç yorumlarını yayınladı. Yepyeni bir günde sizi ve burcunuzu neler bekliyor? Bu ay hangi gezegen hangi burçta ? 12 burcun detaylı günlük yorumuna haberimizden ulaşabilirsiniz. İşte Nuray Sayarı ile günlük burç yorumları 6 Nisan Salı 2021...

Nuray Sayarı ile günlük burç yorumları 6 Nisan Salı 2021

Bugün hangi burcun gündeminde beklenmedik gelişmeler yaşanacak. Diğer burçların bugün neler var? Peki Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçları ayın ilk haftasında hangi duygular içerisinde olacak? İşte Nuray Sayarı ile günlük burç yorumları 6 Nisan Salı 2021...

Nuray Sayarı ile günlük burç yorumları 6 Nisan Salı 2021

GÜNLÜK KOÇ BURCU YORUMLARI 6 NİSAN 2021 SALI

Sevgili Koç; Haftanın ikinci gününde, yaşamsal konuların verdiği sıkıntılı ruh haline bürüneceksiniz. Üzerinizdeki bu sıkıntı etrafınızdaki kişiler ile  tartışma zeminine neden olabilir.  Sergilediğiniz aceleci yaklaşımlar hedeflerinize giden yolda sizi daha çok zora sokuyor, bu tutumunuzu bir kenara bırakmalısınız. Sınırları çok fazla zorlamaktan kaçının. Ayrıca bugün ilişki hayatınızda yeni gelişmeler gündeme gelebilir.

Nuray Sayarı ile günlük burç yorumları 6 Nisan Salı 2021

GÜNLÜK BOĞA BURCU YORUMLARI 6 NİSAN 2021 SALI

Sevgili Boğa; Bugün ikili ilişkileriniz konusunda biraz daha hassas olmalısınız. Ruh haliniz ve enerji dolu halinizden olumlu yönde yarar sağlayabilirsiniz, ancak bazı konularda bir süre daha beklemede kalmalısınız. Bu sıralar alacağınız kararlar hedeflediğiniz noktaya götürme konusunda etkili olacak. Bu nedenle daha mantıklı ve net kararlar almanızda fayda var. Güzel gelişmelerle karşılaşacaksınız. Öte yandan bugün maddiyatla ilgili beklenmedik gelişmeler gündeme gelebilir.

Nuray Sayarı ile günlük burç yorumları 6 Nisan Salı 2021

GÜNLÜK İKİZLER BURCU YORUMLARI 6 NİSAN 2021 SALI

Sevgili İkizler; Yaşamsal konulara ilişkin çok fazla sorgulayacağınız ve harekete geçmek isteyeceğiniz bir süreçten geçiyorsunuz. Düşüncelerinizi hayata geçirme konusunda aceleci olmaktan kaçınmalı ve umutsuzluğa kapılmamalısınız. Ayrıca, etrafınızdaki insanlara da tutamayacağınız sözler verebilirsiniz.  Genel olarak çaba ve emeklerinizin karşılığını alacaksınız. Öte yandan ilişki hayatınızda daha duygusal davranacaksınız. İlişkinize zarar verebilecek her ne varsa ondan da uzak durmaya çalışın. 

Nuray Sayarı ile günlük burç yorumları 6 Nisan Salı 2021

GÜNLÜK YENGEÇ BURCU YORUMLARI 6 NİSAN 2021 SALI

Sevgili Yengeç; Haftanın ikinci gününde, kendinizi daha şanslı hissetmeye başlıyorsunuz. Yüksek enerji ile başladığınız bu günde gelecek bazı haberler neşenize neşe ekleyebilir. Bu olumlu gelişmeler sayesinde hayatınızda yer alan olumsuzlukları ortadan kaldırmak için harekete geçebilirsiniz. Eyleme dökeceğiniz konular üzerinde gereğinde fazla düşünerek adım atmanızda fayda var. Ayrıca ilişki hayatınızda ufak tefek sorunlarla karşılaşabilirsiniz. İlişkinize zarar verebilecek herhangi bir adım atmadığınız takdirde istediklerinize ulaşmanız da zor olmayacak.

Nuray Sayarı ile günlük burç yorumları 6 Nisan Salı 2021

GÜNLÜK ASLAN BURCU YORUMLARI 6 NİSAN 2021 SALI

Sevgili Aslan; Bugün güne çok fazla isteksiz ve halsiz bir giriş yapacaksınız. Bu enerjinizde ki düşüş ise bazı konular üzerinden daha kuşkucu ve kuruntulu yaklaşmanıza etki edecek. Meydana gelebilecek gelişmelere karşı sakinliğinizi korumalı ve kontrolü elden bırakmamalısınız. Olumsuzlukları da gözünüzde büyütmemeniz gerekmekte.Aksi halde bu düşünce tarzınız hayatınızı her yönden kötü etkileyebilir.

Nuray Sayarı ile günlük burç yorumları 6 Nisan Salı 2021

GÜNLÜK BAŞAK BURCU YORUMLARI 6 NİSAN 2021 SALI

Sevgili Başak: Haftanın ikinci gününde, etrafınızdaki kişiler ile aranızdaki iletişimi en iyi seviyelerde tutmanız sizin hayrınıza olacak. Yaşamsal konular sizi zorlasa da biraz daha uyumlu olmanız olumlu sonuçlar doğurabilir. Öte yandan hedeflediğiniz ve arzuladığınız şeylere yavaş yavaş yaklaşacağınız bir sürece geçiş yapıyorsunuz. Hata yapmaktan kaçınarak ve odaklanmanız gereken bir gündesiniz. Ayrıca  aşk hayatınızda bazı aksilikler gündeme gelebilir. Kendinizi baskı altına almadığınız sürece her şeyin daha da iyiye gitme ihtimali var. 

Nuray Sayarı ile günlük burç yorumları 6 Nisan Salı 2021

GÜNLÜK TERAZİ BURCU YORUMLARI 6 NİSAN 2021 SALI

Sevgili Terazi; Bu aralar hayalini kurduğunuzun bazı şeylerin sizi yanıltma ve üzme ihtimali var. Bu nedenle biraz daha gerçek olana yönelmeye çalışmalısınız. Yoğun koşullardan dolayı hissettiğiniz mental yorgunluğu hiç beklenmedik bir seyahat planıyla giderebilirsiniz. Ayrıca bazı konuların nedenlerini  sorgulamalı ve üzerinde etkinlik göstermeniz gerekiyor. Öte yandan bugün finansal durumunuzu zorlayabilecek her ne varsa ondan uzak durmalısınız.

Nuray Sayarı ile günlük burç yorumları 6 Nisan Salı 2021

GÜNLÜK AKREP BURCU YORUMLARI 6 NİSAN 2021 SALI

Sevgili Akrep; Bugün kendinizle barışık davranışlar sergileyebilirsiniz. Enerjinizi tüketen her ne varsa üzerine gitmeli ve çözümlemenin yollarını aramalısınız. Yaşamsal konularda etkinlik gösterdiğiniz takdirde kendinizi çok daha iyi hissetmeye başlayacaksınız. Hata yapmamanız gereken bir süreçten geçiyorsunuz. Daha kontrollü olmaya çalışın. Ayrıca ilişki hayatınızda duygusal olarak daha paylaşımcı davranacaksınız. Olumlu enerjiler alıyorsunuz ve bundan doğru anlamda yarar sağlayabildiğiniz sürece her şey daha da iyiye gidebilir.

Nuray Sayarı ile günlük burç yorumları 6 Nisan Salı 2021

GÜNLÜK YAY BURCU YORUMLARI 6 NİSAN 2021 SALI

Sevgili Yay; Bugün özgür ruhunuzu zorlu etkiler altında hissedebilirsiniz. Olumsuzluklar üzerinde etkinlik göstermeyi başardığınız sürece her şeyin daha da iyiye gidebileceğini aklınızdan çıkarmamalısınız. İçsel sıkıntılarınız sizi sınırlarınızı yeniden şekillendirme yoluna götürebilir. Öte yandan ilişki hayatınızda yeni gelişmeler gündeme gelebilir. Beklenmedik olaylar karşısında heyecanlanmanızı sağlayacak enerjiler alıyorsunuz. 

Nuray Sayarı ile günlük burç yorumları 6 Nisan Salı 2021

GÜNLÜK OĞLAK BURCU YORUMLARI 6 NİSAN 2021 SALI

Sevgili Oğlak; Haftanın ikinci gününde sevdiklerinin sana danışmak isteyeceği bazı konular gündeme gelebilir. Bu gelişmeler karşısında karşındaki kişiye bol bol öğüt verebilirsiniz. Sorunların son bulmasında arabuluculuk görevini üstleneceksiniz ancak bu daha sonra size olumsuz yansıyacak. Bu nedenle arabuluculuktan uzak durmanızda fayda var. Pozitif düşüncelerinizle hareket etmeniz gereken bir gündesiniz. Daha dengeli olmaya çalışmalısınız.

Nuray Sayarı ile günlük burç yorumları 6 Nisan Salı 2021

GÜNLÜK KOVA BURCU YORUMLARI 6 NİSAN 2021 SALI

Sevgili Kova; Bugün birini kanatlarınız altına alabilirsiniz. Yakın çevrenizde biraz daha yardıma ya da yönlendirmeye ihtiyacı olacak kişilere karşı daha anaç davranabilirsiniz. Yaşamınıza ilişkin önemli konulara ilişkin doğru ayarlamalar yaptığınız sürece bir aksaklıkla da karşılaşmayacaksınız. Sizi ilgilendiren konular üzerinde etkinlik göstermekten kaçınmayın. 

Nuray Sayarı ile günlük burç yorumları 6 Nisan Salı 2021

GÜNLÜK BALIK BURCU YORUMLARI 6 NİSAN 2021 SALI

Sevgili Balık; Haftanın ikinci gününde boşa koysanız dolmaz doluya koysanız almaz bir durumda kalabilirsiniz. Bir yanınız bulutlarda gezinirken diğer yanınız ise güneşler açıyor. Ruh halinizde ki bu dengesizlik ise özellikle sizi iş hayatınızda olumsuz etkileyebilir. Bu nedenle meydana gelebilecek gelişmeler karşısında sakin kalmanız sizin faydanıza olacaktır unutmayın.Öte yandan ilişki hayatınızda ufak tefek sorunlarla karşılaşabilirsiniz. İlişkinize zarar verebilecek her ne varsa ondan uzak durmanız gerekmekte.

Damla Korkmaz
Güncel Olaylar Editörü
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT