1. HABERLER
  2. GÜNDEM
  3. Nusret sosyal medya hesabı üzerinden telefon numarasını paylaştı!

Nusret sosyal medya hesabı üzerinden telefon numarasını paylaştı!

Nusr-Et markasının sahibi Nusret Gökçe Instagram hesabı üzerinden telefon numarasını sevenleriyle paylaştı. Böyle bir etkinliği koronavirüs sebebiyle herkes evde olduğu için yaptığını söyleyen Nusret Gökçe, ''Moral olsun, enerji olsun, motive olsun'' dedi.

Nusret sosyal medya hesabı üzerinden telefon numarasını paylaştı!

Çin'in Vuhan kentinde başlayıp tüm dünyayı kısa sürede etkisi altına alan corona virüsü hakkında yetkililerin 'gerek olmadıkça evlerimizden çıkmayalım' vurgusu üzerine Türkiye'de birçok vatandaş tedbir amaçlı kendilerini evlerinde karantinaya aldı. Nusret Gökçe ise bu zorlu süreç için ilginç bir yöntemle birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Ünlü et lokantası Nusr-Et markasının sahibi Nusret Gökçe Instagram hesabı üzerinden telefon numarasını yayınladı. Telefon numarasını yayınlar yayınlamaz binlerce arama alan Nusret Gökçe, yaptığı telefon görüşmelerini de sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı. Kendisini arayanların taleplerini geri çevirmeyen Nusret Gökçe, büyük takdir topladı. Böyle bir etkinliği koronavirüs sebebiyle herkes evde olduğu için yaptığını söyleyen Nusret Gökçe, ''Moral olsun, enerji olsun, motive olsun'' dedi.

HABERE YORUM KAT