O isim Bir Litre Gözyaşı kadrosuna dahil oldu!

Kanal D'nin yen sezon dizisi 'Bir Litre Gözyaşı'na yeni oyuncular dahil oldu. Yayınlandığı ilk bölümünden itibaren istediği izlenme oranını yakalamayan dizi Bir Litre Gözyaşı senaryo değişikliğine gitti. Yeni bölümlerde diziden bazı karakterler ayrılırken aynı zaman yeni isimlerde dahil oldu.

O isim Bir Litre Gözyaşı kadrosuna dahil oldu!

Kanal D'nin yen sezon dizisi 'Bir Litre Gözyaşı'na yeni oyuncular dahil oldu. Yayınlandığı ilk bölümünden itibaren istediği izlenme oranını yakalamayan dizi Bir Litre Gözyaşı senaryo değişikliğine gitti. Yeni bölümlerde diziden bazı karakterler ayrılırken aynı zaman yeni isimlerde dahil oldu. Yeni bölümlerinde Bir Litre Gözyaşı’nın kadrosuna Türkü Turan ve Ogeday Girişken, dahil oldu.

Yeni bölümlerinde Bir Litre Gözyaşı'nın kadrosuna Türkü Turan ve Ogeday Girişken, dahil oldu. Türkü Turan, zengin bir ailenin şımarık kızı olan Kıvılcım karakterine hayat verecek. Büyük bir moda ve tasarım şirketinin sahibi olan Kıvılcım, genç yaşına rağmen hırsıyla mesleğinde başarıya ulaşmıştır.

OGEDAY GİRİŞKEN BİYOGRAFİSİ

Survivor gönüllüler takımında yer alan Ogeday Girişken 2017 yılı şampiyonu oldu. Peki kimdir Ogeday Girişken , Survivor adasına giderken geride bıraktığı sevgilisini adı ne? Ogeday Girişken Survivor adasının sporcu kökenli güçlü yarışmacılarından biriydi. Milli olan Ogeday Girişken Fenerbahçe kürek takımında yer alıyor. 1992 doğumlu olan Ogeday Girişken instagram sayfasında özel hayatına dair paylaşımları ile de dikkat çekiyor. Marmara Üniversitesi mezunu olan Ogeday Girişken en çok paylaşımı da sevgilisi İlayda Yalçın ile yapmış. İşte Ogeday Girişken'in sevgilisi olan paşlaşımları;

1747961_1_1484819717asuph.jpg

Ogeday'ın sevgilisi İlayda : Survivor gönüllüler takımı yarışmacısı olan Ogeday Girişken adaya sevgiyisi İlayda Yalçın'ı bırakıp gitti. Ogeday, sevgilisine olan aşkını instagram hesabından şu sözlerle ilan etmiş; "Tanıştığımız günden beri süprizler yapan en zor günlerimde en özel gunlerimde hep yanımda olan, bunu bana dolu dolu yasatan kocaman gülümsemesi ile içimi ısıtan o güzel yeşil gözlerini üzerimden hiç ayırmadan dolu dolu bakan bir aşk, sevgili ve arkadaş her kimlikte yanımda olan bebegim seni çok seviyorum."

1747961_2_1484819717tvdq6.jpg

Ogeday'ın ailesi : Ogeday Girişken spor hayatı ve sevgilisinin dışında instagram hesabında babasıyla olan paylaşımlar yapmış. Ablası ve kız kardeşiyle olan karelerini de paylaşan Ogeday, ailesine hayli düşkün.

ogeday-girisken-bir-litre-gozyasi-dizisinin-11679787_7988_m.jpg

İlayda Yalçın'ın sevgilisine yazdığı not : Ogeday Girişken Survivor yarışmasına katılmayı çok istiyordu. Bu dileği yerine geldiğinde sevgilisi onun için bir parti bile verdi. Partide de iki sevgilinin özel görüntülerinden oluşan bir video yayınlandı. İlayda Yalçın o görüntülerin bir kısmını instagram hesabından yayınlarken, ayrılık acısını da dizelere döktü.

1747961_14_1484820040imixr.jpg
Ogeday Girişken için sevgilisi instagramda şunları yazdı; "İlk aylarımız.. Bulut gözleri en cok hayallerini anlatırken parlardı . 'Çok istiyorum ' dedi. O saniye anlamıştım başaracağını, nedense 'Olacak zaten ' dedim. İlk günden son güne kadar hep tuttum elinden, 'hiç bir zaman da insallah olur demedim gözlerine. 'Olacak ki zaten ..' aylarca nerden biliyorsun diye sordu ve aylarca hep ayni cevabı verdim .' Bana o ilk soylediğin andan itibaren olacağını biliyorum .' Oldu ... ve o gözlerinin ilk günkü parıltısı son kez el sallarken de vardı. Çok uzaktan da olsa görebiliyordum. "

ogeday-girisken-bir-litre-gozyasi-dizisinin-11679787_4271_m.jpg

TÜRKÜ TURAN KİMDİR? KAÇ YAŞINDA?

Türkü Turan, 1 Şubat 1985 tarihinde Muğla‘nın Bodrum ilçesinde doğmuştur. Anne ve babası Taksim’deki ve Bodrum’daki Veli Bar’ın sahipleridir. Anne ve babası o çok küçükken boşanmıştır. Türkü Turan, Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sosyoloji Bölümünden mezun oldu.

Survivor şampiyonu Ogeday Bir Litre Gözyaşı kadrosuna dahil oldu!

Türkü Turan, 2009 yılında Reha Erdem‘in yönetmenliğini yaptığı “Kosmos” adlı sinema filminde Neptün karakterini canlandırırken, Sermet Yeşil ile birlikte oynadı.

Kosmos filimndeki rolüyle büyük bir çıkış yakalayan Türkü Turan, Yeşilçam Ödülleri’nde En İyi Kadın Oyuncu ödülüne aday gösterilmişti.

2011 yılında yönetmenliğini Onur Ünlü'nün yaptığı "Celal Tan ve Ailesinin Aşırı Acıklı Hikayesi" adlı filmde Türkü Turan; Selçuk Yöntem, Bülent Emin Yarar, Ezgi Mola ile beraber rol aldı.

Survivor şampiyonu Ogeday Bir Litre Gözyaşı kadrosuna dahil oldu!

2013 yılında Türkü Turan, "Tatar Ramazan" dizisinde Bülent İnal, Burak Yamantürk, Burcu Kara, Özge Özpirinçci, Osman Soykut, Şebnem Hassanisoughi, Demir Karahan, Ahmet Mekin, Nur Sürer ile birlikte rol aldı.

Türkü Turan, 2014 yılında Riot Games'in League of Legends adlı oyununda Kalista adlı şampiyonun seslendirmesini yaptı.

2015 yılında Türkü Turan, "Saklı" adlı filmde İlhan Şeşen, Settar Tanrıöğen, Pelin Akil, Ümit Çırak ile birlikte oynadı.

Saklı filmindeki cesur sahneleriyle çok konuşulan Türkü Turan, Dolunay dizisinde Alya karakterine hayat verdi.

Oldukça başarılı bir oyunculuk kariyerine sahip olan Türkü Turan, son olarak Türkiye'nin ilk vampir dizisi Yaşamayanlar'da rol aldı.

Survivor şampiyonu Ogeday Bir Litre Gözyaşı kadrosuna dahil oldu!

Şimdi de konsept değiştiren Bir Litre Gözyaşı dizisinde rol olacak olan Türkü Turan, uzun bir aradan sonra televizyon ekranlarına dönüş yapacak.

qisuz_1546935150_3457.jpg

SANEM ÇELİK DİZİDEN AYRILDI

Kanal D ekranlarına taşınan Bir Litre Gözyaşı projesinin aldığı sürpriz karar doğrultusunda bundan böyle format değişikliğine gidilerek gençlik dizisi haline dönüştürüldü. Yayına 3 hafta ara veren Bir Litre Gözyaşı yapımına Sanem Çelik'in vedasının beraberinde senaryosunu farklılaştırarak 4 yıllık bir zaman aşımını meydana geleceği açıklanmıştı.

ATV'de ekran serüvenini sürdüren Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yapımına veda etmesinin ardından Kanal D'de yayınlanan Bir Litre Gözyaşı isimli dizi projesinin oyuncu kadrosuna adını yazdıran ünlü oyuncu Sanem Çelik, burada yakalandığı Beyincik (Omurilik) Dejenerasyonu adında amansız hastalık karşısında yaşam savaşını sürdüren Cihan (Miray Daner)'ın annesi Figen rolüne hayat vermekteydi.

Tüm bunların yanı sıra Miray Daner ile Mert Yazıcıoğlu gibi başarılı ve yetenekli genç jenerasyonun başrolünü üstlendiği Bir Litre Gözyaşı dizi projesine Sanem Çelik’le birlikte oyuncu kadrosundan ayrılan isimler arsında; usta oyuncu Goncagül Sunar, Melis Hacic, ve Erdal Bilingen, Nur Sürer, Nur Berfin Çiroğlu’nun da bulunduğu belirtilmiştir.

ogeday-girisken-bir-litre-gozyasi-dizisinin-11679787_9142_m.jpg

BİR LİTRE GÖZYAŞI YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Cihan'ın hayatı kendisini çok şaşırtan bir olay yüzünden tamamen değişiyor!

Mahir ve Cihan'ın yaşadıkları olay sonrasında hayatlarında tüm dengeler değişiyor. Cihan, kalbinden atamadığı Mahir'in öldüğünü düşünerek kendisini cezalandırırcasına Ali'yle evlenme hazırlıkları yapıyor. Fakat Cihan, öldüğünü zannettiği Mahir'i tesadüf eseri yolda görünce büyük şok yaşıyor ve Mahir'in izini sürmeye başlıyor. Fakat, tüm arayışları olumsuz sonuçlanıyor. Bu sırada çalıştığı şirketin diğer ortağı Kerem ile karşılaşan Cihan şok yaşıyor. Çünkü, Kerem çok sevdiği aşkı Mahir'in birebir benzeridir. Mahir ölmedi mi? Kerem kim? Cihan neler yaşayacak?

BİR LİTRE GÖZYAŞI YENİ BÖLÜM FRAGMANI

BİR LİTRE GÖZYAŞI YENİ BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Bir Litre Gözyaşı 14. Bölüm pazar akşamı saat 20.00'de Kanal D'de yayınlanacak.

0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡