1. HABERLER

  2. İÇ HABERLER

  3. Oğlunu öldüren iş adamı: “Çok pişmanım”

Oğlunu öldüren iş adamı: “Çok pişmanım”

İzmir'de oğlunu öldüren iş adamı, polise verdiği ifadesinde oğlunun uyuşturucu kullandığını ve bu yüzden sürekli tartıştıklarını belirterek,...

Oğlunu öldüren iş adamı: “Çok pişmanım”

İzmir'de oğlunu öldüren iş adamı, polise verdiği ifadesinde oğlunun uyuşturucu kullandığını ve bu yüzden sürekli tartıştıklarını belirterek, "Çok pişmanım" dedi.

İzmir'de ünlü bir ayakkabı firmasının kurucusu olan iş adamı Nimet Tarlak (56), uyuşturucu bağımlısı olduğunu öne sürdüğü oğlu Burak Tarlak'ı iki kurşunla öldürmüştü. İddiaya göre, uyuşturucu bağımlısı olduğu öğrenilen Burak Tarlak, önceki akşam iş yerine gelerek babasından para istedi. Babası para vermeyi reddedince de aralarında tartışma çıktı. Bunun üzerine Burak Tarlak, bıçakla babasına saldırdı. Babası da ruhsatlı tabancasını çekerek, oğlunu iki kurşunla öldürdü.

"Çok pişmanım"

Gözaltına alınan iş adamının polise verdiği ifadesinde, "Oğlum yıllardır çalışmıyor. Uyuşturucu da kullanıyor. Bunun için de sürekli benden para istiyordu. Bu nedenle aramızda sık sık tartışmalar yaşanıyordu. Tartışma sırasında kendimi kaybettim, ateş ettim. Çok pişmanım" dediği öğrenildi.

Kaynak: İHA

HABERE YORUM KAT