1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Öğrencilere akıl almaz şiddet uygulayan müdür görevinden alındı

Öğrencilere akıl almaz şiddet uygulayan müdür görevinden alındı

Geçtiğimiz günlerde Çankırı'da bir okulda dehşete düşüren görüntüler sosyal medyada yayılmıştı. Görüntülerde ilkokul müdürünün öğrencileri kulağından çekerek yerden yukarı kaldırdığı görülüyor. MEB'in yaptığı açıklamaya göre öğretmenin yöneticilik görevinin alındığı ve hakkında adli sürecin devam ettiği belirtildi.

Öğrencilere akıl almaz şiddet uygulayan müdür görevinden alındı

Geçtiğimiz  günlerde Çankırı'da bir okulda dehşete düşüren görüntüler sosyal medyada yayılmıştı. Görüntülerde ilkokul müdürünün öğrencileri kulağından çekerek yerden yukarı kaldırdığı görülüyor. MEB'in yaptığı açıklamaya göre öğretmenin yöneticilik görevinin alındığı ve hakkında adli sürecin devam ettiği belirtildi.

ÇANKIRI'DA ÖĞRENCİLERE ŞİDDET UYGULAYAN MÜDÜR, GÖREVİNDEN ALINDI

Milli Eğitim Bakanlığından(MEB) yapılan bilgilendirmede, Çankırı'daki bir ilkokulda öğrenci velisi tarafından görüntülenen ve televizyon haberleriyle medyaya yansıyan vahim görüntülerle ilgili olayın 8 Mart 2019 Cuma günü yaşandığı aktarıldı.

Bilgilendirmede, "Olayla ilgili olarak Bakanlığımız müfettişleri tarafından başlatılan inceleme, soruşturma sonucu söz konusu kişinin yöneticilik görevi üzerinden alınmış olup hakkındaki adli süreç devam etmektedir" ifadeleri kullanıldı.
Çankırı'nın Yapraklı ilçesindeki bir ilkokulda öğrencileri kürsüye çıkararak tokatlayan öğretmenin, bir öğrenciyi de kulaklarında tutarak havaya kaldırdığına ilişkin görüntüler basın organlarında yer almıştı.

ADLİ SÜREÇ DEVAM EDİYOR

Milli Eğitim Bakanlığınca Çankırı'da bir ilkokulda öğrencilerine şiddet uyguladığı belirlenen öğretmenin yöneticilik görevinin üzerinden alındığı, hakkındaki adli sürecin de devam ettiği bildirildi.

HABERE YORUM KAT

1 Yorum