1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Öğretmen ve öğrencilerden anlamlı kampanya

Öğretmen ve öğrencilerden anlamlı kampanya

BİLECİK (AA) - Bilecik'in Pazaryeri ilçesi Hilmi Duralioğlu Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri, cami bakımı için kampanya başlattı.Öğretmen ve...

Öğretmen ve öğrencilerden anlamlı kampanya

BİLECİK (AA) - Bilecik'in Pazaryeri ilçesi Hilmi Duralioğlu Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri, cami bakımı için kampanya başlattı.

Öğretmen ve öğrenciler, 4 galon boya ve bin 500 lirayı, Yeni Mahalle Doruk Sokağı'ndaki Yeşil Cami'ye gelerek görevli İbrahim Aydın'a teslim etti.

Okul Müdürü Seyfettin Yıldız, AA muhabirine yaptığı açıklamada, "Öğrencilerimden gelen cami tadilatı isteklerini duyunca duygulandım ve biz de öğretmenlerde bu kampanyaya katılmaya karar verdik. Kendi aramızda topladığımız paralarla 4 galon boya aldık ve kalan bin 500 lirayı da cami görevlisi Aydın'a teslim ettik." dedi.

Yapılan destek konusunda teşekkür eden cami görevlisi Aydın, "Caminin gerçekten boya ve badanaya çok ihtiyacı vardı. Böyle duyarlı nesiller yetişmesi ve onlara önderlik eden öğretmenlere çok teşekkür ederim. Allah hayırlarını kabul etsin." diye konuştu.

Kaynak: AA

HABERE YORUM KAT