Oğulcan Çağlayan krizi sürüyor! Galatasaray'dan Çaykur Rizespor'a yanıt!

Galatasaray ve Çaykur Rizespor arasındaki Oğulcan Çağlayan krizi sürmeye devam ediyor. Galatasaray yöneticilerinin açıklamalarına bugün yaptığı paylaşımla cevap veren Çaykur Rizespor'a bir paylaşımlı yanıt da Galatasaray'dan geldi.

Oğulcan Çağlayan krizi sürüyor! Galatasaray'dan Çaykur Rizespor'a yanıt!

Geçtiğimiz günlerde Galatasaray yöneticilerinin yaptığı açıklamada Çaykur Rziespor'a yönelik sözleri Karadeniz ekibini kızdırmış ve bugün sosyal medya hesabından paylaşım yaparak cevap vermesine neden olmuştu. Oğulcan Çağlayan konusunda oldukça sert olduğu görülen Galatasaray ise bu paylaşıma cevap vermekte gecikmedi. Sarı kırmızılı ekip resmi sitesinden Çaykur Rizespor'a yanıt verdi.

Galatasaray'ın resmi sitesinden yaptığı açıklamada:

"Başkanımız Sayın Burak Elmas’ın GSTV yayınında açıkladığı bilgi ve belgeler geçerliliğini korumakta ve kamuoyunun takdirindedir.

Adı geçen oyuncumuzun 2019 - 2020 sezonu devam ederken, transfer sürecine Galatasaray’ın müdahil olduğu iddiaları tamamen gerçek dışıdır. Başkan Yardımcımız Sayın Rezan Epözdemir’e yönelik mesnetsiz ve yakışıksız ifadeleri ise hiçbir şart altında kabul etmiyoruz. 

Sürecin gidişatına göre, gerekli gördüğümüz takdirde görüşmelerde yer alan bilgi, belge ve isimleri tüm detaylarıyla spor kamuoyu ile paylaşacağımızı belirtmek isteriz.

Futbol kamuoyunu ve Çaykur Rizespor camiasını Türk futbolunda yaratılmaya çalışılan bu suni gerginliğe karşı, doğruların yanında ve Galatasaray camiası ile omuz omuza durmaya davet ediyoruz.

Galatasaray, mazisinde örnekleri olduğu gibi, bugün de ilkeleri nedeniyle haksız itham ve suçlamalarla karşı karşıyadır. Ancak Galatasaray, haklı mücadele ve dik duruşundan asla vazgeçmeyecek, yine geçmişte olduğu gibi, bugün de bu süreçten güçlenerek çıkacaktır." ifadelerine yer verildi.

 

 

0
1
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡