1. HABERLER
  2. GÜNDEM
  3. Ölümlerinin yarısı dışkılama sırasında olan canlı türü hangisidir?

Ölümlerinin yarısı dışkılama sırasında olan canlı türü hangisidir?

ATV'nin en çok izlenen yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster? Kenan İmirzalıoğlu sunumuyla bu akşam oldukça keyifle izlendi. Programın bugünkü yarışmacısına sorulan ilginç bir sorunun cevabı merakla araştırılmaya başlandı. İşte Ölümlerinin yarısı dışkılama sırasında olan canlı türü hangisidir? sorusunun yanıtı...

Ölümlerinin yarısı dışkılama sırasında olan canlı türü hangisidir?

Kenan İmirzalıoğlusu sunumuyla ekrana gelen ATV'nin fenomen yarışmasının bu akşamki bölümünde oldukça ilginç bir soru soruldu. İşte cevabı oldukça merak edilen o soru ve yanıtı...

SORU: Ölümlerinin yarısı dışkılama sırasında olan canlı türü hangisidir?

CEVAP: Tembel Hayvan

Kim Milyoner Olmak İster?, 2 Ağustos 2011'den beri Atv'de yayınlanan yarışma programı. Kenan İmirzalıoğlu tarafından sunulmaktadır.

Ölümlerinin yarısı dışkılama sırasında olan canlı türü hangisidir?

KİM MİLYONER OLMAK İSTER PROGRAMI NEDİR?

"Kim Milyoner Olmak İster?" yarışma programı Cumartesi ve Pazartesi günleri olmak üzere haftada 2 gün izleyicileriyle buluşmaktadır.

Yarışmanın sunucusu Kenan Işık'ın 21 Mart 2014 tarihinde beyin kanaması geçirmesi ve programı sunamayacak olması nedeniyle, sezon sonuna kadar sırasıyla birçok ünlü dostu tarafından sunuldu. Daha sonra Selçuk Yöntem üç yıl programın sunuculuğunu üstlendi. 2017 yılının Şubat ayından 2019 yılının Haziran ayına kadar Murat Yıldırım programın sunuculuğunu yaptı. 2019 yılının Ekim ayından itibaren Kenan İmirzalıoğlu programın sunuculuğunu yapmaktadır.

Eski yarışmanın en büyük ödülü olan 500.000 YTL'yi alabilen olmamışken, şu anki büyük ödül olan 1.000.000 TL'yi Arda Ayten adlı yarışmacı kazanmıştır.

Ölümlerinin yarısı dışkılama sırasında olan canlı türü hangisidir?

KİM MİLYONER OLMAK İSTER YARIŞMASININ KURALLARI

Yarışmada toplam 12 soru yer alıyor. 2. soruda 1.000 TL, 7. soruda ise 15.000 TL'lik baraj soruları var. Yarışmayı kaybettiğiniz takdirde en son geçtiğiniz baraj sorusunun ödülü sizin olur. Çekildiğiniz takdirde en son yanıtladıgınız sorunun ödülünü alırsınız. Ayrıca size sunulan 4 joker hakkının 3'ünü istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Diğer joker hakkı yani çift cevap hakkı; 7. sorudan sonra kullanabilirsiniz.

Yeni yarışmada eski yarışmadan farklı olarak bir adet "sesli soru" sorulmaktadır. Yarışmacı öncelikle ses kaydını dinliyor ve ses kaydı ile ilgili olarak sorulan soruyu yanıtlamaya çalışıyor. Sesli soru 2. baraj olarak kabul edilen 7. soru dahil olmak üzere ilk 7 soruluk bölümde sorulmaktadır.

Joker hakları

Telefon: Yarışmacının başvuru sırasında adını verdiği 3 arkadaşından birini arayıp 30 saniye içinde soru hakkında fikir alışverişinde bulunabilir.
Yarı yarıya (50:50): Bilgisayar, yanlış olan 2 seçeneği rastgele çıkarır.
Uzmana Sorma: Seyirciye sorma jokeri koronavirüs sebebi ile yarışmanın seyircisiz oynanması kararı ile kaldırılmış, yerine uzmana sorma jokeri gelmiştir.Uzman koltuğunda ise daha önceden yarışmadan 1.000.000 TL kazanan Arda Ayten isimli kişi bulunmaktadır.
Çift Yanıt: Daha önceki sürümlerinden farklı olarak eklenen bu joker sayesinde soruya 2 defa yanıt verilebilir; ancak jokeri kullanan yarışmacılar çekilemez ve sadece 7. sorudan sonra kullanılır. Ayrıca çift yanıtın kullanımı sırasında verilen ilk yanıt yanlış ise o yanıt gri renk ile gösterilir.

Ölümlerinin yarısı dışkılama sırasında olan canlı türü hangisidir?

KİM MİLYONER OLMAK İSTER YARIŞMASININ ÖDÜLLERİ


12. Soru - 1.000.000 TL

11. Soru - 250.000 TL

10. Soru - 125.000 TL

9. Soru - 60.000 TL

8. Soru - 30.000 TL

7. Soru - 15.000 TL - (Baraj)

6. Soru - 7500 TL

5. Soru - 5000 TL

4. Soru - 3000 TL

3. Soru - 2 000 TL

2. Soru - 1000 TL - (Baraj)

1. Soru - 500 TL

Gülistan Başköy
Eğitim Editörü
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT